BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 1 miesiąc temu #864800 przez gaguka
Anitulka my mamy rehabilitację, przychodzi pani raz w tyg na godzinę i my codziennie godzinkę ćwiczymy. Zuzi też się jeszcze czasami rączki rozjeżdżają ale jest już o niebo lepiej :)
Pola też już ślicznie trzyma główkę! Pięknie wygląda i takie duże oczka ma ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864801 przez joannap1991
Moniaaa, marchewke w-prowadzilismy ze wzgledu na biegunke. zuza tak ja zajada e szok, najlepsze ze jak skoncze dawac to piszczy ;d na razie tylko dostaje 2 lyzeczki i to machewka z woda. Po biegunce ani sladu.
Kasiek21- super, ze juz w domku:-) my ten dicoflor tez kupujemy 35 zl ;o mleko 35 tak samo za puszke a starcza na 3 dni....
Anitkade- nie wiem co mam Ci powiedziec, Zuza jest aniolkiem i uwielbia plywac w kapieli, co do spania to spi od 20 kolo 3 mleczko i o 7 a potem do 9 lezymy w lozku czasem obie zasniemy. Ale ostatnio Zuzka przy ubieraniu po kapieli i na dwor to istny diabel ;D nie wiem co sie stalo. Ale na pewno sie wyjasni co Hani dolega i bedzie wszystko dobrze:-)

Tak nawiasem my mamy facebooka?? Przeoczylam czy sie myle;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864807 przez gaguka
Joannap mamy ;) Mało się tam udzielamy, ale podaj maila na prv to Cię zaproszę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864826 przez Anitulka
A właśnie miałam pytać o tego fb, bo też się zdziwiłam ;)gaguka czy mogłabym też prosić o zaproszonko? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864829 przez gaguka
Anitulka wyślij maila ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864837 przez joannap1991
Wyslalam ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864889 przez krecia88
gaguka a jak wygladaja takie cwiczenia?
Ja wczoraj powiedzialam pani doktor ze wg mnie kiepsko trzyma ale ona powiedziala ze wszystko jest ok.

anitkade ja wiem ze to glupie ale moze zmiencie miejsce kapieli. Albo niech ktos inny ja raz wykapie. Moze Hanusia wyczuwa twoje poddenerwowanie i dlatego tak reaguje. Albo moze kiedys wjdz z nia pod prysznic/do wanny i niech maz was delikatnie ciepla woda polewa?..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864961 przez emilka1103
Anitkade pojdziecie do lekarza i moze zobaczy przyczyne jej takiego zachowania.

A ja mam do Was pytanie. Nie wiem czy mam martwic sie czy nie. Hania Jak wezme ja na swoj brzuch to tak ladnie glowe podnosi, opiera sie na przedramieniach. Tak samo jak trzymam ja do odbicia to tez ladnie glowke trzyma. Ale jak ja poloze na lozko na brzuszek to podnosi glowe dosłownie chwilke i dosc nisko i zaraz grymasi. Nue wiem co o tym myslec...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864966 przez motylek19
To ja też wysyłam maila. Potem Wam na wszystko.odpisze bo się spiesze teraz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864970 przez Zanka1989
dziewczyny wasze dziecziaczki tak pieknie podnosza glowke a nasza lenka nie. tzn. probuje ale nie podparla sie na raczkach. czy mam sie martwic ? gaguka jakie cwiczenia robisz ? twoja corcia jest mlodsza o 2 tygodnie a tak super glowke trzyma.....jakos mnie to niepokoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864972 przez gaguka
Krecia rehabilitantka ćwiczy metoda Bobath, a my wykonujemy ćwiczenia ogólnorozwojowe (i na podnoszenie główki i na asymetrię). Mam filmiki jak ona ćwiczy z Zuza ale za duzo miejsca zajmują, ale generalnie napiszę to co nam zaleciła rehabilitantka, coś mniej więcej takiego:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864973 przez gaguka
Dziewczyny każde dzieciątko wiadomo inaczej się rozwija, napisałam co u nas pomogło może i Wam się przyda. Mam nadzieję,że pomogłam :) Takie ćwiczenia na pewno nie szkodzą, a można z nich zrobić fajną formę zabawy :)
Zanka moja Zuza jest o dwa tyg starsza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865005 przez krecia88
gaguka ladnie wszystko opisalas ale zeby miec pewnosc ze krzywdy nie robie to wpierw musialby mi jakis profesjonalista pokazac.

Dziewczyny ja tez sie balam ze mala slabo glowke trzyma ale pani doktor pokazala jak mam jej raczki klasc zeby wysoko.glowe trzymala (na zdjeciu widac jak ma lapki blusko siebie)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865009 przez gaguka
Krecia Julcia slicznie trzyma główkę ;) A z cwiczeniami wiadomo, jak ktos pokaze to calkiem inaczej to wyglada, opisem nie da sie tak wszystkiego dokladnie wytłumaczyć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865027 przez MoNiaaa
piekne te nasze forumowe dziewczynki :)
Pola, Zuzia i Juleczka :kiss: :kiss: silne dziewczynki i slodkie opaski :)

ja w koncu kupilam sobie spodnie i to 2 pary :)
wogole sie tak cieplutko zrobilo ze aaz milo spacerowac :) mam nadzieje ze jutro tez bedzie tak ladnie:)
tylko julka mnie zezloscila strasznie bo zesikala sie w majtki w sklepie..nawet nie pwoiedziala ze sie jej chce siku esh ;/ na szczescie bylo pepcko to kupilam jej spodnie na przebranie.

Kasiek super ze juz w domku :)
niesttey wszystko jest takie drogie ze szkoda slow;/ dobrze ze mi mleko odchodzi bo tez kiepsko by bylo;/ a pampersow u nas jak narazie malo idzie i mialam jeszcze zapas jak podostawlaam od odwiedzajacych Zuzie wiec narazie nie odczuwam tez tego wydatku :P

Zanka powinnas lekarza spytac jak on widzi to trzymanie glowki ale jak mala nie chce lezec na lozku to sprobuj do siebie na brzuch ja brac zeby cwiczyla troszke :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl