BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 2 miesiąc temu #838494 przez Deta1987
Isska gratulacje :-)ja pomimo ze porod mialam ciezki i skonczyl sie cesarka to tez moglabym rodzic napewno Kubus bedzie miec rodzenstwo :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838512 przez Lysy
Cześć,

Wszystkim nowym Mamusiom serdecznie gratuluję!!!

Ja jeszcze w dwupaku. Po tej grypie i problemami ze zdrowiem przyszła niesamowita energia - mogłabym góry przenosić ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838590 przez wola82
IssskaaGRATULACJE!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #838598 przez zubi
Witam się i ja.

Twetty, myszka, lysy i elmirka ja też jeszcze jak wy 2 w 1 ( trzeba było zapisać się do marcówek byłybyśmy pierwsze :)) a i milaa oraz avo-cado jeszcze ?

U nas intensywny tydzień ciążowy:
Poniedziałek - badania krew i mocz - wszystko ok, nawet płytki krwi wzrosły do 103
Środa- zwiedzanie porodówki ( wybraliśmy salę w której chcemy rodzić i mam nadzieję że będzie wolna jak przyjdzie nasz czas)
- USG wszystko ok, łożysko dobre, pępowina gruba, nawet zdjęcie 3D lekarz nam zrobił i mała taka pyzulka słodka na buźce- na 100% dziewczynka, powiedział że będzie mały grubasek, waga obecna 3300-3500
- dziś po KTG - wynik średni, w weekend mamy liczyć ruchy zwłaszcza wieczorem jakby osłabły to kierunek szpital, a tak to kolejne KTG w poniedziałek.

Lunia, isaka gratulacje - no to kto następny :)

Pozdrawiam, wszystkie przed i po :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838718 przez tweety1992
No to jeszcze parę jest Nas zubi :) Chyba że którś się rozpakowała a jeszcze o tym nie wiemy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838724 przez andzia90
Cześć dziewczyny :)

Lunia, Isskaa- Gratulacje dziewczyny teraz szybkiego powrotu do domku :)

Nie mam nawet czasu żeby do was zajrzeć bo jak nie Maciuś to sprzątam albo jeszcze coś innego. Nasza pierwsza noc była okropna mały od 22 do 3 w nocy płakał i ani cyc ani czysta pielucha nic nie dawały, ale w końcu usnął i tak spaliśmy w trójkę w łóżku hehe
Budzi się co 2 godziny ale czasami jest tak ze co godzinę go karmie bo chce a nie odmowie mu przecież :)
Dziś była u nas położna małego zobaczyć i wywiad przeprowadzić a w poniedziałek idziemy do niej się zważyć itp będzie to nasz pierwszy spacer :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838726 przez Adziaaa
Ja tez 2 w 1 :D zapominacie o mnie :P :(
cała noc mnie ząb bolał :/ byłam rano u dentysty to się śmiały ze mnie Panie, że poród mnie pogonił bo sama bym od siebie nie przyszła :) byłam w szpitalu na KTG dziewczyny z 2 razy większymi brzuszkami ode mnie chodziły po korytarzu :D jeden skurcz się ujawnił :) dalej na jeden palec rozwarcie.. szyjka skrócona bardzo :) główkę czuć bardzo nisko :) miękka szyjka ;) małej się na świat pomimo tego nie spieszy.. :) jak do wtorku się nic nie będzie działo to kolejna wizyty na KTG :) teraz mam okropny ból miednicy.. ;/ boli mnie jakby miała zaraz pęknąć :(

Gratulacje dla Mamuś :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838762 przez zubi
Adziaaa napisał:

Ja tez 2 w 1 :D zapominacie o mnie :P :(


hehe a ja już mamę z ciebie zrobiłam, wydawało mi się że miałaś mieć zaplanowaną cesarkę na wtorek 11.02- musiałam z którąś z dziewczyn pomylić.

Nie zmienia to faktu że już nas malutko zostało :) mniej przed niż po- teraz to codziennie oglądam tabelkę uzupełnianą przez Aśkę i sprawdzam kto z najbliższym terminem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838770 przez Adziaaa
zubi nie nie kochana :D cesarki u mnie nie przewidują będę czekać cierpliwie na wywołanie bo nic się nie dzieje :)i wątpię, żeby akurat coś się miało dziać :)

W szpitalu mieli jedną szybką, niezaplanowaną cesarkę :) jak byłam na bloku porodowym podpięta do KTG słyszałam pierwsze płacze maluszków :) aczkolwiek jedno dziecko urodziło się nie żywe :( jedna z położnych skomentowała- "tak to jest jak dzieci rodzą dzieci"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838801 przez tweety1992
No ja tez myslalam,ze adziaa urodzilas :) nobto jeszcze nasz troszkę jest. U mnie nic sie nie dzieje a maluszek robi sobie ze mnie jaja zwyczajnie :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838832 przez andzia90
Mam pytanie do dziewczyn co maja dzieciaczki powiedzcie mi jak pielęgnujecie pępek ?? bo mi w szpitalu kazali popstrykać pępek octeniseptem a później patyczkiem do sucha wytrzeć , a dziś jak była położna to mówiła żeby popstrykać patyczki tym preparatem wyczyścić w środku a na koniec jeszcze popstrykać octeniseptem i zostawić. Wiec ja szczerze mówiąc zgłupiałam i nie wiem jak czyścić..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838860 przez gaabrysia
Jestem z wątku marzec 2012, podczytuje was czasem.

Nie psikaj bezposrednio na pepek bo to bardzo wysusza skórę wokół , a tak na prawdę nic nie daje. Ja za rada poloznej( bo w szpitalu oczywiscie tylko psikali) psikalam do koreczka, moczylam w tym patyczek i czyscilam dokładnie w srodku . Tak rób jedną i druga stroną patyczka. będzie się ładnie goic i szybko odpadnie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838911 przez Lunia
Hej w koncu mam czas zeby sie z wami podzielic relacjami, bo Natalka dawala w kosc wczoraj oj i to bardzo ale okazalo sie ze musze ja dokarmiac. A teraz jak anioleczek :D jest przeslodka. Ja nie moge uwierzyc ze to jest nasza coreczka. Tatus wpatrzony jak w obrazek. Ogolnie powiem wam ze porod rodzinny jest na serio super. Mimo. Ze nie chcialam aby maz mnie masowal itp ale mile slowo i takie proste rzeczy jak podaniee wody sa cenne, a tez bezprzerwy powtarza ze jest dumny ze mnie. Jestesmy juz pelna rodzina :D

W pon jak pisalam mialam skurcze, ktore rano ustaly calkiem. Potem caly dzien tak mnie brzuch bolal ze.nie moglam ani siedziec ani lezec ewentualnie chodzic. No to chodzilam do 2 w nocy i w koncu sie poplakalam zeby podali mi cos przeciwbolowego. No ale zbadali mnie i byly 2 cm rozwarcia. Byla to god 3. Kolo 4 bylismy juz na porodowce. Polozna i lekarz jak mnie zobaczyli to stwierdzili ze.nie dam rady urodzic normalnie bo bylam tak blada i ledwo co stalam. Ale podali kroplowke wzmacniajaca i mi pomogla. Po jakins czasie mialam rozwarcie 4, po pol godz 8/9. No i zaczely sie bole parte. W ciagu 35 min malutka byla juz na swiecie. Bardzo peklam mimo naciecia. Ale nie jest zle. Ewentualnir cuje teraz nawal.
Za pozno podali mi ten antybiotyk na Gbs i przez to ciagle ja kluja. Ale jest dobrze.

Jutro moze wyjdziemy. Jupi trzymajcie kciuki.

Serdecznie gratuluje mamusia.
A pozostalym cirpliwosci w dojsciu do ten chwili :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838945 przez Deta1987
Lunia trzymam kciuki za dzisiejsze wyjscie :-)
Andzia90 na to wychodzi ze co polozna to inmy zwyczaj z octaniseptem mi kazali pzemywac dwa razy dziennie woda z mudlem pepuszek potem wytrzec do sucha i popsikac octaniseptem poczekac az sie wchlonie oczywiscie odginac pepowinke i w te szczelinki tez zeby na lecialo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838981 przez carloska30
Lunia,Isskaa serdeczne gratulacje!!Szybkiego powrotu do domu:)

Jeśli chodzi o pępuszek w szpitalu psikali po całości i kazali zostawić do wyschnięcia. Położna popsikała i patyczkiem do sucha w koło pępowiny wycierała. Kazała sie nie martwić brązową wydzielina czy nawet delikatna krewką. Już bym chciała żeby odpadł.

Mój synalek ładnie śpi w nocy,jak na razie mam bardzo grzeczne dziecko :laugh:

Mamuśki w dwupaku życzę dużo cierpliwości już niedługo będziecie mieli maluszki przy sobie a tymczasem relaksujcie się i śpijcie ile się da;-)

Miłego dnia
ps. u nas dzisiaj pada deszcz ale ma być +10

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl