BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 10 miesiąc temu #689556 przez mariczka
to ja znow mam zachcianki w pierwszej ciazy tak nie mialam :)
Kasiek jak chcesz to podesle ci deszczu bo u nas to ulewa jest!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689563 przez kasiek21
uwiez mi kochana ze zabralabym go od ciebie. ja juz nie potrafie funkcjonowac w tym sloncu. :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689565 przez mariczka
wierze Ci :) do kiedy planujesz pracowac??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689570 przez kasiek21
mysle ze juz calkiem nie dlugo :-) szkole wlasnie jedna z dziewczyn na moje miejsce plus szukamy jeszcze jednej osoby i mysle ze spokojnie moge odejsc zeby rosnac sobie w spokoju :-) aczkolwiek pewnie i tak nawet na zwolnieniu bede wpadac zeby jakos to w kupie utrzymac. tak wiem jestem pracoholiczka :-D mam wolne a prace i tak zabieram do domu. musze ulozyc grafik na lipiec i troche roboty papierkowej z fakturami :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689572 przez mariczka
ja do pazdziernika z czeg nikt z pracy nie moze sie dowiedziec ze jestem w ciązy....ehh cieko bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689573 przez kasiek21
jak to!! przeciez nie maja prawa cie zwolnic!! to dlaczego to ukrywac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689574 przez mariczka
bo mam umowe do 30 wrzesnia i jak sie dwiedza to przedluza mi tylko do dnia porodu a jak sie nie dowiedza to bede miec na stale i jak urodze to bede miec gdzie wracac...przemyslalam to juz 1000 razy i musze wytrzymac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689576 przez kasiek21
no wlasciwie to racja.
ja mam o tyle dobrze ze umowe mam do sierpnia 2015 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689577 przez mariczka
zazdroszcze ci :) jak sobie pomysle ze 3 mies muse pracowac to mnie slabi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689579 przez kasiek21
ja to chcialabym pracowac jak najdluzej, ale zobaczymy na ile pozwoli mi malenstwo, lekarz i szef.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689580 przez kasiek21
mircia

ale watpie zebys dala rade to utrzymac w jajemnicy, tym bardziej jesli jestes drobniutka :-)
nie to zebym zyczyla zle, bo wrecz przeciwnie, zycze jak najlepiej. ale to w sumie bedzie ok 5 miesiaca wiec moze byc ciezko :-( ale trzymam kciuki, i wierze ze wszystko bedzie dobrze :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689862 przez Mincz
cześć dziewczyny

Nowy dzień, z nowymi siłami ;) Dziś miałam robione badania krwi i moczu i w czwartek idę znów do gina - mam nadzieję, że teraz mi założy kartę ciąży :D

kasiek, wariatko odpopczywaj jak możesz :P Ja ci zazdroszczę tego, że niedługo na zwolnienie idziesz. Ja też chcę jak najdłużej pracować, ale kurcze jak takie upały były to było mi na maksa źle. Także teraz jak znów nadejdzie fala to wezmę z tydzień-dwa wolnego. Chyba, że będzie koniec miesiąca to nici z tego - wtedy mamy na maksa dużo roboty, a laska, która ma mnie zastępować jest nowa i niekumata...

mariczka, byle bez stresu. Trzymam kciuki za utrzymanie tego sekretu ;) Na pewno się uda :) Ja mam o tyle spokój, że mam umowę na czas nieokreślony, ale pracuję od 8 m-cy na tym stanowisku i strasznie mi zależy na tej pracy, więc pewnie i tak będę rypać do końcówki :)

kasiek, przy okazji - dawaj do Wrocka po ten deszcz - leje u nas niemożebnie, mam całe buty mokre :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690363 przez kasiek21
witam was kobietki :-)

pogoda u mnie nadal tragiczna, rano obudzila nas wielka burza potem zas skwar jak nie wiem. dlatego z domu wyszlismy dopiero o 17. wlasnie wracamy z ikei, patrzelismy wstepnie na komody bo miejsca na ubranka bedzie malo :-D mi sie podobaly mojemu niestety nie bardzo :-( i takim oto sposobem wracamy do domu.

korzysta z was ktoras z oferty rossne! w rossmanie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690537 przez aska27
ooo widzę,ze urlopujecie :blink: Super!

Kasiek to moze będzie jednak dziewczynka :silly:

Z tej oferty z Rossmanna miałam zamiar korzystać,ale w końcu nie korzystam.

Mariczka życze,zebyś dostała umowę na stałe! Trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690688 przez kasiek21
dzien dobry :-)

jak tam? wyspane?
ja wlasnie ruszam do pracy, cale szczescie ze tylko na jakies dwie godzinki. musze zrobic zamowienie.
a tak potwornie sie nie wyspalam.
wczoraj wieczorem moj mezczyzna robil kolacje ( makaron w jajku !! mniam!!!) a wiec ja poszlam sie ladnie umyc, wychodze z pod prysznica no i co? czekam dalej na kolacje, a wiec polozylam sie na lozeczko i leze, a wtedy... koszmar!!! dostalam takich zawrotow glowy ze nie wiedzialam co sie dzieje, grzesiek panika, juz po karetke chce dzwonic, makaron na patelni mu sie przypala, ale on podaje mi wode, nie wie w sumie co ma robic a wiec posilkuje sie czasopozeraczem ( czytaj internet :-D ) a ja w tym czasie zasypiam, nawet nie jestem tego swiadoma. ale moj mnie nie budzi, zjada kolacje sam i idzie tez spac.
budze sie o godzinie 3.30 patrze, moj spi telewizor nie gra makaronu nie ma. mysle co jest grane? a wiec budze go i pytam co sie stalo i gdzie moj makaron :-D a on do mnie ze nie chcial mnie budzic i makaron mam w lodowce , a wiec wstalam i wpalaszowalam swoj makaronik w jajeczku, zagryzlam pomaranczem, popilam pepsi i poszlam zadowolona spac :-D
wyobrazcie sobie ze nawet nie bylam swiadoma tego ze spie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl