BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 5 miesiąc temu #248974 przez Martuska
To Batmanik miłej przeprowadzki i oby ciche dni minely;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249111 przez Marysia27
batmaniku, ciche dni się szybko skończą, bo przy wspólnej opiece nad malutką i Igorkiem, to nie ma to tamto, komunikować się musicie ;)
Martuska, co do dywanu, to zależy jak jest duży, bo jeśli mam możliwość rozciągnąć do między np. dwoma fotelami, to wtedy radzę wziąć suszarkę i jak najszybciej suszyć, bo dywan łapie wilgoć i może brzydko pachnieć!Możesz też rozkładać na nim suche ręczniki i połazić po nich bo one wtedy wchłoną wilgoć, a resztę suszara albo na/ pod kaloryfer.
na rozmowe lecę w środę, od znajomej dowiedziałam się, że jest tam
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. Pojadę i porozmawiam, na pewno nie zaszkodzi.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249566 przez Martuska
Oj Marysiu to dałaś mu popalić , nieźle poszalał.

Ja się zawsze wkurwiam jak ktoś przychodzi w imieniu K. i prosi mnie żeby mógł się napić itd itepe ;P
Ostatnio zaczyna dzwonić mój ulubiony kolega K Wojtek- facet sie rozwodzi i szuka kompana do picia , niech mi się tylko w życie wmiesza znów to mu napierd...lę słowo daję.

Marysiu co do pracy idź i się przekonasz ;) Mi trochę tato poprawił chumor z pracą że powinien być ten etat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249665 przez Marysia27
Widzisz, czasem facetowi jaj brakuje, bo wiadomo, że sąsiadowi raczej awantury się nie urządzi, a jak mąż wróci, to już raczej nie wyjdzie ponownie, przynajmniej u mnie tak jest :P
Martuska, jeszcze chwila, a cała ta praca będzie śniła mi się chyba po nocy :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249727 przez Batmanik
witam,
ciche dni poszly w niepamiec:)
a z tymi chlopami to brak slow - chyba kazda miala taka sytuacjie ze koledzy za niego wydzwaniali...
milego dnia dziewuchy- ja zaraz moze mykne z dzieciakami na miasto tylko czy niunia zechce obudzic sie do karmienia o 10 :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250086 przez Marysia27
Hej Batmanik, a kupiłaś do wózka taką doczepkę dla Małego :)? jeśli tak to jak Ci się prowadzi tak złożony wózek? No i co na to Igorek?
Ja już byłam na mieście, trafiłam na wyprzedaż resztek body w Pepco za 5.99, wzięłam 3 pary dla małego, kapcie po domu, 2 pary skietek, rajtuzki dla małego, szalik, rękawiczki na zimę, i 100 zł poszło w niepamięć :S
Jutro jad złożyć CV, więc 3mać kciukalce :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250112 przez Batmanik
Wkoncu Marysiu kupilam blizniaczy taki rok po roku wozek...
bedziemy trzymac kciuki!!!! dawaj znac jak i co!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250370 przez Martuska
Marysiu pewnie, że będziemy trzymać kciukalce;)) Musi sięudać wkońcu!!

Batmanik ja nie wyobrażam sobie takiej jazdy z dwoma malcami w tym jeden noworodek a drugi roczniaczek..... Chyba bym nie dała rady, to płacze to krzyczy i nie wiadomo któym się zajmować;) Podziwiam Cię naprawdę!!

U nas wsio ok, podłoga już powoli dochodzi do siebie , zrobię Wam zdjęcie i wrzucę tu jak teraz w kuchni wygląda u mnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250708 przez Marysia27
Martuska, wrzucaj zdjęcia, trzeba się chwalić dobrymi rzeczami :laugh:
Batmanik, przynajmniej nie musisz się martwić o szerokość wózka z dostawką, a tak zabierasz całe towarzystwo i heja, przed siebie :)
Na rozmowie byłam, niby wszystko ok, odniosłam dobre wrażenie nt. mojego przyszłego pracodawcy, ale oczywiście żadnych konkretów odnośnie wynagrodzenia, i naturalnie "proszę czekać na kontakt z naszej strony" :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250761 przez Martuska
Marysiu wrzuce zdjęcia, ale jutro bo dzisiaj mam zamotany dzień muszę iść jeszcze na zakupy i zrobić obiadek do 16 także do później;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250805 przez Batmanik
heja...
Martuska kwestia porzadnego planu dnia i wszystko da sie ogarnac - szczegolenie ze na moja niunie -zeby nie zapeszyc- nie mam co narzekac...
jeszcze spr chrzcin nie dokonczona a ja juz mam ubranko a dzis zamowilam buciki ;)
dzis w rodzinnej miejsc...otwieraja biedronke i tak wykorzystalam mame zeby mi zakupy zrobila i miesko kupila zamroze bede miala na chrzciny-choc dwa dziki w zamrazalce-ale nie kazdy lubi wiec....ach i dady po 20zl takze zrobie maly zapas :blink: a co w dobie kryzysu kazdy grosz sie liczy :)
byla dzis lekarka- malutka wazy 4020g i bioderka do kontroli-zarejstrowalam dzis malutka i 13tego na 13ta mamy wizyte i tylko 100zl ale jak mus to mus ale zdrowie niunci wazniejsze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250878 przez Marysia27
Czyżby Dada była w promocji? jutro wybieram się na zakupy, więc byłoby miło. A co do dzika, to ja jestem na tak, i chętnie wkręcę się do Was na uroczystość :blink:
A ubranko do chrzcin to zawsze lepiej mieć zawczasu, bo później jak się na szybkiego kupuje, to różnie to się kończy. A tak, to już masz i z głowy :) Cieszę się, że mała przybiera, cały czas jest na piersi? a o bioderka, to się nie martw, będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250883 przez Batmanik
nie niestety od tyg jest na butli...
u nas byla po 20zl ale chyba dlatego ze dzis bylo otwarcie sklepu
Marysiu zapraszam na dzika :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #251165 przez Martuska
Batmanik przykro mi że nie udało się karmić Małą piersią, ale nie przejmuj się ważne że kochasz ponad wszystko Malutką;)

Ja zdjęcia dziś niestety nie zrobię, jestem mega padnięta po pracy :( Zaraz się kładę spać także najprawdopodobniej jutro wstawię focie ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #251382 przez Marysia27
Pewnie te dady to faktycznie "okazyjne", bo mimo iż mamy u nas 2 biedronki, nie widziałam tej promocji w gazetce. Czy pierś czy butla- nie najważniejsze- grunt że Nadziejka ładnie rośnie, i to powie chyba każdy pediatra :)
Martuska, 3mam za słowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl