BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 2 miesiąc temu #851939 przez ElaM
Hej Dziewczyny,mam pytanie przeciw jakim chorobom w Polsce są te szczepionki 5 w 1 ? Bo zamierzam zostać w polscena dłużej i ominie mnie jedno szczepienie tu wiec chciałabym to w Polsce zrobic,jeżeli to będzie to samo co tu,a wczoraj byłam na pierwszej szczepionce i mnie odesłała bo powiedziała lekarka ze to dopiero 7 tydz a szczepi sie w 8,wiec we wtorek dopiero
Ja okres juz tez dostałam w środę tydzien temu a dzis mamy piątek wiec ponad tydz :ohmy: juz mam receptę na tabletki ale sie jeszcźe zastanawiam czy zacząć brać,a dzieciątko następne juz w planach jest :) chcielibyśmy zeby mała różnica wieku była ,i na dwojcesie pewnie nie skończy ,ja mam dwójkę rodzeństwa a moj M trójkę,i wiem jakie to ważne zeby wiecej dzieci było,a tak na prawdę to czas pokaże chęci są a jak będzie życie pokaże
Ja tez na imprezkę sie wybieram w sobotę:) maz zostaje z synkiem a ja idę pożegnać siostrę bo niestety za niedługo wyjeżdża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851945 przez kociaczek1610
monia ja tez sie cholernie boje dentysty :ohmy: no i jak mowilam ze chce dzis jechac to nawet przestalo bolec :D tzn tak troszke czuje ten bol ale minimalnie i nie pojechalam :P tchurz ze mnie hehe
bella niepowazna ta lekarka podeszla do tego tak jak by to nie bylo dziecko koremu cos dolega wrecz olala cala sytuacje . (idiotka) i tacy sa teraz lekarze (niektorzy) i jak co do czego przyjdzie to nie oni...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851959 przez Bella27
Ela, 5w1 to błonnica, tęrzec, krztusiec,polio i Hib
Kociaczek, co do obliczania to cykle muszą być regularne

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851960 przez Bella27
kociaczek, też się boje dentysty :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851985 przez kociaczek1610
dalej mnie napitala ten zab no cholera jasna.
w dodatku Filip darl sie wnieboglosy;/ na rekach zasypial co odlozylam ryk wrzask i lament. dalam mu mleka ale tylko 50ml bo powinien dostac po 20 zaraz mu dam reszte;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852028 przez remiśleoś
Bella to lipa z ta lekarka straszna.oby wszystko Wam die qyjasnilo.ja tez kapie w emolientachi emolium smaruje Leoaia.

Kociaczek wspolczuje z tym zebem.mi sie czesto psuja i dlatego dentysty sie nie boje bo jestem u niego bardzo czesto.mn tskie sklieo z jest bardzo biale( to akurat fajnie) ale psuje sie co chwila.kolor wypelnienia musi mi dawac najjasniejsze.

Anitka jem wlasnje tylko jablka gruszki i jagody mam pomrozone i maliny.probowalam tez ananasa z puszki i bylo ok.Ciekawe czemu takie kupki u Hanusi?
Monia wspolczuje noszenia Zuzi.ja od 17 do 19 z minutami bujam nosze tule i plecy mi siadaja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852037 przez MoNiaaa
moje dziecko coraz gorsze nrmalnie nie wyrabiam juz!!no mowie wam tyle co spi w wozku na spacerze a po za tym placz i tylko rece a juz nawet na rekach marudzi..wkladam ja czasem do bujaczka i z nia gadam to moze z 10 min jest fajnie i zaraz placz od nowa i tak w kolko teraz juz nawet z zasypianiem na noc jest problem a wczesniej zasypiala ladnie nie wiem co jest grane??czy to ten skok rozwojowy ale jakos nigdy w to nie wierzylam :huh:
kiedys zuzka w sklepie plakala i ja wzielam na rece i babka mi powiedziala ze to moja wina bo ja przyzwyczailam do noszenia hmm sama nie wiem ale co mam ja taka placzaca albo draca sie zostawic w lozeczku?przeciez by sie udusila w koncu z tego placzu do tego ta przepuklina i nie jest wskazane zeby plakala :unsure:

kociaczek sproboj plukac szalwia buzie mnie tez cos napitalal zab kilka dni az cala buzia mnie bolaly i ucho i po szalwi przeszlo :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852070 przez krecia88
monia moze to rzeczywiscie ten skok rozwojowy...

Ostatnio poruszalysmy temat kupek ze sluzem. Jula przed kapiela walnela baka takiego jak glut, a pozniej zrobila kulke wlasnie wygladajaca jak glutki- tzn taka ciagnaca sie konsystencja byla, bo kolor zwyczajny musztardowy. Czytalam ze sluz w kupie bylby raczej bialy. Poobserwuje te jej kupy i jak cos to do lekarza pojde. Pech chcial ze dzis piatek,wiec tylko szpital albo do.poniedzialku wytrzymamy. Najgorsze jest to ze we wtorek mamy szczepienienie. Oby mala sie nie zarazila ode mnie :( dzisiejsze przedpoludnie i.wczesne popoludnie przespala. Goraczki nie bylo, no ale od razu zaczelam sie martwic ze taka jakas senna. Ja to juz mam- nie spi-zle, spi-jeszcze gorzej...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852076 przez motylek19
Monia współczuje :( nie wiem nawet co poradzic:/. Ja podobno też taka byłam jak byłam mala:/ (19grudnia) ale to oczywiście zbieg okoliczności.. W każdy razie to minie na pewno. Mój Dawid coraz bardziej przyzwyczaja się do noszenia bo często u nas ktoś jest (znajomi, ciocie) i wszyscy noszą a widze jak się cieszą i nie umiem im zabronić..

Bella co za lekarz !! Chyba bym zatrzaskala :/ to w waszej przychodni taki jest? Masakra!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852082 przez krecia88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A co z tym sluzem w kupce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852092 przez Bella27
Cześć mamusie!
krecia88 , krecia ja bym obserwowała te kupki i jak beda normalne to ok, a jak dalej ze śluzem to do lekarza.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Monia, może faktycznie troszkę Zuzinkę rozpuściłaś :blink: wiem po sobie bo ja też małego cały czas na rękach i teraz z tym walczę, a łatwo nie jest.Jedno zauważyłam, że on noszenie wymuszał płaczem ale tylko na mnie, przy innych grzeczny jest.
Wieczór i noc mieliśmy masakryczną przy tej zmianie plęka.Wczoraj do 21.00 płacz potem spał aż do 2.00(jadł o 19.00), a potem od 4 wiercił się do 6.30 i to cały czas przy cycku, jadł i drzemka i tak co chwilę.O 7 dałam mu butle i zjadł 120ml gdzie normalnie zjadał mi 90ml czasem 100, a teraz wciąga tego śmierdzącego rybami mleka 120ml i mam wrażenie, że mało ma.Trochę pierdzi od rana ale kupki dalej nie było.Mam nadzieję, że to mleko pomorze bo już nie wiem co zrobię.Co do buzi to jest lepsza ale nie wiem czy to przez odstawienie mleka ale awaryjnie nie smaruję tym oilatum żeby sprawdzić.
motylek, jak jestem u rodziców to Janek tylko lata z rąk do rąk, a jaki szczęśliwy... :)
Mamuśki Życzę Wam Wszystkiego Naj w Dniu Naszego Święta :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852116 przez Bella27
Dziewczyny mam pytanie.Czy któraś z Was miała stycznosć z apteką internetową e-aptekarodzinna.p ? Bo za bebilon comfort 400g płacilam w rossmanie 33,99, a starczy mi to na jakieś 3 dni więc szukałam tego mleka taniej i w tej aptece jest po 24,99 to jest 9 zł na puszce i się zastanawiam czy to nie jakiś przekret.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852148 przez Iciulinka
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet!!! :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Też się boję dentysty, a w ciąży jak na złość musiałam mieć leczenie kanałowe :(
Krecia ja mam to samo, jak mała nie śpi to się martwię, jak śpi dużo to latam z termometrem i się martwię że może chora. W ciąży tez tak miałam, jak się nie ruszała to się martwiłam, jak się ruszała dużo to też się martwiłam że coś nie tak :laugh: położna mi powiedziała że teraz to tak już będzie, bo z mamami tak jest że się cały czas denerwują o dziecko :)
Emilka też ma czasem śluz w kupce. Mówiłam pediatrze ostatnio i pytała czy nie zjadłam czegoś nowego wtedy i móiła żeby spróbować nabiał calkiem odstawic. Obserwuję te kupy i już albo nie ma śluzu albo jest mało. We wtorek idziemy do lekarza to znowu pogadam o tym śluzie. We wtorek mamy szczepienie, miało być w zeszły wtorek ale mała podejrzanie się zachowywała, myślałam że coś ją bierze, więc nie szczepiliśmy.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Bella nie znam tej apteki.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852149 przez MoNiaaa
esh z tymi facetami koniec swiata.moj dawniej tez takie numery wycinal i czesto sie o to klucilismy.bo potrafil tak zrobic ze byli u nas znajomi posiedzieli i popili dosc konkretnie oni sie zbierali a on sie ubieral i wychodzil z nimi gdzies sie szlajac po miescie ojj jak mnie to wqrzylo taka mu awnture zrobilam i sie tydzien nie odzywalam do niego!!
dzis ma przyjsc do nas kolega z ktorym sie dlugo nie widzial i tez juz mi zapowiedzial ze pewnie posiedza u nas a pozniej ida sie przejsc...nie zbyt mi sie to podoba ale ok chociaz mnie uprzedzil a nie ze wyszedl wtedy z domu jak gosc...
szkoda ze my tak nie mozemy zrobic -zabrac sie z domu a oni z dzieciaami.moj by pewnie po 10 min dzwonilz a mna:P tzn z Julka to spoko ale z Zuzia napewno by nie dal rady a nas sie nikt nie pyta czy mamy sile i czy nie jestesmy zmeczone.

u nas chociaz noc lepiej :) od 9 do 3 spala poznij sama w lozeczku od razu zasnela do 5 spala i pozniej do 8 szkda tylko ze julka po 6 sie obudzila :huh:

z apteka internetowa nie mialam stycznosci.

ciekawe co u dorci i pipinki bo zamilkly?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852165 przez motylek19
Ja miałam bardzo dużo zębów zepsutych, ale wszystko zrobiłam w ciazy i teraz pewnie na dlugo spokój. Wiem jaki to bol, coś strasznego.

Bella apteki nie znam.

Iciulinka, Emilka przesliczna:*


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nasza noc fajna, mały spał od 23 do 8 z przerwami co 4godz na jedzenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl