BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 8 miesiąc temu #719405 przez anitkade
Monia, ściski dla córci i mam nadzieję, że bawiłyście się obie doskonale dzisiaj!
O Domi też się martwię, nic nie pisze. Może ją zmęczył ten szpital? Mam nadzieję, że wszystko ok.
Mirka, kiedy wyszłaś? Dajesz radę jakoś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719540 przez anitkade
Dzień dobry, co to za cisza na morzu? Dobrze widzę, że Linka, Majusia i Dorciation siedzą na forum, proszę pisać, co u Was i u bobasków :)
Ja jestem po wizycie, bez usg niestety. Wszystko ok, mam pić co najmniej 2 litry płynów dziennie, co jest dla mnie mordęgą, nie idzie mi to w ogóle, ale przymuszę się jakoś. I mam jeść więcej sałatek, a mniej kanapek (a jem jedną dziennie w sumie, no ale spoko). Zleciła mi toxo. Powiedziała, że robi się 3 razy w czasie ciąży, co 3-4 miesiące. I umówiłam się na usg połówkowe na 28 sierpnia, to będzie 19 tygodni i 5 dni. Można między 19 a 22-23 tygodniem je robić wg mojej lekarki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719575 przez Majusia
Hej dziewczyny. Anitkade - super, ze wszystko Ok, ja mam swoja wizyte u poloznej jutro. A poza tym nic nowego, zmeczona troszke jestem - w ciagu tygodnia pracuje w biurze a w weekendy robie zdjecia na slubach. Dodatkowo jeszcze mamy remont w domu, ale ja chcialabym sobie pospac I odpoczac! :) wydaje mi sie ze czuje ruchy - ale w tym momencie sa jak takie delikatne pukniecia :) nie mam jeszcze 100% pewnosci. A jak u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719625 przez Linka2
Anitkade, jaka inwigilacja ;)
No u mnie nic ciekawego, gorąco.. :/ przynajmniej to pomaga mi w piciu tych 2 litrów wody dziennie - na początku było ciężko tyle wypić ale teraz już się przyzwyczaiłam ;)
Za to chyba zaczęłam zauważać pierwsze objawy poruszania się dzieciaczków ;) któraś z Was już chyba o tym tutaj pisała - leżę sobie spokojnie na pleckach a tu nagle czuję w brzuchu takie stwardnienie, taki jakby ucisk, który trwa kilkanaście sekund a potem wszystko wraca do normy ;) Wykluczam twardnienie macicy bo to się dzieje jak leżę i totalnie nic nie robię więc sobie myślę, że to chyba dzieciaki tak się przewracają w brzuszku :) No i to oczywiście nie boli, tylko jest takie "dziwne" :) Niestety czegoś, co jest opisywane jako motylki w brzuchu czy bulgotanie jeszcze nie czuję :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719628 przez anitkade
Ja raz poczułam jakby kopnięcie. Delikatne, właśnie jakby ryba ogonkiem plusnęła, ale wyraźne. W sumie nie wiem, czy to na pewno bobasek, może mnie jelita tak plusnęły :P Ale to było już ładnych parę dni temu i od tej pory nic.
Ja tak inwigiluję, bo kiedyś takie żywe było to forum, a jak dziewczyny po kolei idą na L4 to zamiera i tak trochę przykro. A jak ja mam pracować do końca listopada albo i do połowy grudnia, bo taki mam plan, to przecież będę musiała nowego forum poszukać, nie mogę sama sobie tutaj pisać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719641 przez Linka2
Hehehhe.. Anitka, damy radę :) nie musisz szukać nowego forum - nasze jest najlepsze :)
ja tam na L4 od samego początku, także u mnie zmian w częstotliwości odwiedzin nie będzie..
Zaczynam już myśleć o zbieraniu wyprawki.. i szczerze mówiąc to mnie przeraża :( jest taka masa rzeczy, w które muszę się zaopatrzyć, pomyśleć o przemeblowaniu pokoju dla maluchów.. a mąż ciągle w pracy i nie mam się z kim naradzić co do tego wszystkiego ehh... no i muszę się powoli zacząć wybierać do szkoły rodzenia ;) przy bliźniakach podobno trzeba wcześniej także zaczynam robić wywiad w lubelskich szkołach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719684 przez emilka1103
Hej dziewczyny :) Anitka faktycznie pustki. Ale nie uciekaj stąd :) ja zaglądam tu bardzo często, ale ostatnio byłam przeziębiona i ledwo z łóżka wstawałam. Trochę mnie jeszcze kaszel męczy, ale już jest dużo lepiej. A co do ruchów to ja dalej nic nie czuje, ale cierpliwie czekam :)

Linka ja już zaczęłam powoli kupować dla maluszka, narazie takie rzeczy uniwersalne. Nie mogę się powstrzymać :) teraz jak będę u lekarza to może zobaczy co ta moja dzidzia chowa między nóżkami to zacznę większe zakupy. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719713 przez anitkade
Ja już myślę niby o wyprawce, ale co miesiąc mamy jakieś większe wydatki i nic nie udaje się kupić jeszcze. Ale wiem, od której koleżanki kupię fotelik samochodowy. Ciuchów w ogóle nie kupuję, bo masę dostanę od szwagierki. Tylko wózek muszę wypatrzyć w jakiejś rozsądnej cenie no i łóżeczko. Łóżeczko chcę nowe, a w każdym razie na pewno chcę nowy materacyk. A wózek raczej używany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719778 przez MoNiaaa
hej laseczki my wczoraj pojechalismy nad wode Julka sie popluskala a mnie droga uneczyla...za tydzien do zoo jedziemy w dalsza droge wiec nie wiem jak przezyje :ohmy:

dzis w podbrzuszu mnie pobolewa :(
moze macica sie rozciaga ??
bylam tez na pobraniu krwi i w piatek do gina w koncu zobaczyc maluszka!!!juz sie nei moge doczekac mam nadzieje ze wszytsko ok bo znowu przed wizyta dopadaja mnie watpliwosci :(
ruchow prawie nie czuje prawie poniewaz czasem hjakies bulgniecie ale nie wiem czy to maluch ? a niby juz w ciazy bylam :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719791 przez mirka26
ja wyszłam w piątek i jest ok ale ciągle w ruchu i tabletki pomogły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719808 przez Pipinka
Witam po weekendzie :)

Monia spóźnione Całusy i Najlepsze życzonka dla Twojej Córci :woohoo:

Ja już po wizycie i szłam z taką nadzieją że potwierdzimy płeć ale maluszek tak się wiercił że nawet nie szło zmierzyć, i w sumie nic nie wiem, najważniejsze że rozrabia tam w brzuszku :) ja przez 4 tygodnie przytyłam 1,5 kg :) zatem nie tak źle :blush: za 3 tygodnie następna wizyta i dopiero da mi skierowanie na usg połówkowe ..coś późno jak by już teraz nie mógł dać tego skierowania i faktycznie mówił mi że do końca 22 tygodnia się robi to usg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719846 przez kociaczek1610
hej dziewczyny :) dziekuje za odpowiedzi na moje pytanie ;) to bylo przejsciowe juz mi sie nie chce palic hehe ufff co za ulga :laugh: obserwuje was kazdy dzien :) co sie dzieje z domi od kilku dni sie nie odzywa...ja mam wizyte jutro :) juz nie moge sie doczekac :laugh: bedzie badane serduszko maluszka oby wszystko bylo oki. co do ruchow to chyba czuje kopniaczki od kilku dni :laugh: czuje je w podbrzuszu to sa takie delikatne pstrykniecia :laugh: pozdrawiam buziole na maluszkow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719870 przez MoNiaaa
no wlasnie co z domi??oby tylko odpoczywala ale jak czytasz domi to odezwij sie!!!

mnie kluje niby jajnik niby brzuch sama nei wiem najbardziej jak siadam ale niby poszlam do wc sie oproznic i troche lepiej wiec moze z jelit :P

pipinka najwazniejsze ze maluszek bryka:)

kociaczek daj znac jak po wizycie:)

tez sie juz mojej nie moge doczekac w piatek :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719875 przez anitkade
Pipinka, a może spróbuj się umówić na usg na odpowiedni termin bez skierowania i powiesz, że doniesiesz? Albo telefonicznie się umów na badanie i powiedz, że masz skierowanie i przyniesiesz ze sobą na badanie. Nie możesz tak? Ja tak robiłam poprzednio w Luxmedzie, teraz mi dała od razu skierowanie, więc się dzisiaj umówiłam.

Monia, do piątku zleci. Mam nadzieję, że będziesz spokojna do tego czasu. Mnie czasem coś zaboli, ale chyba z jelit raczej, chociaż wiadomo to :P
Ja przytyłam od początku jakieś dwa kilo i mi lekarka powiedziała, że ok, może ciut dużo, ale ok. Jak 2 kg za 3 miesiące to jest ciut dużo to jestem elvis presley. Pfff. I co teraz, mam iść na dietę? I powiedziała, że mam jeść mniej kanapek a więcej sałatek. Chyba sobie zrobię spis na dwa tygodnie sałatkowy i będę codziennie jakąś próbować :) W sumie mało jem sałatek i nie mam dużo pomysłów na nie, ale może i lepiej, może mnie natchnie to.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719879 przez MoNiaaa
dobrze ze mnie sie gin nie pyta co jadam b chyba by mnie na odwyku jedzeniowym zamkneli:P
ostatnio ciagle pizza za mna chodzi jadlam juz kilka razy nawet sama robilam:p
kebabem tez nie pogardze od czasu do czasu :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl