BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #839303 przez Magda28

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839306 przez Adziaaa
Magda28 Słodka!
A ile to było przed porodem? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839311 przez Magda28
Adziaa 1,5 tyg przed,ale ginka mówi że to różnie może być nawet może zacząć sie za 3 dni...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839320 przez Adziaaa
Dziękuję kochana za odp :)zobaczymy :) tak czy siak mała będę miała już do dwóch tygodni ze sobą :) urodzę albo mi poród wywołają :)mają dwie opcje :D tylko leżeć w szpitalu nie chce ;) mam nadzieję ze mnie zaproszą do szpitala na odpowiednia godzinę i poród mi zaczną wywoływać :)bez niepotrzebnego leżenia tam i męczenia się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839328 przez tweety1992
Hej dziewczyny :) Ja się Wam pochwalę moim ostatnim zakupem bo ogłaszam ze zakończyłam wyprawkę :laugh: Nalatałam się jak głupia za tymi pieluchami bo ludzie jak sępy jeden drugiemu wydziera. W 3 Biedronkach i to na nogach byłam umordowałam się ale dotleniłam :P Nic mnie nie boli ani nic :) Jedyne co to spocona jak wieprzek jestem. Na dobry humor kupiłam sobie banany pomarancze gruszki i jablka do tego mleczko kakaowe w tubce i 2 wody mineralne zeby nie umrzec z pragnienia. Wybaczcie za słabą widoczność ale moja Nokia ma focha

Piękna dzidzia :) Aż jak patrzę na te wasze wszytskie maluchy to płakać mi się chce ze szczęścia i ze ja też już chcę :)

A u mnie coś czuję że będzie wywoływany poród bo nic zupełnie się nie dzieje. Zadnych bóli skurczy czopów śluzów no dosłownie nic :P Czyżbym była jakaś inna ?

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839332 przez Magda28
Adziaaa proszę bardzo :) zobaczysz że Cię złapie w najmniej odpowiednim momencie :) też tak miała zero obiawów jakichkolwiek,a tu pyk wody odeszły i już :P

Twetty super zakupy :) też muszę jechać na zakupy bo pampki mi się kończą,i też chcę kupić DADA...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839338 przez tweety1992
madziu to spiesz sie bo od wczoraj promocja w biedronce ... ta wielka paka 156 za 49.99 zł ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839343 przez Deta1987
Hej ja karmie i pisze do Was :-)
Dziewczyny glowa do gory porod was zaskoczy
u mnie tez nic nie zapowiadalo sie ze urodze szybko nawet skorczy przepowiadajacych nie mialam a tu ni stad ni z owad wody 6 mi odeazly a termin mialam na 9 a 3 u lekarza bylam i nic nie mowil ze na dniach urodze
glowa do gory jesVze nam napiszecie ze i was porod zaskoczyl :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839363 przez Lysy
Cześć, właśnie byłam po córkę w przedszkolu. Potem razem pojechaliśmy na zakupy walentynkowe. W sklepie dostałam bardzo bolesnych skurczy, zaczęłam mierzyć czas i okazało się ze są co 10 minut. Dokonczylam zakupy i wróciłam do domu. Teraz siedzę w wannie i pisze z telefonu. Staram się odprężyć. Ciekawe czysto ze zmęczenia czy coś się zaczyna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839376 przez Adziaaa
Lysy możliwe że to już :) daj znać jak się rozwija sytuacja :)

dziewczyny te co rodziły :) miałyście pomalowane paznokcie do porodu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839377 przez aska27
Lysy napisał:

Cześć, właśnie byłam po córkę w przedszkolu. Potem razem pojechaliśmy na zakupy walentynkowe. W sklepie dostałam bardzo bolesnych skurczy, zaczęłam mierzyć czas i okazało się ze są co 10 minut. Dokonczylam zakupy i wróciłam do domu. Teraz siedzę w wannie i pisze z telefonu. Staram się odprężyć. Ciekawe czysto ze zmęczenia czy coś się zaczyna.


Lysy no zaczyna się, zaczyna :blink: :)

Deta takie porody to marzenie :blink:

Tweety no to masz niezły zapas :)

Jej jak mi się dziś spać chce...
Moje dzieci podciągają noskami,niestety Sara też :dry: czyszczę jej wiec nosek,zeby lepiej jej się oddychało.

Buźka dizewczyny :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839379 przez Avo_cado
Hej dziewczyny gratuluje wszystkim mamom :) my jeszcze 2w1 :P wchodze tutaj coraz rzadziej bo jakos mi zal ze wy juz prawie wszystkie rozpakowane:P ja juz niedlugo :) 20 mam cesarke trzymajcie kciuki i wszystkim zycze powodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839404 przez tweety1992
Dziewczyny pomocy! Poszłam na siku do wc i mam całe mokre majtki. Tylko ze nic mnie nie boli nie piecze nie kłuje ani nic. Zmieniłam teraz majtki. Nie wiem co to może być?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839408 przez Deta1987
Tweety a nadal tobie cos leci bo mi tez najpierw na majtki poszlo a potem w toalecie reszta wod zeszla i tego nie dalo sie powstrzymac stad wiedzialam ze to wody

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839412 przez tweety1992
właśnie nie wiem ... chcę chwile odczekać i zobaczyć. Bo w sumie nic mnie nie boli i nie czuję sie teraz mokra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl