BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 8 miesiąc temu #903033 przez Asia18
Dziewczyny moja mała już śpi .... :ohmy: :blink: od 1 h jakoś a jest 19,40 . Czy to normalne?? :ohmy: w ciągu dnia spała tylko 1 raz o 12.20 do 13,40
ja już zaczynam panikować że może coś jest nie tak że taka śpiąca jest ?? :blush: :blush: dodam że u Nas znowu upały po 30 stopni

Anitulka ślicznie wyglądacie :)
Oliwa dostaje mleko 3 razy dziennie, rano mm później kaszka obiadek deserek i na noc kaszka :)

a suwaczki nie działają ? bo mi jakiś błąd wyskakuje??


<3b :*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #903036 przez Anitulka
Asia, ja bym nie panikowala,wręcz przeciwnie :P moze wlasnie tak na upal reaguje... no ale u nas jest ten problem, ze Pola najwczesniej zasypia o 23 :/ a od wczoraj w dzien ma tylko jedna drzemke- uwaga! 15min. :blink: jestem wykonczona :(
U mnie suwaczki są normalne.
Wczesniej pytalas o opaske. Pewnie ze moze byc, Polka miała na chrzcinach (sciagnelam na polanie główki). Zdjecie dodalam na fb wiec mozesz oblookac sobie ;)
Foteczka śliczna, obłędne oczka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #903042 przez anitkade
O matko, czyli nie tylko Hania śpi jak zając. Asia - zdjęcie śliczne, oczka faktycznie szałowe, a jaki uśmiech zalotny :) Ale wiecie - widać już bardzo, jak dzieciom się rysy wyostrzają, już nabierają charakteru, każde inne. A nie takie pyzate bobasy bez cecg szczególnych.
Asia - nie martw się za bardzo spaniem. JAkby za dnia więcej spała niż nie spała to może faktycznie powód do zmartwienia, ale tak - widać jej trzeba snu. Podczas snu mózg się rozwija :)
Anitulka - no to drzemka Poli mistrzowska. Hania śpi tak 3-4 azy w ciągu dnia po pół godziny, czasem 20 minut. Raz w tygodniu zrobi mamie niespodziankę i ma poranną drzemkę 40-minutową, ale to już absolutne szaleństwo jest. Do godziny nigdy nie dobija. Ale potrafi się pięknie sobą zająć, właściwie to większość dnia sama się bawi.
Co do opaski - też uważam, że ok, ale na polanie główki bym zdjęła. W końcu to sakrament :) My miałyśmy czapeczkę, ale w kościele zdjęłam, bo mnie wnerwiała, na oczy się jej zsuwała i w ogóle nie było zimno, więc po co czapka :)
Anitulka - dziękuję za recenzję z drogi. Zobaczymy, jak nam pójdzie, na pewno zdam relację.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #903100 przez remiśleoś
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #903103 przez remiśleoś
Witam sie i ja.wstaeilan wkoncu swoje zdjecie i Leosia bo zawsze obiecywalam.dorzuce tez mojego Remika i napisze rano co u nas.smigam spac bo dluuuugie dni ostatnio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #903106 przez remiśleoś
Iii
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #903108 przez remiśleoś
Remik na rowerze i chlopaki w Zoo z kozka;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #903118 przez remiśleoś
Niteczka ja pamietam jk wrocilam do pracy jak Remik mial 7 miesiecy.tesknilam ale byl z moja mama wiec wychodzilam spokojnke.dasz rade, poczatki sa trudne a pozniej sie wciagniesz w ten szalony rytm dnia.trzymam kciuki.
Szkoda ze wiekszosc z Was ma daleko kolezanki.ja na to nie narzekam juz kiedys pisalam o naszej paczce znajomych;)
Anitulka gwiazda z Ciebie i Polci!

Monia z basenem faktycznie sama z dwojka to ciezko.tez sama nie chodze,zawsze z kims.ale widze ze aktywna babka z Ciebie i nie lubisz w miejscu z dziecmi siedziec;) jatez nie.czesto wymslam jakies atrakcje.
W poniedzialek bylismy w zoo,wczoraj n jagodach i pol dnia w baseniea dzis na jeziorem z dziadkiem;)a jagod juz malo jest:( szkoda bo obaj bardzo lubia je jesc.
Dni u nas dlugie bo chopaki to ranne ptaszki 5 Leos na nnogach a o 6 Remik.
Leos nauczyl sie pic z takiego otwartego kubka jak na zdjeciu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #903125 przez remiśleoś
Pisze na raty z tel.
U nas nadal cyc ale tez laktacja troche zwolnila.jemy tak : 6 cyc,9 cyc12 obisd 15 cyc 17 owoce19.30 kaszka i 2 w nocy cyc.,
Leos turla sie jak szalony, koch lezenie na btzuchu i asne stopy.nie siedzi nie ma zebow i jedt slodki jak miod;)
Anitulka fajnie ze wypad nad morze sie udal.my jeszcze przed wyjazdem.bylismy tylko w weekend z bozym cialem na mazurach .nie wiem czy pisalam bo nie amietam.chlopaki szaleli w aqua arku i bylo cudnie.z mniej przyjemnych rzeczy to Leos tydzien temu mial zapalenie oskrzeli.ale obylo sie bez szpitala bo kupilam ta tube do wziewow co maj w szpitalu ,inhalator mamy a to bylo wirusowe wiec antybiotyku nie dostal i leczulismy sie w domu a codziennie na osluchanie jezdzilismy.
Odezwe sie jutro bo oczy mam na zapalkach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #903127 przez niteczka
Powiem Wam ze Julek tez ostatnio ma tylko jedna drzemke dziennie tylko. Dzisiaj dopiero zasnal o 14 I spal z dobre dwie godziny, ale wspolczulam mojemu K bo wogole przez to ze maly nie spal do 14 on tez nic sie nie zdrzemnal a byl po nocnej zmianie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #903148 przez pysiaczek19918
Remisleos ale masz przystojniakow.
Moja Zuzka sie zbuntowala jest 22.30 a ona nie spi. Znowu ma cala szyja i brode w plamki, uszy czerwone tarmosi malo niewyrwie. Tak mi jej szkoda emolium nie pomaga, po linomagu niewiem czy niegorzej. Mam juz tego dosc.
Dzisiaj znowu z tesciowa robilysmy malej zupke z indyka tylko tym razem z brokulem.
Anitkade my tez sie wybieramy nad morze tylko my pod koniec sierpnia. U nas jazda by trwala 8h boje sie troche ale do Zakopanego 6h dala rade to mysle ze i tu da.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #903191 przez MoNiaaa
o jejciu jaki tlok az nie wiem co mialam pisac :)

Anitka zdjecie super pasuje ci 2 bobas :P i nie moge sie nadziwic ze taka chuda jestes !!! oddam ci troche mojego tluszczyku :P

remis super ze wpadlas :) to Ty z Remikiem???nie wiem czemu ale inaczej sobie ciebie wyobrazalam :P sliczna mamusia z ciebie :)
Remis sliczny jest !! :***i pije z kubka wow :)
ja nie lubie strasznie w domu siedziec niestety czesto jestem zmuszona bo w miescie duzo atrakcji nie ma a ja auta nie mam tzn prawa jazdy..;/ wiec trzeba korzystac jak jest pogoda :) dzis na szczescie dopisuje wiec jade !!!! :) a zdjecia z Zoo nie widac :(
ja bym jeszcze pojechala do parku dinozaurow ale nei wiem czy meza namowie

z tym spaniem to pewnie przez pogode nas meczy a co dopiero dzieci.
Oliwka do schrupania sliczniutka jest i taka duza :)
rzeczywiscie anitka juz dzieci sie robia inne bo na poczatku niewiele sie roznily :P

u nas na szczescie(odpukac) ze spaniem sie poprawilo sa dwie drzemki poo godzinie min a jak zasnie jeszcze przed 8 rano to nawet i dwie godzinki ale ten minus ze obie sa przed poludniem albo zaraz po i po poludniu ciezko jej do 19 wytrzymac a zasnac nie chce :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #903207 przez remiśleoś
Monia tak to ja ale z Leosiem.Remik to ten starszy;) a jak sobie mnie wyobrazalas? 30 lat na karku i tak wygladam hi hi;)
Pysiaczek kurcze moze to azs.jest taka droga masc pulmicort ale to steryd.ona u nas zawsze pomaga z tym zey mamy od alergologa zalecrnia moze udaj sie tez do jakigos i cos Wam zaradzi.a podajesz jej cos antyhistaminowego? Bo napewno sie meczy.
Anitka piekosc z Ciebie, a w tej fryzurze zawadiacko i kuszaco.a Hania wczesnie randki rozpoczela;)
Niteczka u nas dwie drzemki.o 11 tak ok godziny i o 16 ok.pol godziny.
Monia bez prawka to i tak duuuzo ogarniasz naprawde jestem pod wrazeniem.
U nas Leos ma juz 7 miesiecy i tydzien! Wow! Kiedy to zlecialo!wazy 8 kg i 73 cm .taki moj wczesnoaczek hi hi.
Dzis planuje wycieczke rowerowa z chlopakami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #903219 przez MoNiaaa
asz mi sie oni zawsze myla !!! chyba nie ogarne tego nigdy :P
a ja zla jestem jak fiks !!!! dzwonie do siostry o ktorej autobus itp a ona ze nie wie czy sie wyrobi i zebym sama jechala a ona dojedzie najwyzej...nosz kur....chcialam z nia glownie zeby mi pomogla a nie zeby sie opalala no kocu obok...tak mozna na kogos liczyc..;/

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #903392 przez remiśleoś
To faktycznie siostra dala ciala.Ale eybierasz sie bez niej? Jutro moj P idzie z Remikiem pierwszy raz do kina na samoloty;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl