BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #769925 przez darmag21
Roma duzo zdrowka i sil dla mamy,również dla ciebie.

Ja tez uwazam ze dobrze ze siebie mamy.


:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #770016 przez majeczka22
hop hop Pietruszka gdzie znikłaś :) poproszę dane do tabelki :) Dziewczyny nie znikajcie po pierwszym poście. W tabelce się wtedy luki robią a nie wiem potem co z tymi dziewczynami zrobić czy usunąć czy zostawić ( bo może kiedyś się odezwą )


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770153 przez domi2907
No tez zauwazylam ze niektore dziewczyny zniknely...mam nadzieje ze to dlatego ze nie maja czasu albo sa zapracowane i nie dlatego ze cos sie stalo :(

My tu na forum tez sie martwimy o kazda z nas i przezywamy, takze piszcie co uwas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770158 przez darmag21
Wiecie co, piersi mnie swedza, nie mocno, ale moglabym je tak delikatnie drapac, nie wiem czy to na wskutek powiekszania sie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770171 przez pala813
Darmag prawdopodobnie skora Ci sie rozciaga i lekko swedzi:) posmaruj i powinno pomoc:)
Domi to prawde niektorych dziewczyn nie ma od kilku dni, miejmy nadzieje ze poprostu nie maja chwilowo czasu a nie ze cos sie stalo:)
Dobrej nocy dziewczynki:)
ja juz dzisiaj uciekam, kiepsko sie czulam caly dzien i niedlugo ide sie polozyc, mam nadzieje ze jutro poczuje sie lepiej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770251 przez Loca
Ja jutro do gina ide ;) maluszka nie zobacze ale wyniki cytologii powinnam juz miec. Musze pamietac zeby zapytac o guzka w piersi bo ostatnio cos wyczulam :(

Mnie piersi nie swedza, ale plecy strasznie :silly: brzuch do tylu mi rosnie hehe

Pala bedzie dobrze, ja dzisiaj tez jakis kiepski dzien mialam, niestety wciaz prowadze rozmowy z muszla eh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770283 przez pietruszka
Cześć,
dzięki za miłe przyjęcie. Będę się na pewno odzywać, jestem na zwolnieniu i za bardzo nie mam do kogo buzi otworzyć, więc taki kontakt cieszy.

Moja ciąża przebiega prawie bezobjawowo. Współczuję dziewczynom z dolegliwościami, myślę że wymioty muszą być straszne. Mnie to na szczęście omija. Ostatnio miałam bóle w podbrzuszu, ale doszłam do wniosku, że to rozciągające się więzadła. Lekarz badał czy nie skraca mi się szyjka, czy łożysko nie jest przodujące i wszystko było ok. Zresztą, jak kichnęłam, poczułam ból w tym samym miejscu, co chyba potwierdza moją teorię.

Co do piersi, mnie też nieraz swędzą. Ale zdecydowanie słabiej, niż na początku ciąży. Zresztą, prawie nie zmieniły swojego rozmiaru. Tak samo z brzuchem, słabo rośnie. Lekarz na usg połówkowym zapytał gdzie zostawiłam brzuch. Może jestem z tych powolutku rosnących? Chodzę jeszcze w swoich jeansach sprzed ciąży, choć już widzę że to ostatnie podrygi.

Zastanawiałyście się już w czym wyjdzie wasz maluch ze szpitala? Bo marzec może być różny. Ja kupiłam taki kombinezon ocieplany w rozm. 62, bo mam obawy że może być zimno.
W ogóle nakupiłam ciuchów, niby większość w neutralnych barwach, ale ze wskazaniem na chłopca, bo miałam takie przeczucie, że dałabym sobie dwie ręce uciąć, a tu psikus i dziewucha;)

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770296 przez domi2907
No pietruszka tak to jest, moja kuzynka tez przekonana ze bedzie chlopak, nawet w 12 tygodniu jej powiedzieli ze wyglada na chlopaka a tu niespodzianka i jest dziewczynka wyszlo na polowkowym.

Ja sie dopiero dowiem za dwa tygodnie na polowkowym. Ja tez na szzescie duzo nie wymiotowal takze wam strasznie wspolczuje dziewczyny bo ja juz od samego bycia niedobrze juz umieralam.

Darmag nie mow mi nic o piersiac prosze cie mnie albo swedza albo bola a wrazliwe sa ciagle. A jak bez stanika jestem to poprostu mozna zwariowac.

Te pobolewania w podbrzuszu to normalne sa, a im bardziej wrazliwa kobitka tym bardziej czuje. Ja np w czasie miesiaczki umieralam, zawsze po 3 tabletki bo inaczej chodzic nie moglam, a owulacje wiedzialam dokladnie kiedy mialam bo zawsze mnie jajniki kuly. A teraz czuje kazde rozciagniecie, lekarka mi mowila ze pomiedzy 18 a 22 tygodniem macica sie znacznie podnosi na wysokosc pepka i mozna to tez odczuwac jako bol. Przezyjemy, dla maluchow wszytsko. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770322 przez roma4
Witam Was z ranka :laugh:
Ja coś nie mogę spać to weszłam zobaczyć co słychać

idę dzisiaj z moją małą na bilans czterolatka w dodatku musiałam ją zwolnić z przedszkola bo popołudniu nie przyjmują dziwne dla mnie skoro lekarz jest do 18
Fajnie pietruszka ,że dziewczynka ,życzę zdrówka :laugh: , szczerze mówiąc jeszcze nie mam naszykowanego nic na wyjście tak daleko nie myślę,ale mam w planie kupić jeden kombinezonek napewno się przyda
Loca miłej wizyty u ginekologa :laugh:
Moja koleżanka która ma synka w wieku victori ma termin porodu na 26.10 ,była w szpitalu 5 dni już się cieszyła ,że urodzi jak nie cesarką top może na wywołaniu bo miała nie ciekawe wyniki , a oni ją podleczyli i wczoraj wypuścili do domu ma czekać ,aż poród się zacznie według terminu .Taka była załamana a już jest jej strasznie ciężko wiadomo.... no ale tak bywa ja naszykowałam się na odwiedziny malutkiej a tu psikus trzeba zaczekać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770338 przez darmag21
Witam sie z wami z rana....

Odprawilam malego do szkoly.

Wlasnie koncze sniadanko i wybieram sie do lasu na grzybki, troszke pochodzei pooddycham swierzym powietrzem.

W czwartek mam badanie polowkowe i tak sobie mysle, ale by bylo jakby mi powiedzial, ze to dziewczynka o chlopcu dowiedzialam sie w 11 tyg i 5 dniu ciazy na b. prenatalnych, wiec dosc wczesnie. Także u mnie jeszcze wszytsko możliwe :silly:

Mały sobie w nocy szalal, boshe jakie to fajne uczucie wiedza, ze "on" tam jest, ze sie rusza...same wiecie.

Kombinezonik taki cieply to z pewnoscia kupie bo w marcu tomoze byc na prawde roznie, jeszcze sniegi odpukac moga byc tak jak z zeszlym roku, ale jeszcze wstrzymam sie, poczekam na wyprzedaze :lol:

Mnie tylko raz wymioty dotknely, i to na poczatku 5 miesiaca, takze ja dziewczyny wam wspolczuje, ale dla maluszka i wy dajecie rade.

Pietrucha gratuluje dziewczynki, fajnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770415 przez domi2907
Hej hej

Co tam u was dziewczynki? U nie tak pogoda ze masakra. Deszcz pada pozimo bo taki wiatr ze nie powiem co. Poza tym struga wody...juz sa wszedzie powodzie. A ma byc ak do piatku potem dwa dni przerwy i od nowa.

Powiem wam ze a znak moge kezec tylko z podgietymi nogami, ak se cala wyprostuje to mnie wszystko tam ciagnie w srodku. Wogole ostatnie pare dni en brzuch ciagle daje o sobie znac. Albo ciagnie albo pobolewa a juz nie mowie ak wiazada bola ak sobie kichne. Wczoraj poczyla dzidzie tulko dwa razy, chyba byl obrocony pleckami, zobaczymy cotam bedzie dzis.

Buziaki na miy wtorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770480 przez moni91
Hej dziewczyny :) widzę że trochę nas jest na Marzec ja akurat mam termin na 2 marca:) i spodziewam się pięknej córci :) jestem w 21 tc :) i mała coraz bardziej się rozpycha czasem mnie budzi w nocy:):)Pozdrawiam mamuśki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770486 przez Loca
Witajcie :)

Ja juz po wizycie, ale sie zmachalam czy wy tez sie tak meczycie szybko, dla mnie odcinek 5 km kiedys na nogach to z palcem w nosie bylo do pokonania, a teraz przejde 2 km lapie zadyszke, robi mi sie slabo...jak starej babie jakiejs :P a tu na karku dopiero 25 lat :laugh: i nie wiem czy kondycja mi tak spadla, czy to przez ciaze....a brzucha nie mam wiec nie ma co mi ciazyc, ja nie wiem co to bedzie za 2-3 ms

Ostatnio guzek w piersi wyczulam, lekarka powiedziala zeby go kontrolowac, bo wszyscy mi powiedza ze to gruczoly mleczne, a takich rzeczy nie mozna bagatelizowac, wiec polecla mi pojsc na usg piersi zeby sprawdzic i miec pewnosc czy to nic grozneg.

Co do malenstwa, moja lekarka uwielbia mowic "ciaza pieknie rosnie" :P i mam sie nie przejmowac malym brzuchem :) wiec wszystko jest super :)

Ah wczoraj polozylam sie na plecach i tak patrze na moj brzuch, a on jakis taki z lewej strony plaski, a z prawej kulka, no to ja meza wolam zeby to zobaczyl, a ten zdziwony i pyta co mi sie z brzuchem stalo :silly: i byla zagadka po czym tatus poklepal, po pupce czy glowce :)

Jeszcze do fryzjera na drugi koniec miasta musze leciec, zapytac czy wlosy chca kupic...moze dzis nowa fryzura bedzie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770489 przez moni91
Witam:)dołączam do marcowych mamusiek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770491 przez Loca
Aa i aktualizacja terminu 26.03 :)

Witaj Moni :) widze, ze coraz wiecej dziewczynek na marzec :) ja jeszcze nie wiem kto tam u mnie sie rozpycha w brzuszku, ale mysle, ze w grudniu sie dowiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl