BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 1 miesiąc temu #852170 przez Iciulinka
Zapomniałam napisac, że (odpukać) Emisia nam już wcześniej i łatwiej zasypia wieczorem i w dzień też spi wiecej i to w miarę regularnie. Miałam juz dosyc noszenia zeby ją uspić bo na prawdę mał miał problem z wyciszeniem i zasnięciem. Wykorzystujemy do tego wózek i ładnie w nim zasypia jak się ją na poczatku trochę pobują i na noc przekładamy ją po chwili do łóżeczka. Moze się troche cofamy ale nie trzeba jej nosić cały wieczor i wczesniej zasypia :laugh: W ciągu dnia obserwuję ją i jak ziewnie 3 razy to trach do wozka, chwila bujania i śpi :laugh:
Jest tak ze jak ją nakarmię to po tym ma ok 40 min aktywności na przewijaku + łóżeczko albo leżaczek. Jak jej sie znudzi biorę ja na ręce i zaczyna ziewac i do wózka spac. Jestem bardzo zadowolona bo mam w koncu czas posprzątać, ugotować i spokojnie się ubrać i pomalować :laugh: Po trzecim miesiącu sprobujemy wprowadzić samodzielne zasypianie, ciekawe jak to będzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852172 przez kociaczek1610
bella niestety ja tez ci nie pomoge co do apteki.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

dziewczyny mam pytanko po jakim czasie moge dac piers jak bralam tabletki ibuprom? (5-6tabl w ciagu 2 dni). dzis nie bralam zadnej
Emilka jaka usmiechnieta :)
Filip mial tylko raz sluz w kupce a teraz jest oki jak zrobi kupke :D wedlug moich obserwacji powinien dzis zrobic :P
nie wiem co sie dzieje ale ma takie napady placzu rano i wieczorem moze to kolki ? albo poprostu brzusio go zarzyna...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #852174 przez kociaczek1610

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852176 przez kociaczek1610
tak wysoko trzyma glowke no i udalo mi sie zlapac usmieszek :D no ale tlo beznadziejne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852181 przez krecia88
iciulinka i.jak nate tabletki reagujesz? Czytalam sporo negatywnych opini i sie waham czy je brac.

Nigdzie niepojdziemy bo moj maz zdycha z kacem i oczywiscie sie na mnie wyzywa bo go glowa boli-jasne to ja ma kazalam az tyle wypic! :(

Julka ma w miare rytm wyrobiony. Dzis w nocy znowu ja na spiocha karmilam.
Dobrze ze mam dzienniczej gdzie sobie zapisuje o ktorej i z ktorej piersi jadla, bo dzis bym jej juz po godzinie cycka wciskala ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852186 przez MoNiaaa
eMILKA SLICZNIE USMIECHNIETA :)

kociaczek moja Zuzia tez sie wlasnie czasem tak na jedna strone przechyla.sliczny usmieszek :)

Zuzia chyba odsypia dzis wczesniejsze figle.spi teraz ladnie zdazylam troche posprzatac i ogarnac siebie i Julke :)
a wczesniej zrobilam andrutana desererk :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852197 przez Iciulinka
Krecia, łykam je od tygodnia i jak na razie nie zauważyłam nic negatywnego.
Kociaczek, synuś na prawdę wysoka trzyma głwkę, ale z niego przystojniak :) Emisia już nie chce leżeć na brzuszku, kiedyś chciała, nawet tak spała w dzień, a teraz strasznie wyje jak ją tak kładę :(
No i mamy dalej problem z kąpielą. To znaczy kąpiel jest ok, mała bardzo lubi się kąpać, cicho siedzi w wanience i jej sie podoba. Ryk zaczyna się jak ją wyciągniemy z wannienki. Nie wiem co jest przyczyną :( Może mi coś poradzicie, Jak ją mój M połóży na recznik to strasznie wyje, bardzo trudno ją uspokoić. Chyba przestaniemy ją kąpać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852198 przez motylek19
Iciulinka, to super, oby tak dalej.
Kociaczek, Filipek slodziak:)

Krecia, no udusilabym :/ to sama idź, chociaż na zakupy, a on niech się meczy z kacem zresztą na własne życzenie.

Monia to dobrze, ze poogarnialas sobie:) ja właśnie karmie małego i mam nadzieje ze zasnie bo chce iść pod prysznic a jak nie to najwyżej pojde z nim. Bo mój dopiero za 2 godz będzie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852206 przez MoNiaaa
ja Julke czesto taka malusia zostawialam na noc ale zuzi sobie nie wyobrazam zostawic:P
wogole ogladalam teraz z Julka filmiki jak byla taka malutka jak zuzia i jak zaczela raczkowac i chodzic..oj zapomnialam jak to bylo i stwierdzilam ze nie moge sie u zuzi tego doczekac jak zacznie gawozyc smiac sie itp :)cudowne chwile :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852219 przez Mag
kociaczek mi w szpitalu po porodzie dawali dziennie kilka ibubromow lub apapow na zmianę bo tak mnie zszyte krocze bolało i normalnie kazali karmić, a brałam te tabletki ok 6 dni i ciągle karmiłam.

zaraz spróbuje was trochę nadrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852227 przez Mag
Wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet :)

Remis dziekuję za informaację na temat teo napięcia, na pewno zainteresuję się tym tematem bardziej.

Kasiek, Iciulinka, Kociaczek śliczne maleństwa.

Anitkade spóźnione życzenia urodzinowe, wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń życzę!


Bella współczuję że trafiłaś na lekarza - idiote , co to w ogóle za traktowanie, dziwne że widziała potrzebę przyjęcia was. No nic po prostu trzeba jak najdalej się trzymać od takich, szkoda tylko waszego czasu na tą wizytę.

Monia może faktycznie mała przyzwyczaiła się do noszenia i teraz wymusza, u mnie jest podobnie teściowa ciągle na rękach trzyma dziecko i potem problem ja mam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

U nas jest bardzo ciężko wczoraj cały dzień nic nie zrobiłam- mały ma kolki , od 12 ryk do 21 z małymi przerwami a spał w tym czasie łącznie pół godziny. Tak strasznie ryczy że nie ma możliwości uspokojenia, pręży się przy tym okropnie. Mamy sab simplex ale nie pomaga juz. Nie mam pomysłu jak mu pomóc, dziś spróbuje karmić z innej butli, o szybszym przepływie i zobaczymy. Rano cudowne dziecko a popołudniu zaczyna się wrzask. Szkoda mi go strasznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #852228 przez Iciulinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ja łykałam paracetamol w szpitalu i po szpitalu tez i cały czas karmię.
A tak w ogóle to nie napisałam, że od kilku dni nasza Emisia zaczęła gadać :laugh: i się super uśmiecha. Tak rozkosznie wygląda jak się śmieje i gaworzy do mni albo do misiaków z karuzeli :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852235 przez Iciulinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852250 przez motylek19
Jejku Emilka jaka śliczna! Naprawdę!
Mag kolki podobno do trzeciego miesiąca powinno być już coraz lepiej :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852262 przez joannap1991
hej dziewczyny ;)
Przepraszam,że się dawno nie odzywałam ostatnio jakoś brak czasu. Po pierwsze jesteśmy po wczorajszej wizycie u kardiologa i jest wszystko w porządku :) Mnie dopadła angina ropna i jestem na antybiotyku...
Zuza ostatnio nie chce jesc albo zje 100 i 6 godzin przerwy. ;/ na chama dawać jej nie bede skoro nie chce :)
Zuza to taka mała śmieszka, wciąż tylko by chciała się smiac :D piszczy krzyczy i strasznie jej sie to podoba:)
W dzień postanowiła mało spać bo po co :D ale za to na dworze spala by cały czas:) wieczorem zasypia o 21 budzi sie zazwyczaj o 8 ale w tym jedna pobudka na jedzonko. zje i spi dalej ;) także funkcjonujemy myśle dobrze;) problemy z brzuszkiem chyba już poszły w niepamięć :) Zuzanka wczoraj skończyla JUZ 11 tyg. tak czas szybko leci ;-((
okres dostałam po 9 tyg ;o ale był straszny, niby tylko 4 dni ale leciało jak z krana. Brzuch całe szczescie nie bolał...
to chyba na tyle;) czytam Was na bieżąco ;) Pozdrawiamy!:))
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl