BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824399 przez wola82
Witaj Deta lepiej pozno niz wogole :)
Ja juz od kilku dni mam skurcze i bol w krzyzu i rano to samo mialam i juz mialam cicha nadzieje ze moze sie cos zacznie a tu nic i pewnie przez to mam takie doly.

Marudka ten Twoj piesek ma nawet takie chochliki w oczach, co by tu nabroic :laugh: podejrzewam bo juz to widzialam u psow, ze sa bardzo opiekuncze i pilnuja dzieciaczki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824404 przez wola82
Deta1987 napisał:

tak na ciaze nie narzekam śmieje sie ze mogłabym ciagle byc w ciązy:)w tym tygodniu znowu ide skontrolowac mocz i mam nadzieje ze bedzie oki:)


Ja w mojej pierwszej ciazy tez tak mowilam, bo tez przechodzilam bez wiekszych dolegliwosci,a ta druga to tak do 6 mies byla masakra :ohmy: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824405 przez Deta1987
Wola82 moj narzeczony tez tak powiedział dlatego napisałam do Was :)
mam mały problem z suwaczkiem nie moge go wkleic czy ktoras mi na to poradzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824408 przez tweety1992
Hej hej ja tez sie witam. U mnie leje jak cholera wszystko pozalewane mega kaluze ze pies nawet wyjsc nie chcial. Noc w miarę ok. 3 godz dopiero sie polozylam bo walczylismy z adama wlosami i maszynka dobstrzyzenia. Obudzilam sie raz na siku ale w końcu nie poszlam. Do 9.45 spalam bo adama matce zebralo sie na wydzwaniamie z bzdurami. Wkur jestem bo adam z mojego telefonu wydzwania do mnoe a potem jak sie naje...to z. Glupimi yekstami bedze wydzwaniać czy pisać. Zycze milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824409 przez Deta1987
tak słyszałam ze każda ciąża jest inna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824410 przez wola82
Deta jak zrobisz suwaczek, to musisz wkleic kod w rubryce "chyba" podpis i jak masz wiecej suwaczkow to poprostu wklejasz kody jeden pod drugim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824417 przez aska27
Deta1987 napisał:

Witam Was przyszłe mamusie i te które juz urodziły :) przepraszam ze dopiero sie do Was dołączam ale jakos tak nie było kiedy :P :P czytam Was juz od listopada i w koncu zebrałam sie aby tez dołączyć do grona Lutowych Mam:)to jest moje pierwsze dziecko chłopczyk planuje z narzeczonym dac Mu na imie Kubuś termin mam na 9 lutego :)Gratuluje dziewczyna ktore juz urodziły i trzymam kciuki za te ktore jeszcze troche musza poczekać na swoje maleństwa:)śliczne dzieciaczki i wasze kaciki dla maluszków ja z moim M. w weekend kołyske będziemy wstawiać do pokoju naszego:)ciekawe jak bedzie wygladac:) Mam nadzieje ze dopiszecie mnie tez do waszej tabelki:) pozdrawiam serdecznie i jak tylko będę mogła to na biezaco będę się odzywać:)


WITAMY :)

oczywiście,ze dopisze do tabelki Ciebie i Kubisia :)
napisz skąd jesteś, miejscowość lub województwo i ile masz lat :blink:

JEŚLI CHODZI O ZDJECIA MALUSZKÓW BĘDĘ KOPIOWAĆ Z FORUM EWNETULNIE MOZECIE PRZESŁAĆ MI NA E MAILA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tak wiec mamusie które już urodziły proszę o fotki skarbów :) dane wezmę z tabelki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824423 przez Deta1987
Dziękuję ja jestem z Bydgoszczy i ma 26 lat :)
a suwaczek cos nie chce sie wkleic trudno bede próbowac do skutku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824430 przez tweety1992
Deta wejdz w mój profil potem w Podpisie wklej pierwszy link który Ci się wyświetla po stworzeniu suwaczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824449 przez Deta1987
Dzięki tweety1992 nareszcie sie pojawił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824452 przez tweety1992
No widzisz :) Nie ma sprawy zawsze do usług :)

A Ty masz pod suwaczkiem napis czy tylko mi się nie wyświetla?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824494 przez Deta1987
Tweety1992 tak mam napis ze za dwa tygodnie i 5 dni bedziemy rodzicami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824512 przez tweety1992
No to cos ja muszę miec bo nie widze :/

Wgl miło Cię poznać,gratuluję synka oraz witamy w Naszych skromnych progach :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824516 przez Sarenka
Cześć :D
Przyznam, że to Wy mnie przekonałyście i wybrałam się na KTG. Stwierdziłam, że ludzie walczą o taką możliwość zapisu, a skoro aja mam możliwość - to dlaczego nie skorzystać? no i zapis jest bardzo ładny. Tętno w normie, żadnych skurczy nie ma, ruchy są, wszystko podbite pieczątką przez ordynatora.
Deta witamy Cie na Naszym forum:) Pisz do Nas często. Powiedz jak tam - wszystko już gotowe na Maleństwo? Może jakieś foto pokoiku, który przygotowaliście?
Swoją drogą miałam Wam wysłać fotkę mojego wózka, ale ciągle zapominam. A na pieniądze ciągle czekam, ajjjj...
U Nas na dworze ciągle pada i wszystko zamarza. Ulice, chodniki, auta i w ogóle wszystko pokryte jest kilkucentymetrową warstwą lodu... Ślisko jak nie wiem, dlatego już wróciłam i nie ruszam się z domku. Za to zaraz zrobię przekładane wafle:)
AhA - zakupiłam dziś dwa śpiworki do spania dla Małej w ciupeksie. Jeden taki cieplutki na początek, drugi większy pewnie na lato. Kilka zł dałam, a wczoraj też dostałam jeden od mamy, też z ciupy - niebieski:) A miałam wypatrzony w TESCO, ale tam kosztuje 89, a w promocji 55. A tak to mam 3 sztuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824527 przez Edi28
Deta witaj :)
miałam dziś pojechać do biura zostawić zwolnienie, ale dostałam zakaz pojawiania się w taką pogodę, koleżanka odbierze zwolnienie ode mnie i przekażę je jutro dalej :) w sumie miałam ochotę się nawet wyrwać z domu, ale pogoda jest straszna, wyjście do sklepu było już niezłą wyprawą, tak ślisko wszędzie, brrr, a muszę jeszcze raz wyskoczyć, bo naszła mnie ochota na mizerię do obiadu :)
Asiu pomysł z dodaniem nowej rubryki ze zdjęciami Maluszków jest świetny, Wola Twój, żeby wydrukować też mi się bardzo podoba :)
Sarenko czekamy na zdjęcia, a z tą kasą to naprawdę długo musisz czekać, oby na dniach wpłynęła :)
Marudko o ile będziesz miała możliwość, czekamy na informację :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl