BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 2 miesiąc temu #849662 przez issska1986
Adziaaa napisał:

tweety1992 ja nie dawałam wody bo mała nie chciała to miała mała zatwardzenie i suche kupki.. teraz pije wódę i herbatki wszystko wróciło do normy

Mała ma teraz inny problem a mianowicie kolki :( już jestem tak zmęczona od dwóch dni i nocy jest koszmar ;( a najgorsze jest to że ja nie mogę jej pomóc w tych bólach.. nic nie pomaga. lekarz powiedział ze do miesiąca czasu tylko herbatka z kopru włoskiego, a ja się zastanawiam nad espumisanem dla dzieci ? mogę jej podać ? ehh naprawdę ju nie daję rady :(


Adzia kup espumisan i sama łykaj jeżeli karmisz piersią, ja tak zrobiłam bo małą w szpitalu brzuszek bolał i płakała wieczorami, masaze nic nie dawały...poprutała i daleej płacz a tylko do domku wróciłam, w nocy to samo i rano mąż kupił i łykałam 40 kropli rano i na noc i jej przeszło...do tego piłam koper...teraz tylko koper piję i jest ok :side:

a Espumisan jest od 1 m-ca życia dziecka więc nie możesz podać..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849663 przez tweety1992
Adziaa u mnie też są momenty że mała zaczyna płakać wyginać się i wgl nie da się położyć i wgl ... nie wiem czy ją brzuszek boli czy co ale po pewnym czasie przechodzi ... najdłużej mi walczy 3 godziny tak to potrafi jeść i zasnąć momentalnie a tak to ok godzinki rytuał jedzeniowo/przebraniowo/śpiący trwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #849675 przez Lysy
Cześć,

Jesteśmy w domu. Jak na razie staram się wszystko ogarnąć. Oto moje maleństwo - to zdjęcie zostało zrobione w szpitalu w drugiej dobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849678 przez Asia09
Witam ,
Ja do dziewczyn z Krakowa:Adziaaa i Andzia gdzie robiłyście USG bioderek i czy umawiałyście sie dużo wczesniej?

U nas wczoraj byla położna i wychodzi na to że Olusia w 17 dni przybrala prawie 1,100 kg juz mamy 'poważna' wage 3700. Nieźle jak na jej 3 minutowe seanse przy cycu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849692 przez andzia90
Adziaaa- ja mam to samo od 3 dni ale przynajmniej wiem przez co. Na noc dawałam małemu mm i to zaburzyło jego układ pokarmowy :( bo tak ładnie mi spał i myślałam ze to będzie dobry pomysł mu dawać a tu proszę kolki;/ nie dość ze mm to jeszcze cycem go karmiłam. Dziś położna powiedziała mi ze muszę odstawić mm i za dwa dni mu przejdzie i mogę mu podawać espumisan 5 kropel rano i 5 wieczorem.

A tak wo gole byliśmy się dziś zważyć Maciuś przybrał 500g w 2 tygodnie :) wiec jest już powoli co czuć na ręce :)a mi zostało 6 kilo do zrzucenia nie jest zle :) mam nadzieje ze mu przejdzie przez moja nie uwagę taka krzywdę zrobić ehh no uczę się na błędach cały czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849694 przez andzia90
Asia09- ja się dopiero będę umawiać na USG bioderek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #849697 przez Elmirka85
Adziaaa napisał:

tweety1992 ja nie dawałam wody bo mała nie chciała to miała mała zatwardzenie i suche kupki.. teraz pije wódę i herbatki wszystko wróciło do normy

Mała ma teraz inny problem a mianowicie kolki :( już jestem tak zmęczona od dwóch dni i nocy jest koszmar ;( a najgorsze jest to że ja nie mogę jej pomóc w tych bólach.. nic nie pomaga. lekarz powiedział ze do miesiąca czasu tylko herbatka z kopru włoskiego, a ja się zastanawiam nad espumisanem dla dzieci ? mogę jej podać ? ehh naprawdę ju nie daję rady :(


Adzia my też mamy kolki i nam położna kazała na to dawać espumisan 3x dnia po 5 kropli i jest pewna poprawa. koleżanki tez mi radziły ze można i żeby nie patrzeć że od miesiąca bo tak jej powiedziała pediatra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849761 przez Adziaaa
issska1986 andzia90 ja z karmieniem miałam problemy może przez to teraz tak mała ma :( karmiłam na początku butelka a jak już miałam pokarm to dokarmiałam ją bo mojego pokarmu dużo nie było.. a teraz od jakiś 2 dni praktycznie mało co jest ( mała się nauczyła z butelki jeść i odciągałam korelatorem ) może przez to..

Elmirka85 chętnie bym spróbowała, ale jak to jest od miesiąca to lekka obawę mam.. zobaczymy jak dziś w nocy będzie tak jak wcześniej kupię jutro jej te krople :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849763 przez Elmirka85
Adziaaa napisał:

issska1986 andzia90 ja z karmieniem miałam problemy może przez to teraz tak mała ma :( karmiłam na początku butelka a jak już miałam pokarm to dokarmiałam ją bo mojego pokarmu dużo nie było.. a teraz od jakiś 2 dni praktycznie mało co jest ( mała się nauczyła z butelki jeść i odciągałam korelatorem ) może przez to..

Elmirka85 chętnie bym spróbowała, ale jak to jest od miesiąca to lekka obawę mam.. zobaczymy jak dziś w nocy będzie tak jak wcześniej kupię jutro jej te krople :)


Adzia jak masz obawy to najlepiej zapytaj połoznej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849837 przez Sarenka
Moja pani dr pediatra nie kazała przepajać Małej gdy jest taka Malutka. Mówiła, że to sztuczne zapełnianie brzuszka. Mleko modyfikowane prawie w 90% to woda... Więc podobno nie trzeba. Ale jak zaczną się jakieś problemy to pewnie się zainteresuję co i jak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850017 przez Adziaaa
Asia09 nic nie wiem na ten temat :) jeszcze się nie orientowałam :)

dziewczyny znajoma sprzedała mi dobry sposób na kolkę :) suszarka ogrzewać brzuszek i robić to okrężnymi ruchami za wskazówkami zegara :) i co podziałało :D od razu mała zasypiała :) aż w końcu zasnęła na dobre

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850119 przez kasiek21
cześć dziewczyny... brakuje mi ostatnio czasu żeby pisać..... jakoś tak nie wiem... co chwilą coś robię... a w dodatku laptop dalej nie czynny a więc cały czas z telefonu to eh... szlak mnie trafia... no ale cóż...

wiecie... byłam w poniedziałek w nocy u lekarza z małym... bo kurde kup mi nie robi.. nie robił 3 dni... zrobił kupę w nocy z soboty na niedzielę... a od tamtej pory zaś nic... no i mały strasznie się spokojny... przyjął nas bardzo fajny pediatra... no i powiedział że nie ma co przepajac... bo mleko to też płyn a poza tym woda i herbatki nie potrzebnie zapychaja żołądek no i przede wszystkim rozrzedzaja soki trawienne... a więc odstawilam... chociaż co lekarz to inna opinia... więc już człowiek głupiej... dostaliśmy dicoflor... probiotyk no i mamy podawać 2 razy dziennie... no i jak narazie nic :-( martwi mnie to strasznie... no ale co zrobić...

byłam od niedzieli u siostry... wczoraj wróciliśmy... mały zaliczył pierwsza podróż pociągiem :-D był niesamowicie grzeczny.. :-) no ale i też zrobił się problem... tam u siostry cały czas z wózku no i dzisiaj w nocy jak obudził się o 1 no to nie chciał zasnąć sam w łóżku... ani swoim ani moim... musiałam dac go do wózka... męczyłam się z nim do ok 3, ale jak zasnął no to obudził się dopiero o 7...

ah... co jeszcze do tej kupy... lekarza kazał karmić małego mniejsza ilością ale częściej... i nie trzymać się kurczowo tych 3 godzin... mówi że to nie muszą być dużo mniejsze ilości... a więc zaś zmniejszyłam mu ilość pokarmu i daje mu 80-90... czasem wytrzymuje 3 godziny... czasem 4 a czasem wola już po 2... już sama nie wiem co robić... ten brak kupy eh.. myślałam żeby zmienić mleko.. no ale od tak zmieniać nie chce, chyba poproszę pediatrę o jakieś mleko... eh...

no nic uciekam bo mój syn coś kwiczy :-( od kilku dni jest strasznie niespokojny... w ciągu dnia bardzo mało śpi a więc ja chodzę jak zmobi :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850248 przez Sarenka
Kasiek to podobnie jak mowil Nasz pediatra, by nie przepajac. Ja poki co nie podaje Malej nic... Na pewno przy najblizszej wizycie znow porusze ten temat...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850321 przez Marudka
hej mamuski:)
wczoraj stalsie cud moje dziecko nagle wczoraj zaczelo ssac obie piersi i cala noc tak ja karmilam:)
troche kwilila zanim zlapala ale coraz lepiej jej idzie.
ma niestety taka wodnista kupe i chyba wypije koperek zeby jej ulzyc bo taka niespokojna spi wlasnie mi na ramieniu bo w lozkunie chce:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850418 przez andzia90
Hejka mamuśki :)

U nas noc super przespana tylko 2 pobudki na jedzonko :) z brzuszkiem jest o wiele lepiej już mało co się pręży , stęka i kwiczy jednak ten espumisan bardzo dużo daje no i nie karmie go już mm tylko piersią :)
Własnie czekamy na mamę moja i jedziemy do smyka na zakupy :) Maciuś dostał od wujka kasę wiec mogę mu kupić takie rzeczy na które mnie nie bardzo stać. Jak wrócę zrobię zdjęcia i się pochwale o ile nie zapomnę i mój syn mi na to pozwoli :)

Miłego dnia kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl