BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 4 miesiąc temu #815369 przez Zanka1989
U mnie łóżeczka \się nie ścieli do momentu, aż dziecko jest na świecie. Teściowa ubierze kołysk3e jak bedziemy z Lenką w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815370 przez MoNiaaa
myslalam ze juz was nie nadrobie

mokka gaguka GRATULACJE ale sie zgralyscie w czasie :) zycze szybkiego powrotu do domku i czekamy na relacje z porodow i fotki :)

Dorcia Lenka z kazdym dniem bedzie dzielnbiejsza :)
co do prezentu od mlodszej siostry to teraz jest akcja w calej Polsce ze daja maluszka po porodzie ksiazeczki i ja dalam ja Julce i powiedzialam ze to od Zuzi cieszyla sie strasznie a jaka zdziwiona byla ze jak to Zuzia jej kupila ksiazeczke ;)

co do wnioskow omacierzynski to tez korzystalam z takiego kalkulatora
na wniosku musialam wpisac tylko kiedy sie konczy obligatoryjny urlopmacierzynski od kiedy do kiedy urlop dodatkowy i od kiedy do kiedy urlop rodzicielski.
w pracy chcieli tez jakies zaswiadczenie o odbytym porodzie ale u mnie w szpitalu takiego nie wystawiaja wiwc wyslalam im wypis

ubezpieczenie grupowe w PZU mam i zalatwialam sama w oddziale pzu bo jest duzo szybciej.potrzebne jest tylko dowod akt urodzenia i nr konta ja na drugi dzien mialam juz pieniadze na koncie

podkladow tych z bella(duzych rozowych) zuzylam 2 paczki ale w szpitalu byly tez takie podklady z ligliny i uzywalam troche moich troche ich a w domu przeszlam na podpaski zwykle tylko na noc

lozeczko skladal moj maz jak bylam w szpitalu

bylysmy dzis na wizycie i Zuzia wrocila do wagi urodzeniowej :)
po za tymlekarka mowila ze wszystko ok ale jesczze zoltaczke ma troche.po za tym chwalila strasznie ze taka grzeczniutka:)
czekalismy chyba ponad godzine bo tyle dzieci bylo na szczepienie i Zuzia caly czas spala i nawet krzyki innych dzieci jej nie ruszaly :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815371 przez motylek19
Kasiek nie wiem, nie znam się, ale wydaje mi się ze to nic poważnego. Dla świętego spokoju możesz iść do.dermatologa.

Dominiczka też mam pełno tych ciuszkow, wszystko już gotowe od dawna w szafie, ale ostatnio dostałam jeszcze torbę ubranek, bardziej się zalamalam niż ucieszylam ze znowu pranie, prasowanie itp . Popralam.już i czeka tylko na wyprasowanie. Jesten pewna ze nawet połowy nie użyje, ale wolę mieć wszystko przygotowane bo jednak nigdy nic nie wiadomo. Najgorsze jest to ze nie mam tych rzeczy już gdzie dac :/ miejsca mam dużo ale nie opłaca mi się kupować kolejnej szafy na tak naprawdę chwile. Coś wymysle.

Też się zastanawiam kiedy ubrać łóżeczko. Bo skrecone też stoi już dawno, materac i.przewijak nie wyjęte z folii, myślałam ze mój ubierze jak będziemy w szpitalu chociaż wolałabym to sama zrobić :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815374 przez Anitulka
Nasze łóżeczko tez juz zlozone, a na posciel, moskitiere itp. mam taki ambitny plan, ze jak sie zaczna pierwsze skurcze to szybko sie za to zabiore.

Krecia, lepiej sprawdz swoj matetacyk, bo moj otworzylam przedwczoraj i czadzi niemiłosiernie, nie wiem czy to ten kokos czy jak, ale nie ma zdejmowanego pokrowca, wiec wyprac nie moge, wyjelam z tej folii i sie pozbywam zapaszku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #815382 przez MoNiaaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815384 przez Dominiczka
Monia, ile Ty masz lat, zs tak zapytam z ciekawosci... Fajna mloda mamuska z Ciebie na dodatsk juz drugie dziecko... Zazdroszcze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815385 przez kasiek21
MOniaa ty kluska ??!! kochana chyba dawno w lustro nie patrzyłaś... wyglądasz po prostu prześlicznie :**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815388 przez MoNiaaa
ominiczka w tym roku koncze 25 lat :) a na ile wygladam??
Julka szybko sie nam przytrafila(nie byla planowana) a zawsze chcialam miec dzieci z mala roznica wieku wiec nie bylo innego wyjscia i trzeba bylo starac sie o drugie :)

oj kasiek kluska ze mnie zwlaszcza rece mam takie tlusciutkie brzucha tez mi zostalo jesczze i na twarzy tez troche podpuchnieta jestem w sumie dopiero to za zdjeciu zauwazylam :side:
waga niby wrocila ale z fogura gorzej :angry:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815389 przez kasiek21
jej nigdy w zyciu nie dalabym Ci 25 lat :D myslałam raczej coś 18-20 :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815390 przez kociaczek1610
MoNiaaa wygladasz cudownie :) do kluski to Ci daleko...

łóżeczko bedzie skladal M jak bede w szpitalu.. tesciowa zascieli i bedzie git :) kurcze dziewczyny ale oblecial mnie strach przed porodem i wogole czy dam sobie rade :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815393 przez krecia88
anitka my mamy pianke,bo chcialam antyalergiczny. Blisko terminu go otworze zeby pooddychal-pokrowiec moge zdjac i wyprac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815394 przez Dorciaition
Monia wyglądasz rewelacyjnie! I jak do ściany się dopasowałaś! Cudnie!

Ja planowałam postawić i ubrać pościel w poniedziałek żeby Lence przed dzidzią tłumaczyć, że będzie tu spała.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815396 przez niteczka
Dziewczyny wszystkie damy rade. Nie ma co panikowac na zapas. Ja tez tak panikowalam jakis czas temu, a nawet o tym z polozna rozmawialam, a ona mi powiedziala, ze nie ma co panikowac, ze sama zobacze jaka bede zaskoczona kiedy wszystko nadejdzie a ja bede spokojna I opanowana. Wiec co ma byc to bedzie, najwazniejsze zeby nasze dzieciaczki byly zdrowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815397 przez MoNiaaa
dzieki dziewczyny :kiss:
fakt do sciany sie wpasowalam przypadkowo :side:

kociaczek kazda sie chyba boi porodu ale jak przyjdzie co do czego to zobaczysz ze wezmiesz sie w garsc i dzielnie wydasz na swiat maluszka :)

Dorcia moj M jak rozlozyl lozeczko to Julka wsadzila podobno lalke i mowila ze to Zuzia.
teraz Julka nie bardzo zwraca na nia uwage tzn chce ja trzymac na rekach jak widzi ze ja ja mam rano daje jej buziaka i czasem jak ja trzymam to tez podejrze i ja caluje i to tyle ale moze dlatego ze Zuzka cale dnie spi i czasem naprawde jakby dziecka w domu nie bylo :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815401 przez Dominiczka
Monia szczerze to dawalabym Ci z 23 lata:) Mi te sie marzy mala roznica wieku miedzy dziecmi i w ogole chcialabym miec gromadke dzieci z 4 nawet jak bedzie sie dalo :) Moj partner ma 5 rodzenstwa i strasznie mi sie to podoba :)
Szybko wrocilas do wagi! Ile przytylas w ciazy? Ja juz jestem 20 kg na plusie i sie tym zalamuje, tak samo rozstepami... od wigilii stosuje pharmaceris na powstale rozstepy jak sid skonczy to czeka juz na zastepstwo biooil... od poczatku ciay sie smarowalam, ale widocznie geny to geny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl