BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 7 miesiąc temu #766067 przez w.monia
Dzień dobry :)

Witamy koleżanki :) mam nadzieję, że wyspane :)

Ja już w pracy, Filipek nie śpi i szaleje od rana :)

... a teraz zabieram się za pracę :) ... ale własnie stawiam wodę na herbatkę żurawinową :) Która z Pań coś sobie życzy?? :)

Miłego i spokojnego dnia Wam życzymy :)

Buziaki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766130 przez issska1986
Witam,

dziś znowu mgła :angry: i pociągi poopóźniane, jeszcze w jeden nie wsiadlam bo był tak zawalony...

Tweety no mi się wlasnie granatowy i szary podoba, ale granatowy praktyczniejszy, mniej się będzie brudził, a do tego widziałam zdjęcia używanego (inny model ale taki sam materiał) szarego i średnio się prezentował na takich amatorskich fotkach.... no ale na str bardzo mi się podobał :lol: :lol:
Ej i ta metka z łososia? Nie powinno się jeść surowych rybek tweeety chyba,ze masz przeciwciała toxo, ale pewnie masz jak tyle zwierzaczków Cię otacza... Chociaz ja raz zgrzeszyłam i zjadłam wędzonego łososia w roladce, ale to bardzo malusieńko ;)

Kasiek mi też bardzo smakują pomarańcze, kurdę ale też się boję tej cukrzycy... wczoraj wzięło mnie na słodkie jak nigdy, ale powiem wam, ze tak ok połowy m-ca powinnam mieć @, i zawsze w połowie mam zachcianki jak przed @... tzn słodkie, którego zazwyczaj nie jadam, żadko no i pryszcze jakies mi się pojawiają....

Zosia ja miałam jakoś w sierpniu, ale to dla tego ,ze byłam u teściów i jeden dzień się nie załatwiałam no i kurdę wyszły, ale zaraz się zwineły spowrotem :lol: i na razie spoko... nie ma ich i nie tęsknię za nimi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766132 przez wola82
Czesc.
Oj mi sie wydaje ze ja juz sie nie wyspie, dzisiaj Lukas prawie cala noc nie spal, a dlaczego to ja nie mam pojecia, boje sie ze znowu cos z uchem ma, ale do przedszkola poszedl, zobacze co bedzie pozniej, ale nie wyobrazam sobie przechodzic tego znowu, tymbardziej ze sama znowu biore antybiotyk bo mam zapalenia zatok i tak w kolko cos :angry:

Monia czapeczka jest przesliczna, ja dziekuje zrobilam sobie tymiaankowa herbate na to chorobsko.

Aska nic sie nie martw, wcale nie jest tak tragicznie, masz tylko niewiele podwazszony cukier, a w ciazy to sie zdarza, dlatega cukrzyca ciazowaa,ale mysle ze po wizycie sie uspokoisz, a w pierwszej ciazy w porzadku mialas wyniki :unsure:

Ale macie apetyty :) , ja staram sie uwazac na to co jem, choc nie zawsze wychodzi, a co do hemoroidow u mnie na szczescie tez nie ma, jeszcze by mi tylko tego brakowalo :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766157 przez Edi28
Dzień Dobry Kobietki:-) u mnie za oknem taka straszna mgła, że aż mam ochotę schować się z powrotem do łóżeczka :-) niby u mamy dobrze, ale tęskno mi do mojego miaszkanka w Toruniu :-)
Wola mam nadzieję, że u Lukasa nie będzie nic poważnego, a Tobie dużo zdròwka :-)
Monia ja piję herbatkę z sokiem z jagód pyszności :-)
Tweety ale masz zachcianki :-P ja na szczęście nie odczuwam takich :-) ale przyłączam sie do poglądu Isski nie powinnaś jadać metki łososiowej, przynajmniej tak mi poradziła moja położna :-) niewielka ilość pewnie nie zaszkodzi, ale nie ma co ryzykować :-)
Asiu jak wizyta, czekamy na relacje :-)
Milego dnia :-)pomimo tej brzydkiej pogody

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #766163 przez aska27
Edi wizyte mam o 18. Wieczorem postaram się napisać jak było.

U nas pogoda podobna, mglisto niestety.

Wola jestem ciekawa co lekarz powie. W pierwszej ciazy wyniki miałam zawsze idealne,cukier nawet przy dolnej granicy.

Daj zna jak Lukasek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766222 przez tweety1992
No dzień dobry :) W końcu się dokulałam do laptopa.

U mnie brzydko zimno i mokro ;/ Aż sie odechciewa wszytskiego.

No niestety smaki mam strasznie różne :p Co do metki nie umiałam sie powstrzymac bo mam ost takie parcie na ryby śledzie koreczki metki i wgl(to moja pierwsza ryba żeby nie było)

No u mnie przerąbane mąż chory myslałam że nie podłapie a zaczynam się zarażać chociaż nie zbliżam się do niego nie jem tymi samimi sztućcami i wgl.
Dodam że miesiąc temu dokładnie 16 miałam zapalenie oskrzeli i lezałam na antybiotuku. Nie chce znowu tego samego.

Pije herbate z cytryną jak narazie.

Ja jednak chyba na poniedziałek walne sobie tą wizyte bo Adam też z kręgosłupem bedzie szedł to od razu sie z nim zabiore.

Ja Ci powiem że ogladalam wiele wózków i te które wybitnie mi sie podobaly nie sa na moja kieszen niestety.

Pochwalę sie na koniec że wieczorem mąż polożyl mi glowe na brzuchu i dostal kopniaka :p Oraz mowi mi ze nie zle kopie i slychac tylko na przemiam BUM i PLUM.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #766247 przez zosiaxvx
hej :)

mam pytanie tak sie zastanawiam ,ponieważ jestem w 25 tc i nadal nie mam skierowania na glukoze na czczo , nastepną wizyte mam 18 listopada czyli bedę w 30 tc to nie bedzie już za poźno na takie badanie??

u nas też zimno i pada :(

ostatnio miałam ochote na metkę ale sie powstrzymałam :)

a wczoraj siedziałam nad parą z kory dębu :lol: i powiem wam ze dzis o niebo lepiej mi sie chodzi i nie czuje tego swinstwa HEMOROIDA :dry:



Kiedy śmieje się dziecko,śmieje sie cały świat !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766259 przez tweety1992
Zosiu ja Ci nie powiem bo mój lekarz żadnych mi badań nie zleca już hoho ... Więc nie wiem jak to jest. Pewnie dziewczyny mają wiedze to Ci powiedzą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766266 przez zosiaxvx
no własnie mnie to dziwi, bo w pierwszej ciąży to w 22 tc miałam to badanie



Kiedy śmieje się dziecko,śmieje sie cały świat !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766270 przez Edi28
Zosiu lekarzem nie jestem, ale wszędzie spotykam się z informacją, że obiążenie na glukozę powinno się zrobić między 24 a 28 tygodniem, więc faktycznie trochę dziwne, że nie dostałaś jeszcze skierowania, może zadzwoń do lekarza i podpytaj, żeby niepotrzebnie o tym rozmyślać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766271 przez tweety1992
Ja wgl nie mam żadnych robionych co mnie dziwi. Bi szczerze powiedziawszy z kim rozmawiam to mówi że trzeba co miesiąc morfologie itd a ja tylko 6-7 tydzień miałam robiony mocz i krew. Jedynie co to 2 razy USG miałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766282 przez Edi28
Tweety może powinnaś zastanowić się nad zmianą lekarza, bo ten Twój jakiś dziwny jest. Każda z nas ma robione badania co wizytę i jest ich naprawdę sporo i nie chodzi tylko o morfologię i mocz, ale także o inne... Miłego dnia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766284 przez Lunia
Witam,
Aska ja po dwóch godzinach miałam 138,2 i niestety stwierdzono też cukrzyce ciążową. Żadnych leków "tylko" dieta... która doprowadza mnie do szału, taką mam ochotę na słodkie, że aż mnie nosi ;/ Moja bratowa miała 172 i jej już chcieli podać insulinę, była u innego lekarza i powiedział, że najpierw będą próbować z dietą i pomogło. Ty nie masz tak dużo także myślę, że też na diecie się skończy i pomiarach cukru. Glukometr dostaniesz za darmo. Tylko to mierzenie też trochę upierdliwe jest, no ale niestety ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766289 przez tweety1992
A jak wygląda zmiana lekarza? Bo ja się nie znam. A może dobrze by było żeby zmienić bo trochę się martwię. Mąż mówi że nic złego nie ma w tym że nie mam badań ale ja chce wiedzieć i by pewna że będzie dobrze z dzieckiem i mną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766296 przez zosiaxvx
ja poprostu z kartą ciąży poszłam do innego i on mi nową kartoteke załozył :) albo możesz też tam gdzie teraz chodzisz w rejestracji poprosic o skserowanie kartoteki i zabrac to ksero do nowego :)



Kiedy śmieje się dziecko,śmieje sie cały świat !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl