BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 1 miesiąc temu #863681 przez Asia18
Hej :) My dzisiaj z Oliwcią byłyśmy na 2 szczepieniu tym domięśniowym w nóżki :) na pneumokoki i rota wirusy miała w tamtym tyg ale nie płakała bo to do połknięcia było :)
mała przybiera na wadzę waży już 5100 :laugh: w końcu zaczęła porządnie jeść teraż zjada cały czas po 160ml :) :) kupki codziennie są :) Oliwia podnosi główkę jak leży na brzuszku i to wysoko :) ale długo nie lubi tak leżeć może z 10 min :P woli jak się ją nosi na rękach :P

Joanna super wyglądasz :) a zdjęcia dzieciaków suuuper :) :)

<3b :*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863693 przez krecia88
dagnes widzialam ta fotoksiazke u znajomej i spoko wyszlo. Ja moze w ten weekend zamowie

asia ale lux spodniczka. Super wyglada :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863696 przez motylek19
Asia śliczna spodniczka i fajne zdjęcia :)

Jest 5 a Dawid postanowil sobie już wstać ehh.. Do tego wygląda na bardzo wyspanego i zadowolonego, a ja tak bardzo chciałabym jeszcze pospac chociaż godzinke. Może usnie jeszcze na dłużej.

Dziewczyny orientujecie się czy moge ubrać Dawida w ciemne eleganckie spodnie i koszule biała (nie garnitur bo to z potrzebem mi się kojarzy) i jakiś sweterek do chrztu? Dzisiaj już chciałabym się rozejrzeć za tym a może nawet kupić tylko nie wiem, musi być cały na biało ?

Miłego dnia życzę wszystkim mamusiom i waszym dzieciaczkom:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863699 przez kociaczek1610
witam po kilkudniowej przerwie
joanna slicznie ci w tych wloskach :) szczerzemowiac to bym se nie odwazyla z tak dlugich na tak krudko. odwazna jestes :)

kasiek to sie porobilo :/ jak on mogl zalapac to paskudzctwo? pewnie w szpitalu. a pielegniarka to jakas idiotka. jestes matka Igorka i masz prawo zobaczyc co sie z nim dzieje ale tak juz jest. moj M jechal na przychodnie bo mial obce cialo w palcu to babka odeslala go do domu bo nie maja takiego sprzetu :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863700 przez kociaczek1610
pisze na raty ;) ah te telefony ;)

no i na drugi dzien M pojechal do szpitala i przyjeli go ale na przyszlosc powinien miec skierowanie (powinien mu wystawic ten lekarz u ktorego byl na calodobowce a taten kazal isc do rodzinnego po skierowanie a potem dopiero do szpitala. )

dzieciaczki sa sliczne :) bodajze ulcia miala zrobione z braciszkiem :) no bomba :) bardzo mi sie podobaja :)

motylek jak twoje nerki? kurcze nie dobrze jak tak to boli :( wspolczuje bardzo. a co do ubrania do chrztu to ja ubralam na bialo a elegancko mozna ubrac po kosciele. to jest praktycznie to samo jak idziesz do I komuni swietej dz na bialo chl w garniturach albo i teraz wszyscy w albach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863702 przez kociaczek1610
to jest tylko moje zdanie na ten temat ;) a ty zrobisz jak uwazasz ;)

no a u nas spojonie :) wczoraj bylismy na spacerku w dodatku przyjechala pielegniarka srodowiskowa wypisala papier ze sie zgadzam ze ona bedzie nasza pielegniarka :) poszla do tescia i mu tam tlumaczy co i jak pyta o zdrowie a ten sie zali ze umiera (on co miesiac umiera a wogole jak ma wypite ) potem dalej mu tlumaczyla w tym czasie znajomy przyjechal a tesc wstal i wyszedl . babeczke zostawil i olal. co za idiota myslalam ze go ubije

noce u nas ladne :) ostatnio sie budzi coraz pozniej wiec mam nadzieje ze bedzie przesypial cale noce.
dobra Filip zasnol to i ja ide spac:) milego dnia zycze :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863727 przez krecia88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863757 przez motylek19
Dziękuje Kociaczek za odpowiedz. Nerka przestała boleć, byłam u innego lekarza i muszę zrobić jakieś badania. Narazie jest.ok bo nie boli, ale fajnie ze pytasz :*.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863783 przez anitkade
Krecia, biadaku, ale niefajna przygoda. Daj znać po elektryku i po szczepieniu oczywiście. A co dziś masz?
Kociaczek - ja kiedyś poszłam w sobotę na izbę przyjęć, bo mi tak spuchł palec u nogi, że nie mogłam chodzić, a pracowałam wtedy w pizzerii. I mnie baba na rejestracji opieprzyła, że z czymś takim przychodzę, ale jej powiedziałam, że cały weekend pracuję, a nie mogę chodzić i muszę iść do lekarza. Zapytała, czy mnie lekarz przyjmie, a lekarka bez żadnego problemu. Najczęściej to najgorsze są te w rejestracji, a lekarze już potem są ok. A z tym palcem do tej pory nie wiem, co to było, a na 100% się nie uderzyłam. Co do Twojego teścia to czasami jak o nim piszesz to nie mogę uwierzyć, że teściowa go jeszcze nie pogoniła.
Za nami noc trochę lepsza niż poprzednie. Hania zasnęła po północy. Często się wierciła nocą i mnie budziła, ale sama się nie budziła to ją zostawiałam, żeby nie karmić całą noc co 1,5 godziny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863794 przez MoNiaaa
ulcia Amelka sliczna a zdjecie z braciszkiem rozczula :kiss:

Kasiek szpitale dzieciece to porazka wogole szpitale to szkoda gadac jak wygladaja oddzialy...;/u nas na szcsecie po malu remontuja po kolei wszystkie oddzialy wiec moze za kilka lat bedzie tak jak przystalo na XXI w

co do chrztu przeciez garniturek nie jest obowiazkowy. mi sie nie podobaja dla takich maluszkow garitury jakbym miala chlopca to bym ubrala jeansy i jakas koszule i sweterek :)

my dzisiaj idziemy na kontrole bioderek i od razu z tym pepkiem ale juz ladnie sie jej schowal :)

kiedys wlasnie patrzylam na ta fotoksiazke ale jej nie zamowilam a moze rzeczywiscie warto?? a trzeba miec jakis kupon z tego niebieskiego pudelka bo ja chyba wyrzucilam wszytskie te ulotki??moze tez bym Zuzi zrobila

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863816 przez krecia88
Monia tam chyba jakis kod był na tym kuponie. ale ja tez maila dostalam od nich z jakas oferta promocyjna na ta fotoksiazke.

Mi troche szkoda kasy na te mega wypasione ubranka dla dzieciaczkow na chrzty tym bardziej ze po mszy je z reguly sie zdejmuje. albo poszukam czegos uzywanego albo zaloze biala koronkowa sukienke (licze ze bedzie cieplo bo na 1 czerwca zaplanowalismy chcrzicny).

dzis mamy rota i pneumokoki. Musze malutka o 10 nakarmic tak by o 12 z ochota wypła tą doustną i jej nie ulała. Zaraz ja obudzę bo już mnie piersi bolą.

A co do elektryka to wysadziło głowny bezpiecznik na klatce - prawdopodobnie wina zarowki. Jutro ma przyjsc i nam wymienic bezpieczniki bo ogólnie sa za słabe i dlatego chocby włączając odkurzacz wywala mi korki.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863826 przez kasiek21
Ah śliczne macie te dzieciaczki... :-)

ja żadnego kuponu w niebieskim pudełku nie miałjm... nie wiem czemu, za to nie wiem jak wy ale my dostaliśmy książkę a właściwie to igor dostał :-) razem z płyta :-) rymowanki takie krótkie, wierszyki, kolysanki :-) bardzo fajna jest...

mam dobre wiadomości... jesteśmy po obchodzie no i jutro wychodzimy do domu... :-) igor osluchowo już czysty, doktor mówi że nie słyszy żeby coś tam żezilo. oczywiście w domu nadal kontynuacjia antybiotyku... mam nadzieję że jakoś długo to nie będzie...

no i teraz nie wiem co z tym chrztem... czy robić je na te święta, czy jednak odpuścić... i zrobić jak już będzie naprawdę ciepło... jedak w kościele jest zimno a nie chce znowu wylądować z nim w szpitalu...


Ah te izby przyjęć to masakra jakaś... coś strasznego! no ale co na to poradzimy...

nas ten oddział dziecięcy ogólnie nie jest taki zły... to znaczy z wyglądu. korytarz jest piękny!! kolorowy... potem może uda mi się zrobić zdjęcie to pokaże... pokoju naszego też wam zdjęcie pokaże.. jednym słowem sala to porażka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863843 przez MoNiaaa
kurcze weszlam na ta stronke ale nie ma tej promocji albo nie potrafie znalesc :huh:

ja jak lezalam z Julka na zakaznym to porazka sale takie przechodne ze do sali nr 3 musialas przejsc przez 1 i 2 :angry: wszystko obskubane itp. dopiero teraz remontuja wszystko to oze bedzie juz lepiej. jak po porodzie lezalam to byly nowe sale 2 osobowe z lazienkami w pokojach i naprawde calkiem inaczej sie lezy w takich warunkach bo patologia byla stara w tych swiatlach nad lozkami zdechle muchy sciany obdarte itp ale o pozadek dbaja codziennie chodzila pani i porzadnie sprzatala

kasiek super ze juz do domku :) a do swiat jeszcze troszke czasu wiec zobaczysz jak Igorek wyzdrowieje to czemu nei robic?juz pewnie bedzie cieplo a w kosciele tylko godzinke przeciez :)
krecia super sukieneczka ja lubie wlasnie takie proste rzeczy :)

ciekawe ile mi zejdzie u tego lekarza bo znowu najpierw ide na usg a pozniej do chirurga :huh:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863845 przez motylek19
Monia właśnie chce ubrać tak jak.mowisz tylko czy ksiądz nie będzie krzywo patrzył ze nie caly na biało?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863849 przez MoNiaaa
eee cos ty co ksiedzu do tego jak jest dziecko ubrane? mi sie wydaje ze juz sei odchodzi od takiego ubierania maluchow po za tym te ubranka sa tylko na raz sa nie wygodne i drogie! kazdy ubiera jak chce i na co go stac, ja nawet bym sie nie zastanawiala :)

dagnes podaj mi linka jak to zamawialas i naprowadz mnie troszke na ta fotoksiazke bo jak ja wchodze to sa podane ceny od razu nie ma tej bezplatjej :unsure:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl