BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 2 miesiąc temu #850300 przez MoNiaaa
ja nie analizuje tak wnikliwie kup.kolor maja taki musztardowe ale kilka razy byla zielona.
byly tez dni ze byla calkowicie wodnista ale przeszlo:)

julka obraczek napewno nei wziela bo powinny byc w szafce doktorej nie ma dostepu

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850380 przez anitkade
Hania ma kupki pomarańczowe, a te śluzowate były zielonkawe. Wyglądają na zabarwiony na zielonkawo śluz, trochę jak kisiel albo coś takiego. I właśnie się ciągną, przykejają nitki same do siebie i do pupki. Na domiar złego postanowiłam ją położyć spać na pleckach i spała lekko, budziła się co trochę i karmiłam. I co? Dzień z nocą jej się pomylił. Po karmieniu o 7.30 położyłam na brzuszek i spała do 10.30, kiedy to już jak tylko się zawierciła to ją odwróciłam na plecki i się wybudziła. Nakarmiłam, pozbierałam się i wio na spacer. Wróciłam, dałam jeszcze w gondolce do okna, zwykle po 5-10 minutach już protestuje. Dzisiaj śpi od 40 minut w tym oknie. I ani mruknie. Zaraz będę budzić na karmienie, ale póki co wcinam musli i zrobiłam szybko obiad, jak wrócimy od lekarza to się tylko odgrzeje. Ale odeszłam od tematu - oczywiście wniosek mój pierwszy, że Hania jest śpiąca i na pewno chora, szczególnie przy tej śluzowatej kupce. Gorączkę mierzyłam już 2 razy, zawsze ma 36,7. Ooo, protest, to zmiatam. Buźka wielka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850430 przez krecia88
Anitka i co lekarz powiedzial na te kupki? [

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850510 przez kociaczek1610
witam :) ja tylko na chwilke . jestesmy juz po usg :) musimy pieluchowac i cwiczyc nozkami (wlasnie tego czego sie obawialam i maly plakal tzn wyl) jakos damy rade:)

glowke Filip tez dosc dlugo trzyma u gory :)

Monia to nie ciekawie z tymi obraczkami . oby sie znalazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850535 przez pysiaczek19918
Hej dziewczynki znowu mi sie cos laptop psuje.
Zuzia dzisiaj tak pieknie spi ze zastanawiam sie czy nic jej nie jest. Zasnela o 2 w nocy wstala po 9 nakarmilam ja znowu usnela i wstala przed 13 zjadla spala do 17 prawie i teraz znowu usnela. Ahh mam nadzieje ze ma kiepski dzien poprostu. Bylismy w poniedzialek na badaniach krwi bo ja mam guzki na tarczycy i patrza czy niunia nie ma i TSH i FT4 wyszly za wysokie myslicie ze to z mlekiem przenika czy to ona tak ma poprostu za wysokie?
A mam takie pytanko wasze dzieciaczki mialy szczepienie na rotawirusy? Bo ja chialam zaszzcepic Zuzie tylko niewiem czy jeszcze mozna i czy nic waszym dzieciaczkom po tym niedolegalo?
Zuzia byla wazona w srode tydz temu to wazyla 4700 wiec juz 5kg pewnie przekroczyla. Nadrabia szybciutko. Jak sie patrze na jej pierwsze zdjecia to dopiero widze jaka ona juz jest duza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850556 przez Mag
Co do główki to Kamil podnosi mocno, raz nawet sie zdarzyło, że z brzuszka sie przewrócił na plecy bo tak się wypiął ale to dlatego że krzywo też leżał (zdarza mu się układać w litere "C" ale lekarz kazał się nie martwić tym do 3 miesiąca tak podobno może być).

Anitkade ale się uśmiałam jak napisałaś o tej kupce, wyobraziłam sobie jak wyjmujesz z torebki zakupkaną pieluszkę :silly:

Dziewczyny które karmicie mm ile dajecie na porcję? Wiem że Kasiek kiedyś pisała że dawała 120 i podobno było za dużo, a ja właśnie tyle daję a spokojnie by więcej wcisnął i sama nie wiem czy dobrze robię.

Ja na dodatkowe nie szczepie więc nie wiem jak to jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850586 przez kociaczek1610
Mag ja tez dawalam 125ml i zauwazylam ze zrobil mu sie dosc duzy brzusio:/ oczywiscie M stwierdzil ze to moja wina bo rozciagam mu rzoladek i zaczelam dawac 100ml domagal sie szybciej do jedzenia (2,5h wytrzymal najdluzej) no ale dam mu tez cherbatki (100ml na caly dzien) dzis dostal butle po 17 a teraz daje mu cyca ale strasznie sie przy nim wierci:/ zaraz sie wkurze i dam butle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850623 przez remiśleoś
Pysiaczek na rotawirusy mozna zaczac teraz.nanwaznisjsze to trzeba wyrobic sie przed 6 miesiacami z pelnym schematem.w zaleznosci od szczepionkk sa 2 dawki( rotarix)lub 3 dawki (rotateq).polecam rotarix mniej stresu ze sie nie wyrobicie czasowoa koszt wpbu przypadkach okolo 600 zl za schemat.
U nas kupki zolte jak jajecznica wygladaja , a czasem lekko pomaranczoweiwtedy sa troche rzadsz..
Na rehabilitacji standardowo placz i pozniej 20 min uspokajania.
U pediatry wszystko ok.obydwaj czysto na plucach i oskrzelach.Remik dalej ma brac witamine c i taki sydob antywirusowy uodparniajacy.na zzczescie zadnych antybiotykow.Leosia zaplastrowali bo przepuklina wg pani doktor to juz sie do operacji kwalifikuje, ale dalo rade wcisnac i zakleic. W domu jeszcze 2 razy cwicztlam z Lenkiem choc powinnam 3 ale niebylo kiedy.nalakal sie.dzis to rawie caly dzien plakal.kolki, wkolko cwiczenia, wybudzany ze snu bo ubieranie do lekarza i ten pepek.ach bardzo mi go szkoda..a i nawet calej porcji zelaza mu nie podalam z tego wszystkiego, wiec w nocy bede musiala pdac reszte.
Mag to ze sie przewrocil to wlasnie przez mcne wygiecie i napiecie miesn raczej, bo obroty to dopiero po 3 miesiacu.kntroluj ta literke c, to bardzo wazne.pozniej bserwuj czy zabawki chwyta tak samo w obie raczki.i czy w 3 miesiacu bedzie mial otwartedlonieczy zacisniete piastki.a i czy jak lezy na pleckach to nie krzyzuje nozek.i jeszcze jedno czy jak polozy sie dziecko na brzuszku to czy nie robi samolotu,czyli czy nie odrywa rak od podloza.to takie pierwsze symptomy odnosnie napiecia miesniowego.
Anitka Leos tez nie lubi sie przebierac, nawet neurolog to nazwal" przeczulica", podobno wiele wczesniakow ma.ja go jednak rano przebieram bo i tak te cwiczenia musze mu robic na totalnego golaska nawet bez pampersa.wiec jak i tak jest rozebrany to juz zakladam mu stroj dzienny, a pajace traktujemy nakk pizamki.w dzien nie zakladam.
Jutro usg przezciemiaczkowe i poradnia neonatologiczna.i znowu od 9.45 do 13 w szpitalu.ale co tam takie uroki posiadania wczesniaka.
Monia to lipa z tymi obraczkami.trzymam kciuki zeby sie znalazly.

Za 3 miesiace planuje zalozyc spirale a Wy jk z antykoncecja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850709 przez krecia88
Ja w piatek ide do ginekologa i o anty bede pytac. Podobno slirala to spory koszt. Moj mowi ze da mi kase jak cos, ale nie wiem czy sie zdecudije. Zobacze czrgo sie od lekarza dowiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850768 przez motylek19
Remis podziwiam Cie!
Też chcę spiral, ale narazie szczepionki i chrzciny.. Jak dostanę becikowe to wtedy.

Kociaczek ja daje zwykle 120ml , jak jest krótsza przerwa niż 3h a krzyczy bardzo o jedzenie i szuka to 90, a jak ponad 4 to 150 ml. Dawid to straszny glodomor:p

Mag ja w środę szczepie na rota te dwie dawki i pneumokoki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850775 przez remiśleoś
Dziewczyny a co tu podziqiac? Naprawde ? Przeciez kazda z nas tak by robila bedac mojej sytuacji.czlowiwk jest tak elastyczny ze dowiadujw sie dopiero o tym w ciezkich chwilach.jakbym urodzila o czasie,bezproblemowo to wtedy bym nawey wyobrazic sobie nie umiala tego co przeszlismy i przezywalabym najmniejaza rzecz jak np. To ze mu sie nie dbija po jedzeniu czu cos takiego.takie jest zycie i wierze ze Wy wszystkie jeatescie Twarde babki a na szczescie nie musicie przez to przechodzic.
Jak rodzilam w tym 20 tyg to pamietam ze wtedy myslalam ze chyba umre razem z Kajtkiem i niw umialam sobie wyobrazic ze po tym mozna normalnie zyc.a po wszystkim wiedzialam juz ze dam rade bo musze.zycie plynie dalej jaam kochanego meza i Remika i jestem na tyle mloda ze moge miec kolejne dzieci.Kajtus jest moim aniolkiem i napewno kiedys go zobacze, alw jest na to jeszcze czas.Dobra loniec tego , bo zamulam;)
Leos opedzlowal cycka wiec odbijanie i spimy dalej hi hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850781 przez kociaczek1610
witam z rana:) szybko napisze bo szybko trzeba spac;)
wlasnie poczytalam wszystkie posty co pominelam czyli 2str:p

wiec tak u nas kupki sa co 2 dzien jedna taka duuuza a druga mniejsza na 2dzien. smiesznie z tymi kupami. raz zdazyla sie ze byla sluzowata a to wtedy jak mial ten brzusio taki duzy ;) ale juz jest oki

anita pisalas ze twoja mala po 6kupkach dalej sie wyciskala. mysle ze sie przyzwyczaila i zapomniala skonczyc wyciskac:p Filip tez tak mial ale sie uspokoilo :) bylas u lekarza? i co powiedzial?

co do sprzatania hmmm w pokoju totaaalny balagan bo mi sie nie chce a kuchnia i lazienka to podstawa:) bo krew mnie zalewa jak widze ten balagan :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850782 przez kociaczek1610
pisze na raty:D
a co do rytmu dnia to u nas oki:) w dzien malo spi a w nocy coraz lepiej nakarmie odbije poloze do lozeczka 10min stekania i spi:) oby tak dalej:)

kurcze jeszcze zab mnie boli i promieniuje na drugi i dziaslo zbolale eh .

cos jeszcze chcialam napisac ale nie pamietam:D napisze pozniej teraz ide spac:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850784 przez Bella27
Czesć dziewczyny
Janek ma coras więcej tej wysypki i na brodzie mu się taki placek pojawił.Nie chce być mżdrzejsza od lekarza ale zdaje mi się, że to jednak skaza.spróbuję umówić się na jutro na wizytę jeszcze raz i będę naciskać żeby mi dała skierowanie do alergologa albo chociaż jakąś konsultację dermatologiczną, a jak nie da to pójdę prywatnie.Dodam jeszcze, że moja siostrzenica i bratanek mieli skaze więc może jest jakieś obciążenie genetyczne w mojej rodzinie.Płakać mi się chce jak patrze na tą biedną buzię.
Co do butli to ja dawałam 125ml ale w ten sposób zapchałam małego i kupek nie mógł zrobić i teraz daję co 3 godz 90ml, a na noc 125ml

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850785 przez Bella27
ah tylko ja daję butlę co drugie karmienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl