BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 5 miesiąc temu #254202 przez Batmanik

Dobrze Martuska, przynajmniej wiesz że masz dziecko w domu

ja tez wiem ze mam dziecko w domu - wstal dzis czort o 23ciehj i polecial do zabawek i walczyl do 1wszej i za nic nie dal sie uspac :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #254209 przez Marysia27
Nie zazdroszczę, u nas jest luz teraz ze spaniem u Małego, jak kładę go spać ok 20- 21, tak śpi do 7.30-8, bez nocnych szaleństw i pobudek. I tak masz dobrze, że mieszkasz w domku jednorodzinnym, to sąsiedzi nie stękają Ci, że dziecko po nocy buszuje ;)
dorzucam jeszcze jedno zakupowo- biedronkowe zdjęcie:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254220 przez Martuska
A oto mój Dzidziuś ;)







Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254223 przez Martuska
Ojej nie wiem czemu wyszły takie nie wyraźne;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254270 przez Batmanik
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
cala mama a jakie ma cudasne wloski :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254466 przez raczek10
hej kochane. już nie moge sie doczekać kiedy znowu będe z wami na co dzień. na jutro mam miećnowy rutrr ,bo mój mimo naprawy to nie działa. Batmaniku masz śliczny awatar maluchy śliczne .Mikołajku cudne włoski masz i podobny jesteśdo mamay ,a Bartoszka to urwiśjak sie patrzy .cudeńka.ja mykam do pracy na 16,30 .do zobaczenia pa.pa. :kiss:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254966 przez Marysia27
WOW, Martuska, nie wiem gdzie takie usta rozdają, ale ja też bym chciała :woohoo: no i Mikołajek- wszystkiego najlepszego, bo dziś przecież Mikołajki :woohoo: , podobny do Ciebie, śliczny chłopczyk!
Raczku, dalej czekamy na Twoją aktywność, widzisz, jak nie urok, to s*aczka, z tym routerem :( A w wolnej chwili z dostępem do neta, napisz, jak się Tobie pracuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255034 przez Martuska
Dziękuję Laseczki za miłe słowa.
Marysiu usta faktycznie mam duże, w podstawówce się śmiali ze mnie że jestem jak pamela anderson. Mama w żartach mówiłą do mnie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


A co do Mikiego to każdy mówi, że podobny jest do mnie strasznie mały smyk. Dziękujemy za życzenia!!

Raczku ciekawa jestem jak Ci się dalej pracuje czy już przywykłaś do nocnych zmian ;) Jak będziesz miała już możliwość pisania do Nas to szybko pisz co u Ciebie!

P.S.
Nie mówiłam Wam jak się ostatnio wkur.... Mały wziął herbatę (zimną) z parapetu i wylał. Pech chciał, że wylało się na modem i nie działał. Musiałam zadzwonić do UPC i wymiana modemu kosztowała mnie 200 zł. Smutne to życie że jak człowiek ma cieńko to zawsze wiatr w oczy;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255162 przez Batmanik
super raczku ze sie odezwalas:)))
MIKI wszystkiehgo najjjjjjjj!!!!!!!!!!
a ja wczoraj dola zalapalam przez te chrzciny-
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Igor wczoraj mile mnie zakoczyl wzial malej pieluche i wyrzucil do kosza tak sam od siebie:)0 no i noc juz lepsza jego byla-mam nadzieje ze jeszcze troche i zacznie przesypiac:)
dzis mielismy niezapowiedziana wizyte pielegniarki( myslalam ze patronaze sa tylko w srode) a tu dzis taka wizyta a ja wszytsko do gory nogami przewalone przez Igora ;)
ach lece podpoczywac poki dzieci spia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255182 przez Marysia27
pielęgniarka raczej nie była zaskoczona, że o porządek w domu ciężko przy noworodku i rocznym smyku który z zapałem wyrzuca wszystko z szafek :blink: A co to za przesąd? nie słyszałam chyba?
Martuska, jedno dobre że herbata była zimna, choć rozumiem Twoje niepocieszenie, bo 200 zł drogą nie chodzi :/ a jak położyłam Bartka na drzemkę popołudniową, tak śpi już dobre dwie godziny, a przygotowany dla niego obiad stygnie :S wczoraj zrobiłam dla małego owsiankę z owocami i miodem, widać ze mu posmakowała, sama byłam zaskoczona że może być tak dobra, bo awersje jeszcze miałam do owsianki z dzieciństwa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255404 przez Martuska
Dziewczyny mam wiadomość odnośnie pracy. Tam gdzie teraz pracuję potrzebują kierowców kobiet z min. 2 letnim praow jazdy jutro biegnę do mojego kierownika i zobaczymy czy nie da się załapać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255479 przez Marysia27
W takim razie trzymam kciuki, i napisz jutro czy dowiedziałaś się czegoś więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255526 przez Batmanik
hajka,
Martuska daj znac jak sie czegos dowiesz...
my dzis z igorem na szczepienie idziemy niech go na wscieklizne zaszczepia bo spal w dzien tylko raz i na sile uspalam go ok.23ciej a po 1wszej wstal sie bawic :angry: i to po cienku i nic mu sie przeszkadzalo :angry:
a to WAm kopiuje ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ale pozostaje mi sie cieszyc ze mam cudne dzzieci...
Marysiu jest jakis przesad odnosnie wlasnie ze chrzesna nie moze byc w ciazy bo to grozi katastrofa ale dokladnie tez nie wiem o co kaman :unsure:
kurcze dziewczyny kupilam zaproszenia na roczek i na chrzciny i nie wiem czy wysylac te z roczku- jakos mi glupio ale chcialam igorowi roczek zrobic ;) choc tort mam zamowiony podwojny- pol na chrzciny a pol na roczek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255689 przez Martuska
Batmanik widzisz tak wybrałyśmy. Ja też nieraz masakrę z tym moim starym downem przeżywam ale sama sobie to wybrałam . Do niego można mówić i nic zero reakcji zero czułości ale ja się już tym nie przejmuję mam to w d... Teraz obchodzi mnie tylko Mały! Ty też się nie przejmuj ;)


A co do pracy dam znać jak się czegoś dowiem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255876 przez Batmanik
Marysiu nie wiem jak sie to stalo ale dopieor teraz zobaczylam zdjecie Bartochy- ale czort maly hehe- diabla w oczach ma:)
a moj szczepienie dzielnie zniosl:) nawet nie steknal tylko od razu potratowal z moich kolan do szafki pielegniarek( a ta ledwo zdazyla mu plaster nakleic:) ) ale co sie dziwic jak tam maja takie interesujace rzeczy dla niego:)
wazy11,300 ach i mowila lekarka ze smok z niego i ze pewnie je z kazdym- i tu miala racje bo kazdemu do talerza zaglada i tylko ,,Da da da" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl