BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #242363 przez Batmanik
wrzucam fotki poki Igor juz wykapany spi a Nadzieja jeszcze przed kapiela lulka sobie:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #242365 przez Martuska
Kurcze nie wiem czemu ale ja nie widzę zdjęć:(((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #242366 przez Martuska
OOOOO teraz widzę jedno ;P
Śliczna Malutka niech Ci się dobrze chowa!;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #242628 przez Marysia27
Batmanik, rozczulające są te zdjęcia, widać że Igorek i Malutka z jednych rodziców, do Ciebie widzę podobieństwa. Aniołek, i jej śliczny braciszek, gratuluję, nawet nie wiesz jak mnie to cieszy :lol: zdjęcia widział mój mąż i to samo powiedział, i dodał, że Igor to ma psotki w oczach, i jakby się spotkali z Bartkiem, to byłoby szaleństwo ;)
Życzę, aby dwójka zdrowo i zgodnie się chowała :woohoo: i żeby dali czasem mamusi wypocząć ;) Tatuś pewnie pęka z dumy ?

A My wróciliśmy z imprezy w pubie, wyciągnęli nas z domu znajomi, i bardzo dobrze, super się bawiła, Bartka przypilnowała babcia, wróciliśmy 12.30 więc o przyzwoitej porze, bo babcia na 7 rano ma dyżur w szpitalu :side: Tak czy inaczej, to był bardzo miły wieczór :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242745 przez raczek10
cześć laseczki ja dosłownie na momęt .Batmaniku Nadziejka śliczności nasze :kiss: ja dzisiaj na 16 do pracy , zresztą jak zawsze w niedzielke . KURCZE JA NAWET NIE MAM CZASU WAS POCZYTAĆ A NA NETA MUSZE SOBIE JESZCZE POCZEKAĆ :dry: NO NIC SPADAM DO NASTĘPNEGO RAZU PA .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242754 przez Marysia27
Raczku, przynajmniej od czasu do czasu zostawiasz po sobie ślad, i wiemy że jest w porządku, i że do nas wrócisz :) jak będziesz miała neta, to może czasu Ci na pisanie nie przybędzie, ale zawsze pod ręką w wolnej chwili będziesz mogła zajrzeć. Spokojnej pracy więc życzę :)
My wybraliśmy się pierwszy raz po chorobie Bartka na spacer, i radość nieziemska. Byliśmy jakieś 40 minut, mały się wybiegał, choć pogoda słoneczna, to jeden spacer wystarczy, bo nie chciałabym od nowa go czymś zaprawić, a stopniowo będziemy zwiększać dawkę świeżego powietrza :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242760 przez Batmanik
witam,
dzieczaczki spia to mam chwilke:)
super Marysiu ze sie wybawilas :)) nie ma jak to odetchnac od obowiazkow troche i sie wyszalec:)
Tatus zakochany w Nadziei w szpitalu to tylko siedzial i patrzyl w nia - malo co rozmawialismy hehe:)
a Igor jakby sie spotkal z Bartkiem to bylaby niezla zabawa hehe dwoch rozbojnikow:))
ach nie pislalam wam ale mala ma do kontroli bioderka :( ach ale cale szczescie ze tylko tak- byla zle ulozona w brzuchu- zobaczymy co powie ortopeda...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

zycze mielj niedzieli!!!
fajnie ze u WAs dziewuchy wszysko oki i oby tak dalej!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #242771 przez Batmanik
a tu dla przypomnienia i porownania zdjecia Igora ze szpitala- male bo sciaglam z nk hehe;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242820 przez Marysia27
Batmanik,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Teraz to macie w domku i synusia mamusi, i córusię tatusia :) też chciałabym mieć taki układ, starszy brat i młodsza siostrzyczka :) Kochana, widać ogromne podobieństwo maluchów, teraz pytanie kiedy kolejne :lol: ;) ? Dobrze Wam wychodzą dzieciaki :woohoo:
Co do ortopedy, na zapas się nie martw, wiele takich rzeczy "prostuje" czy też wyjaśnia i znika się samo, ja trzymam kciuki, żeby właśnie tak było. najważniejsze, że wszystko inne wporządku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243028 przez Martuska
Napewno wszystko będzie ok z Małą Batmanik;))
Ja coś o tym wiem, mój Mały był źle ułożony w macicy i nóżka mu się lekko przekrzywiła a teraz po roku juz nic nie widać po tym wszystko się wyprostowało.

Raczku dobrze że się meldujesz bo przynajmniej wiemy co się z tobą dzieje ;P

A miałam się pytać Dziewczyny czy nie miałyśmy przypadkiem jeszcze jednej mamusi na naszym wątku która też jest w ciąży?/ Bo coś mi się tak kojarzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243029 przez Martuska
Batmanik a co do imienia nie przejmuj się niczym żadną rodziną tylko patrz na swój rozum ważne żeby Wam się podobało. JA zawsze chciałam dziewczynce dać na imię Nadia , może mi kiedyś będzie to pisane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243046 przez Marysia27
Martuska napisał:

Batmanik a co do imienia nie przejmuj się niczym żadną rodziną tylko patrz na swój rozum ważne żeby Wam się podobało. JA zawsze chciałam dziewczynce dać na imię Nadia , może mi kiedyś będzie to pisane


Martuska, to do dzieła, trzeba się dobrze postarać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243048 przez Marysia27
Martuska napisał:


A miałam się pytać Dziewczyny czy nie miałyśmy przypadkiem jeszcze jednej mamusi na naszym wątku która też jest w ciąży?/ Bo coś mi się tak kojarzy

Była, ale gdzieś się posiała, może na wrześniówkach z 2011 się udziela? a ja mam kiepski humor, od kilku tygodni wciągałam się w serial Tudorowie, a on jak na złość się dziś skończył, a ja od początku pominęłam ogrom odcinków, i teraz już po ptakach :( :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #243116 przez Martuska
Marysia27 napisał:

Martuska napisał:

Batmanik a co do imienia nie przejmuj się niczym żadną rodziną tylko patrz na swój rozum ważne żeby Wam się podobało. JA zawsze chciałam dziewczynce dać na imię Nadia , może mi kiedyś będzie to pisane


Martuska, to do dzieła, trzeba się dobrze postarać ;)


Marysiu to nie jest takie proste, chodzi o pieniążki:( Wolę mieć jedno ale żeby mu nic nie brakowało . Z czasem jak będę miała lepsze perspektywy pracy to zdecyduję się na Małą ;P

A co do serialu to nie słyszałam takowego, ale to dlatego że nie mam telewizji narazie, wszystko co oglądam to na ipli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243255 przez Marysia27
ja wiem, że chodzi o pieniądze, jestem w tej samej sytuacji, jedno dobre, że mamy własnościowe mieszkanie, to nikt nas stąd nie wyrzuci. No chyba że przestaniemy spłacać kredyt, ale mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie :)
A Tudorowie leciał na polsat cafe, ja jestem historykiem, i klimat jak znalazł dla mnie :laugh: I też stąd moje wkurzenie, że już po ptokach B) ja TV też rzadko oglądam, raczej w ciągu dnia mam włączoną na kanałach muzycznych, bo u mnie wszyscy lubią muzykę :) a jeśli siadam do nata, to na zalukaj mam konto, podłączam kompa pod plazmę, i rozsiadam się wygodnie miło spędzając czas na oglądaniu filmów bez reklam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl