BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 3 tygodni temu #865282 przez Bella27
W ogóle w szpitalu w pokoju miałam wagę więc w końcu się dowiedziałam ile zjada mały z piersi i niestety tylko 30 ml ale będe go przystawiać tak długo jak się da.Janek waży już prawie 6 kg i nawet się martwiłam, że za dużo ale lekarka powiedziała że miał wysoką masę urodzeniową i nie ma się co martwić.Z ubrankami nie wyrabiam zakładam już 68, a i tak nie które body i pół śpiochy są za małe, w gondoli też leży na styk a z bujaczka nogi mu wystają.Problem mam z nim taki, że jak się denerwuje to ściska się za policzki i głowę i podrapany jest non stop chociaż paznokcie ma maksymalnie obciętę ale wygląda jak rambo po bitwie chyba będe musiala mu zakładać niedrapki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865283 przez Bella27
Motylek może u Was się sprawdzą te dady.U nas się złożyło pewnie pare czynników na to zapalenie dróg moczowych.Raz, że nie odciągałam małemu napletka wcale bo tak w szpitalu mówili, a lekarz powiedział, że mogło się pod napletkiem zebrać trochę kału dostał się do cewki moczowej plus te pampersy może nie przepuszczały powietrza i infekcja gotowa, a osłabiony organizm złapał rotawirusa.Mam nadzieję, że już będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865284 przez motylek19
Bella mi polozna na wizycie w domu powiedziała żeby tego nie ruszać.. Zwariowalam znowu co osoba to opinia a ja nawet nie mam pojęcia jak to zrobić.. Wole używac pampersow niż ryzykowac. Ostatni w super pharm kupiłam paczkę 70 sztuk za 40 zl na promocji więc tragedii nie ma a to mu starczy na ponad tydzień. Jak zwazylas to ile zjada? Dobre chociaż to 30ml.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865286 przez Bella27
Motylek mi też mówiła położna żeby nie ruszać ale w szpitalu lekarka przyszła i odciągneła trochę i tak mi kazała troszke odsłaniać i lekarka w przychodni też.Ważyłam małego przed i po jedzeniu i tyle gram ile było różnicy to wychodziło ile ml zjada tylko, że ważyłam przy każdym przystawianiu żeby obliczyć średnią bo czasem mały miał osikanego pampersa a to trochę waży ale wychodziło w granicach 30, 35 ml

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865296 przez motylek19
Bella i trzeba tam przemywac woda czy jak ? Przepraszam za tyle pytan.

Dodalam na nasza grupę na fb zdjęcie Dawida bo tu trzeba zmniejszać a na telefonie moim się nie da

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865358 przez MoNiaaa
alew sloneczko pieknie swieci :)

Zuzia wlasnie lezy na macie i nawet ja ciekawi :)
my uzywamy tylko Dada i nic Zuzi nie dolega a ja jestem z nich zadowolona :P
hehe a ja zakladam jesczze 2 sa lekko male ale szkoda mi calej paki a w suie 3 sa troszke duze wiec jakos damy rade. :blink:
ciekawe jak Dorcia po chrzcinach
teraz jak bedzie cieplo to znowu sie zrobia pustki na forum bo kazdy bedzie ze sloneczka korzystal:) my dzis moze pojdziemy grilla kupic a pozniej na dzialke sie przejde z dzieciakami na chwilke

a noc u nas kiepska do 3 spoko nawet a pozniej co godzine sie budzila juz druga noc z rzedu tak ma nie wiem czemu :unsure:
Bella Zuzia tez jak sie zlosci to sie tak drapie po twarzy czasem za oko sie tak chwyci ze sie boje ze sobie je wydlubie.ciagle jest gdzies podrapana
Dawidek sliczny :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865387 przez motylek19
Monia u nas dwie ostatnie noce były tez beznadziejne a dzisiaj już spoko. Może u Was też dzisiaj będzie ok :)

Mam nadzieje ze nasze forum będzie dlugo działało, fajnie się kogoś poradzić i czytać o rozwijających się dzieciaczkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865432 przez kasiek21
witam się w tak piękna pogodę z domu :-( my niestety spacery na jakiś tydzień mamy z głowy... co wcale mnie nie cieszy no ale co ja mogę zrobić...

my używany tylko pieluch dada no i ja tam jestem z nich zadowolona... a co za różnica czy pampers czy dada. jak jedno i drugie jest robione przez ta sama firmę. i każdy pampers może sprzyjać zapaleniu pęcherza czy czegoś tam...

u nas noc taka sobie. tzn mały spał ładnie ale ja zestresowana bo ten katarek jest straszny... nie mogę go odciągnąć frida... i ani woda morska ani sol fizjologiczna na pomaga... masc majrankowa też kupilam no ale co ona może dac gdy nosek zawalony... pół nocy czuwałam żeby się nie udusił... masakra. a on sobie spał od 20 do 3.30 a potem do 7 ale zjadł dopiero po 8 tak więc ja dziś w łóżku do 8 :-)

co do ubranek to u nas już 62 sa przymałe ale 68 jeszcze troszkę luźnawe... eh. muszę wybrać się na jakieś zakupy bo ubranek na 68 mam naprawdę malusio... tylko kiedy eh.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865439 przez Dagnes
Ja tez slyszalam ze to pampers robi dady dla biedronki. I jakos ciezko mi zrozumiec co ma wspolnego marka pieluszki z zapaleniem drog moczowych. Dla mnie jest logiczne wyjasnienie z tym kalem ze sie dostal pod napletek i potem do cewki ale pieluszka? Co najwyzej moze wywolac reakcje alergiczna na skorze. Takie jest moje zdanie.
U mnie dzis tez piekna pogoda wiec pewnie pol dnia na zewnatrz spedzimy

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #865469 przez joannap1991
My wlasnie na dworze wygrzewamy sie :-) jest tak pieknie na dworze ze wrocimy do domu tylko na mleko i z powrotem na dwor :-) szkoda ze mieszkam na pipidowie .d nie umiem sie jeszcze przyzwyczaic ;d z miasta na wies, nawet nie mamy chodnika ;( tylko wozkiem po ulicy musze jezdzic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865489 przez joannap1991
Asia18- gotuje marchewke a potem mam zmiksowacc w tej wodzie co sie gotowala marchew. Ale pedistra mowila ze gerberka tez moge dac tego od 4m.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865505 przez krecia88
Kasiu a moze sporóbuj mu mała saune zrobic. Weź gorącą kapiel i wstaw go do łazienki jak bedziesz sie kapac i chwile potem niech w niej posiedzi - para powinna mu troche nawilzyc nosek i powinno zejsc skoro sol ani spray nie pomaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865623 przez mirka26
nie nadrobię dwudziestu stron mały w dzień nie śpi a noce przesypia i ja kładę się z nim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865713 przez kasiek21
witam się z rana! po cudownej nocy! :-) pierwsze od nie pamiętnych czasów przespana w całości! :-) Maluszek mój mimo strasznego kataru obudził się dopiero niedawno:-D gdzie ostatnie karmienie wczoraj było przed 22 ! chciałabym żeby wszystkie noce takie były :-P dziecię moje zjadło i śpi dalej tak więc ja też idę! :-D zagładne za jakieś 3-4 godzinki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865756 przez MoNiaaa
jest 10 i 20 stopni juz :)

u nas powtorka z rozrywki..do 3 jest ok a pozniej pobudka co godzine nie wiwem czemu sie tak budzi a ja juz nie am sily tak wstawac i ieprzytomna jestem! od kad sien Zuzka urodzila ni raz nnie przespala calej nocy a niby starsza od waszych maluszkow :(

wczoraj tez spacerowalismy ale ja sie z kolei dernerwuje bo jak sie Zuzka obudzi we wozku to juz jest masakra placze zepol ulicy ja slyszy ;/ wczoraj na dzialke wzielam chuste to juz lepiej bo wygodniej tak ja nosic niz na rekach

ja po 4 mc najpierw chce kaszke sprobowac dac ampozniej sloiczki ( mamjuz 23 sloiczkow od kuzyna :lol: )

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl