BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 2 miesiąc temu #848815 przez wola82
Zubi gratulacje i duzo zdrowka.
Mysmy wlasnie wrocili od pediatry, Lenka przytyla 900g wyzy 4,600 i 2 cm urosla, wszystko dobrze.

Marudka tez mam takie uczucie mimo iz zjem za chwile znowu jestem glodna,dzieciatka z nas wyciagaja :)

Aneteczka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848869 przez kornelia
czesc dziewczyny! juz 8 dzien spoznia mi sie okres. od dwoch tygodni mam typowe objawy ciazy, wciaz mnie mdli, mam okropne zawroty glowy,draznia mnie zapachy, mam brak apetytu a od dwoch dni pobolewaja mnie piersi... zrobilam juz cztery testy (przez cztery dni oczywiscie z samego rana) i kazdy byl negatywny. czy to jeszcze za wczesnie aby robic test? a moze po prostu objawy sa spowodowane brakiem okresu i to nie ma nic wspolnego z ciaza... potrzebuje jakiegos slowka w tym temacie... jeszcze nie jestem mamusia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849009 przez tweety1992
Oj u mnie to było tak że ja wiedziałam podświadomie że w ciąży jestem i zrobiłam test potwierdzający po miesiącu czyli 3 dni po tym jak miałam okres dostać także mało mogę pomóc ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849027 przez issska1986
kornelia napisał:

czesc dziewczyny! juz 8 dzien spoznia mi sie okres. od dwoch tygodni mam typowe objawy ciazy, wciaz mnie mdli, mam okropne zawroty glowy,draznia mnie zapachy, mam brak apetytu a od dwoch dni pobolewaja mnie piersi... zrobilam juz cztery testy (przez cztery dni oczywiscie z samego rana) i kazdy byl negatywny. czy to jeszcze za wczesnie aby robic test? a moze po prostu objawy sa spowodowane brakiem okresu i to nie ma nic wspolnego z ciaza... potrzebuje jakiegos slowka w tym temacie... jeszcze nie jestem mamusia.


8 dni po spodziewanej miesiączce powinien wyjść pozytywny test, zrób z krwi beta HCG i będziesz mieć na 100% pewność.... chyba,ze mas owulację przed samą miesiączką to może jeszcze nie wyjść...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849029 przez issska1986
Zubi gratulacje :) dobrze,ze nie 29 luty w tym roku :lol: :lol: :lol:

A u nas dziś była położna, z małą wszystko ok, pediatrę mamy w srodę, zobaczymy ile przybrała...

ja to jem jak koń :ohmy: :ohmy: i nie chudnę już :angry: niestety, unormowało się chyba wszystko....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849158 przez wola82
Kornelia z tego co opisujesz to typowe objawy ciazy, ale test cos powinien jednak pokazac, albo odczekaj jeszcze albo tak jak Issska pisala zrob z krwi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849383 przez carloska30
Zubi serdeczne gratulacje!!

Lysy gratulacje, życzę dużo zdrówka dla Ciebie i Olci. Bardzo dużo przeszłaś ale juz teraz to tylko bedzię lepiej.


U nas ciężka noc,syncio wyspał się wieczorem a w nocy wojował. Budził się jadł i 1,5h usypiania noszenie na rekach,płacz itd spanie 1-2h i powtórka z rozrywki;-/

Miłego dnia Mamuśki;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849480 przez tweety1992
Witajcie ;) u mnie noc wprost idealna. Mała spała po 4 godziny szybko usypiała i dała pospać tym samym. Ale teraz coś nie tak bo położyłam ją a ona się ciągle budzi popłakuje i zasypia ... od 2 godzin tak jest ... Nie wiem co jej jest ... Adam poszedł po mój wypis bo po tygodniu miałam się zgłosić ... A ja siedzę i myślę co dziś robić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849492 przez Sarenka
Dziewczyny byłyście już w poradni preluksacyjnej z Dziećmi? Ja miałam wizytę wczoraj. Podobno na USG wyszło coś nie tak i Mała ma nosić majtki Weickerta. A przecież tak ładnie odwodzi nózki na żabkę. Chyba wybierzemy się do innego lekarza by się upewnić czy diagnoza naprawdę jest słuszna. Szkoda mi Jej w tej pieluszce. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849511 przez Aneteczka
Sarenka my juz bylismy. Wszystko ok wyszlo, za 3 mies jeszcze kontrola. Napierwszej wizycie polozna mowila zeby zakladac mu na pampersavpieluszke tetrowa. Robilam tak, tylko jak gdzies wychodzilismy to ubieralamnormalnie, widocznie pomoglo. Teraz daje mu tylko na noc, jak nie zapomne.
Ogolnie na bioderka dziewczynek zwracaja wieksza uwage. Lepiej zaloz jej te msjteczki. Napewno jej nie zaszkodzi. Inny lekarz moze powiedziec ze ok, a po 3 miesiacach bedzie musiala nosic rozporki, a wtedu bedzie juz ruchliwa i bedzie jej to bardzo przeszkadzac. Lepiej teraz korygowac niz jak malenka bedzie starsza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849586 przez Deta1987
Zubi gratulacje :-)
Sarenka zgadzam sie z Anteczka lepiej zakladac teraz malej te majteczki, ja z Kubusiem tez bylam iwyszlo wszystko oki ale tez mam tetrowa pieluszke mu wkaldac i przed kazda zmiana pampka masazyk nozkami robic ;-) chiciaz czasmi ciezko mi jest wykonywac te masazyki bo Kubus nie lubi jak mu pieluszke sie zmienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849598 przez Marudka
u nas od 3 dni jakas masakra mala prawie nie spi w dzien tylko na rekach ciagle jeczy, butle jedna 100ml je po 2h bo usypia i placze w trakcie jedzenia, nie wiem o co jej chodzi, mam juz dosc i kryzys macierzynski bo nie mam do niej cierpliwosci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849611 przez Aneteczka
Marudka placzem pod koniec jedzenia zaczely sie wzdecia u Maksia. Mam nadzieje, ze skoncza sie ksiazkowo po 3 miesiacach. Dzis o 12 wskoczylam w normalne ciuchy. Maks od 7 marudzi. Co go ululam to przy wklafaniu do lozeczka sie budzi i znow pol godziny husiania. Teraz zasnak i trzymam go na rekach. Coz prasowanie i sprzatanie przejdze na pozniej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849632 przez tweety1992
Kochane te które dają mleko modyfikowane ... czy dajecie jeszcze jakieś herbatki/wodę tzn dopajacie maleństwa ? Bo ja właśnie nie wiem czy dawać czy nie. Ne daje ale z jednej strony słyszę daj a z drugiej że nie trzeba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849656 przez Adziaaa
tweety1992 ja nie dawałam wody bo mała nie chciała to miała mała zatwardzenie i suche kupki.. teraz pije wódę i herbatki wszystko wróciło do normy

Mała ma teraz inny problem a mianowicie kolki :( już jestem tak zmęczona od dwóch dni i nocy jest koszmar ;( a najgorsze jest to że ja nie mogę jej pomóc w tych bólach.. nic nie pomaga. lekarz powiedział ze do miesiąca czasu tylko herbatka z kopru włoskiego, a ja się zastanawiam nad espumisanem dla dzieci ? mogę jej podać ? ehh naprawdę ju nie daję rady :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl