BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 5 miesiąc temu #253093 przez natmur11
problem w tym ze z chrztem w innej parafii nie jest łatwo. bo musisz mieć zezwolenie na taki chrzest ze swojej parafii do której należysz... mi proboszcz powiedział ze zgody nie wyraża i tyle! w końcu pojechałam do dziekana mojej parafii i on powiedział że on ochrzci mi dziecko bo dla niego to nie problem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253099 przez Batmanik
Asiersa - no wlasnie bedzie juz jeden swiadek chrztu - bo tu na wsi ksiadz wyrazil zgode aby moja 12letnia siostra zostala swiadkiem chrztu - i chcialabym zeby ninia miala choc jednego chrzesnego a nie swiadka:/ ach z tymi ksiezami...co kosciol to obyczaj- atak jak namatur Tobie odmowil - to moim zdaniem nie ma prawa!!! u nas tez dziewczynie nie chce ochrzcic dziecka - ale co dziecko jest winne...ale to my sobie mozemy popisac i nerwow natarcic a i tak nic to nie da -bo zawsze sie jakis dziad trafi wsrod ksiezow i beda robic problemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #253105 przez natmur11
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253166 przez Batmanik

właśnie o to chodzi. Że ksiądz sobie sam ustala zasady:/ a już naprawdę mnie denerwuje, że sam święty nie jest. Kiedyś tak zbluzgał dziewczynę na próbie do bierzmowania że ataku padaczki chyba dostała i musiało ją pogotowie zabrać za to, że ktoś z jej rodziny jest świadkiem jehowy. Paranoja. I taki będzie mi mówił, że moje życie będzie lepsze jak dam mu 2000 a on udzieli mi ślubu:/ usłyszałam nawet że moje dziecko jest takim samym grzesznikiem jak matka!

to jest smieszne ze nie masz slubu koscielnego a masz dziecko to grzeszysz a jak juz wezmiesz slub to zostanie Ci wszysko wybaczone- komedia - takim postepowaniem ksieza z siebie durni robia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253204 przez Asiersa
A to zmienia postać rzeczy, bo świadkiem chrztu może być tylko jedna osoba :dry:
A co do chrzczenia nieślubnych dzieci to też mogłabym się sporo wypowiedzieć :S
U nas co prawda nie robili problemów bo mieliśmy ustaloną datę ślubu. Chrzest się odbył a do ślubu nie doszło :D teraz czekam na kolędę :P Zobaczę co powie mi ksiądz, jak mnie zobaczy :lol:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253206 przez Batmanik
Asiersa napisał:

A to zmienia postać rzeczy, bo świadkiem chrztu może być tylko jedna osoba :dry:
A co do chrzczenia nieślubnych dzieci to też mogłabym się sporo wypowiedzieć :S
U nas co prawda nie robili problemów bo mieliśmy ustaloną datę ślubu. Chrzest się odbył a do ślubu nie doszło :D teraz czekam na kolędę :P Zobaczę co powie mi ksiądz, jak mnie zobaczy :lol:

daj koperte na wejsiu to o nic nie bedzie pytal :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253222 przez Asiersa
hehe, dobre :laugh: :laugh:
a tak poważnie to mam to gdzieś :P Niech spróbuje coś powiedzieć to i ode mnie usłyszy :side:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253273 przez Marysia27
Jezu, czytam Wasze wypowiedzi, mało szlag mnie nie trafia! u nas ksiądz odmówił bierzmowania mojej siostrze, bo mama nie miała na to pieniędzy, a taty firma padła, i był dramat z finansami. Od tej pory mam awersję do Panów w koloratkach :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253518 przez Martuska
WItam!
Ale nasz wątek odżył masakra;))


Ja już po wizycie u Księżulka-proboszcza mamy spoko takiego na luzie kozackiego ;D Termin chrztu ustaliłam na 25 grudnia 2011r. i wzięłam za chrzesnego mojego tatę a za chrzesną K. siostrę...
Więcej napiszę później bo Mały mi się budzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253572 przez Marysia27
Martuska napisał:

WItam!
Ale nasz wątek odżył masakra;))


nie zapeszaj :silly:
a co do kozackich księży, to uważaj ,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:P I pomyśleć, że do takich chodzimy się spowiadać, z własnych grzechów :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253683 przez Batmanik
witam,
no Marysiu powalilas mnie z tym ksiedzem...
mi leb peka bo trzech ksiezy powiedzialo mi co innego
lece karmic malutka a pozniej wrzuce fotki jak igor trzymal malutka a teraz zastekala a igor juz probuke wlesc na krzeslo i zqagladac do niej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #253693 przez Batmanik
a to moje dzieci...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253742 przez Marysia27
Batmanik, za każdym razem, jak widzę ich zdjęcia, to są do siebie tak nieziemsko podobni, że nigdy się nie wyprą, że z jednych rodziców :blink: Ślicznie oboje wyglądają. Igorek ma piękne uzębienie, nie mama pojęcia, kiedy doczekam się takich perełek u Bartka? i widzę, że Twój mały też lubi ciągać po domu różne "akcesoria" ;) Co do księży, wiesz Kochana, że to nie jedyne takie przypadki :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254008 przez Martuska
Batmanik Marysia ma rację Twoje dzieciaki są do siebie nieziemsko podobni ;)
Byłam dziś w kinie z tatą na "Listy do M." podobało mi się natomiast szału śmiechu nie ma... Przynajmniej trochę się odchamiłam ;P

Miki jest ostatnio taki żywy że nie mam pojęcia co z nim robić, dzisiaj byłam u rodziców wchodzę do pokoju a on siedzi na biurku z pineską w ręce... Dodatkowo trzeba go strasznie pilnować bo wchodzi na schody. Mały rozrabiaka się robi;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #254198 przez Marysia27
Dobrze Martuska, przynajmniej wiesz że masz dziecko w domu :lol: i jak masz jakąś aktualną fotkę małego, to bierz przykład z Batmanika, i wrzucaj, ja jak wygrzebię foto Bartka, to też dołączę :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl