BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #824753 przez kasiek21
dobry wieczór mamusie.
u nas właśnie pora karmienia :-)
pechwale się że kolejny kilogram jestem w dol :-D normalnie cieszy mnie każde kilo mniej jak nie wiem :-D a więc od wagi z początku ciąży mamy już -3 kg :-D w zaledwie półtorej tygodnia :-)
czeka mnie dziś romantyczny wieczór z ...
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


no cóż jak mus to mus...

boli mnie dziś cały dzień głowa. podejrzewam że to po tym cieciu cesarskim... bo jak leże to jest dużo lepiej...

wola
u ciebie wiosna a u nas śniegu pełno... pod mnie oknem w ciągu dnia pełno dzieciaków...

ah bym zapomiałam.
byliśmy dziś u pediatry na wizycie kontrolnej :-D
mały na wadze ma już 2650 :-) kruszynka mamy kochana...
obsikac chciał dziś pediatrę he :-D
umówiliśmy się na szczepienia na 26 lutego :-)

wylazla mi oprycha... mam zakaz całowania mojego dziecia :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824756 przez aska27
Issska to juz prawie przygotowana jestes :blink:

anja śliczny wózek i nosidełko :)
Laktatora w ogóle nie mam.

andzia ja dziś miałam ciezki dzien, źle się czuje,ale nie będę narzekać.
Zazdroszczę apetytu,ja dziś wręcz odwrotnie.

Pliszka 100 lat dla synka!!! :) :kiss:

Lunia TRZYMAJCIE SIĘ, zdrówka!!!!

Sarenka jakie miłe wiadomości :) Co do pogody to i u nas lodowato, hmm, gdyby mi przyszło jechać jeszcze w taką pogodę :huh: do szpitala mam 35km, och!! Samochód w razie W odkuty :blink: :)

echh Wola zakładaj łyżwy i do Polski zapraszamy :laugh: chociaz niedawno to tez wiosennie było,no cóż.. w końcu zima :S

Tweety dziewczyny mają racje, moze niedługo brzuszek i Tobie się obnizy,to lepiej będzie się Tobie oddychac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824766 przez Ewo84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824770 przez Ewo84
Uczę się obsługi suwaczka :) coś chyba pomyliłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824778 przez Ewo84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824785 przez andzia90
Kasiek ale zazdroszczę Ci tych spadających kilogramów. Nie mówiłam wam ale wczoraj takiego doła złapałam bo poczytałam sobie w necie jakieś fora i tam laski się wypowiadały ile przytyły w ciąży i ile po ciąży im ubyło ( wiem ze nie powinnam tego czytać no ale cóż..) i ryczałam z dobra godzinę ze ja nie wrócę do swojej wagi sprzed ciąży :( musiał mnie mąż pocieszać , dobrze ze był przy mnie :) Ale jak to powiedział będziemy działać wiec żebym się nie martwiła hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824860 przez Marudka
hej mamuski :) ja dzis z samego rana bo na 8 jade do szpitala na kontrole,zobaczymy może mnie zostawią.
Dzis miałam tak ciężką noc - nie mogłam usnąć obudzilam sie po niecałej godzinie snu zlana potem zdrgawkami, poszłam zmierzyc cuker - 70 ( nigdy takiego nie mialam) wypiłam szklankę słodkiego soku,połozyłam się i po poł h było lepiej ale ciagle budziłam się w nocy az wstałam o 5.30 zjadłam już sniadanie i ide się zbierac.

Dam znac co i jak czy zostawią mnie w szpitalu raczej przez fb bo w telefonie ciężko mi wejsc na forum, ale sie postaram.

Tak więc 3majcie się dziewczynki, życze każdej z Was powodzenia i jeżeli mnie zostawią mam nadzieje, że szybko wróce do Was z małą Marysią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824864 przez nati.olsztyn
Marudka Trzymaj się cieplutko! Trzymam kciuki!:-) Może już dziś będziesz tulic swoje małe wielkie Szczęście.:-) Może któraś z dziewczyn da znać za Ciebie na forum co tam jak napiszesz na fb.:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824873 przez Edi28
Dzień Dobry Kobietki :)
ja pożegnałam męża jak wychodził do pracy i niestety nie mogę już zasnąć :( zazwyczaj jeszcze co najmniej godzinkę snu łapałam :) Kurczę całą noc bolały mnie biodra i krocze, Wy też tak macie?
Lunia mam nadzieję, że u was wszystko dobrze :)
Sarenko cieszę się, że kasa dotarła :)
Kasiu optymistycznie nas nastawiasz do tego co będzie po :) oby nam wszystkim trafiły się dzieci aniołki i jeszcze spadające kilogramy w tak zawrotnym tempie :D
Andzia spokojnie damy sobie radę z tymi kilogramami :)
Ewo witaj :) może napiszesz nam coś więcej o sobie :)
Marudko powodzenia w szpitalu na kontroli, będziemy czekać na informację :)
Miłego dnia Mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824878 przez myszka76
Dzień dobry dziewczynki :)
Spałam jak zabita, już nie pamiętam kiedy miałam taką spokojną noc, odwiozłam wszystkich a teraz jem śniadanko :)
Marudko powodzenia. Trzymam kciuki :)
Miłego dnia Wam życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824905 przez aska27
andzia90 napisał:

Kasiek ale zazdroszczę Ci tych spadających kilogramów. Nie mówiłam wam ale wczoraj takiego doła złapałam bo poczytałam sobie w necie jakieś fora i tam laski się wypowiadały ile przytyły w ciąży i ile po ciąży im ubyło ( wiem ze nie powinnam tego czytać no ale cóż..) i ryczałam z dobra godzinę ze ja nie wrócę do swojej wagi sprzed ciąży :( musiał mnie mąż pocieszać , dobrze ze był przy mnie :) Ale jak to powiedział będziemy działać wiec żebym się nie martwiła hehe


Nie martw się na zapas, zobaczysz jak kg same zaczną spadac :blink:

Marudka POWODZENIA! Daj znać jak było :)

Edi też tak mam :dry: no cóż. W ogóle jakoś źle się znowu czuje od wczoraj.

Kasiu jak tam dokumenty, ogarnięte?

EwoWITAMY :) Wlasnie,moze napiszesz nam coś wiecej o sobie?
Suwaczek wkleisz tak: wejdz na swój profil, po lewej w kolumnie masz MÓJ PROFIL kliknij,a potem wklej link do suwaczka w polu PODPIS /na samym dole/ :blink: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824963 przez Magda28
Hej Mamuśki :)

Marudka powodzenia daj znać co i jak!!!

Witaj Ewo :) Śliczne imię wybrałaś :)

Ja też jakoś śpię tylko ciężko mi zasnąć :dry: wogóle nie mamy prądu od wczoraj rana :angry: dobrze że mamy agregat to jakoś sobie radzimy....a sąsiedzi masakra dosyć że ciemno to i zimno buuuu
Zaczynają się telefony czy już urodziłam i takie tam...normalnie zaczyna mnie to wkurzać!!!!
Ja juz zaczynam świrować tym czekaniem teraz będzie najgorzej :( tak bardzo chciałabym już być po!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824988 przez Pliszka
Dziękuję za życzenia dla synka (świętujemy 3 lutego, własnie kurier przywiózł mi zaproszenia na naszą małą rodzinną imprezkę, będziemy w weekend babciom rozwozić :) ).
Kilogramami się nie przejumujcie, u mnie w tej chwili 6kg mniej niż przed ciążą i rozmiar 36 :lol: Troszkę to trwało, dajcie sobie czas, ponad miesiąc po porodzie chodziłam jeszcze w ciążowych portkach z golfem i legginsach, ale potem przyszła wiosna, zaczęły się dłuuuuuugie spacery, owoce, warzywa, zaczęłam chodzić na zumbę i biegać i nie ma śladu po ciąży. Życzę wszystkim zdrowych, wspaniałych maleństw i pięknego macierzyństwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825031 przez Lysy
Cześć Dziewczyny,

Marudka powodzenia!!!!

Mnie męczą strasznie skurcze - niestety bolesne, zazwyczaj jak coś robię, to potem cierpię. Wczoraj w ciągu dnia jeździłam z mężem na zakupy, po strój karnawałowy na bal dla córki itp. Wieczorem Sławek poszedł do pracy a ja postanowiłam porobić, poprasowałam a potem rozebrałam choinkę i wyciągnęłam ją na balkon... Tyle z mojej roboty. Po tej robocie nie dałam rady nawet odkurzacza sprzątnąć. W nocy planowałam napisać egzamin dla studentów ale umierałam z bólu. Prawie całą noc nie spałam - modliłam się, aby poród się nie rozpoczął. Skurcze były strasznie mocne i częste na szczęście nie regularne.

Teraz siedzę i staram się wymyślić jakieś ćwiczenia na zaliczenie dla studentów, bo dziś mam zajęcia.

W poniedziałek mam usg - już nie mogę się doczekać!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825039 przez aska27
Lysy zwolnij tempo ;) jeszcze "pomęczysz" studentów,a teraz wiecej wypoczywaj. Wiesz mam tak jak Ty, tylko trochę więcej popracuje,pochodzę i skurcze,własnie takie bolesne jak na zawołanie.

Pliszka mam nadzieję,że i mi się uda tak ładnie zrzucić kg. Udanej imprezy życzę :)

Magda echh ta pogoda,no cóż... juz sobie tak myslałam,ze szybko dojechac do szpitala w taką ślizgawicę to wyczyn. My czekaliśmy na śnieg,zeby Mikołaj mógł pobawić się trochę,a tutaj lodowisko się zrobiło :cheer: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl