BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 5 miesiąc temu #238680 przez Marysia27
Też jestem ciekawa czy na wywołanie, czy jak chciała Batmanka,cc :unsure: cokolwiek nie będzie, ściskam kciuki co sił, żeby wszystko szybko poszło :woohoo:
no i cichaczem, trochę- nawet bardzo :blush: - zazdroszczę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239020 przez Martuska
Ja też kciuki oczywiście trzymam b. mocno :ohmy: :ohmy: :ohmy: :silly:
MArysiu ja też jej bardzo zazdroszczę no ale mnie nie stać więc nic nie mogę zrobić w związku z tym ;((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239022 przez Martuska
Ciekawe gdzie ten nasz Raczek się podziewa :unsure: :unsure: Meldować się i to już ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239156 przez Marysia27
tak jest, meldować się i to szybko, bo zostaniemy z Martuska same na placu boju :P a ja wieczorkiem zrobiłam i wypchałam głowę maskotki psa, i nie powiem, bardzo mi się podoba- zero skromności ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239158 przez Marysia27
BATMANIK URODZILA O 14.35, MAŁA WAZY 3750 GRAM I MIERZY 55CM

to znalazłam na listopadówkach, szkoda że nie wiedziały dziewczyny, żeby nam też podać cynka :(

Tak czy inaczej gratuluję :kiss: Oby mamusia i córeczka szybko wracały do domku i Igorka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239168 przez Martuska
Strasznie się cieszę!!!!! Oby wróciły szybko i zdrowo do domciu;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239334 przez Marysia27
a ja dziś mam jakiś problem z oczami, bardzo mi dokuczają, słabo widzę litery na ekranie, ale to dlatego że nie wiem gdzie położyłam moje okulary- mam mieszkanie jedynie 3 pokojowe, a nie mogę ich nigdzie znaleźć :( Teraz położyłam małego na drzemkę, czeka mnie prostowanie włosów, pyszna kawka i gotowanie obiadku, całe szczęście, że koszule męża już wyprasowałam, i parę innych obowiązków tez mam już z głowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239345 przez Martuska
Mi prasowanie koszul odchodzi bo K sobie sam prasuje tak go wyszkolilam;)
A mój Mały jeszcze nie śpi dopiero mam zamiar go położyć.. Dzisiaj robię pyszny obiad poledwiczki w sosie smietanowo-musztardowym i nie mogę się już doczekać efektu końcowego.
A co do mojego Niunka ma jakieś dziwne zadrapania tak jakby od paznokci jakby go ktos drapnal nie wiem czy to tesciowa przez pomylke czy sam to sobie zrobil. Bo przeciez sama by mu tego naumyslnie chyba nie zrobila;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239353 przez Marysia27
Wiesz, jeśli to pojedyncze zadrapania, to raczej nie ma się czym przejmować, Bartek chodzi wiecznie posiniaczony albo podrapany, ja już przywykłam do tego widoku. A sądzę że nawet jeśli teściowa zadrapała małego, to na pewno nie specjalnie :) Idę robić kawę, bo zaraz mały wstanie i niczego się nie napiję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #240447 przez Marysia27
Martuska, wyczytałam na listopadówkach, że nasza Batmanik jutro wychodzi do domku z małą :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #240748 przez Martuska
To super że Batmanika wypuszczą jutro z Małą;)) A co do tej pracy to pewnie super też bym się cieszyła będąc na Twoim miejscu ;P Oby poszło wszystko ku lepszemu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #240764 przez Marysia27
A co więcej, mój ślubny, nareszcie bierze pod uwagę możliwość wyprowadzki do mojego ukochanego Szczecina, a jeszcze jakiś czas temu gotów był mnie zjeść za podobne pomysły :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #240839 przez Martuska
Trochę Ci zazdroszczę ja Szczecin wręcz kocham!!! Wiele bym dała żeby tam mieszkać uwielbiam to miasto !
A siedzę w zapiz..dzialym Walbrzychu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #240889 przez Marysia27
A poczekaj, poczekaj... skąd znasz Szczecin? do Wałbrzycha to kawałek? ja jestem rodowitą i dumną Szczecinianką, która w Gryficach znalazła się na wygnaniu z mężem ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241030 przez Martuska
Marysiu Szczecin znam dlatego ponieważ często jeździłam tam do znajomych rodziców wraz z rodzicami na wakacje. On był jakimś posłem zdaje się a teraz mieszkają gdzieś nad morzem ale miejscowości nie pamiętam....:( Także Szczecin mi jest bardzo znany a Gryfice również bo często przez nie przejeżdzałam jadąc nad morze ;)

Super że z umową wszystko ok podpisuj i działaj pewnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl