BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 1 miesiąc temu #865036 przez emilka1103
Krecia dzięki :-) polozylam Hanie tak jak mpokazalas i dłużej podnosi glowe i sie nie denerwuje. Wczesniej chyba zle ja Kladlam bo miala za szeroko raczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865043 przez Dagnes
Krecia slicznie corcia trzyma glowke. Niepotrzebnie sie martwilas. Ja tez Wam jeszcze 2 dni temu pisalam ze Wikunia slabo podnosi a dzis to tak juz wysoko ze sama jestem w szoku ze z dnia na dzien taki postep zrobila. Pozniej wrzuce Wam fote bo teraz z tel. pisze. Bylysmy wczoraj u lekarza bo mala kaszlala troche. Na szczescie wszystko jest ok a ten kaszel to zwykle odksztuszanie sliny, bo slini sie teraz okropnie. Co mnie zdziwilo to to ze lekarka powiedziala zeby smarowac suche zaczerwienione miejsca na buzi bephantenem (tym do pupci). Ja do tej pory nawilzalam buzie oilatum ale wczoraj posmarowalam wlasnie tym bephantenem i super nawilzyl a zaczerwienie zniknelo.
Monia kod byl na ulotce a nie na pudelku. Dostalam maila wczoraj ze juz mi wyslali ta fotoksiazke. Jak dostane to wam napisze czy warto.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865049 przez joannap1991
Moja zuzka od dawna trzyma mocn glowke, na brzuszku uwielbia spac :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #865057 przez Dagnes
A to nasz dzisiejszy sukces :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Gaguka ja też ci wysyłam maila z prośbą zaproszenia na fb ;)

Wiktoria

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865077 przez motylek19
Super Wasze dzieciaczki podnoszą główki :) Dawid też już od dawna wysoko podnosi, rzadko pisze z komputera, ale jutro wejde i pokaże Wam mojego szkraba. Grzechotke jedna taka też łapie i się jej przygląda, misie na karuzeli kopie i się cieszy. Bardzo dużo też patrzy na swoje rączki.

Anitkade wyttzymacie jakoś do czwartku i będzie dobrze :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865116 przez kociaczek1610
hej :) moge wkoncu usiasc Filip zasnol. kurcze niepokoi mnie jego gardziolko niby nie ma chrypki jak guga to jest oki ale krztusi sie wlasna slinka (tak dziwnie przelyka ) i wogole duzo kicha (katarku nie ma ) i pokaszluje ;/ (goraczki tez nie ma ) zobaczymy jutro , jeszcze mu sie ulalo ;/ masakra

Kasiu super ze juz jestescie w domku :) zdrowka :*
co do mleka to ja kupuje bebilon puszka 800g za 47zl

dzieciaczki super trzymaja glowke Filip ladnie trzyma jak jest na rekach :) a na brzuszku tez daje rade :)
ale sliczna pogoda tak ciepelko :) oby juz tak zostalo


eh mam nadzieje ze w niedziele M zajmnie sie Filipem a ja sie wyspie... ( jak kucam i wstane to robi mi sie ciemno przed oczami ;/ )
wstawilam filmik na fb (troche slaba jakosc ale widac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865150 przez kasiek21
witam sie wieczorowa pora... (jak bede robic bledy to wybaczci ale pisze pierwszy raz z nowego netbooka i nie przezwyczajona do malej klawiatury, tak wiec moze byc ciezko :) )
kurcze maly ma taki strasny katar ze zezi jak cholera, a w dodatku nawet jak nosze go pionowo czy na brzuszku to paskudny katar nie splywa ;/ i nawet rida odciagnac nie moge, a w dodaktu poszlam do apteki kupilam wode morska dla niego i mowie babeczce w aptece ze dla dziecka ktore ma 2 miesiace no to mi dala, zaplacilam wzielam zakupy i poszlam do domu... w domu wpuszczam mu ta wode, potem patrze a tam pisze ze od 6 miesiace !! alez sie wsciaklam !! nie zielam paragonu, to raz, a dwa no to juz ich uzylam, no i dupa... 20 zlotych w dupe ! a to wszystko wina babki w aptece, juz nie mialam sily zeby isc i sie klocic... jestem tak zmeczona tym szpitalem ze ajchetniej to juz bym poszla spac, no ale jeszcze prysznic...
a w dodatku maly tak caly dzien charczal a teraz ciszaa... i az sie boje czy oddycha... tak wiec zapewne nocka z glowy... nawet lozeczko wzielam blizej swojego lozka i to tak ze moge miec caly czas reke w lozeczku zeby czuwac...

wasze dzieciaczki slicznie podnosza glowki :)

jesli chodzi o cwiczenia no to my cwiczymy wlasciwie tylko 3 cwiczenia... najpierw masarz raczek taki mocniejszy, koscia od kciuka, potem otwiranie dloni, palcem malym i tym obok (chyba serdeczny tak ?)przytrzymuje nadgarstek od strony wewnetrznej, srodkowym i wskazujacym od strony zewnetrznej no a kciukiem i 2 reka otwieram malemu piasteczke, tak aby szystkie paluszki byly wyprostoane, szczegulna uwage trzeba zracac na kciuka zeby byl na zewnatrz

* lewa stopa, prawa dlon i tak aby maluszek zlapal paluszki u stup, jsli zlacie to staram sie zeby otwarta dlonia przejechal po calej stopie tak jakby chcial sie pogilgotac. z tym ze to reke przyciagmy bardziej do stopy a nie stope do reki.

* no i nozka zgieta w kolanie tak aby razem ze stawem biodrowym tworzyla kat prosty i przciagamy ja na strone przeciwna, jesli lewa nurzka to na prawa strone tak aby maluszek przekrecil sie na bok, wiadome czasem trzeba dziecku pomuc, popychajac pod pleckami, no i uwazac zeby glowka nie lciala w tyl tylko byla na prosto z kregoslupem, no i zachecac maluszka jakas zabawka przy twarzy tak aby wicuagnal raczke po ta zabawke (chodzi o to ze jak zacznie sie sam przekrecac z pleckow na boczek i w ogole to zeby wyciwiczyc w nim odruch taki aby ta raczka sie podpieral zeby nie lecial na brzuch a jesli nawet no to zeby byla amortyzacjia i zeby nie polecial na twaryczke )

no i kazde cwiczenia po 15 razy na jedna strne 15 na lewa i 15 na prawa...


no nic.. uciekam do wanny no i spac...

trzymajcie sie dziewuszki :* dobranoc !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865205 przez motylek19
Kociaczek Dawid miał identyczne z gardłem jak napisałas a e dodatku na drugi dzien rano bardzo ciężko oddychal i miał coś w rodzaju czkawki ale to chyba nie było to już sama nie wiem i pojechałam szybko do szpitala bo nie było lekarza w przychodni w ten dzień i mnie pediatra tam wzięła za wariatke. Ta "chrypka" od gugania i płaczu a kaszel od śliny bo odkasluje. Ale przynajmniej się uspokoiłam, bo naprawdę bardzo się wystraszylam, a tej babki i tak więcej nie spotkam :p
Dobranoc :* (drugi raz w łóżeczku i śpi już ponad 2godz :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865221 przez motylek19
Aha, jeszcze co do mleka to zmienilam wczoraj rano z tego hipp comfort na hipp bio combiotyk i już wczoraj wieczorem zrobił normalna zolta kupke. W nocy coś dużo płakał ale to może musi się żołądek przyzwyczaic? Dzisiaj były 3piekne kupki. A na tym comfort były ciągle smierdzace zielone. Duża puszka 800 gram bio combiotyk kosztuje ok 37zl a mała comfort 300g 30 zł więc jest spora różnica. Kasiek to ta sól morska przyda Ci się na później.
To chyba już wszystko, spokojnej, w.miare możliwości przespanej nocki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #865229 przez Dagnes
Kociaczek u nas wlasnie to kaszlanie jest z nadmiaru sliny. Jesli nie ma innych niepokojacych objawow to nie masz sie czym martwic. Mi tesciowa tak mowila ale ja jak to mloda mama wolalam upewnic sie jeszcze u lekarza no i okazalo sie ze miala racje.
A i wazylysmy sie wczoraj i Wikunia ma juz 5740 g.
Z chwytaniem zabawek to u nas jest juz super. Dzieki temu przez dluzsza chwile potrafi sie sama soba zajac.
Kasiek fajnie ze jestescie juz w domu, ale kurde poszliscie do szpitala z jednym chorobskiem a wrociliscie z innym. U nas w okolicy to ponoc w szpitalach i przedszkolach jakas plaga rotawirusow panuje. A i co do szczepien to ponoc w hurtowniach nie ma pentaximu i lekarka mowila ze jak do nastepnego tyg sie nie pojawi to trzeba bedzie zamiennik kupic (nazwy nie pamietam).
Joanna ale oczyska ladne ma corcia :)

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865232 przez Asia18
joannap1991 a jaką marchewkę zaczęłaś podawać ??
I jak sądzicie kiedy można maluszkowi dawać próbować nowe smaki ? np własnie marchewki? bo na większości pisze że od 4 miesiąca ?

Ale ślicznie Wasze maluszki trzymają główkę :) :) moja Oliwcia na razie tak podnosi

<3b :*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865271 przez kociaczek1610
dzewczyny bardzo dziekuje za odpowiedz . jestescie kochane:*

ciekawe co tam u doracian dawno sie nieodzywala.

mam jeszcze jedno pyt. w jaki sposob podajecie wit. D . kurde jak mu podaje prosto z kapsolki to wypluwa prawie calosc a z mlekiem tez sie nie da bo usiada na bokach butelki eh

motylek gratuluje sukcesow :) oby tak dalej i coraz dluzej :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865274 przez motylek19
Asia jaka śliczna Oliwka :) też ładnie podnosi :)

Dagens to ta 5w1?kurde, za 2tyg mam to szczepienie :/

Kociaczek ja podaje prosto z kapsułki do buzi. Staraj się podawać tak bokiem jakby na polik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865279 przez Bella27
Hej dziewczyny
Byliśmy w czwartek na kontroli i osłuchowo wszystko ok antybiotyk mamy jeszcze przez dwa tyg.Po tej chorobie Janka chodzę jak zombi, non stop mu mierzę gorączkę, a jemu jeszcze doskwiera ból brzuszka ale lekarka mówiła, że może to trwać nawet 6 tyg.W każdym razie mały w nocy budzi się co 3 godz, a o 4 rano już jest wyspany więc jestem padnięta.Za dwa tyg znów mamy kontrolę i wszystkie badania mam nadzieję, że będzie ok.
Motylek co do mleka to ja z tego Hippa byłam bardzo zadowolona tylko, że po 2 tyg zaczeły się straszne zaparcia i wysypka ale mamy sobie bardzo chwalą to mleko więc mam nadzieję, że u Was się sprawdzi. My jestesmy na bebilonie comfort i też koszt to 33 zł za 400gr ale trudno jak będzie większy i zacznie jeść inne rzeczy to pomyśle o zmianie.
Nie dawno zaczęłam używać pieluch dada ale mi lekarka na kontroli powiedziała, że mogło się to przyczynić do tego zapalenia dróg moczowych więc znów jesteśmy na pampersach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #865281 przez motylek19
Bella mam nadzieje ze już wszystko będzie dobrze, a Ty śpij w dzień ile się da jak tylko Janek pozwoli. Dobrze ze powiedziałas z tymi pampersami (obecnie mam pampersa Ale to dlatego ze nie chciało mi się jechac do biedronki a następne mialalam kupić znowu data) teraz będę tylko na psmpersie. Bardzo Wam współczuje ale najgorsze już za Wami :*

Monia my mamy 3 już od jakiś 3 tyg i myślę ze jeszcze max 3 paczki i przejdziemy na 4.

Za nami nocka o niebo lepsza niż wczoraj chociaż nie jakas super. Dawid zasnal sam w bujaczku o 20 po kąpieli, przenioslam go do lozeczka, o 23 karmienie (poprzednie było o 18) odłożyłam do lozeczka troche postekiwal dawalam smoczka kilka razy i po 5min już twardo spał do 2z.minutami i zjadł znowu ale malutko, może 50ml i wzięłam go do siebie bo chyba go brzuch bolal i płakał do 4.30 co pół godziny. Znowu Zjadł mało i spał do 6 teraz i już wyspany. Leży w łóżeczku ogląda i kopie misie na karuzeli :)

Bardzo ładna pogoda dzisiaj, miłego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl