BezpiecznaCiaza112023

szczęśliwe mamusie z terminem na czerwiec 2010

13 lata 9 miesiąc temu #23660 przez Madzia89862
mozna juz w pierwszym tyg:)ja urodzilam w listopadzie i tak robilam:)krotkie na poczatku potem coraz dluzsze i tak do -8 na dworze wychodzilismy maly nie chorowal mial tylko niedawno 3dniowke jedynie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23662 przez b_beatka4
Mi położna też mówiła że można już w pierwszym tyg wychodzić na spacerki,tylko jak są upały omijać godziny między 11 a 16 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23663 przez Madzia89862
dokladnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23666 przez mysza855
Hej!

Wiecie z tymi kolkami to masakra jakaś... :(
Moja Martynka jak ma kolkę to ogrzewanie brzuszka nic nie daje - musi puścić bąka i dopiero się uspokaja. Często kładę ją na brzuszku na swojej klatce.
A od czego ma te kolki to ja już nie wiem - bo za przeproszeniem ja już "gówno" jem...
Wczoraj wpadła do nas położna i powiedziała, że niekiedy dzieci mają kolki od wit.K. Ale przy karmieniu piersią do końca 3go m-ca podawać trzeba... I pewnie dlatego z reguły kolki ustępują po 3ech m-cach :silly:

Co do laktacji to testuje teaz piwko KARMI... Odgazowuje sobie buteleczkę i wypijam - tylko dobrze odgazowane musi być. Dziś 2gi dzień i pokarm dość szybko zaczyna przybierać. Tym bardziej że teraz moja niunia jest na etapie większego zapotrzebowania na jedzonko. Są takie między 3-6 tyg. i potem między 3-6miesiącem.
A co do herbatki hippa to też ją piłam i po niej mała miała kolkę. doczytałam w necie, że zawarta tam laktoza wywołuje kolki i przestałam to pić. Piję herbatkę koperkową - bleee a jak to można dziecku podawać skoro a ledwo wytrzymuję ten smak :unsure:

Margolec ja na loda sobie pozwalam i Martynce po nim nic nie jest. Oczywiście nie codziennie, ale z 2x w tyg. Z tym że wsuwam takie z maszyny.

Pozdrawiamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23670 przez Groszek
No to super :) To jeszcze w tym tygodniu zaliczymy spacerek, tylko tak się zastanawiam ile minut maksymalnie :unsure:

aaaa i muszę się pochwalić :D nie mamy już problemu z jedzeniem :) Michaś super chwyta pierś, powoli zaczynamy się porozumiewać...

b_beatka4 a gdzie Twój suwaczek?? :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23675 przez sloneczko
Groszku ja z mala wyszlam po tygodniu bo ciagle lalo i ja mialam depresje balam sie wychodzic.

wtedy super pogody nie bylo to wyszlysmy na 30 min, ale z kazdym innym dniem jak bylo coraz cieplej to coraz dluzej.

wiec jedynie jak jest cieplo zbieraj sie na spacer, tobie i malenstwu zrobi to dobrze.
dlakladnie od 11 czysem od 12 do ok 17 trzeba unikac slonca, w tych godzinach ja zawsze siedze w domu, dzis jest super wiaterek bez slonca wiec laura spi na dworze a ja mam wszystkie okna otwarte zeby troche mieszkanie przewietrzyc bo od tych skwarow nie da sie wytrzymac.

ja tez jem lody czasem i malej nic nie jest.

dzis wyprobuje gotowanego kurczaka z gotowana marchewka i kartofe. ale kurcze przez te 3 dni nic nie zjadlam takiego co by moglo jej zaszkodzic. ;( niektore dzieciaki tak maja, a moze rzeczywiscie jest to od wit k,ale nigdy az tak zle nie bylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23678 przez Groszek
eee pół godzinki to już sporo :) jak tylko wyjdzie słoneczko to wyjdziemy, bo narazie pada i jest dość zimno

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23681 przez sloneczko
aha dziewczyny jak deszcz pada to nic, ja wychodzilam na taras pod daszkiem stawalam i mala kocykiem zakrywalam na kilka minut, bo wtedy super powietrze jest.


ale musicie uwazac na mgle dlaczego niewiem, ale wiem ze z niemowlakami nie mozna wychodzic jak jest mgla.

ide okna ubyc bo mala spi, to moze uda mi sie.

buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23683 przez kolorowa
Ja od niecałego 2 tygodnia tam pare dni brakowało do 2.Strasznie je Kacperek lubi,no i my oczywiście też:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23686 przez sloneczko
Groszek napisał:

eee pół godzinki to już sporo :) jak tylko wyjdzie słoneczko to wyjdziemy, bo narazie pada i jest dość zimno


jezeli dziecko dobrze ubierzesz to wcale nie jest sporo. i jezeli jest dobra pogoda.

i ja tez mam na mysli ze gdzies w poblizu, bo moze malenstwu zachciac sie pic i co z wielka syrena jedziesz do domu. Bo jeszcze dziecka nie znasz na ytle, jak zareaguje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23703 przez Groszek
:) no to super, wyskoczymy gdziś niedaleko i zobaczymy jak się Michałkowi spodoba :) My niestety nie mamy możliwości wystawienia go na taras bo mieszkamy w bloku na ostatnim piętrze, także nie mamy nawet daszku :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23721 przez b_beatka4
Groszek suwaczek już zrobiłam :) Ja lody uwielbiam,wcinam aż uszy mi się trzęsą ale teraz niestety muszę się trochę pochamować bo moja mała niezbyt dobrze na nie reaguję :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23723 przez b_beatka4
Groszek a mi jeszcze położna mówiła że tak na początek najlepiej 20 min spacerować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23724 przez _aga86_
Na poczatku dobrze jest tez ubarc dziecko i postawic kolo okna- oczywiscie uwazac na to, by nie bylo przeciagu. Z tym, ze ja rodzilam w pazdzierniku i pogoda byla gorsza, wiec troche inaczej sie przystosowuje dzieci do spaceru latem a inaczej jesienia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23744 przez Groszek
ech dziewczyny, mam pytanie? Jak Wasi faceci radzą sobie z nową rolą??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl