BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #766550 przez domi2907
No, dziewczyny znikaja chwilowo. Darmag dzis tez jeszze nie bylo :):)

Polowkowe mam 31 pazdziernika to bedzie dokladnie poczatek 20 tygodnia...wgole wg usg dzisiejszego to maluch ma 17 tyg i 4 dni...za kazdym razem inaczej. ,..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766556 przez Porto1987
Chyba była rano Darmag, bo wydaje mi się, że to ona wstawiała kombinezon Misia?

Domi, bo te nasze maluchy, to chyba mają jakieś różne skoki rozwojowe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766558 przez Loca
Domi, dlatego ja zawsze mowie wg @ o tygodniach, bo wyglada na to ze dzieci rosna jak chca, u mnie usg a @ jest ok tyg rozrzutu, ale lekarka mowi ze jest wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766564 przez darmag21
No no.. nie było mnie tu przez chwilkę i proszę ile postów mnie oineło, ale postaram się wszystkim odpisać.

Pala, faktycznie sytuacja nie ciekawa, siostra pewnie wywala swoje flustracje bo jej się nie udało, pewnie czuje żal, ale takie jest życie okrutne a ty nie możesz tego brać do siebie bo teraz musisz dbać nie tylko o siebie ale i o maluszka... no i jeszcze jedna sprawa tego wózka co dałaś linka- ja widziałam go gołym okiem w jednym z naszych sklepów, od razu też mi wpadł w oko, nawet go prowadziłam :lol: i bardzo płynnie jeździł, tylko był na tym czerwonym stelażu co nie koniecznie mi się spodobało, ale jak widać, kolor można sobie wybrać i u Nas był za 3 w 1 1299zl, prawda, że świetna cena ?

Domi, super, że już po wizycie, pewnie jesteś pełna energii, teraz nic do szczęści nie potrzeba jak podejrzenie naszych malców, i bardzo fajnie, że to łożysko się podnosi.

Doooomiiiii ja dziś byłam kochana, pisałam... ale potem jechałam do miasta, zakupy i Kacpra odrabialiśmy zad domi teraz własnie tak siadłam.

Jutro przyjezdza mój mąż :lol: bedzie do niedzieli a juz potem przez dwa miesiące 65 km odemnie a nie 300 :silly:

Ja dziś miałam kapuśniaczek na obiad też się objadłam, ze ho ho...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #766565 przez pala813
Loca ja tez tak na to patrze:)
Porto oczywiście rzuce na nie okiem ale na spokojnie wieczorem bo musze je poznajdować w tym gąszczu stron które pominełam:)
Domi właśnie to jest zasadniczy minus który ciągle jakoś mnie powstrzymuje przed zakupem

Ej dziewczyny tez zauważyłyście ze od kiedy brzuszki sa widoczne to ludzie patrza sie wam centralnie na brzuch właśnie?:)
Wczoraj byłam na mieście i az sie nieswojo czułam :)

Darmag cena jest cudowna za taki zestaw:)
Ja co prawda bede brała wersje bez nosidełka bo chce fotelik maxi cosi city sobie dokupić i wyjdzie mi troche drożej ale taka cena to i tak myśle ze jest super:)
A i myśle nad tym na stelażu czarno-czerwonym nie tym czerwonym całym, takim jak w filmiku na tej stronie:)
Musze jechac po niego do krosna ale co tam, myśle że warto:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766569 przez domi2907
Fakt darmag, bylas...zwaracam honor do kieszeni:) jakos w ferworze walki porannej minal mi twoj post :):)

No wg mieszaczki to jest tez tydzien ponad rozrzutu. Ehh, jest dobrze tak jak jest:)

Kapusniaka mialam wczoraj na obiadek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766581 przez darmag21
No wlasnie ja widzialam na calym czeronym stelazu, ale na prawde proadzil sie fajnie. Pani w sklepie mówila, ze dobrze sie sprzedaja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766594 przez Loca
Pala, u mnie 18 tydzien a jak plaska bylam tak dalej jestem :ohmy: czasem jak w autobusie jestem i robi mi sie slabo to brzuch wypinam :silly: zeby miejsca mi ktos ustapil, ale gdzie tam, nawet wypinanie nie pomaga i tak czekam az pewnego dnia nie wezme calgonu i mi beben wywali :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766597 przez pala813
Loca właśnie wczoraj co jechałam na miasto to chciałam autobusem podjechać bo od czasu jak miałam te kolki boje sie prowadzić i wyobraź sobie że ludzie poniewierali mnie jak nie wiem zwłaszcza te stare baby jak wsiadały! No pchały się niemiłosiernie, ja brzuch osłaniałam rękami ale gdzie tam lezie mimo że miejsca nigdzie nie ma...
O ustąpieniu jakiegoś miejsca to w ogóle zapomnij:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766601 przez darmag21
Babcie będą patrzały żeby to im miejsca zrobic. A to prawda ze brzuszek przyciaga wzrok.

Ja jak bylam na uczelni, to czulam sie jakbym moze jakas zbrodnie popelnila, wiadomo, ze od 5 lat caly rok sie zna, wiec patrzyly sie perfidnie i myslaly ze ja tego nie widze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #766616 przez Loca
A te baby sa wredne, ostatnio widzialam ze dziewczyna w gdzis tak 7-8 ms ciazy jechala autobusem, to wcale nie taka stara kobieta pognala i zajela ostatnie wolne miejsce, to ciezarna ostentacyjnie stanela przy niej i nie ukrywala ze jest w ciazy, mlody chlopak wstal spod okna, wymina wredote i do ciezarnej "prosze to miejsce jest dla Pani", mezczyzni mimo ze w ciazy nigdy nie beda maja w sobie wiecej klasy niz kobiety, ktore przez to przechodzily, uslyszalam ostatnio nawet "a jakim prawem akurat ja mam ustapic miejsca" slowa kobiety, ktora w ciazy byla. Swoja droga nie wiem czy zauwazylyscie ale ludzie w naprawde podeszlym wieku, czy tez schorowani jak sie im ustepuje miejsca mowia "ja wysiadam za chwile", sama uslyszalam " Pani siedzi, mloda jest Pani to sie w zyciu Pani nastoi".

Co do sytuacji z ciezarna, babsztyl nie raczyl tylka podniesc zeby kobiecid bylo latwiej pod oknem usiasc...eh rece mi opadaja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766730 przez Porto1987
Teraz to już wiem na pewno co czuję :) Ale żeby mnie tak trykać jak jem jabłko?? Przecież to samo zdrowie :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766791 przez kojka-waw
Domi gratuluję udanej wizyty.

A co do straty ciąży i obwiniają innych.
Kiedy byłam w pierwszej ciąży moje dwie przyjaciółki z bloku też zaszły.
Różnica była u każdej miesiąca czasu. Tylko mi się nie udało. Straciłam ciążę
W 12 tygodniu. Powiem szczerze że nie radzilam sobie z tym. Nie obwinialam
Dziewczyn bo to nie ich wina ale powiem szczerze że nie byłam w stanie
Się z nimi spotykać. Jak patrzyłam na ich rosnące brzuszki to dostawała ataku płaczu.
Dochodziła do siebie ponad rok.
Wiecie co mi pomogło- im więcej o tej stracie rozmawiałam tym lepiej się czułam.
Każdy przechodzi to inaczej. Nie mogłabym jednak mieć pretensji do siostry że jej się udało
A mi nie. Może chodzi o coś jeszcze. Jakaś ogólną zazdrość?

Jutro młody ma imieniny. Dostanie w prezencie chomika :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766889 przez kojka-waw
Cześć Kochane.

Dzisiaj już czwartek jeszcze jutro i weekend.
Mój ma wolne więc muszę go trochę wykorzystać w domu.

Idę na śniadanie. Do później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766899 przez darmag21
Witam Was z rana...

...ale na dworze jest buuuu, wychodzić się nie chce.

Ostatnio coś w nocy spać nie mogę, a było już tak dobrze, męczy mnie w nocy siusi, ledwo wstane i pójdę do wc, zasnę i już się znowu budzę z pełnym pęcherzem, w nocy nic nie piję chyba, że wieczorem za dużo.


Porto- u mnie maluch też fika na smak jabłko, czy to słodkie czy kwaśne. Wczoraj się położyłam na krótka drzemkę, leżałam na boku, potem tak odruchowo chciałam się przekulnąć na plecy, rozprostować i wstać, i po prawej strone takie wybrzuszenie, dosc twarde, jak dotykalam ewidentnie czułam maluszka :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl