BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 10 miesiąc temu #687861 przez kasiek21
wola

u mnie len tez w pelni aktywny :-D w domu to majchetniej albo bym spala albo stala pod prysznicem. a najchetniej to juz bym urodzila i w ogole hehe :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687884 przez wola82
Ja mysle ze wszystko tak kolo 12 tyg ciazy wroci do normy i nabierzemy troche energi, a teraz to i ta pogoda daje sie we znaki. Przy pierwszej ciazy to jak sobie przypominam to dopiero pod koniec bylam taka leniwa. I co mnie jeszcze denerwuje to to ze czesto boli mnbie glowa. Tez tak macie?

A my sie wybieramy teraz na basen. Milego popoludnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688096 przez mariczka
hej.
ja po 9h pracy :) nie chce nic mowic ale jutro 12h :dry:

ja bym mogla jesc i jesc ale zmeczona jestem non stop!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688163 przez kasiek21
witam was kobietki

u mnie dzien pelen wszystkiego, najpierw praca a po, moj mezczyzna wymyslil sobie grila, a wiec zrobil zakupy przyjechal po mnie i sie zaczelo.
najpierw dlugg dlugi spacer (a wlasciwie o ile mozna to nazwac spacerem, bo on jeden krok ja 3) nad wisle aby znajsc dogodne miejsce. a tam po prostu cudownie, w tle lecial sobie delikatny hausik a my w cieniu nad woda robimy sobie grila, on piwko a ja soczek, czego chciec wiecej. ale skoro dzis odbywaly sie "wianki" a wiec grzechem bylo by nie pojsc choc na chwile, a wiec zas trzeba pokonac trase ok 40 minut w jedna strone z czego moze jakies 10 to autobus. wyobrazcie sobie ze kupilismy ten lampion o ktorym pisalam wczesniej. piekny, duzy czerwony w ksztalcie serca. i wszystko by bylo cudowne gdyby nie to ze mimo iz pelno osob do okola puszczalo te lampiony policja przyczepila sie do nas, eh albo mandat 500 zl albo gasimy lampion. no a wiec jeden poszedl na straty. oczywiscie policjant menda jak nie wiem, bo nam puscic nie pozwolil ale facetowi doslownie 20m dalej owszem. myslalam ze mu oczy wydrapie. a wiec juz wsciekla kupilismy kolejny. mniej ladny bo rozowy i taki kwadratowy, ale nie polecial bo porwal sie :-( a wiec kupilismy 3!!! ale ze ja juz bylam kompletnie bez sil to Grzesiek puscil go sam a ja z placzem wrocilam do domu, bo oczywiscie on nie rozumie tego ze ja juz sily nie mam. bo skoro on ma to jak ja moge nie miec ?? eh. a wiec tak sie skonczyl cudowny dzien. a teraz juz po wspanialym prysznicu leze w lozku i co?? DOBRANOC :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688179 przez aska27
Dzień dobry :)

Wola oj ból głowy dokuczał mi przy pierwszej ciąży bardzo, po 12 tyg minęło, za to w ostatnim trymestrze miałam zgagę :P
Teraz głowa juz mnie tak nie boli jak wcześniej (odpukać) :blink:

A te humorki to ja też mam.. no i brak apetytu.

Kasiu na samą myśl o grillu mam mdłości, echhh

Kurcze,ale z tymi lampionami niefajnie, z tym mandatem też nie bardzo :dry: Szkoda,ze dzień Wam się nie udał. Może pozostali zapłacili te 500 stówek ;) i sobie puszczali...a na poważnie to pewnie pozwolenia nie było, dziwne to wszystko.


Mariczka
12h w pracy? :cheer:


Fatalnie się dziś czuję, echh :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688382 przez wola82
Co do lampiomow to wczoraj wlasnie w wiadomosciach widzialam "afera" normalnie i zo to ostatnia taka impreza z lampionami.

A mysmy dzisiaj 3 godziny na pogotowiu spedzili z synkiem, bo od wczoraj bez przerwy goraczkowal i sie okazalo ze angina. No i caly tydzien siedzenia w domu :(

A ja sie dzisiaj dosc dobrze czuje, energia mnie rozpiera, a nie spalam prawie cala noc. Ciekawe to.

Czy ktoras z was mieszka za granica :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688390 przez Adziaaa
Wola82 tak ja mieszkam w uk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688520 przez mariczka
aska27 napisał:

Dzień dobry :)

Wola oj ból głowy dokuczał mi przy pierwszej ciąży bardzo, po 12 tyg minęło, za to w ostatnim trymestrze miałam zgagę :P
Teraz głowa juz mnie tak nie boli jak wcześniej (odpukać) :blink:

A te humorki to ja też mam.. no i brak apetytu.

Kasiu na samą myśl o grillu mam mdłości, echhh

Kurcze,ale z tymi lampionami niefajnie, z tym mandatem też nie bardzo :dry: Szkoda,ze dzień Wam się nie udał. Może pozostali zapłacili te 500 stówek ;) i sobie puszczali...a na poważnie to pewnie pozwolenia nie było, dziwne to wszystko.


Mariczka
12h w pracy? :cheer:


Fatalnie się dziś czuję, echh :dry:


tak 12 h w pracy ;/ ale ju na szczescie w domku jestem :) i ztego zmeceia nie wiem nawet c pisac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688566 przez aska27
Mariczka :cheer: no to odpoczywaj!
Ja dziś tez maiłam ciężki dzień, trzymaj się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688661 przez aska27
Hej, hej!

Jak tam po weekendzie? :) Wyspane, najedzone? :silly:


Jakiś czas temu rozmawiałam z Mikołajem o naszej dzidzi, pytam sie go jak będzie miała na mię i podaje mu imiona:
Braciszek Remuś, Mikołaj Remus to łobuz :unsure:
może Zuzia, Iza.. Mikołaj nieee, to moze Emilka, nie,bo Emilka to łobuz ,hmm...
Sara? no i tak mu się spodobało to imię,ze jak sobie przypomni to cały czas mowi,ze ze Sarą będzie się bawił,ze jak przyjedzie :blink: to da jej klocki itp...


Jeśli macie fb , przeczytajcie sobie ;)
www.facebook.com/photo.php?fbid=60115556...43069&type=1&theater

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688752 przez Mincz
heja laski

ja po weekendzie nad jeziorem... I chociaż niewyspana to aż żal było wyjeżdżać... Moja niunia nie wychodziła z wody, najadłyśmy się lodów, truskawek, opiłyśmy soków (ja tez lecha free). TYlko noce zarwane, bo pełnia i się ciulowo spało. A wczoraj w drodze powrtonej jeszcze odwiedziny i nocleg u rodziców... i dziś oczu nie mogę otworzyć taka jestem zmęczona... Powiem wam, że jak wrócą takie upały to wezmę sobie z tydzień zwolnienia bo nie wydolę, jestem tak zmęczona, że płakać mi się chce na myśl o gotowaniu obiadu czy sprzątaniu :(

Humory też mam - wczoraj aż mi bylo głupio bo się wpieniałam na Kubę, a sama widziałam, że totalnie bez powodu. Taki babski foch klasyczny :D

a jak się dzisiaj czujecie? Mnie jutro czekają badania krwi bo jeszcze nie robiłam i miałam w planach zrobić dzisiaj, ale nie dojechałabym od rodziców do Wrocławia na czczo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688869 przez wola82
Hej dziewczyny, ja mam dzisiaj niesamowite mdlosci i co dziwne caly czas jestem glodna ale nie moge nic przelknac. Ja dzisiaj bylam na badaniu krwi i moczu, za tydzien wniki i wizyta u lekarza. No i mamy druga noc nie przespana bo angina Lukaszka daje sie we znaki :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689323 przez kasiek21
asia
pomysl "z tym czyms" jest po prostu genialny. az sama bym chciala cos takiego :-D

a co do samopoczucia, to tak nawet nawet oprocz tego ze jestem strasznie zmeczona to nie jest najgorzej, z tym ze kompletnie nie moge patrzec na jedzenie, na sama mysl jest mi nie dobrze, wlasciwie to przez gardlo przechodza mi tylko owoce i kefir, a wiec glownie tym sie zywimy, wlasnie pochlonelam 3 brzoskwinie a wlasciwie to brzoskwinki bo takie malutkie i jestem nazarta jak swinia!!! a wiec pewnie do konca dnia nic nie zjem.

ale nie uwiezycie :-D
MAM 2 DNI WOLNEGO :-D
a wiec odpoczywam ile wlezie :-D


jeszcze tylko 10 dni i idziemy do lekarza :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689538 przez mariczka
hejo hejo witam sie i ja :) zaczynam tygodniowy urlooop :)
a na polu pada!!
Kasiek ja tez mam bardzo duza ochote na slodycze szczegolnie na nektarynki :) w nocy znow jak wstane to robie mieszanke wybuchową w moim żołądku bo jabłko przepijam cola potem na to ciastka i moge isc spac dalej :)

w piatek wizyta u gina...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689549 przez kasiek21
mariczka
ja jak wstaje w nocy to mysle tylko o tym aby znowu isc spac. ale jest tak strasznie goraco ze wytrzymac sie nie da. nawet nie masz pojecia jak bardzo chcialabym pare kropli deszczu, ale zeby po nim powietrze bylo zeskie. bo na chwile obecna to sauna.
co do zachcianek to w sumie jako tako nie mam, a wrecz przeciwnie, jem zeby nie miec pustego zoladka, tak wiec na kolacje bylo pieczywo chrupkie z pasta jajeczna domowa :-)
a co do picia, dzis mialam straszna ochote aby napic sie tej nowej warki radler jablkowej!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl