BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 2 miesiąc temu #851071 przez Bella27
anitka, odstawiłam nabiał ale w mm jest białko mleka krowiego więc to nic mi nie daje.
niteczka mój żadnych innych objawów skazy nie ma ani biegunek, sluzu czy plamek na ciele więc może może to rzeczywiście azs zobaczymy co lekarka powie.Od wczoraj traktuję go emolientami i troszkę buźka ładniejsza.Na jednym policzku ma Janek tego więcej, na tym na którym częściej kladzie buźkę.
A to Janek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851086 przez remiśleoś
Bella ale sa mleka modyfikowane bez laktozy.np nutramigien.popros o recepte i sprobuj.Janek cudny oczka duze sliczne.
Azs moze miec rozne formy.Remik na poczatku mol tego nprawde malenko,tylko pod brodka i n szyjce taki placek jak wielkosc zlotowki a na szyji to taka oblamowka jk body sie zaklada.a teraz zwiekiem to juz typowo jak inne dzieci czyli zgiecia pod kolankami i na pleckach nad tyleczkiem placek.
Anitka to faktycznie durna lekarka.tez bym sie wsciekla o te saszetki.a dicoflor tez czasem podaje po 5 kropelek.musisz jakos wytrzymac do poniedzialku.
Monia rozumiem Twoje zmeczenie.Zuzia juz swoje wazy.u nas Leos tez lubi na raczkach bo przez te kolki przyzwyczajony.ale zauwazylam ze jak go odkladam to on sie dlatego glownie wkurza bo wtedy odhodzilam od niego zeby coz zrobic lub pobawic sie z Remikiem.od kilku dni jak go klade n mate lub do lozeczka to siedze z nim i gadam do niego, poswiecam mu swoja uwage i powiem Ci ze jest poprawa znaczna.teraz moge go odlozhc i sam sobie polezy,popatrzy na karuzele w okno pogada cos tam do iebie.moze Twoja Zuzia wie z jak ja odlozysz to nie bedziesz znia wtym czasie i jej to sie nie podoba.moze warto sprobowac.

A u na po badaniach usg glowy super,wszystko dobrze.na wizycie w porabi neonatologicznej tez dobrze.pytali czy jestesmy po opieka neurologa i czy cwiczymy.przepuklina im sie nie pooba,al jak od wczoraj zaklejona to moze bedzie sie cofac.kolejna wizyta 22 kwietnia.dostlismy tez skierowanie znowu na usg brzucha, zeby zobaczyc czy ta jedna miedniczka wroila do opowiednich rozmiarow.
Monia my skierownie o poradni neonat.dostalismy ze szpitala przy wypisie od tej lekarki co nas prowadzila.dala nm tez do neurologa, kardiologa, usg brzucha, usg glowy, ortopeda, audiolog, okulista.i te wizyty wszystkie powtarzane sa okresowo co ok.3 miesiace.tylko neonatolog jest co miesiac.dziwne ze Ci nie dali.a czemu nie odejmujesz wieku Zuzi? Przeciez wczesniakom sie korhguje jesli chodzi o rozwoj, nam na kazdej wizycie odejmuja. Nie koryguje sie tylko odnosnie wprowadzania stalych posilkow,szczepien i tych nieszczesnych kolek.cla reszta u nas ma byc na dzien dzisiejszy jk u miesiecznego dziecka a nie 3 miesiecznego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851089 przez remiśleoś
Kasiek a jak tam z Twlim? Lepiej juz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851094 przez Bella27
Remiś, jak jej ostatnio mówiłam o tych mieszankach na receptę to mi powiedziała, że nie widzi podstaw i jej to na skaze nie wygląda.Ja bym nawet kupiła to mleko bez recepty tylko chce mieć pewność, że to skaza wiem, że z badań kału można to stwierdzić.Jankowi już raz mleko zmieniałam i przyzwyczaił się dlatego nie chce mu zmieniać bezpodstawnie.Ty jesteś wielka kobieta! Taka silna i przez tyle przeszłaś, a ja nad głupią wysypką rozpaczam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #851125 przez Anitulka
Remiś, super, że wszystko ok.

Bella, Janek cudowny, taki już suży :) rosną nam te dzieciaczki jak na drożdzach :laugh:

A ja aż muszę się pochwalić, co mi się udało zrobić fajnego (jestem beztalencie artystyczne więc dla mnie to duży sukces ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851127 przez anitkade
Remiś jest dzielna, to wiem, ale Bella - każdy martwi się tym, co się u niego zdarza. JA w liceum się martwiłam, że na mnie chłopak nie spojrzał, a teraz się martwię, jak się pokłócę z mężem i wyjdzie trzaskając drzwiami, nie ma go pół nocy i nie odbiera telefonu, albo jak brakuje do pierwszego, albo jak moje mama choruje i jej się nie poprawia, no i tymi kupami też. Jak sobie moje dawne stresy przypomnę to mi się śmiać chce :) I dobrze, że wtedy nie spojrzał, bo mam cudownego męża, chociaż nerwusa, a nie jakiegoś kmiotka :P Co do mleka - zapomniałam, że dokarmiasz, to faktycznie zmiana diety nic nie da. Może jednak AZS albo po prostu uczulenie na proszek albo coś takiego? W każdym razie jest śliczny. Oczka ma jużpiwne, czy tylko tak wyglądają?
Monia - Hania to chyba woli w łóżeczku niż na rękach. Mało ją nosimy i niezbyt chyba przyzwyczajona. Też nie wiem, czy to dobrze. Nieraz ja chcę utulić, biorę z łóżeczka, a tu płacz jeszcze większy. Ale czasem lubi też na rękach, także może nas kocha jednak :) Ciągle się zastanawiam.
Dziewczyny, można jeść kiwi? Bo nie jadłam jeszcze, a lubię bardzo :)
Remiś - na pewno już wszystko będzie ok na kolejnych badaniach. A jak fizjoterapia? Widać poprawę już? Hania leży nieraz na samolot na brzuszku, głównie jak ja coś wierci i boli. Ale jak śpi spokojnie to rączki ma do góry. Martwić się, czy nie przesadzać?
A swoją drogą głupia jestem. Teraz płakała z głodu a ja jej dałam espumisan, bo myślałam, że brzuszek. A ona pojadła i śpi. No nic, idę coś w domu zrobić.
A wiecie, że mam dziś trzydziestkę? Taka starowinka ze mnie. Zjadłam sobie babeczkę, a na wieczór kupiłam szarlotkę. Może usiądziemy z mężem na chwilkę :) Bo tak poza tym to jakoś nie świętuję, może za rok się uda lepiej zorganizować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #851129 przez Anitulka
a gówno (za przeproszeniem) chyba się nie pochwale bo mi nie chce wczytac :(

Anitka! Sto lat! sto lat! Wszystkiego naj naj naj Kochana :kiss: pociechy z Hanusi i męża ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851135 przez Bella27
Monia, z Ziaji jest cała seria do azs i podobno bardzo dobra.
anitka, masz rację każdy ma swoje zmartwienia w danym momencie.Z tymi oczkami to nie wiem niby piwne ale tata ma zielone i tak trochę przebija jakby miały być zielone ale to podobno się zmienia jak w kalejdoskopie więc zobaczymy z czasem:-)
Kurcze kiwi jadłam na końcu ciąży na okrągło i też bym zjadła:-) Wszystkiego Najlepszego Anitka:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #851195 przez Dagnes
Anitka wszystkiego co najlepsze!
Bella ale masz cudownego synka. Oczka ma prześliczne :)
U nas kupsko w końcu samo poszło. Konsystencja normalna, więc chyba małej już taka uroda że robi co 5 dni.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851221 przez Bella27
Dzięki dziewczynki:*
Anitulka, jestem ciekawa co zrobiłaś;-)
Mamusie, a w sobote Nasze Święto;-)Pamiętam rok temu szalałam na super babskim wieczorze ze striptizem;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #851242 przez Anitulka
Dziewczyny, mozna tu wrzucić obraz w pdf'ie? Albo jak zmniejszyć plik w wordzie... bo nie mam juz pomyslu.

Bella, to musiał być udany wieczór :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851266 przez motylek19
Anitka no no najlepszego:*

Bella, nie znam się na tym wszystkim więc nie pomoge, ale mam nadzieje, ze to nic poważnego.

Anitulka co do zdjęcia też niestety nie pomogę.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851295 przez remiśleoś
Anitka z kiwi to watpie, to nie nasze owoce wiwc ja bym nie jadla.ale ja to mam wichra na punkcie diety , bo w porownaniu do dziewczyn z forum to malo probujw wprowadzac.zrob jak uwazasz.Anitka zycze Ci radosci z macierzymstwa, bezstresowego rodzicielstwa, zadowolenia z meza, duzo radosci na codzien i jak najmniej trosk.ja sie w pazdierniku zestarzeje tez 30 stuknie.co do samolotu na brzuszlu to jal spi to sie nie liczy za bardzo bo wtedy jest zrelaksowana.chod i o to jal unosi glowke jak napina miesnie.Anitka trudno stwierdzic czy to wymaga konsultaxji.jesli jest czesto to mysle ze warto z jakims rehabilitantem lub neurologiwm sie spotkac.pokazuja wiele fajnych rzeczy.ja uwazam ze takie spotkanie jednorazowe powinien miwc kazdy niemowlak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851331 przez Bella27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851421 przez kociaczek1610
witam po calym dniu. ja tak na szybko co u mnie /nas. po pierwsze od 9-17 nie bylo u nas pradu zimno jak cholera na szczescie w kuchni mamy stary piec (blat) i rozpalilam w nim ogien i bylo w kuchni ciepelko. po drugie zab mnie boli (przewialo mnie) boli jeden i odrazu obok tez i rwie mnie po same oko no i juz nie wytrzymalam i jestem na ipupromie zjadlam juz 4 tabletki i dalej boli wiec wychodzi na to ze cycka moja kochana rybka nie dostanie ;/ nastepne wczoraj zepsula nam sie pralka i serwis bedzie za 5dni... jak nie urok to sraczka. no i dzis bylismy na spotkaniu z doradca zycia rodzinnego no i babka nam tlumaczyla jak sie naturalnie zabezpieczyc i mielismy cwiczenia bylo to na plebani i ksiadz tez nam dal kartki do spowiedzi gdzie szybciej mowil ze kartek do spowiedzi nie bedzie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
dobra koniec tego zalenia sie ide spac zaraz mi pol szczeki odpadnie ;/



a widzialam ze ktoras pytala o kiwi . powiem wam stwierdzenie mojej starszej sasiadki ''to co jadlas w ciazy to mozesz jesc teraz - maly jest do tego przyzwyczajony''


odezwe sie jutro papa buziaczki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl