BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #771065 przez Porto1987
Witajcie moje Drogie :kiss:

My z brzuszkiem już po śniadanku :P

Iwonka, do mnie ta przednia skrętna oś też nie przemawia, przynajmniej jak mi pan w sklepie prezentował, to mi odradzał :) A od kiedy Twoja koleżanka użytkuje tego wózka?

Natnie, witamy Cię na naszym marcowym wątku :) odwiedzaj nas często :) A powiedz, co przemawiało za tym Caravelem u Ciebie?? No i koniecznie napisz coś o sobie :) bo z wózka, to my niewiele wywnioskujemy :P

Faza, mój brzuszek coś się uspokoił ostatnio. A ponieważ bolał mnie ostatnio bardzo brzuch ostatnio, to domyślam się, że się tam wszystko rozrosło i maluszek ma teraz znowu sporo miejsca ;) tak sobie tłumaczę :P A słoneczko i u mnie piękne :) aż dziś przejdę się do sklepu z wózkami, bo mam całkiem niedaleko :D

Darmag, ja lubię takie napięte plany dnia :) szybko leci i w ogóle :P

Loca, to może jakaś fotka ;) z przed i po najlepiej :D Super, że jesteś zadowolona, to jest najważniejsze, żeby dobrze się czuć w fryzurze. Mnie już ze dwa lata korci żeby ściąć gdzieś w okolice ramion :P ale jakoś się tak powstrzymuję B) B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771076 przez Loca
:silly: chyba dzisiaj wrzuce jakies zdjecia.
Myslalam, ze bede wyc jak bobr po scieciu, ale kurcze ucieszylam sie jak dziecko ;) jestem nieprzewidywalna :silly:

Domi, Porto dzis zaczynamy 19 tydz :laugh: :laugh:

Ide sniadanie zjesc, bo jeszcze z tej ekscytacji dziecko zaglodze :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771080 przez Porto1987
Loca, no to czekamy na fotki :) 19 tc jak ten czas leci, za tydzień połowa :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771083 przez darmag21
Jeeeejkuuuu,Ja dzis witam polowe, nie nadazam za tymi uplywajacymi dniami ...i pomyslec ze druga polowa tez tak zleci ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771089 przez Porto1987
Darmag, Ty już za połową, bo to zaczęty 21 tydzień ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771101 przez roma4
Witam Wszystkich :laugh:
no ja juz po przedszkolu a ziąb u mnie straszny no ale na wschodzie zawsze chłodniej
nawet nie zle się czuje zobaczymy co dzień przyniesie :laugh:
Witam Natnie :laugh:
Darmag dobrych zakupów ja właśnie jak wracałam weszłam do rossmany i kupiłam sobie puder niby nic a cieszy
Loca super ,że zmieniłaś fryzurę , to bardzo podbudowuje i humor lepszy :laugh:
Cześć Iwonka :laugh:
Porto już większość 5 miesiąc niezle , ale czas leci :laugh:

Miłego Dnia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771104 przez Porto1987
No my z dziewczynami ostatnie zaczynamy 5 miesiąc. Pala, to już jedną nogą jest w 6 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771105 przez domi2907
Wtam srodowo,

No 19 tydzien:):) zaczety, strasznie sie ciesze bo powiem wam szczerze ze strasznie ciesze sie na malucha ale bycie w ciazy to ciezka praca:) te wszytskie dolegliwosci, pobolewania, humory, hormony...az sama sie czasem nie poznaje.

Wtamy nowa mame, napisz cos o sobie, bo faktycznie niewiele z ostatniego postu wynika:)

Loca wow....50 cm wlosow, odwazna jestes....:) ja juz mam krotkie bo akurat obcielam przed ciaza, mialam do lopatek a obcielam na krotko bo wbrew wszytskiemu zaczely mi wypadac strasznie. Dopiero teraz sie troche unormowalo i przesta leciec, ale pierwsze trzy miesiace to masakra jakas byla. Teraz i oaznokcie i wlosy sa mocniejsze.

Porto, nic sie nie martw u mnie tak samo. Pobolalo a teraz malca czuje tylko raz dwa raz dziennie i to jak do brze pojdzie. Takze ma miejsce i jak wywnioskowalam z ostatniego usg jest do brzucha tylkiem odwrocony dlatego go nie czuje. Spokojnie, za tydzien polowkowe i juz zobaczymy co tam porabia. :)

Ide na sniadanko, dzis bedzie bialy serek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771107 przez moni91
Witam dziewczynki :) Locia super mi też by się przydała mała metamorfoza :)ja już po laboratorium miałam pobieraną krew i mocz do badań kontrolnych . Na zakupach też byłam u mnie cieplutko ale czasem zawieje:) Dziś ciąg dalszy składania mebli :( dzidzia chyba tez dobrze ale na razie śpi :)tez bym pospała jeszcze:)Buziaki dziewczyny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771152 przez pietruszka
Cześć,

ja też właśnie wróciłam z szybkiej wizyty u lekarza. Dzisiaj moja dziewucha od 6 rano nie daje o sobie zapomnieć, nie wiem co ją tak nagle wzięło, ale to miłe :)

Loca, gratuluję spontanicznej decyzji o ścięciu włosów. Zainspirowałaś mnie, chyba dziś też się zapiszę do fryzjera. Ja tylko na małe podcięcie, byłam ostatnio w sierpniu.

Powiem Wam, że mnie właśnie ciąża się dłuży. Już bym chciała zobaczyć naszego bobasa, a to jeszcze tyle czasu. Wiem, że pewnie szybko zleci. To już połowa, ale więcej czekania, bo wiem dopiero od 3 miesięcy :blink:

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771192 przez Loca
A ja dzisiaj znow bede miala dzien pelen roboty, mama mi przyniosla ciuszki dla malego, juz wyprane i teraz musze to wyprasowac...kupila je w sh i powiem wam, ze wygladaja jak nowki :) chyba rzeczywiscie nie oplaca sie kupowac ciuszkow w sklepach typu h&m bo tam to z torbami by nas puscili :) a tak za cene jednego bodziaka mam naprawde duuuzo ubranek w super jakosci :)

Swoja droga wczoraj u fryzjera maluszek mocno kopal, jak fryzjerka wlaczyla sluszarke momentalnie przestal :) chyba sie przestraszylo malenstwo.

Ah nastepna wizyte u lekarza mam na 19 listopada, ten czas dla mnie leci bardzo szybko mam wrazenie, ze z niczym nie zdaze...niby duzo czasu, ale jak pomysle ze za tydzien juz Wszystkich Swietych, a od 1 listopada to do swiat rzut kamieniem...a jak grudzien minie to do marca juz niedaleka droga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771331 przez Ani-ta
Witam się i ja :laugh: :laugh:
Dzisiejsza piękna pogoda zmotywowała mnie do mycia okien bo już świata nie było przez nie widać ;)

Dziewczyny ja jestem w szoku wy już kompletujecie wyprawki prasujecie ciuszki a ja w ogóle o tym nie myślę tzn myślę ale nie w sensie aby już to robić ciągle uważam że jeszcze mam sporo czasu ;)
Dla mnie czas niby mija szybko ale od wizyty do wizyty tak jakoś mi się dłuży a mam ją dopiero 5 listopada :( ale może wtedy dowiem się kto jest moim lokatorem i wówczas ruszę też z wyprawką :)

Któraś dziewczyna pisała o poduszeczce między nogami mi też się zdarza z nią spać bo jest mi wówczas wygodniej ale ogólnie to trudno jest mi się ułożyć do snu ;)

Loca gratuluje podjęcia decyzji co do włosów :laugh: udało ci się je sprzedać czy zachowałaś na pamiątkę :unsure:

A ja wczoraj odebrałam wyniki posiewu i jest wszystko w porządku nie wiem dlaczego poprzednio miałam taki zawyżony wynik ;)

Pietruszka co tam u lekarza :unsure:

Życzę miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771358 przez darmag21
Wrocilam z zakupow, kupilam fajne yensy z gumka, fajnie sie ciagna. Noi dla malce w sh rozwniez trafilo sie cos fajnego. Dzis jeszcze jade do tesciowej na ur, trzeba zaczac sie ogarniac bo jakos tak wygladam... nie swojo.

Bede wieczorkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771381 przez Loca
Ani-ta, wlosow jeszcze nie sprzedalam, ale slyszalam ze za takiego kucyka jaki ja mam to nawet do 1000 zl moge dostac :ohmy:
W pracy chcieli mnie napadac i ograbic mnie z wlosow :lol: wiec poki co bede szukala kto da wiecej :) bo wlosy zadbane i niefarbowanr sa ;)

Wlasnie, a masz moze przeczucie kto tam mieszka? Bo ja jestem swiecie przekonana ze chlopak bedzie, na prawde sie zdziwie jak lekarz mi powie ze coreczki sie spodziewamy :silly:

Co do ciuszkow, to ja nic jeszcze nie kupilam :) moja mama wpadla w szal zakupowy wyprala i powiedziala zebym je wyprasowala sobie i do szafy schowala ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771385 przez Ani-ta
Loca to uważaj teraz na tego kuca bo faktycznie sporo kasy można za nie dostać :laugh: :laugh:

ja mam przeczucie że będzie córeczka, poprzednio mówiłam że będzie synek i się sprawdziło i nawet jak lekarz powiedział że będzie chłopak to się nie zdziwiłam :blink: . Mój mąż na początku mówił że będzie drugi syn a teraz sam się przyłapuje że mówi o maleństwie jak o dziewczynce :laugh: :laugh:
Czyli to babcia popadła w szał zakupów :P a dla kogo kupuje dla wnuczki czy dla wnuka ;)

darmag udanej imprezy u T ;) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl