BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #824548 przez issska1986
hejka,

a ja dziś zamierzam spakować torbę :) chociaż nie mam klapek jeszcze :( stanika do karmienia, i chyba to wszystko, a Linomag jeszcze kupić musze...

Witaj Deta1987 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824549 przez Deta1987
Jak tylko uszykuje kącik dla maleństwa na pewno wstawię zdjęcie :)
planuje w ten weekend mojego M. namówić na wstawienie kołyski do nas do pokoju :) tak to przygotowania idą pełną parą ciuszki mam kompletne część już poprasowana i wstawiona do komody, torby do szpitala spakowane tylko ciuchy dla mnie i maleństwa na wyjście uszykuje to będę miała pewność ze Mój nie zapomni o niczym :P :P dziś przyjechałam do mamy i sióstr i dostałam od przyszłej chrzestnej Kubusia butelki takie jak chciałam z firmy tommee tippe :)mało tego kupiłam siostra super bodziaka w toma i jerrego mowiła ze jak weszła do sklepu to nie mogła wyjsc bez nich tak jej sie spodobały sa super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824589 przez anjaa18
Witajcie mamusie :kiss:
Zazdroszczę Wam niektórym, że nie macie żadnych skurczy i większych bólów, ja praktycznie co noc dostaje skurczy pod brzuchem po lewej stronie, jedynie jak usiądę to ból jest do zniesienia i tak przeczekuje czasem z 2 godziny i dopiero zasypiam :(
U mnie już wszystko gotowe dla małego, moja torba spakowana, ewentualnie jeszcze klapki pod prysznic dopakuje, ubranka na wyjście z fotelikiem przygotowane, dziewczyny bierzecie tez laktator?
Asia fajny pomysł!
Deta Witaj :)
Sarenka Tez zastawiałam się czy iść na ktg, bo moja doktorka sama od siebie nie zaproponowałaby mi, ale jak dzwoniłam do szpitala w którym chcę rodzić pani położna powiedziała żebym przyjechała oglądnę szpital, a przy okazji zrobią mi ktg:)
To i ja pochwalę się wózkiem i fotelikiem, mam jeszcze spacerówkę ale spakowana żeby się nie kurzyła :)
www.iv.pl/images/07899110024966027527.jpg
www.iv.pl/images/52938599942146190075.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824591 przez andzia90
Witaj Deta1987 mam nadzieje ze się u nas zadomowisz na długo :)
JA po obiedzie ale sobie pojadłam, a teraz odpoczywam i oglądam tv.
A wy jak tam dziewczyny w taki paskudny dzień ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824594 przez tweety1992
Anja prześliczny wózek i fotelik :D

Andzia ja przymulam straszliwie. U mnie leje jak z cebra i zimno jest. Mnie ta pogoda tylko dobija,leżę pod kocem,jem pączki oraz (jak wczoraj wspominałam) czytam Pamiętnik księżniczki na kompie. Adam w pracy więc nie ma z kim pogadać. A tu też widać mało się dzieje przez tę pogodę.

Ja już się nie mogę doczekać bo jutro ma przyjść ten mój komplecik KRÓWKI oraz (o ile się uda) zamówiona adresówka dla mojego psa. Wczoraj wracam ze spaceru a poprzednia ułamana.W sumie nie ma co się dziwić bo plastikowo metalowa była :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824595 przez myszka76
anjaa18 super wózeczek :)
Edi dobrze, że nie musiałaś jechać bo w taką pogodę nie trudno się przeziębić, a szkoda by było teraz się rozchorować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824604 przez Pliszka
Poniewaz zbliża się roczek mojego synka, wzięło mnie trochę na wspomnienia i postanowiłam zajrzeć tutaj żeby sobie przypomnieć te emocje końcówki ciąży :) Trzymam za Was wszystkie kciuki :) Troszkę podczytałam i napiszę tylko, że mój mąż był przy cc i nie było z tym problemu, był przy mojej głowie, za kotarką więc nic nie widział strasznego i nie nabawił się traumy, więc spokojnie ;) , a ja czułam się dużo bezpieczniej, zabieg nie był planowany, za obecnść przy cc nic nie płaciliśmy. To pewnie zależy od szpitala, ja rodziłam w Św. Zofii w Warszawie.
Życzę Wam wszystkiego dobrego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824662 przez Lunia
Hej dziewczyny. Ja jestem w szpitalu. Glowa mnie dzis bolala i mialam skoki cisnienia. W szpitalu tez wyzsze. Tetno malej tez troche wiec mnie zodtawili. Zobaczymy co dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824668 przez Sarenka
Hurrrraaa!!! Zaglądam na konto i są już pieniądze. A więc wszystko jest ok. Pieniądze na koncie, wózek czeka na Małą.
Jeszcze tylko elektroniczny termometr, niania i wanienka :P
A ja niedawno wróciłam - odkuwałam samochód z grubej warstwy lodu. Stwierdziłam, że nigdy nie wiadomo, kiedy auto będzie potrzebne i może nie być czasu na odkuwanie :)
Piję właśnie pyszną herbatkę! Mniam, polecam... Podczas ostatniego badania dr mówiła, że mam bardzo dużo wód płodowych. Myślicie, że ma na to wpływ również to, że tyle piję?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824677 przez wola82
Lunia trzymaj sie :kiss:

Pliszka duzo zdrowka na roczek dla synka. A kiedy sie urodzil?

We wiedniu normalnie wiosna, cieplutko mamy .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824688 przez myszka76
Lunia napisał:

Hej dziewczyny. Ja jestem w szpitalu. Glowa mnie dzis bolala i mialam skoki cisnienia. W szpitalu tez wyzsze. Tetno malej tez troche wiec mnie zodtawili. Zobaczymy co dalej.


Lunia trzymaj się, będzie dobrze. Trzymam kciuki :kiss:
Sarenka to super,że pieniążki są- jedno zmartwienie z głowy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824730 przez tweety1992
Kochane mamusie znów proszę Was o radę bo zapewne miałyście/macie podobnie ... Cały dzień się męczę bo strasznie mi się cieżko oddycha :/ Czy siedzę czy leżę czy na boku czy plecach w półsiadzie nic nie pomaga cały czas tak ciężko. Moze wiecie czemu tak się dzieje? I czy macie jakieś sprawdzone na to sposoby?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824739 przez andzia90
Ja Ci tweety nie pomogę bo tak nie mam i nie miałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824745 przez Sarenka
Tweety - macica uciska na przeponę i dlatego utrudnia swobodne oddychanie... Po 36 tyg, lub jak brzuch się obniży - powinno się to zmienić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824749 przez Ewo84
Witam! Czytam forum od grudnia, w końcu postanowiłam się dołączyć :)
Jestem mamą 12 latka, teraz czekam na narodziny córy- Tosi :)
Termin na połowę lutego. chociaż pierwsza próba wyjścia już była na mikołajki- 3 dni w szpitalu na zatrzymaniu skurczy. Więc są duże szanse, że nie dotrwam w dwu paku do terminu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl