BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #825045 przez tweety1992
Hej :) ja o 10 wstałam tzn zaś zostałam brutalnie obudzona przez tele Zasnęłam o 2 ale strasznie się męczyłam bo oddychać nie umiałam wymiotowałam i zgagę miałam. Dzwoniłam dziś z życzeniami do babci a wiecie co się dowiedziałam ? Że moja babcia miała zawał dziś w nocy Nie chce iść do szpitala na własne życzenie. Byłą dziś na badaniach i poszła po leki.Jutro jadę do niej zobaczyć się z Nią i wgl pogadać żeby poszła a ja jej tego psa wezmę do siebie bo to nie problem(ona tylko ze wzglendu na psa nie chce isc do szpitala) Adam dzis na 14 do pracy a jeszcze w lozku gnije i cos nie widac zeby mial ochote wstac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825050 przez Elmirka85
Witam się i ja po tragicznej nocy. Aleks znowu chory i mi gorączkuje. poszłam spać o 24 a o 1 w nocy sie obudził i miał 39 stopni!!! dałam mu syrop i stwierdziłam że muszę poczekać z pół godziny żeby się upewnić że mu spada. spadła do 37,4 więc chciałam się położyć to za chwilę mnie Aleksio znowu wołał że się chce przebrać bo był cały mokry od potu. dałam mu piżamkę, zaprowadziłam go do wc i usnęłam to była 3:30 a o 5:30 obudził mnie jego kaszel. miałam mu dać syrop ale przestał kaszleć a ja już nie usnęłam i teraz padam. czuję się jak po nocy w pracy.
do tego mam dziwny ból. Boli mnie brzuch u samej góry, z 10 cm nad pępkiem tylko z boku. ale ja to odczuwam jak ból mięśni chyba od kopniaków. Bo wczoraj tam mnie Wiktoria mocno kopała. i teraz np. jak kichnę to mnie tak boli jakbym miała zakwasy. jak leże czy sie nie ruszam to nie boli tylko jak się chcę schylić albo właśnie przy kichaniu. Ale to chyba nic niepokojącego?
Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825082 przez aska27
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825086 przez wola82
Czesc
I u mnie nocne skurcze tez niestety sa i promieniuja na krzyz, dzisiaj w nocy juz mialam nadzieje ze wlasnie sie zacznie, no ale niestety.
Elmirka zdrowka dla synka oby szybko doszedl do siebie.
Tweety dbaj o babcie, chociaz starsze osoby ciezko jest namowic na pobyt w szpitalu, bo wtedy akurat nic im nie dolega.
Marudka trzymam kciuki,a z tym cukrem to mnie zaskoczylas, bo ja normalnie taki mam 70 przed jedzeniem i juz mi sie zdarzalo ze i do 60 spadal.

Uspokoilo sie z rozpakowywaniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825094 przez Magda28
Ze mną chyba coś nie tak jest!!!! ja wcale nie mam takich skurczy przepowiadających jak opisujecie :dry: hmmmmm

Aska zapisałam sobie linka,ale śliczne te dzieciaczki :) nie mogę się napatrzeć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825100 przez aska27
Magda28 napisał:

Ze mną chyba coś nie tak jest!!!! ja wcale nie mam takich skurczy przepowiadających jak opisujecie :dry: hmmmmm

Aska zapisałam sobie linka,ale śliczne te dzieciaczki :) nie mogę się napatrzeć...



Magda w pierwszej ciązy z Mikołajem tez nie miałam żadnych skurczy, wiec to chyba nie jest regułą. Nie denerwuj się :blink:

Wola moze i dobrze,ze się uspokoiło, jak moja Sara nie zechce sama wcześniej to poniedziałkowa będzie :) no chyba,że któraś z Was wyprzedzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825122 przez zubi
Witamy się i my.

Link z dzieciaczkami słodki i już zapisany.

Co do skurczy ja nie mam na razie, więc brak objawów zbliżającego się porodu- ale u mnie to jeszcze czas, ale tylko patrzeć jak wy zaczniecie się rozpakowywać. Co patrze na suwaczki tam 37, 38 tydzień więc dziewczyny teraz to tylko kwesta dni :)

Buziaczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825182 przez Aneteczka
Asiu wyslalam Ci na maila zdjecia Maksia, na formu mmi nie wchodzi, a nie mam czasu sie z tym bawic :) aa i Maksiu mial 55 cm dlugosci :)

Zosiu gratulacje malenstwa:) pozno, ale szczerze ;)

Mam nadzieje, ze czytajac pobieznie Wasze posty nie przeoczylam innej mamusi :P

Maksiu rosnie :) w piatek mamy wizyte kontrolna. Jemy i spimy. Pampersy i chisteczki z nikaja w zaskakujacym tempie. Nawet nie przypuszczalam ze tak szybko. Po cesarce nadal dochodze do siebie, Nie biore juz tableek tylko zastrzyki do brzucha. W czwartek ide sciagac szwy.

Andzia waga sie nie przejmuj, ja przytylam chyba najwiecej na tym forum. 21 kg. 7 juz mam za soba.

Trzymajcie sie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825183 przez Aneteczka
Jeszcze raz dane Maksia
data: 12.01.2014 godz. 11:07
waga 2700
dlugosc 55cm
cc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825203 przez Lysy
Ale mam dziś pecha. Zabrałam się za układanie ćwiczeń dla studentów ale mi to nie szło. Postanowiłam zabrać się za sprzątanie, bo dziś wieczorem przychodzą jacyś ludzie oglądać nasze mieszkanie (aby móc się przeprowadzić musimy sprzedać to w którym mieszkamy a to nie jest łatwe :-( W południe okazało się, że nie mogę znaleźć swojego portfela w którym mam wszystko. Przeszukałam mieszkanie - nie ma. Albo ktoś mi wyciągnął jak wracałam z zakupów, albo mi wypadł. Mąż mnie jeszcze dobił wiadomością, że mogę mieć problemy, bo ani badań nie zrobię a i będę miała problem ze ewentualnym przyjęciem do szpitala. Z nerwów i z tego całego zabiegania dostałam skurczy, teraz biegunka jakiej nigdy nie miałam i wymioty. Położyłam się, aby sytuację wyciszyć - to dopiero 35 tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825225 przez zubi
lysy uważaj na siebie, spokojnie- portfel na pewno się znajdzie ( jeszcze raz poszukaj i zastanów się gdzie go widziałaś ostatni raz).

A co do dokumentów gdyby jednak się nie znalazły to pamiętaj aby zgłosić kradzież kart i dowodu.

Wszystko będzie dobrze- spokojnie bo jeszcze poród wywołasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825266 przez tweety1992
Dziewczyny co myślicie o tej bluzie ? :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825285 przez Ewo84
Witam!
Mam podobne problemy jak wy- skurcze nie wybierają pory doby, raz są delikatne raz tak mocne, że tylko ciepły prysznic mi pomaga. Od dwóch dni córa mniej ruchliwa. Z suwaczka wynika że mam 36 tydzień ciąży a z USG 37 i 2 dni :)
U mnie dziś pierwszy śnieg spadł od miesiąca, tak więc zima.
Lysy nie martw się portfel i dokumenty rzecz do odzyskania a zdrowie Twoje i dzidzi nie, więc spokoju i odpoczynku dużo, a zaginięcie zgłoś na policję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #825305 przez Elmirka85
Tweety bluzka ładna, podoba mi się

Lysy uważaj na siebie, nie możesz się tak denerwować. wszystko da się jakoś załatwić.

a ja chcę kupić Wiktorii do wózka taka kokardkę z imieniem allegro.pl/wstazka-czerwona-kokardka-wst...mie-i3877489577.html
padam na pyszczek, ciekawe jaka noc mnie znowu czeka z moim chorowitkiem, a muszę po 6 rano wstać i jechać na badania mocz i morfologię. już mi się nie chce :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825315 przez kasiek21
elmirka
kokardka jest śliczna, no i pomysł fantastyczny... no i przypomniałas mi, ja musze znajść naszą kokardkę i przyczepic do wózka.

kurcze ta zima mnie wykonczy... jest tak paskudnie zimnooo..!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl