BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 2 miesiąc temu #851468 przez motylek19
Kociaczek współczuje :( może jutro będzie lepszy dzień :* ja dzisiaj co wezmę do ręki to wylewam albo mi upada( w zależności co to jest) masakra. Wylalam zupe, potem sos, rozlalam wodę, a teraz spadł mi pad od play station kochanego mojego chłopa. Dobrze ze się kapie i nie widzial :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851495 przez motylek19
Kociaczek współczuje :( może jutro będzie lepszy dzień :* ja dzisiaj co wezmę do ręki to wylewam albo mi upada( w zależności co to jest) masakra. Wylalam zupe, potem sos, rozlalam wodę, a teraz spadł mi pad od play station kochanego mojego chłopa. Dobrze ze się kapie i nie widzial :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851518 przez motylek19
Kociaczek współczuje :( może jutro będzie lepszy dzień :* ja dzisiaj co wezmę do ręki to wylewam albo mi upada( w zależności co to jest) masakra. Wylalam zupe, potem sos, rozlalam wodę, a teraz spadł mi pad od play station kochanego mojego chłopa. Dobrze ze się kapie i nie widzial :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851523 przez kasiek21
Igorek :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851525 przez krecia88
kasiu igorek uroczy.

Moja krolewne w nocy przez sen karmilam, a teraz spi i walczy z kupa. Na razie jej nie budze.

dziewczyny co moge wziac ba przeziebienie karmiac piersia? Czosnek i miod odpada bo mam alergie. Czy rufinoscorbin chociaz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #851529 przez motylek19
Przepraszam za te trzy posty nie wien czemu to sie tak oddało.

Za nami tragiczna noc. Do 3 spoko a potem ryk o nie wien co :/ jeść nie, brzuch chyba też nie. Moze jest chory?

Krecia ja karmie tylko mm to nie pomogÄ™

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851530 przez remiśleoś
Krecia rutinoscorbin tak i apap.i polecam engystol lek homeoparyczmy.tez bral dla mnie rewelka .tabletka pod jezyk 3 razy na dobe.mi pomogl jakis miesiac temi ze sie nie rozlozylam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851532 przez kasiek21
ja mogę pomoc w sprawach gardłowych i nosa :-) na gardło jest fajny preparat do spikania argentin ja go stosowałam pod koniec ciąży i naprawdę rewelka... a jeśli chodzi o katar to krople rhino argent, tez stosowalam pod koniec ciazy :-) wiec mysle ze spokojnie karmiac piersia mozna stosowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851545 przez MoNiaaa
Dawidek i Igorek cud chlopaki rosna pieknie :)

ja mam za soba okropny dzien i noc :(
Zuzka wczoraj spala tylko 30 min za caly dzien.byla juz tak zmeczona ze ciagle plakala nawet na rekach juz jej nie pasowalo jak zwykle idzie spac o 20 na noc to wczoraj o 21 usnela pobudki tez miala czesciej niz zwykle na szczescie szybko zasypiala.
jestem mega zmeczona mam spuchniete nogi jednym slowem MASAKRA.
najorsze ze ona nie chce u nikogo byc na rekach tylko u mnie :(

remis nikt mi nigdy nie mowil zeby odejmowac wiek i ja ja traktuje ze ma 2,5 miesiaca u lekarzy tez jej nie odejmuja?
a skierowanie mielismy tylko na usg glowy ortopede sama zalatwilam i chirugra tez moze dlatego ze ona tylko miesiac wczesniej i nie bylo kaplikacji?

anitulka a nie mozesz tego zapisac jako jpg przez opcje zapisz jako?

anitka spoznione zyczenia urodzinowe:) samych radosnych chwil cierpliwosci i duzo milosci ci zycze :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851574 przez Anitulka
W żaden sposób nie jestem tego w stanie przerobić, żeby weszło, więc wydrukowałam, zrobiłam zdjęcie i tadam :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851581 przez krecia88
anitulka fajna pamiatka. Ja dostałam ramke i zbieramy sie zeby wkoncu stópke odcisnąć ;)

dziewczyny czy do becikowego zaświadczenie lekarskie o opiece w czasie ciązy moze wypełnić dowolny ginekolog na podstawie karty ciązy czy to musi byc ten który prowadził moja ciąże?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #851609 przez Anitulka
Krecia, mi wypisala polozna a lekarz tylko pieczątkę przybil i nie był to moj lekarz, bo wtedy szwy ściągałam akurat u innego.

A jak juz bedziesz odciskac to poprobuj na jakiejs kartce wczesniej, bo u nas było duuuzo podejsc, polcia nie chciała zbytnio wspolpracowac :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851621 przez anitkade
Dzięki za życzenia. U nas jakoś dziwnie. Daję jej ten Dicoflor i nie widzę poprawy na razie, a nawet mam wrażenie, że jest gorzej. Zrobiła znowu kupę śluzowatą wczoraj. Całe dnie stęka, nawet chyba bardziej niż przedtem, bąki jakieś idą czasem. Na plecach nie mogła w ogóle zasnąć, o 24.30 albo 1.00 się poddałam i przełożyłam na brzuch i momentalnie zasnęła. Dzisiaj znów spróbuję na plecach, bo jednak wolałabym tak ją kłaść, musi się nauczyć tak spać też. Generalnie zjadła o 23.00, potem dwie godziny stękania, jak dałam na brzuszek to o 6.00 sama się obudziłam i przełożyłam Hanię na plecy, wtedy po paru minutach się obudziła i nakarmiłam koło 6.30. Położyłam na plecy i poszłam spać niby, ale stękała i kopała godzinę, potem może na 20 minut usnęła i ja też. O 9.30 nakarmiłam znów i znowu kopała i stękała i płakała, więc dałam ją na brzuszek i przysypia. Chciałabym jej jakoś ulżyć w tych mękach, ale masaże brzuszka chyba przestały działać, zadziałają raz na 10 razy. Ten lekarz, do którego idziemy w poniedziałek, nie ma żadnych opinii na necie, ale robił doktorat w zeszłym roku.
Remiś, a co jesz z naszych owoców? Bo truskawki nie, pestkowe nie. Zostają jabłka i gruszki chyba tylko :(
Igorek śliczny, a jaki piękny pajacyk ubrany.
Anitulka - pamiątka bardzo fajna. Ale czemu drukowałaś? To nie było robione na papierze?
Krecia - ja brałam Prenalen w pastylkach i syropie. Nie wiem, czy coś pomogło, raczej samo przeszło. To był pierwszy tydzień i miałam wrażenie, że nie bardzo Hani mleko smakowało, ale to raczej moja paranoja była.
Kociaczek - ale masz przejścia, biedulo. Idź do dentysty czym prędzej. A czemu Wam tak prąd wyłączają? Jakiś remont czy zawsze tak jest? Bo już od dawna piszesz, że codziennie wyłączają.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Monia, Ty też biedna jesteś. Może ma skok rozwojowy? Albo głodna jest ciągle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851688 przez MoNiaaa
no wlasnie nie jest glodna bo jak ja do cyca daje to nie chce jesc.tez myslalam o tym skoku ale sama nie wiem. albo sie tak rozpuscila? mam nadzieje ze to minie bo sie wykoncze!

dziewczyny a jak u was z tym okresem?ja dostalam 6 tyg po porodzie powinnam miec juz nastepny i nic.ale na poczatku dawalam jescze mm a teraz tylko piers czy to przez to sie zatrzymal?

i jeszcze pytanko: jak dobieralyscie rozm stanika do karmienia? musze sobie kupic na allegro widzialam 2 za 34 zl z przesylka wiec sie chyba oplaca.tylko nie wiem jaka miseczka nawet bo obwod normalnie zmierzyc metremkrawieckim?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851710 przez motylek19
Monia ja dzisiaj równe 8 tyg po porodzie, z czego tylko 3 karmiłam i to mieszanka i dalej okresu nie mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl