BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 2 miesiąc temu #851714 przez kasiek21
nomia ja też jeszcze nie dostalam... a piersia karmiłam ok 2 tygodni... sama się zastanawiam kiedy dostanę... popadam już w paranoje że w ogóle nie dostanę bo zaś w ciąży... trochę za szybko chyba skupiliśmy się na sex :-D no i niby nie kończył we mnie bo stosunek przerywany... ale wiadome że to nawet nie antykoncepcjia... no nic... mam nadzieję że poraz kolejny nie wpadliśmy... bo chyba bym się powiesiła... w dodatku 2 dzieci z tego samego roku! :-o o nie nie nie!!!! napewno nie jestem w ciąży!!! heh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851716 przez kasiek21
eh... w ogóle zostałam sama... mama moja pojechała do siostry... wraca w niedzielę :-( a tu cały weekend sama z dzieckiem zwierzętami i całym domem na głowie... jakoś tak smutno mi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851719 przez motylek19
Kasiek w pologu jest łatwiej zajść w ciaze niż Zwykle.. Ja bym na twoim miejscu zrobiła test.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851723 przez MoNiaaa
kasiek ja ze stosunku przerywanego mam Julke :P i to tylko raz sie nam zdarzylo :blush:

oj ja to chyba juz nie chce wiecej dzieci chyba ze jak stuknir 30 czyli za 5 lat.
ani fnansowo bysmy nie wyrobili a ja juz bym z 3 nie dala rady bo juz teraz wszystko na mojej glowie meza nie ma ciagle i cierpliwosci chyba tez by mi braklo:P

tak wogole ciekawe ktora z nas najszybciej zajdzie znowu w ciaze :blink:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851741 przez motylek19
Ja na pewno nie wcześniej niż za 3 lata, ale planuje za5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851753 przez krecia88
Monia najlepiej sie.zmierz centymetrem krawieckim i bedziesz wiedzia jaki rozmiar. Ja mam czarny i bialy w takim samym rozmiarze ale ten czarny zupelnie sie nie.uklada. chyba zamowie.teraz jakislepszy a.nie.takie chinskie.dziadostwo.

Ja okresu ciagle nie mam.

Wogole mam jazdy ze zarazilam julke bo dzis tylko spi. Mierzylam temperature ale jest ok. Moze to jakas moja paranoja...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851766 przez kociaczek1610
odbicie stopki i raczki super:) tez zrobimy ale nie wiem kiedy. kiedys to bratu robilam jak byl malusi.
prad nam wylaczaja bo demontuja jakies linie czy cos tam. :P

ja jak bylam przeziebiona to pilam syrop PRENALEN mozna kupic bez recpty :) preparat zawiera koncentraty sokow z malin i czarnych porzeczek i karmiac piersia tez mozna go pic sa tez takie tabletki do ssania a tej samej nazwie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

chyba dzis pojde do tego dentysty bo mnie dalej boli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851782 przez MoNiaaa
krecia wspolczuje bolu zeba dla mnie to jedyny bol ktorego nie moge zniesc a wstyd sie przyznac ale boje sie dentysty :blush:
a szwagierka mogla wczesniej zalatwic a nie robic zamieszanie.dobrze ze sie wszystko wyjasnilo :)

odbicie stupki i raczki super:) ja Julce robilam w masie solnej i do ramki wsadzalam :) musze Zuzi tez zrobic za niedlugo :)

krecia wlasnie na allegro widzialam czarny i bialy za 34 zl z przesylka i chyba sie skusze bo mam tylko jeden i nawet nie ma jak go wyprac bo zostalabym bez :blink: tylkojaka miseczka??juz sama nie wiem w poniedzialek moze sie za to wezme.
po wczorajszym dniu jestem tak wypompowana ze szok!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851834 przez krecia88
Wrocilam wlasnie od ginekologa. Pytalam o antyklncepcje. Spirale dopiero po cytologii, ktora robi sie 6 miesiecy po porodzie. Dal mi recepte na tablrtki ktore przujmuje sie w czasie karmienia piersia bez zadnej przerwy.

Polozna powiedziala ze tak na prawde rutinoscorbin moge wxiac i stosowac naturalne metody-cytrynka, malina etc. Jakby byla goraczka to nurofen albo paracetamol

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851859 przez anitkade
Mnie ginekolog polecała zastrzyki, robi się co 3 miesiące, bezpieczne w czasie karmienia. Ale ja nie planuję akurat.
Jeszcze Wam nie napisałam, że po wizycie u lekarki na wieczór Hania zrobiła 4 kupki śluzowate, wczoraj była jedna śluzowata, ale też takie brudzące bąki puszcza, takie mikrokupki, też śluzowate. To już trzeci dzień dzisiaj. Do poniedziałku mam nadzieję wytrzymamy. Gorączki nie ma, ale chyba marudna jest. Mała męczybułka. Ciekawe, co jej jest tak naprawdę. Czy to zwykła niedojrzałość układu pokarmowego czy coś jednak jej dolega. Martwię się.
Na weekend jedziemy do teściowej. Hania będzie spać poza domem, ciekawe, jak to zniesie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851885 przez krecia88
Poczytalam opinie o tych tabletkach, oraz ulotke i chyba nie zaczne ich brac. Chyba pozostane przy prezerwatywach. Zreszta poki co nic nie bylo bo czekalam az sprawdze u gina czy wszystko ok sie.wygoilo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851891 przez Bella27
Hej
Byłam w przychodni i mnie ta lekarka wkurwiła(przepraszam ale innych słów nie mogę użyć) stwierdziła: wysypka jest, nie wyklucza skazy ale cytuje"pani chce żeby dziecko miało idealną cerę, a przecież nikt nie jest idealny(szok)mówię skoro nie wyklucza skazy to proszę o konsultację z dermatologiem albo skierowanie do alergologa, odpowiedz: "nie widzę podstaw"pytam o mleko na receptę, a ona "recepty nie da, nie widzi podstaw", pytam czy mam kupić to mleko bez recepty na własny koszt, ona "pani decyzja"mało tego mały ostatnio ma zaparcia i twarde kupy mówię jej, a ona na to:"proszę kłaść na brzuszku bo układ pokarmowy musi się przyzwyczaić".Aha buzi niczym nie myć nie smarować, żadne emolienty tylko woda przegotowana.Szlak mnie trafił i zadzwoniłam do lekarza, który jest ordynatorem noworodków w szpitalu w którym rodziłam(konsultowaliśmy się z nim jak mały spadał z wagi w szpitalu i super do nas podszedł) i przyjął nas prywatnie od strzału i tak: kazał odstawić hippa bo miał dwa przypadki, że dzieci miały po nim wysypkę i zalecił bebilon comfort.Do kąpieli emolienty, a gdyby wysypka w przeciągu tygodnia nie zeszła to badania w kierunku skazy.Dwa przepisał nam probiotyk dicoflor. Dałam małemu pierwszą butlę tego bebilonu, masakra w smaku nie dobre i strasznie gęste tak, że przez butelkę avent nie chciało lecieć, dobrze, że miałam inną z większą dziurką.Mały z kaprysem wypił i zobaczymy co dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851893 przez Bella27
anitka, ja tez myślę o zastrzykach tylko raz, że naczytałam się dużo złego o nich, a dwa nie wiem czy mój zacofany lekarz będzie chciał mi dać receptę i w ogóle ten zastrzyk zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851896 przez Bella27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851907 przez Anitulka
Anitka, odciski byly robione na papierze, później zeskanowane i wklejone w zrobione rameczki itd. Zawsze to bardziej trwale, a z czekoladą różnie bywa :silly: a tak sobie włożę do albumu i będzie :)

Ja tez okresu jeszcze nie mam. Moj lekarz powiedzial ze moze sie pojawic w kazdej chwili a moge nie miec przez caly okres karmienia piersia. Roznie bywa u roznych kobiet...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl