BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #766900 przez darmag21
Kojka- chomik fajna sprawa, moj tez dostawal na urodziny lub imieniny chomika, cieszyl sie przeogromnie, nie stety zdychaja po 2-3 latach i potem jest duza rozpacz, raz mi sie udalo, pobiec i kupic takiego samego, nie stety nastepnym razem nie moglam znalesc drugiego takiego i wydalo sie ze Chomciu zdech.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766974 przez kojka-waw
Darmag wiem że żywot chomika jest krótki. Ale na inne zwierzątko się już nie zdecyduję. Mamy psa i jaszczurke
Nad kolejnym zwierzęciem się mocno zastanawiałam i suma sumarom wolę chemika niż kota :-)
Chyba każdy musi przejść ten etap myszki, chomiki i inne gryzonie.
Ja też miałam więc nie zabronie małemu.
Muszę go uprzedzić tylko, że chomiki krótko żyją.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766975 przez Porto1987
Bry Kochane :)

Kojka, to najlepsze życzenia dla Syneczka z okazji imienin :) Fajnie, że będziesz miała męża na weekend :) Ja jeszcze nie wiem :dry:

Darmag, no pogoda fatalna. U mnie szaro, buro i ponuro, do tego tylko 5 stopni na dworze :( a ta mgła ... Co do pęcherza, to ja też mam już problem nad ranem. tak to mi się nie chce wstawać i staram się zasnąć, bo jakbym poszła, to bym musiała mojego psiaka na dwór puścić też na siku :) Ale dziś o 6 byłam już w łazience :) Ja teraz zjadłam śniadanie, oczywiście był czosnek, i rozmawiałam przez telefon z mężem i maluszek się odezwał. Tylko nie wiem czy do tatusia, czy czosnek nie pasuje :) ale cieszę się, że się uaktywnia :D :D A z resztą, która z nas się na to nie cieszy :unsure: :D Ale o tak maluszka jak Ty, to jeszcze nie poczułam :) Fajnie już masz :P

A jak tam dziś reszta dziewczynek?? Ja dalej walczę z przeziębieniem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767027 przez domi2907
Hej mamusie,

Potwierdzam ze pecherz to masakra. Ja zasypiam kolo 12.00 w nocy, potem budze sie miedzy 3 a 4 na siku a potem nie moge zasnac do 6. Potem jak juz zasne to godzine pozniej mnie maz obudzi idac do pracy. Kiepsko spie w nocy. A w dzien potem nieprzytomna jestem.

Ehh, masakra. U mnie tez pogoda dupa, zimno i pada deszcz poziomo bo tak wieje. Dzis nie musze na szczesçie nigdzie isc, takze ksiazeczka i lozeczko.

U nie maluch wczoraj dawal znac przed spaniem, strasznie sie krecil.

Zjadlam sniadanko, bialyserek z polski z rzodkiewka( pycha bylo). Taka mala rzecz a cieszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767054 przez pala813
witam:)
Ja wczoraj znowu kiepsko dalej wymiotowałam na wieczór i dzisiaj z rana tez, nie ma to jak za tydzień kończyć 5 miesiąc i dalej wymiotować :)

Porto kochana obiecuje że dzisiaj juz popatrze na te wózki, mąż na siatkówke idzie to będe miała czas :)

Darmag u nas za oknem okropnie było z rana, mgła taka ze nic widać nie było i zimno a teraz tak patrze to chociaż moge kiosk za droga zobaczyć więc jest lepiej:)

Co do spania i sikania :laugh: to ja mam ostatnio straszne problemy ze spaniem zasne ok 23 potem 1 wstaje do łazienki nie spie tak do 2 i znowu o 4 na sikanie i wtedy to juz zasne koło 6 dopiero i dlatego wstaje o 9 :laugh: :)
No niestety takie uroki ciąży :)

A jak u was z plecami? Bola kręgosłupy?
Ja po dwóch godzinach juz nie moge chodzić, ostatnio to takie skurcze mnie łapały że dajcie spokój teraz juz drugi dzien odpukać nie boli.

Ej własnie miałam wam opowiedziec jaka cudowna służbe zdrowia mamy w Rzeszowie, normalnie taka nerwe złapałam ze mówie wam.
Więc ponad miesiąc temu zapisywałam sie do kardiologa do przychodni do której należe od takiego małego szkraba. Ginekolog mi kazał ze względu na wrodzona wade serca, mowił żeby powiedzieć ze w ciąży to może bedzie szybciej. Wiec poszłam tam zaraz na drugi dzien po wizycie i mowie jaka jest sytuacja, że jestem w ciąży, że się martwie bo to sprawa z sercem, że może da sie mnie dopisać gdzies nie mówie że na już ale wcześniej troche a paniusia stare krowisko za przeproszeniem że Pani doktor wybiera sie na urlop pod koniec września (ja byłam dokładnie 7 chyba więc lol) i jest termin dopiero na 15 października.
Widzac jej wielce nadąsana mine mówie ok
To ona mi mówi zeby przyjść wcześniej nie musze mieć skierowania bo leczenie jest ropoczete itp bla bla bla.
Więc ja ide przedwczoraj wcześniej 20 min bo chciałam ekg zrobić i wcześniej do gabinetu wejsc, pytam w rejestracji czy moge tak zrobić a ta sama uprzejma Pani informuje mnie ze potrzebuje skierowania bo czas od ostatniej wizyty jest za długi!! 20 min przed wizyta mi to mówi! no myślałam ze ja rozerwe mówie ze nie mam skierowania bo nie potrzebowałam, ze długo czekałam ze jestem w ciąży czy moge donieść ta cicho i udaje że myśli. Patrze mój rodzinny przyjmuje to pytam czy do doktora moge sie zapisać i wziac takie skierowanie a ona z takim dąsem no tak ale to musiałaby Pni wziac karte a jest dużo ludzi i długi czas oczekiwania!!
Wyobrażacie sobie, wyszłam zeby nie wybuchnąć, co za baba
Myśle o ty stara krowo jak byś chciała to miedzy ludzmi na minute byś wlazła, on by wypisał szybko skierowanie i nie byłoby problemu wiem bo moj lekarz jest spoko i znamy się juz dobrych pare lat

Takie miałam wtorkowe przeboje sorki ze tak dużo tego wyszło ale musiałam wam sie wygadać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767083 przez darmag21
Pala ...brak slow na nasz sluzbe zdrowia,po prostu im sie nie chce i laske robia ze maja cos dla nas zrobic. Wymiotow ci nie zazdroszcze, musisz byc biedulko wymeczona juz.

U mnie z kregoslupem zalezy od dnia, raz bardzo odczowam, raz mniej, w listopadzie ide do ortopedy po opinie i zobaczymy czy bede miala cc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767092 przez Loca
Witam :)
Pala, po takich historiach mysle sobie ze u mnie to sluzba zdrowia jest super.

Ostatnio mam problem z pamiecia, nawet maz zauwazyl ze jakas rozkojarzons jestem.

Chce obciac swoje dlugie wlosy, ale mam problem...nie wiem jak, chcialabym cos innego na glowie ale wlosy chcialabym miec na tyle dlugie zeby latwo bylo je spiac, meczy juz mnie ta dlugosc do tylka, do tego zaczely mi wypadac na potege... Wszyscy mi mowia zeby nie obcinac bo taaakie piekne, ale nikt nie mysli o tym ze ja sie strasznie mecze z tymi wlosami. Dobrze ze moj maz mi nie mowi co mam robic ze swoim wygladem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #767096 przez pala813
Dziewczyny a przeciez mogła zadzwonić jedna z druga, mają tam numer kontaktowy do mnie, powiedzieć jaka jest sytuacja. Normalnie porażka :(
Loca ja mam tak samo niby chiałabym ściąc ale nie wiem jak, i też zawsze jest nie ścinaj takie długie włosy to szkoda itp a to ja sie z nimi męcze :)
a nie chce sobie nawet wyobrażać co przy małym dziecku będzie :laugh: albo tylko kitka poki nie zacznie mnie za nie łapać i wydzierać :laugh: :silly: albo kok na cubie :)
Tylko u mnie jeszcze mąz na dokładke dochodzi i nie chce żebym ścinała :)

Darmag ostatnio nawet nie jest tak żle, szybka akcja i moge siedzieć chwile spokojnie wcześniej cały czas nad kibelkiem wisiałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #767097 przez darmag21
U mnie do obciecia wlosow to wystarczy tylko chwila, tez maz mi sie nie wtraca, znajomymi staram sie nie sugerowac bo to mi musi byc wygodnie, ale gdybym miala wlosy do pasa, to tez bym sie zastanawiala, ale Loca, wlosy troszke mozna obciac, zawsze odrosna jakby co.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767113 przez Loca
Wlosy nie reka, odrosna :) znajoma mi mowla ze do porodu bardzo jejj dlugie wlosy przeszkadzaly, wiec przed rozwiazaniem chcialabym sciac ;)
Myslalam o long bob z 30 cm wlosow musialabym obciac :silly:

Ale maluszek mi sie w brzuchu kotluje :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767117 przez darmag21
Loca fajny jest ten bob, mozna miec rozpuszczone i w kite wrazie co, ja bym sie skusila. A moj Maly cos dzis spokojny, moze pozniej sie rozchula, dzis na obiad robie golabki tak mnie naszlo i sobie nie odpuszcze. :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767187 przez faza56
Witam Panie :)

Pala ja nawet nie chce się rozpisywać na temat służby zdrowia bo mnie krew na samą myśl zalewa także przemilczę temat a Tobie współczuję przeżyć i nerwów bo wyobrażam sobie Twoją złość.

Dziś wybiła mi połówka i chyba z tej okazji maluch chciał mi psikusa zrobić :). Wymiotuje jak kot. Pierwszy raz mi się to zdarzyło od początku ciąży. Fatalnie się czuję... Wszystko mi się przewraca w żołądku. Do tego czuję, że chce mi się jeść ale boję się coś przełknąć, że zaraz znowu będę tulić muszlę.

Pozdrawiam Was gorąco i wracam do leżenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767199 przez pala813
Faza nasze maluchy to sie zmowily chyba:) ja tez leze, bo rano wymiotowalam a teraz caly czas mi niedobrze o i meczy znowu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767205 przez Loca
Wyglada na to ze mitem jest fakt, ze jak pierwszy trymestr sie konczy to koncza sie wymioty, mnie tez niestety jeszcze wymioty mecza, poki co tylko rano, a pozniej ja np zapomne cos zjesc to mnie zrywa. Ginekolog mi powiedziala zeby jesc czesto ale male porcje, na poczatku to sie w ogole nie sprawdzalo, bo co do zoladka wrzucilam to wracalo spowrotem, dzisiaj jest lepiej i rzeczywiscie jakas drobna przekaska pomaga, przez to zauwazylam ze w ciagu dnia duzo mniej jem, a pozniej dziwie sie ze nie tyje.... swoja droga przytylam 1,5 kg wiec jeszcze 3,5 jestem na minusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767208 przez faza56
Heheh chyba tak :) oj użyjemy we dwie dzisiejszego dnia. Może jakąś suchą bułkę spróbuje zjeść chociaż.
Trzymaj się tam pala i mam nadzieję, że niedługo nam miną te wymioty :X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl