BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719886 przez Pipinka
Anitka no raczej zrobię tak jak mówisz..tylko nie zapytałam lekarza czy w to samo miejsce da mi skierowanie, ale raczej się nic nie zmieniło :)

Ja też nie mam pomysłu na sałatki :huh: a wiem że więcej powinnam jeść zdrowych potraw...o kurcze ale czy 2 kg to dużo w 4 miesiącu ciąży ?? :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719893 przez mirka26

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719894 przez anitkade
Właśnie mnie się wydawało, że 2kg to ok.
No i staram sie jeść zdrowo, ograniczam słodycze (nie zo zera, bo nie potrafię), jem mięso, ryby, warzywa, owoce (owoców też każe nie za dużo, a uwielbiam). No i masz, za mało sałatek. I pytała, kiedy jem, więc się przyznałam, ze koło 18.00 (teraz właśnie jem), więc kazała mi jeść lekko, nie smażone, nie pieczone. Trudno oleję jej rady, nie mam jak jeść domowego obiadu w pracy, odgrzewany z mikrofali nei jest dobry, zamawiane też niedobre i aż strach myśleć, co tam dają, poza tym zbankrutować bym mogła. No i co mam zrobić? Nie jeść obiadów? Ech... Trudno, olewam jej rady i jem po mojemu, ale z głową.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719898 przez MoNiaaa
anitka wiadomo ze kazdy prowadzi inny tryb zycia i nie zawszemozna jesc o stalych porach itp

ja jem wszystko na co mam ochote slodyczy najmniej bo nie mam ochoty za bardzo wiadomo im mniej sie przytyje tyn pozniej bedzie latwiej a tak naprawde pod koniec dopiero sie tyje z predkoscia swiatla :ohmy:

a jutro wraca moja mama i zobacze jakie male cuda kupila dla moich dzieciakow no i dla mnie tez:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719935 przez kociaczek1610
MoNiaaa narobilas mi checi ty,m kebabem ;D w sumie chodzi za mna od tygodnia i nawet przez dwa dni mi nic nie smakowalo heheh chyba jutro sobie zamowie ;) co do wagi to juz nie wiem ile przytylam na chwile obecna mam 60kg ( o 17.30 jadlam obiad ) wiec jakies kilo sie nie liczy :laugh: :silly: :silly: zobacze jutro rano naczczo :unsure: a waga moja przed ciaza 57-58kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719985 przez anitkade
Kociaczek, na moje oko waga zupełnie normalna :) Możesz się rano zdziwić, ile będziesz lżejsza, tak naprawdę na czczo się powinno ważyć zawsze.
Monia, to daj znać jutro, czy Ci cudeńka przypadną do gustu :) Ale na pewno. Super, ze będziesz już coś bobaskowego miała w domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720018 przez kociaczek1610
heh zapewne bedzie moja normalna waga hihi . teraz bede sie tez musiala wybrac na zakupy dla malucha ;) na wesele dostalismy bukiet z akcesori dla dzidzi ;) bylo tam ; gryzaczek smoczek 2 pary skarpetek rozowe i niebieskie 2 sliniaczki butelka mala grzechotka papciuszki lyzeczka i widelczyk normalnie ful wypas hih wiec cos juz mam ;D :laugh: :laugh: :laugh: milego wieczoru zycze buziaki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720159 przez anitkade
Dzień dobry. Oglądam wózki i się coraz bardziej dobijam. Są koszmarnie drogie, nie wiem, jakie są dobre, na temat każdego wózka są różne opinie. Nie wiem, czy lepiej kupić używany jakieś niesamowitej firmy czy lepiej kupić nowy polski. Osiwieję z tymi wózkami, przysięgam. Dobrze, że tylko pierwszemu dziecku trzeba będzie kupić, a dla drugiego przytrzymam. Ale jestem zupełnie załamana tym tematem. A do tego mamy teraz słabsze miesiące finansowo i nawet mi się nie chce patrzeć na wydatki :( Buuuuuuuu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720332 przez mirka26
Anitka witam w gronie. u mnie jak się wali to się wali, tu szpital tu mąż miał wypadek w pracy i szkody to kilka tysięcy złoty masakra mam nadzieję że na raty to rozłożą bo zwariuję. miałam teraz jechać na zakupy ale się powstrzymam jeszcze. na szczęście mężowi nic nie jest. ciągle mi słabo a skurcze w nogach nie dają mi spać kurcze boli jak cholera a magnez nie pomaga. błagam doradźcie mi coś bo zwariuję z tymi nogami, jakieś fatum na nas siedzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720368 przez anitkade
Mirka, ja mam dziwnie. Biorę magnez, ale i tak czasem mam skurcze, a jak jem gorzką czekoladę, to nie mam skurczy. Oczywiście magnez dalej biorę. Ale w kakao jest chyba sporo magnezu i może lepiej się przyswaja niż z tabletkach? Albo można dawać olej dyniowy do sałatek albo pestki z dyni jeść, mają bardzo dużo magnezu. I jak mnie łapie w łydce to ciągnę stopę do góry, w pierwszej chwili bardzo boli, ale potem puszcza zupełnie, jak rozciągnę mięsień i zasypiam dalej.
Chociaż dzisiaj od 3.00 do 4.30 nie spałam w ogóle i wstałam wziąć prysznic. Po prysznicu zasnęłam jakoś szybciej, może mnie schłodziło? Ale zawsze byłam śpiochem i dziwnie mi jest, jak nie mogę zasnąć w środku nocy.
No a co do kasy to porażka kompletna, płakać mi się chce, a nie zakupy robić. Bardzo mi przykro, że Twój mąż miał wypadek. Dobrze, że nic mu nie jest poważnego. Uważajcie na siebie i mam nadzieję, że tę spłatę Wam porozkładają korzystnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720381 przez Linka2
Mirka,ja niestety na skurcze nic nie pomogę.. ale czy ten magnez brałaś regularnie do tej pory? Bo to chyba musi minąć trochę czasu zanim jego poziom w organizmie się podniesie i spowoduje, że skurcze nie będą się pojawiać.. ja tam biorę codziennie magnez forte (jakaś taka podwójna dawka) i jeszcze witaminki (tam też jest trochę magnezu) i jak do tej pory (tfu, tfu, odpukać) żadnych skurczy nie mam.
Anitka, mnie też kwestia wyboru wózka i fotelików samochodowych dobija :( Tym bardziej, że ja muszę wszystko podwójnie... na początku chciałam kupić wózek używany, ale z tego co widzę to w moim województwie (lubelskim) jest strasznie mały wybór, a jak już są wózki to takie, które ważą po 30 kg - strasznie masywne, szerokie i po prostu nieładne.. tych fajnych i ładnych nikt u mnie nie sprzedaje :( także obawiam się, że będę musiała kupić nowy.. a to koszt rzędu ok 2000 zł... bez fotelików/nosidełek... tutaj też nie wiem jakie wybrać, i czy zdecydować się na używane (nigdy nie wiadomo czy nie uczestniczyły w jakiejś kraksie) czy kupować nowe.. a to kolejny 1000 zł będzie - nawet z becikowego na to wszystko nie starczy ;/
jak na razie spędzam długie godziny w internecie porównując i szacując...
A co do wózka to u mnie w Lublinie ostatnio dziewczyny bardzo polecają Lupo Baby Design :) na innym forum założyły nawet klub Lupo i spotykają się na pogaduchy w mieście razem z wózkami ;) także może taki sobie sprawisz? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720496 przez MoNiaaa
hej :)

mama juz wrocila i dostalam cala duza reklamowke ciuszkow dla maluszka :)
jesczze bvardziej mam nadzieje ze to chlopak bo wiecej jest pod chlopaka kupowane :P
i reczniczek tez dostalismy :)

do tego ja troche dostalam moj M no i Julka razem uzbierala sie spora torba podrozna i reklamowka:P uwielbiam ten zaszczyk ciuchowy ja tak naprawde nie kupuje prawie ciuchow wogole chyba ze cos sobie ale dla corci wogole nic nie musze bo mama mnie zaopatruje i troche mam od kuzynki po jej corci :)

z wozkami rzeczywiscie jest masakra!!
mi sie podoba coneco toledo i jesczze baby disign podobno tez fajny ja wogole jak chodze po miescie to patrze kto jaki ma wozek:P
ja na szczescie nie kupuje bo mam po corci ale w moim jest beznadziejny kosz na zakupy ale jakos przezyje :P

no i odliczam do piatku!!!!oj tak sie nie moge doczekac wizyty!!!mam nadzieje ze wszytsko jest ok szkoda ze nie czuje ruchopw bo byms ie tak nie martwila...
moze uda sie podpatrzec co ma miedzy nozkami chcialabym juz wiedziec

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720693 przez maja001
Witajcie
na początku jak założyliście post, obiecałam ze będe zaglądac, szczerze chiałm częściej ale pisząc na swoim forum i majac maluszka który juz chce siadac to jednak troche trudne, by wszystko ogarnać.
Linka2 ty pytasz o wóżki, wszystko zalezy od tego jaki wózek by nas interesował jako przysłe mamy. A cena 2000zł to troszkę przesadzona, ja mam wózek nowy 3-1 za niecałe 1200zł i jestem zadowolona przede wszystkim z świetnej amortyzacji w nim. jedyny minus jak dla mnie to własnie ttroche trudne dojście do koszyka na zakupy i większe rzeba wpychać, ale uzywam wówczas do tego torby która jest elementem wózka i problem z głowy. ale myśle że kazdy z wózków ma swoje mankamenty. Podaje link do mojego wózka, gdybyście chiały obejrzeć
www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2487
A i z perspektywy czasu osobiście bym nie dokupywała nosidełka, tylko od razu fotelik dla maluszka z grupy 0-25kg. gdyż takie foteliki rozkładaja sie do pozycji nosidełek i są odpowiednie dla noworodków. Dla mnie zakup nosidełka był tylko stratą pieniędzy, a fotelik zakupiłam za 260zł i starczy mi o najmniej na jakieś 3 lata, nosidełko natomiast jest do 10-12kg ok roku.
Pozdrawiam WAS dziewczyny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720726 przez Pipinka
Witam :)
Anitka też jak myślę ile kasy trzeba mimo wszystko na te rzeczy to aż mnie mrozi...I ile jest jeszcze 'pierdółek' do kupienia i na to też idą tylko stówka za stówką :dry: echh zawsze ogranicznikiem są pieniądze :dry:

Monia ale Ci dobrze z tymi ubraniami od mamy :woohoo:

Linka ja tez muszę kupić podwójny wózek podobają mi się te z siedziskami obok siebie :) ale raczej używany kupie bo ceny nowych mnie dobiły :ohmy: a mnie jest potrzebny tak na półtorej roku a później Bianka na nóżkach a 2 maleństwo już w spacerówce po Biance :)

Dziewczyny my z M doszliśmy do wniosku że w sumie nie potrzebnie kupowaliśmy wózek 3 w 1 bo i tak teraz nową lekką spacerówkę kupiliśmy, która bez problemu sie mieści w aucie ! i jest fantastyczna sprawdziła się w górach nawet !! Także jeśli chodzi o moje doświadczenie to teraz bym kupiła osobno każdy wózek , a teraz mam taki : www.google.pl/search?q=w%C3%B3zek+espiro...707.html%3B650%3B470

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720756 przez mirka26
hej piękności moje. puki co skurczy nie było, cała noc przespana, teraz biorę się za czyszczenie lodówki i okno powoli powoli i zrobię sama bo mój M to już zmęczony praca dom a w domu znowu praca. wczoraj pomyłam podłogi i dwa okna dwa prania i jest ok nic nie boli a dzidziuś szaleje w brzuszku wierci się. martwię się bo naprawdę bardzo mało jem. mąż krzyczy ale ja więcej nie potrafię a waga jak zwykle znowu w dół

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl