BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 7 miesiąc temu #764743 przez aska27
i jak Zosia zadowolona z paczki? co tam kupiłas? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764744 przez kasiek21
hej hej my juz po wizycie i w ogole. bylismy jeszcze w miescie...
ja:
od poczatku ciazy +3 kg eh. szyjka macicy ok, rozwarcia nie ma, cisnienie 120/70 a wiec jest ok. usg piersi tez ok guzkow zadnych nie ma juz :-)
Igor:
ma juz 18 cm, od glowy do pupy :-D ile wazy to nie wiem :-/ bo nie powiedzial. a szkoda.
serduszko jak dzwon, nie chcial zbytnio pokazac twarzyczki, wtulal sie we mnie :-D jak poprosilam doktorka o zdjecie jakies to zapytal czy buzki czy pindolka :-D a wiec nie odpadl :-P mamy zdjecie ale takie troszke smieszne. wstawie pozniej jak bede na laptopie, bo na chwile obecna pisze z tel. :-)

skierowanie na badania dostalismy, z tym ze na toxoplazmoze nie dostalam, bo stwierdzilam ze to nie jest obowiazkowe :-/ a wiec jesli chce to mam sobie sama zrobic ... troche dla mnie to dziwne ale coz. kolejna wizyta 18.11 :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764761 przez aska27
Kasiu najważniejsze,ze wszystko dobrze :)

Co do toksoplazmozy to przy Mikołajku tez mi powiedział,ze jesli chce mogę zrobić,ale nie namawiał. Wtedy nie zrobiłam. Dopiero teraz lekarz kazał zrobić badanie. Co lekarz to co innego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764763 przez zosiaxvx
aska27 napisał:

i jak Zosia zadowolona z paczki? co tam kupiłas? :)

a wiec tak : wkładki laktacyjne, majtki poporoddowe, koszule, podkłady,podpaski poporodowe , nozyczki i obcinaczki do paznokci , szczoteczke i grzebyk do włosów, biustonosz do karmienia :)



Kiedy śmieje się dziecko,śmieje sie cały świat !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764767 przez tweety1992
No to fajnie ;) Ja myśle po 20 cos zakupic jeszcze bo teraz to nuuul w portfelu.

A ja nie umiem sie zdecydowac czy lepiej w ten piatek pojsc na wizyte czy dopiero w srode na przyszly tydzien (poniedziales i wtorek szkola) ? Jak myslicie dodam ze 21 kazal przyjsc a to poniedzialek ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764773 przez issska1986
tweety powiedz mi co on do jasnej ciasnej robi cały dzień jak nie pracuje? Daj mi go na tydzien to go wyprostuję... :angry: Już ja bym go szukała o 1 w nocy po mieście hahahaha :laugh: jak bym go wpuściła to by było dobrze... Ja tak nie mam żadnych wyrzutów sumienia, jeżeli jest w ogóle jakakolwiek kłótnia to tylko i wyłącznie przez to jak głupio się zachował. Tyle razy mówię "jak byś tego nie zrobił to by nie było żadnej kłótni"!
Młoda jesteś i dużo jeszcze musisz się nauczyć... Pamiętaj ,ze faceci " Kochają zołzy". Podobno książka godna polecenia ;) Dziwisz się kobieto ,ze Cię nie przeprasza jak zapewne robisz to pierwsza z poczucia winy... Ty myślisz już nie tylko o sobie ale i o dziecku... i w ogóle się nim nie przejmuj... I chodzenie w nocy dla kobiety w ciąży nie jest chyba za bezpieczne, węc na drugi raz daj sobie spokój i siedz w domu, nic mu nie będzie. Ochłonie, przemyśli i wróci...

Zosia to już nawet wyprawkę do szpitala masz :)

Kasia super ,ze wszystko ok i siusior nie odpadł ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764777 przez aska27
Zosiu no to spokojnie mozesz czekać na pród :silly: Teraz to na spokojnie.

Tweety zadzwoń do lekarza i zapytaj się. Moze niepotrzebnie się głowisz,a lekarz sam dopasuje termin. Daj znac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #764779 przez issska1986
aska27 napisał:

Tweety wiem co czujesz,tez przez to przechodziłam /przechodze. Wiesz,ze masz racje a mimo to jakies poczucie winy. Miejmy nadzieję,ze Twój mąż przemysli, ze zrozumie. Nie biegaj tak za nim,bo on wie,ze mimo wszystko i tak to Ty będziesz potem "przepraszać", czy prosić ,zeby wrócił. Ciezko jest wiem,ale trzeba dac radę. Ściskam Cię mocno!!!! :kiss:


Isskaa żałuje,ze się nie odezwałam własnie.

Zazdroszczę,ze tylko 1,5kg :blink: Ci ise przybrało,ja na pewno wiecej.

Monia przecudny brzuszek!!!!


Asia to od poprzedniego ważenia do ostatniego (8 tyg różnicy), w między czasie schudłam jeszcze i potem przytyłam, ale różnica miedzy jednym a drugim 1,5 kg :lol:
Osoby bardzo szczupłe więcej tyją, ja jakaś bardzo chuda nie bylam i moze dlatego... aczkolwiek każdy mówi,ze szczuplej wyglądam niż przed ciążą i wyglądam coraz szczuplejzamiast tyć- ale to już chyba przesada :lol: Ale ogólnie dobrze się czuję póki co ze swoim wyglądem... nie chcialabym przytyć tak jak moja mama albo siostra 30-35 kg :S i szczerze to jem normalnie, nie głodzę się ani nie ograniczam, czasem więcej czasem mniej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764784 przez aska27
Isskaa ja z Mikusiem bardzo pilnowałam się z jedzeniem,bo miałam lekarza furiata ;) Badał, wazył na kazdej wizycie..i jego morały, pilnowałam wiec kg bardzo. Ksiazkowo nawet przybierałąm na wadze :blink:
a w sumie przytyłam równe 20kg!!! ... z tym,ze po miesiącu od porodu zaostały mi juz tylko 4 kg na plusie. Czuję,ze tym razem będzie wiecej, dlatego się "martwię" i zazdroszczę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764826 przez ineeze
Nie było mnie kilka dni i nadrabiam forumkowe zaległości, poniedziałkowe przesyłam :kiss:


[url=http://www.suwaczek.pl
/] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764849 przez Edi28
Hej Kobietki ja w domu u rodziców mam problem z netem, więc pozostaje mi tylko telefon :-(
Kasiu super że z wami wszystko dobrze, a Igorkowi siusiak nie odpadł :-)
Tweety Twoja sytaucja jest nie do pozazdroszczenia, ale kobieto postaw na swoim i poczekaj aż Cię przeprosi i się ogarnie Latanie po mieście w środku nocy na pewno nie pomoże Tobie ani Maleństu, a to o nim masz przede wszystkim myśleć :-)
Ja z mama poszalałam na zakupach :-) trochę rzeczy ja kupiłam, trochę przyszła babcia i sie spłukałyśmy do cna :-P ale jakie cuda pokupowałyśmy :-) (śpioszki, pajacyki, rożek, kaftaniki, kosmetyki, koszulę do karmienia, kombinezon ah wszystko takie malutkie i piękne :-) )
a tak informacyjnie może którąś zainteresuje w biedronce jest linia kosmetyków Nivea Baby w promocji po 9,90 za 200 ml ja się skusiłam :-)
Miłego dzionka:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764871 przez tweety1992
Wiem ze to nie jest dobre ale w naturze taka zawsze byłam. Muszę to zmienić.

Dzięki Edi za reklamę na pewno pójdę zobaczyć ;) A biedronka nie daleko.

Co porabiacie Panie?

U mnie słoneczko świeci i sensacja pod samym oknem :p Porshe sie zderzyło z autobusem i jakimś innym autem. Policja straż pogotowie zbiegowisko jak chuj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764887 przez kasiek21
tweety
nie chce byc nie mila, ale zmien troche styl pisania. chodzi o przeklenstwa. raza troche w oczy. a poza tym ja rozumiem ze mozna byc zdenerwowanym i czasem lzej, ale tak bez przesady...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764889 przez Lunia
Witam mamusie,
Aska łóżeczko prześliczne, właśnie też o takich samych kolorach myślę.
My łóżeczko już mamy, kasztanowe, ciągle do pokoiku małej zaglądam i już się doczekać nie mogę. A dziś już mamy wózek do odbioru
www.google.pl/search?q=tako+city+move&cl...%252F224%3B800%3B560

dokładnie z pomarańczową budką.

Isska ja mam właśnie tak samo, nic jeszcze nie przytyłam a schudłam 8 kg. Ale też nie należę do szczupłych, a ostatnio czytałam wypowiedź jakiegoś ginekologa, który właśnie mówił, że szczupłe tyję 20 kg a te większe mogą nawet nic nie przytyć :)

Tweety
ja bym dała sobie spokój. Po co za nim latać, biegać itd. Jak kocha to przemyśli wróci i przeprosi. Im więcej robisz, tym bardziej działasz na swoją nie korzyść. A siłą go nie zatrzymasz. Więc czas myśleć o sobie i dziecku. Skoro on sam z siebie za nic się nie bierze, mimo, że jego własne dziecko jest w drodze, to wydaje mi się, że Twoje gadanie nic nie da. A wręcz przeciwnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #764902 przez aska27
Lunia o jaki super wózek!!! BARDZO podoba mi się :)

Edi oj takie zakupy to przyjemnosć :) fajnie,ze udały się i ,ze jesteś zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl