BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769650 przez Porto1987
Moje małe cudo rusza się jak coś jem. Zauważyłam, że po pasztetowej fika i jak zaczęłam jeść jabłko :P tylko nie wiem czy smakuje czy nie :P :P B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769668 przez pala813
Faza napisalam Ci wiadomosc:)
Co do spania to ja do tej pory to nie mam problemu ze spaniem na boku:) na poczatku ciazy lepiej mi sie spalo na prawej stronie teraz zdecydowanie wole na lewej:) przyjaciola miala mi pozyczyc taka poduche ale o dziwo teraz jest mi calkiem wygodnie i jej nie potrzebuje a i z przewracaniem tez nie mam klopotow:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769689 przez domi2907
Pala to i ja cie wykorzystam jako specjaliste,

Co myslisz o tym wozku: allegro.pl/show_item.php?item=3593846084

Jestem prawie na niego zdecydowana, ale potrzebuje jeszcze opinii.

Buziak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769701 przez darmag21
Domi widze ze spodobal ci sie ten woziu ktory i mi przypadl bardzo do gustu, wiec ja rowniez skorzystam z opinni pali.

Ja mam dzis ochote na slodkie, do mnie to wcale nie podobne, kupilam na miescie krówki, szarlotke i serniczek, i juz prawie nie ma, a pozniej jade do babci na imieniny wiec pewnie znowu cos slodkiego zafunduje malcowi.

Co do skórczow w lydkach to ja nigdy ich nie mam, tylko w ciazy sie pojawiaja, czytalam ze jest to jedna z wielu dolegliwosci kobiet w ciazy. Witaminy biore dla kobiet w ciazy, magnez jest tak zawarty.. za duzo nie chce sie faszerowac tymi tabletami.

Dzis w sh nie udalo sie nic kupic, ale za to w piatek kupilam kilka szt pajacykow, takie skupowanie fajne jest, pozniej na koncu temat ubranek bedzie zamkniety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769742 przez pietruszka
Cześć wszystkim, jestem nowa i postanowiłam dołączyć do forum i tego wątku.

Termin - połowa marca, będzie córa, ciąża pierwsza.

Co do spania - też naczytałam się, że najlepiej na lewym boku. Próbuję się do tego zmuszać, ale i tak zawsze ląduję na wznak. Może jak brzuch będzie większy, spanie na wznak okaże się problemem i jakoś przyzwyczaję się do lewego boku.

Od dwóch tygodni czuję wyraźnie ruchy małej, oczywiście czułam je i wcześniej, ale nie byłam pewna, że to to;)

Dziewczyny, czy możecie mi coś polecić na przeziębienie (ból gardła, katar)? Na razie płukałam gardło szałwią, nic więcej.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769761 przez Porto1987
Witaj Pietruszka :) fajnie, że do Nas dołączyłaś, rozgość się wygodnie :D

Ja w tamtym tygodniu zmagałam się z przeziębieniem. Polecam kanapki z czosnkiem dwa razy dziennie. Piłam tez sok z wyciskanej cytryny z miodem. Herbatę z dzikiej róży. Jadłam też grejpfruty. Uporałam się krócej niż tydzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769766 przez faza56
Hej pietruszka! Fajnie, że do nas dołączyłaś :)Pisz z nami często, dziel się opiniami i uwagami :) Liczymy na Twoje posty :)
Gratuluje córy i pierwszych ruchów maleństwa :)

Co do przeziębienia to ja niewiele pomogę bo jak na razie udało mi się przebrnąć bez choróbska ale wcześniej dziewczyny pisały o mleku z miodem i czosnkiem, płukankach. Nie pamiętam czy któraś brała jakieś leki ale na pewno napiszą :)

Jak tam mija Twoja ciąża? Wszystko w porządku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769771 przez pala813
Pietruszka witamy:)
Dziewczyny sluchajcie ja dzisiaj robie zupe brokułowa na obiad:) i biore sie za segregowanie ubranek od ciotki:) mam dwa worki do przejrzenia zobaczymy ile z tego nadaje sie do noszenia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769789 przez Porto1987
Pala, to te stelaże navingtona dobre są? Zastanawiam się nad galeonem albo nad corvet. Corvet to fajnie się składa, malutki jest. Ale w obydwóch jakoś mi ten koszyk nie podchodzi :dry:

A co do spania, to ja też się naczytałam, że najlepszy lewy bok. Ale co zrobię jak budzę się w różnych pozycjach?? :P No nie da się nad tym zapanować, musiałabym bardzo lekko spać całą no, żeby się kontrolować, a tak się nie da :D :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769843 przez gusiek_kom
Cześć dziewczyny! Jestem z Majóweczek 2013 :) Z góry przepraszam za małą prywatę ale zapraszam do mojego sklepu www.maksiowo.com
Na pierwsze zakupy 10% rabatu
Jeśli nie jesteście zainteresowane zakupami to prośba o wejście na stronę i przejrzenie produktów, pomoże mi to w pozycjonowaniu strony :)
z góry bardzo Wam dziękuję.
Buziaki dla Was i Maluszków

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769856 przez Loca
Ooo witamy :)

Pietruszka, na gardlo polecam Isla mint, a na katar krople quixx, oprocz tego mozna wspomagac sie naturalnymi srodkami, lekarka na goraczke apap polecila. Lekarstwa bezpieczne w ciazy, jak zaczniej gorzej sie czuc lepiej idz do lekarza :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769872 przez darmag21
Witam cie Pietruszka, fajnie ze do nas dołaczylas, pisz jak najwiecej.

Ja juz zmagalam sie z ciazowym przeziebieniem, jadlam kanapki z czosnkiem, pilam wode z miodem i cytryna, i dosc szybko przeszlo, czasem naturalne metody sa lepsze od tych aptekowych.

Wrocilam od babci, juz na dzis slodyczy starczy :silly:

Ja tez spie na boku, staram sie na lewym, ale ja po dluzszym czasie cierpne to zmieniam strone na prawa, po porodzie bede sie rozkoszowac spaniem na brzuchu, bo to najlepsza poza jak dla mnie.

Zaraz znowu zmykam, po Kacpra do szkoły.

Mama... to cały etat :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769912 przez roma4
cześć dziewczyny :laugh:
Nie było mnie trochę , miałam problemy rodzinne byłam u mojej mamy , wiecie jest po udarze i nie mówi nie miałam czasu wejść , ale już wróciłam i jestem .
W prawdzie nie jestem w tematach ale mam nadzieję ,że szybko nadrobie.
Mam nadzieję,że u WAS wszystko ok? ,zdrowe jesteście ? U mnie pozatym ok :laugh: dzidzia moja jak narazie zdrowa ,byłam u lekarza i odziwo mam pierwszy raz wszystkie super wyniki , bardzo się cieszę
Darmag też śpię na lewym , zdrowiej ale nie zawsze się da....
cześc Pietruszka :laugh:
cieszę się ,że jesteście bo przynajmniej jest z kim popisać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769918 przez roma4
Domi moim zdaniem, super wybór na wózek ja oglądałam podobne nie tej firmy ale podobne , mają dobrą opinię .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769924 przez domi2907
Witaj. Pietruszka. Mam nadzieje ze bedziesz pisac :) bo cos nam dziewczyny przycichly.

Ja wam powiem ze od damego poczatku ciazy albo mnie mecza zaparcia alo biegunka..normalnie nie moge wycelowac,

Co tam u reszty dziewczyn?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl