BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 1 miesiąc temu #863856 przez motylek19
Monia przekonalas mnie :) jade kupić, takie coś to wiadomo ze kilka razy założy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863864 przez MoNiaaa
no pewnie sweterek do wszystkiego zalozysz jakas koszulke ladna tez napewno sie znajdzie okazja:) pochwal sie zakupami po powrocie :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863868 przez gaguka
Motylek spokojnie możesz ubrać tak jak piszesz, garniturek nie jest potrzebny :)
Anitkade mam nadzieję, że po wizycie u neurologa wrocisz z dobrymi wieściami! Trzymam kciuki :)
U nas w szpitalu wogóle nie dostawaliśmy nic, żadnego pudełka :/
Dziewczyny mam pytanie odnośnie becikowego jaki dochód muszę brać pod uwagę jeśli obydwoje z P. w zeszłym roku zmieniliśmy pracę? Obecne dochody nie kwalifikują się na becikowe, ale za rok 2012 jak najbardziej, miała któraś z Was podobną sytuację?
A jeszcze mam pytanie odnośnie macierzyńskiego, moja pensja w zeszłym roku to minimum krajowe, jednak jak przychodzi mi 80% jako macierzyński to kwota mi się nie zgadza. Wam przychodzą poprawne kwoty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863878 przez MoNiaaa
gaguka a jest jakis limit do becikowego???

mi przychodzi normalnie 80% wczesniejszego wynagrodzenia a Tobie cos ie nei zgadza? moze nei uznali ci tego wniosku i dostajesz 100% przez pol roku??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863883 przez gaguka
Do becikowego nie może przekraczać 1922 netto na osobę.
Mi przyszło dokładnie 982,46 PLN więc ani 100% ani 80% :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863903 przez MoNiaaa
a mialas stala pensje? bo jak nie to mogli srednia ci wyliczyc.
a jak wam teraz przekracza to chyba nie biora pod uwage 2012 roku alemusisz sie dowiedziec w urzedzie miasta albo mopsie

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863920 przez gaguka
Pensję miałam stałam, tylko od stycznia do kwietnia pracowałam w banku (tam było wyższe wynagrodzenie)zastanawiałam się czy nie wzięli tego pod uwagę, ale wtedy ta kwota byłaby za mała... ehh już sama nie wiem... W 2012 i ja i M jeszcze studiowaliśmy więc jedyny dochód to jakieś dorywcze umowy zlecenia, teraz M ma już pracę na etacie (jest programistą) i biorąc pod uwagę jego zarobki obecne nie kwalifikujemy się (ale on pracuje w obecnej firmie dopiero od października więc już sama nie wiem :/)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863930 przez joannap1991
wczoraj bylysmy na wizycie u pediatry, okazało się ze ta kupka raz dziennie wodnista to wirusowka ;O i od dzis wprowadzamy marchewke najpierw bedzie pic marchwianke 60ml mleka 60ml tej marchewki z wodą. za tydzien mamy już zupki dawać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864064 przez krecia88
My juz po szczepieniu. Dzielna byla choc niechętnie pila tą na rota.
Dostałam skierowanie do kardiologa bo jakies szmery w sercu pani doktor slyszy. Ehhh..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864098 przez anitkade
Krecia to daj znać koniecznie po kardiologu, ale nie martw się na zapas. Mnie co drugi lekarz coś słyszał w sercu, a jak szłam się zbadać - to nic nie widać. I tak co parę lat ktoś mnie straszył, a potem nic. Oby i to był fałszywy alarm.
Ja mam dzisiaj ciut lepszy nastrój, bo więcej pospałam. Robię sobie risotto z mrożonej marchewki i mrożonych pieczarek (bo obieranie i krojenie pieczarek za dużo czasu zajmuje), no i mięsko i ryż. Zobaczymy, jak wyjdzie. Pachnie nieźle.
Gagutka - to jest wyliczane na podstawie pensji z ostatnich 12 miesięcy (ale ostatnie 12 miesięcy do czasu przejścia na L4, bo nie przeliczają potem od nowa) - wyliczają średnią i według tego liczą potem wysokość świadczenia. A liczą tak: wysokość, która wyszła jest dzielona na 30 i mnożona przez liczbę dni w danym miesiącu, a więc co drugi miesiąc dostajesz o 1 dzień więcej kasy :) Tak mi kadrowa tłumaczyła w firmie. Ja mam co miesiąc inną kwotę generalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864128 przez motylek19
Byłam w.kilku sklepach i nie znalazłam tego co chciałam jutro pojade do hm i zary może tam będzie ? Za to kupiłam super koszuli w pepco za 7zl i spodenki za 12. Super tam są rzeczy, a dla dziewczynek dopiero jakie ładne.

Krecia, fajnie ze mała dzielna. Dawidowi na rota smakowalo bo go głodnego wzięłam :p

Joannap fajnie ze już takie rzeczy wprowadzacie ja się nie moge doczekać jeszcze miesiąc :)

Co do zusu to też dostaje co miesiąc inaczej ale to kwestia max 50zl różnicy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864158 przez kociaczek1610
a to moj maly smieszek podczas cwiczen bioderek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864160 przez kociaczek1610
nie idzie ;/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864170 przez Dagnes
Monia ja mialam kupon rabatowy a na nim kod w niebieskim pudelku. Ten sam kod przyslali mi tez na maila bo podalam w ankiecie w szpitalu. Zalozylam konto na tym portalu i po zrobieniu ksiazki jak juz zamawialam to wpisalam ten kod i cene na nowo mi przeliczylo.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864231 przez MoNiaaa
joanna tak szybko macie wprowadzac stale posilki? ja mysle dopiero po skonczeniu 4 mc i to nie od razu.

my juz po wizytach :) bioderka w normie juz nei musimy iscdo kontroli i pepuszek tez juz ok i nie trzeba zaklejac :) w koncu :lol:
a zapomnialam wam powiedziec ze wczoraj kupilam ten lateksowy smoczek rewelacji nie ma ale wczoraj 2 razy zassala go i od razus ie uspokoila i zaczela zasypiac ale zaraz jej wypadl neistety ;/

a ten kod to z pudelka czy z ulotki?bo pudelka mam jeszcze :P nrmalnie to te ksiazki najtansze za 144 zl sa chyba :angry:

kociaczek super cwiczycie :) i jakie usmieszki

anitka a ty kiedy masz tego neurologa?

ja dalej nie dostalam kasy z zusu w sumie to mialam tylko jedna wyplate ale z wyrownaniem wiec nie wiem czy bede miala staly ten zasilek czy nie.
a z tym przeliczaniem to tak jak anitka mowi ze z 12 mc przeliczaja dlatego moze cis ie nie zgadzac

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl