BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 10 miesiąc temu #691493 przez mirka26
kasia to rzeczywiście masakra. taka nasza służba zdrowia.nic nie zrobimy. a co do ciąży to mniej zmartwień a więcej radości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691784 przez wola82
Dziewczyny nie martwcie sie wszystko na pewno z malenstwami jest dobrze, chociaz ja tez mam czasami obawy.
A dzisiaj do poludnia mialam straszne mdlosci i zawroty glowy, ale po poludniu juz bylo dobrze.
J amieszkam we Wiedniu i naprawde jestem zadowolaona i z lekarza do ktorego chodze i ze szpitala w ktorym rodzilam i zamierzam znowu rodzic.
A u kobiety ginekologa jeszcze nie bylam i ciezko znalezc.

Kasiekaz mnie ciarki przeszly 18 lat i rak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691928 przez kasiek21
dzien dobry dziewuszki :-)

wlasnie wyprawilam faceta do pracy, sama pol nocy nie spalam, zastanawiam sie czy nie pojsc do szpitala na izbe przyjec a bo boli mnie brzuch a raczej tak przy pachwinie, no i ten pepek. nie wiem czy tez tak macie ale boli mnie czasem pepek jakby cos od spodu go ciagnelo, i jest to malo przyjemne uczucie. a do tego ogolnie jakos tak malo dobrze sie czuje. boje sie ze z dzieciatkiem cos nie tak sie dzieje. :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691994 przez aska27
Dzień dobry!

Mi się marzy poród naturalny,ale czuję ,ze skonczy się cc.
W sumie juz sobie wbiłam do głowy, ze nie ważne jak ważne,zeby z dzieckiem było dobrze.

Kasiu Wiesz swoją droga jak zostaniesz w Warszawie to będziesz miała tatusia pod ręka czyli pomoc, moze ktos przyjedzie tzn na pewno do Was.. a potem spokój.

A co to za czarne mysli! Musi być dobrze.

Wiesz mi sie marzyły bliźniaki :blink: chciałam jeszcze dwójkę dzieci wiec fajnie tak za jednym razem hihi

To ciągnięcie brzuszka to normalne. Macica się powiększa, nie martw się.


U kobiety ginekologa byłam dwa razy moze, teraz chodzę do faceta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692160 przez Mincz
yo

Kasiek, nie zamartwiaj się - bardzo współczuję twojemu szwagrowi, taki młody chłopak... Trzymam kciuki, żeby się okazało, że jednak wszystko ok. A ty się nie zadręczaj, bo mama ma być spokojna, żeby bobo było fajowe

Ja się strasznie boję naturalnego porodu, ale na szczęscie jeszcze pół roku przed nami ;) Ja za godz mam gina, muszę powiedzieć, że mnie coś kłuje jajnik... Mam nadzieję, że nie dzieje się nic złego... Dam wam znaka po wizycie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692306 przez mariczka
hej:)

czy wam tez sie porobily pryszcze na twarzy?? jestem cala zsypana!!! wygladam jak nastolatka :lol:

Kasiek mnie tez czesto boli dół brzucha :)

jutro prosze o trzymanie kciukow bo mam wizyte :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692335 przez kasiek21
mireczka

ja juz jestem po wysypie. wlasnie mi pozlazilo wszystko. mi pomaga garnier ten 3 w 1 a jesli nie to sudokrem. fajnie wyciaga i zasusza. bynajmniej na mnie tak dziala zalezy kto jaka cere ma :-)

ja dzis czuje sie paskudnie, bola mnie plecy (chyba zle spalam) do tego wszystkich do okola bym zabila i te cholerne mdlosci, a jak sie cieszylam ze ich nie mam :-( wracam wlasnie z pracy do domu, szybki obiad, ryz z warzywami w sosie chinskim i spac. jutro na 6 do pracy :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692549 przez aska27
Też cera mi się pogorszyła, wypryski, palmki.. do tego mam piegi na buzi + to wszystko to niezły misz-masz :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692605 przez kasiek21
mincz
napisz koniecznie co powiedzial lekarz i jak tam malenstwo :-)

mireczka
a ty koniecznie daj znac jutro co i jak.

ja jeszcze tydzien musze sie przemeczyc :-(
ale ciesze sie bo prawdopodobnie moj facet bedzie szedl ze mna, w zaleznosci od tego czy dostanie dzien wolny bo wizyte mam na 15.20 a on o 14.30 by konczyl lub zaczynal. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692674 przez aska27
Kasiu fajnie,ze pójdziecie razem, mój maż jak zobaczył malństwo i usłyszał bicie serduszka zrobił mega oczy :blink:
Jeszcze tydzień,ale zobaczysz jak szybko minie :)


Mincz
napisz nam koniecznie jak będziesz mogła co u Was???


Mariczka trzymam kciuki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692922 przez aska27
Dzień dobry!

Dziewczyny co u Was?

Ja dziś się fatalnie czuję :P gdyby nie Mikołaj omijałabym kuchnie szerokim łukiem.. wszystkie zapachy i widok jedzenia przyprawiają mnie o mdłości.


Mincz i jak wczorajsze badanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692938 przez kasiek21
dzien dobry :-D

asia
a ja znowu dzis odwrotnie niz ty, pozeralabym wszystko w zasiegu wzroku i reki. a w dodatku jestem w pracy i juz w ogole. w domu pewnie bym spala albo nie wiem i nie zarlabym tak :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692947 przez aska27
kasiek21 napisał:

dzien dobry :-D

asia
a ja znowu dzis odwrotnie niz ty, pozeralabym wszystko w zasiegu wzroku i reki. a w dodatku jestem w pracy i juz w ogole. w domu pewnie bym spala albo nie wiem i nie zarlabym tak :-D


Kaśka wczoraj pałaszowałbym same słodkości.. wiec gdybym była na Twoim miejscu to czułabym się jak w raju :blink: ale dziś ...echh

Mój synek wołał na dwór, chętnie wyszłam,zeby złapać świeżego powietrza, bo te zapachy ... wiecie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692959 przez kasiek21
tak tak asienko masz racje.

ja juz dzisiaj mam leb wielki jak nie wiem. wymyslili sobie jakies roboty na rurach i w calym bloku nie ma wody i centralnie pod moim sklepem wierca wala i nie moge juz tego zniesc :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692978 przez aska27
Współczuje! Kurcze mnie teraz drażni prawie wszystko, mój maż mówi,ze nerwus sie zrobiłam.
Tak wiec Kasiek nie zazdroszczę hałasu...no i braku wody! moze do domu??? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl