BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 8 miesiąc temu #720783 przez anitkade
Mirka, biedulo, ciężko z tym jedzeniem. Porozmawiaj z lekarzem, czy są jakieś środki na poprawę apetytu? Najlepiej naturalne, można też pewnie poszukać w necie.
My wczoraj pojechaliśmy do Smyka zobaczyć na żywo te wózki, bo w necie to niewiele wiadomo i podobają mi się całkiem firmy Bebetto. Są w normalnych cenach, koło 1200 - 1300 zł za 2w1, niestety nie wiem, czy w ogóle można samą gondolkę kupić, bo zdaję sobie sprawę, że spacerówkę lepiej mieć parasolkę lekką. Ale w sumie nasze bobaski będą mieć pół roczku w środku lata, może będzie im wygodniej w spacerówce rozkładanej do leżenia, ale jednak bardziej przewiewnej od gondoli?
Nadal Domi się nie odzywa :( Mam nadzieję, że odpoczywa po prostu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #720817 przez Dorciaition
Dzień Dobry :)

Monia czekamy na wieści w piątek. Może dowiesz się, co maluszek ma między nogami :)
Ja już na zwolnieniu, więc też wizyty będę miała co 3 tygodnie :)

Mirka, ale ambitny plan. Ja to za leniwa ostatnio na takie rzeczy. ;)

Co do wózków to my mamy po Leni coś takiego allegro.pl/2w1-jedo-fyn-kolekcja-2013-go...wka-i3433756720.html Gondola świetna, Lenia w głębokim jeździła do 9 miesiąca :ohmy: Spacerówka jej coś nie przypasowała, nie wiem dlaczego. Teraz mamy leciutką spacerówkę allegro.pl/lekka-spacerowka-euro-cart-li...sol-i3423033873.html jest świetna.

Co do fotelików to w tej kwestii nie oszczędzaliśmy. W związku z tym, że dużo jeździmy staraliśmy się kupować jak najlepszy fotelik.

Teraz problemu nie mam, bo wszystko jest :)


Anitkade w Smyku nie polecam kupować takich rzeczy bo jest mega drogo.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720842 przez Pipinka
Moja Bianka już jak miała 6 miesięcy to w gondoli ciągle mi siadała , zatem jeździła już w spacerówce...

Anitka wiele parasolek się rozkłada do pozycji leżącej :) maja tak samo, więc Bianka zawsze ma wygodnie w pozycji leżącej jak zaśnie na spacerku :) Same gondole też można kupić, ale lepiej jechać do jakiego sklepu z artykułami dziecięcymi gdzie jest bardzo duży wybór, no tak smyk jest droższy ale akurat zależy , moją spacerówkę właśnie w smyku kupowaliśmy i nie przepłaciłam z tego co widziałam później na internecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720845 przez Pipinka
Dorcia inne firmy a i tak nasze spacerówki różnią się chyba tylko daszkiem, praktycznie identyczne :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720848 przez DoMI*
czesc Kochane
ja dalej w szpitalu dalej krwawie i mam dodatkowo krwiaka.
dzidzia rosnie i juz szaleje w brzuszku teraz daje sie we znaki pomału.
a czasem mam krzywy brzuch..no i na 10000% mam chłopczyka.
jakos sie tu trzymam ale ciezko mi
dobrze ze u was jest wszystko dobrze

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720849 przez DoMI*
kochane nie pisałam bo nie miałam siły o tym pisac. niejest mi lekko/
niepocieszaja mnie mimo ze dziecko rosnie macica zamknieta tylko te krwawienie.. straszne :( no i krwiak.. ordynator mowi ze łozysko nadal sie odkleja i jest duze ryzyko. a nikt nie mowi ile sie odkleja albo odkleiło a inni mowia ze to krwawi juz tylko krwiak

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720857 przez Majusia
CZesc Domi! Jestes! :) gratuluje chlopczyka oraz cierpliwosci. Jak widzisz, wszystkie o Tobie myslimy wiec trzymaj sie!!!!! Buziaki,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720858 przez Linka2
Maja001 - no wszystko fajnie, tylko, że ja potrzebuję wózka dla bliźniaków ;) I te tańsze (ok. 1200) ważą ok. 30 kg - wyobrażacie sobie taką wagę?? a dodatkowo szerokością (bo planuję zakup wózka jeden obok drugiego), która przekracza 80 cm a co za tym idzie jest mega problem z wejściem do jakiegokolwiek sklepu czy nawet klatki w bloku :( także mam chyba trochę więcej dylematów - Pipinka - pocieszasz mnie, że nie jestem z tym sama ;) daj znać jak wybierzesz jakiś wózek, może podzielimy się doświadczeniami ;)
Co do fotelików to nawet nie wiedziałam, że są takie od 0 do 25 kg.. myślałam właśnie o takim 0 - 13kg.. ale też takim, który dałoby się wpiąć w ramę wózka i łatwo wypiąć.. dlatego, że z dwójką dzieciaków jest to mega wygoda. Wystarczy dzieci zapakować do fotelików w domu i zejść z nimi do samochodu nawet bez rozkładania wózka - a wózek w samochodzie :) Łatwiej też wyjść na chwilę z tego samochodu np. do sklepu - widziałam niedawno dwójkę rodziców właśnie z maluchami w takich fotelikach. A na fotelikach też za bardzo oszczędzać nie mogę bo też raczej sporo jeździmy i będziemy jeździć, także muszą to być foteliki nie tylko spełniające normy, ale testowane np. przez ADAC ;/ A jakie foteliki Wy posiadacie lub planujecie kupić? Mi jakoś najbardziej podobają się maxi cosi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720866 przez anitkade
Domi kochana, trzymaj się najdzielniej, myślimy o Tobie codziennie i trzymamy mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze. Grunt, że się Tobą zajmują, że dzidzia szaleje, fajnie, ze znasz już płeć. A czujesz już ruchy w brzuchu czy podglądasz na usg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720870 przez anitkade
Mirka, ja chcę kupić maxi cosi od koleżanki używany. Ale na razie z miesiąca na miesiąc odkładam ten zakup, bo ciągle jakieś wydatki niekończące się ;/ Zresztą wiesz sama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720872 przez mirka26
dom już się bałam..... cieszę się i gratulacje na chłopca... będzie dobrze już prawiw połowa kochana. ja też poleżałam i wiem że znowu trafię bo już mi lekarz zapowiedział że dziecko tak naciska że może mi sparaliżować nogi pod koniec, nie jesteś sama kochanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720886 przez DoMI*
ja juz czuje ruchy anitko.. piekne uczucie czasem brzuch robi sie krzywy.. i smieszny ale tez dziwne uczucie to jest... nietypowe
staram sie dacrade dziekuje ze jetescie

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720940 przez Mag
Witam, można dołączyć?
Ja z terminem na 24 styczeń, płci jeszcze nie mam potwierdzonej, mam nadzieje,że przy kolejnej wizycie już uda się podpatrzeć. Ruchów jeszcze nie czuję, ale to pierwsze dziecko więc narazie cierpliwie czekam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720947 przez Linka2
Cześć Mag
witamy i zapraszamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720968 przez gaguka
Cześć dziewczyny! Ja trochę musiałam nadrobić zaległości bo miałam gości przez tydzień i nawet nie miałam chwili, żeby Was podglądać :)

Mag witamy napisz coś więcej o sobie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl