BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #770698 przez Porto1987
35-36 tydzień :( a tu ciężko było wytrzymać te 6 tygodni, to jak wytrzymać kilkanaście :unsure: awykonalne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770726 przez domi2907
Zamowilam 05 carbon. Mam nadzieje ze bedzie ok. Jeszcze troche potrwa zanim go dostane, przelew moge zrobic dop w przyszlym tyg a potem jeszze zanim dojdzie przelew i potem jeszcze przesylka...obstawiam na drugi tydzien listopada.

Grzybki ladne :) i napewno smaczne.

Porto, pojdziesz sobie prywatnie zrobisz kolo grudnia. A polowkowe masz kiedy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770762 przez Porto1987
No i Anita się w końcu do nas odezwała ;)
Dobrze, że synek już przygotowany do zimy. Masz już chociaż z głowy zakupy dla niego. Domyślam się co przechodziłaś jak straciłaś go z oczu w sklepie. Dobrze, że wszystko dobrze się skończyło :) Ale tak to już jest z maluchami, nie usiedzą spokojnie na miejscu dłużej niż minutę :)

A co do męczenia się, to weź tu człowieku coś poćwicz i trzymaj kondycję. No nie da się :P

Darmag, ale piękny koszyk grzybów. Pewnie obiadek był dziś dobry :P ja uwielbiam grzyby :D

Domi, ja i tak chodzę prywatnie na usg :P tylko do tej pory chodziłam na te co było trzeba. No oprócz tego w 8 tc co byłam sprawdzić, czy ciąża żywa i czy dobrze umiejscowiona. A na połówkowe, to chyba pójdę w przyszłym tygodniu. Jeszcze nie wiem dokładnie kiedy, ale postaram się zapisać może dziś, a jak nie to na pewno jutro.

Robię racuszki z jabłkami, który brzuszek chętny?? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770784 przez domi2907
Ja mam w przyszly czwartek :) juz sie nie moge doczekac. Poprosze o nagranie badania na cd - bedzie pamiatka a i pokaze mamie ktora niestety nie moze tu byc teraz. Takze odliczanie trwa. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i wszystkie organy beda na swoim miejscu. Mysle ze ze wszystkich usg to jet w sumie najwazniejsze bo podobno wiekszosc wad mozna wykryc. Nie pozostaje nic jak tylko czekac.

Ja dzisiaj tez zrobie rissotto z pieczarkami na kolacje. Ju z mi sie dawno chcialo. A racuchami sie przejadlam ostatnio...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770785 przez pietruszka
Ja już po przechadzce, 5km spacerkiem pokonane :)

Wiecie co, a mnie lekarz na połówkowym nie zważył małej :(
Myślicie, że na takiej zwykłej, bezpłatnej wizycie, też mogę o to zapytać lekarza? Jak mi będzie robił usg?

Mnie doktor powiedział, żebym przyszła na następne badanie w 29/30 tyg. Ale zastanawiam się czy jest sens kolejny raz płacić. Już małą dwukrotnie gruntownie przebadał.

Ten wózek Navington wygląda na fajny, w stylu X-landera. Wiem, że nie wygląd jest najważniejszy, ale jest wiele wózków z którymi wstydziłabym się wyjść.
Ja byłam na początku strasznie napalona na X-landera, ale on w ogóle nie posiada amortyzacji, a to wydaje mi się ważne.
Na razie nie znalazłam idealnego, w każdym jest coś, co mi nie pasuje: a to nie ma wszystkich kół pompowanych, to znowu mała gondola, a to za mały i niefunkcjonalny koszyk, a to że jest duży po złożeniu albo jego składanie jest dosyć skomplikowane, albo po prostu okropny design i kolory itd. Odkładam decyzję na później.

oooooooo, ja bym zjadła racuchów :lol:

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770822 przez darmag21
Porto- to ja poprosze o porcyjke racuszkow, z grzybami juz sie na szczescie uporala, doszlo kilka sloiczkow do spizarki.

Ja na badanie jade w czwartek, juz nie moge sie doczekac, po miesiacu zobacze malego szkraba.

Ja kondycji to nawet nie mialam wczesniej, wszedzie poruszam sie autem,co teraz bokiem wychodzi, ale jak czytam to kazda z nas juz tak sie meczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770830 przez roma4
Darmag grzybki rewelacja :laugh: ja mam daleko do lasu więc tylko raz mąż był i raz jadłam , ale dobre i to... fajnie ,że zobaczysz maluszka
Ja swojego widziałam w zeszłym tygodniu , cały czas się przemieszczał super... :laugh:
Porto ja często też mam racuchy z jabłkami , bo my z córką bardzo lubimy ale ostatnio staram się ograniczać bo się boję bo mam już nie mały brzuszek, już przytyłam 5kg no nie mało
Pietruszka 5 km nie mało :laugh: ja chodzę z małą codziennie do przedszkola jakieś 1,5 km w jedną stronę razy 4 ale jak narazie daje radę bez problemów nie wiem jak będzie pózniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770853 przez moni91
nio ładnie tu jedna grzybobranie a ja tu się mecze ze składaniem mebli do mojej sypialni:( męcząca robota:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770914 przez pala813
Witam wieczornie:)

Wrocilam juz z miasta, kupilam sobie ten sam krem co teraz uzywam bo to jednak nie on mnie uczulil:)
Spotkalam sie z ta kolezanka z pracy akurat byla po wizycie ale okazalo sie ze szyjka sie jej skraca i niestety nie bedzie mogla ani dzwigac ani duzo chodzic, biedna.
Dzisiaj strasznie lapia mnie kolki i lekko boli mnie brzuch mam nadzieje ze to dlatego ze sie rozciagam ze tak powiem:)

Domi ja tez chcialam taki film tylko w 2d ale niestety moj lekarz nie ma urzadzenia do tego, szkoda myslalam ze prywatnie bede miala taka mozliwosc, nic nagramy komorka:p:)
Darmag ja mam wizyte w czwartek za tydzien i juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc malenstwo:) Plusem wizyt prywatnych jest to ze mam usg i zwykle badanie co wizyte, czyli 4 albo 5 tygodni:)

Ide zjesc sobie kisiel z kubka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770965 przez iwonka_wwa
Witam kochane, dawno mnie nie bylo, ale czas przecieka przez palce a i moj synus wysysa ze mnie cala energie, az sie martwie czy nie za malo sie na brzuszku skupiam.

Troszke Was nadrobilam wiec zaczne od wozkow. My dla Michasia mielismy Tako Laret i bylam bardzo zadowolona dopoki nie odwrocilismy siedziska spacerowki przodem do kierunku jazdy - w tej opcji jest beznadziejnie wywazony i jak Michas usnal i polozylam go na plasko to mi sie wozek przewracal. Masakra jakas i strasznie to niebezpieczne. Gondolka byla super, tez szukalam czegos obszernego bo Michas mial byc duzy i byl wiec w gondoli jezdzil tylko 4 miesiace. I jeszcze wada byla w tych pompowanych kolach bo co chwile lapalam gume. Wiec kupujac taki wozek kupcie na wszelki wypadek latki i sprawdzcie gdzie ew mozna dostac dentki-tak na wszelki.
Po drugie szukalam wozka ktory mial podnoszone oparcie w gondoli, nigdy go nie podnioslam - M. zaczal siadac jak mial 8,5miesiąca a z gondoli wyrosl w 4.
Co do navingtonow to kolezanka ma taki troche klasyczny, na paskach i przednia os ma polskretna- straszny badziew okropnie sue prowadzi, skrzypi a te polskretne kola w niczym nie pomagaja. Nie znam modelu tego wozka ale jak traficie to bym sie zastanawiala, mimo iz wizualnie bardzo ladny i gondolka szeroka, w larecie duzo wezsza byla.

Dla mnie przydatne rzeczy to pompowane skretne kola, gondolka obszerna z daszkiem chroniacym przed sloncem (parasolki potrafia byc upierdliwe), w spacerowce rozkladane siedzisko na calkiem plasko, opcjonalbie fajna jest przekladana raczka w wozku - jak dziecko podrosnie i troche juz wazy ciezko siedzisko przelozyc, raczka to o wiele latwiejsze rozwiazanie. A i dodatki typu folia moskitiera okrycie na nozki powinny byc w zestawie. Uniwersalne nie zawsze zdaja egzamin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770972 przez natnie2884
Udało mi się znaleźć marcowy wątek ;))
Co do wózka, to my zdecydowaliśmy się na model Caravel Nawingtona w kolorze kremowym, jest cudowny ! :laugh:




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771024 przez faza56
Dzień Dobry z rana :) Jak się spało? Jak tam Wasze brzuszki się czują? Wszystko ok?

U mnie piękne słoneczko :)

natnie witamy w naszym gronie. Miło, że do nas dołączyłaś. Co u Ciebie słychać? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #771035 przez darmag21
Bry bry...

Fajnie ze Iwonka odezwalas sie a my juz myslelismy ze zniklas i wiecej do nas nie napiszesz, bo duzo jest mamusiek ktore napisaly i znikly.

Natnie, witamy serdecznie u nas jest bardzo fajnie, wiec pisz do nas duzo... a jak mozesz to napisz Nam cos o sobie :blink:

Faza, spalo sie dobrze... nawet sypiam juz lepiej i odziwo od paru dni tylko raz wstaje na siusi.

Dzis lece do miasta na male zakupki, musze sobie zafundowac nowe buty bo te juz wolaja o pomste do nieba, moze jakies leginsy... jutro mam wizyte i tak sie ciesze ze juz zobacze malenstwo no i jutro moj pierwszoklasista bedzie mial pasowanie, takze na jutrzejszy dzien mam grafik napiety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771048 przez Loca
Witam was :)

Aj ja i moje spotntaniczne decyzje :laugh: scielam 50 cm wlosow! Na dluzszego boba i powiem wam, ze czuje sie super! A lekkosc jaka mam na glowie jest cudownym uczuciem, nawet fryzjerka powiedziala ze bardzo ciezkie te wlosy byly i zapytala czy glowa mnie od tego ciezaru nie bola ;)
Maz fryzura zachwycony, napatrzec sie wczoraj nie mogl i stwierdzil ze teraz wygladam inaczej i bardzo mu sie podoba :)

Natnie, pisz jak najwiecej :)

Jestem taka podekscytowa ta nowa fryzura ze teraz o niczym innym nie mysle hehe ;) wybaczcie mi :silly: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771058 przez darmag21
Loca- super, ze ci sie podoba i czujesz sie swietnie, taka zmiana a jak cieszy, ja tez uwilbiam zmiany i korzystnie namnie dzialaja, tylko ze ja narazie juz nie mam z czego eksperymentowac bo mam dosc krotkie juz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl