BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 2 tygodni temu #869650 przez roma4
kasztanowa dobrze,ze przynajmniej masz tak jak pisala ete dobra opieke

LOCA super , ze pepek odpadł mój sie jeszcze trzyma

ETE wstaje tak czesto bo mały pije mało ale czesto a ja niczym nie dopajam

DARMAG te kropelki co pisałas to dopiero po 28 dniu zycia tak ? czytalam ulotke zreszta jak wiekszosc te bobotic jak sie nie myle

sory za znaki intetrpunkcyjne ale pisze jedna reka bo mały mi zasnał na rekach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #869719 przez pala813
Witam mamusie melduje sie i ja:)
Dzisiaj pierwszy raz od prawie dwoch miesiecy, w sumie to od 6 albo 7 wyszlam spokojnie na zakupy:) wazniejsze jest to,ze pierwszy raz zostawilam Lenke sama z Tata, wczesniej nawet na 5min jej nie zostawialam:) tesknilam ale te kilka godzin zlecialo nawet nie wiem kiedy:) doszlam do wniosku, ze wieksza przyjemnosc sprawialy mi zakupy dla malucha a nie dla mnie:p Nakupilam jej pelno ubran i sukienke na chrzest bo w nastepnym tygodniu jedziemy dla siebie tez w sumie kupilam kilka rzeczy nawet nie liczylam ile wydalam:) czulam sie taka wyzwolona jakas:p

Mamcie szukam dobrego fryzjera gdzies bo z okazji urodzin chce cos zmienic, maz jest jak najbardziej za wiec sie rozgladam bo nie mam nikogo zaufanego komu powierzylabym moje wlosy:p Chce pofarbowac na rudo raczej bez zmiany dlugosci:) troche pewnie zaplace bo wlosy do pasa prawie ale od dawna ognisty rudy za mna chodzil:) probowalam henna ale nierowno zlapalo, kolor byl ok teraz chce jasniejszy, pewnie moj trzeba bedzie sciagac oby mi wlosow nie upalilo:D

Mam nadzieje, ze Baska faktycznie rodzi:) trzymam kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869746 przez Loca
No Pala, to zaszalalas, ja sobie obiecalam że jak urodze to kupie sobie jakies ciuchy, bo zapowiada sie na to ze po ciazy sie zasusze... jak po urodzeniu mlodego waga zeszla o 3 kg tak teraz widze, ze codziennie mam 0,5 kg mniej. No i mlodemu tez trzeba pare rzeczy dokupuc w tym wlasnie na chrzest cosw.

Kufa, musze sie pilnowac zeby z mlodym nie zasypiac w nocy... bo zasnelam i obudzilam sie po 1h z dzieckiem przy cycu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869754 przez Porto1987
U nas noc fatalna. Od 3 jeden wielki krzyk. Już się zastanawiam czy nie jest chora :( :( :( bo i z jedzeniem starczają jej moje piersi. No nic zobaczymy. Mam nadzieję, że nic jej nie jest.
Wczoraj po kąpieli narobiła nam na ręcznik :P
Loca ja też zasyiam z Zuzią, co gorsze w łóżku i wtedy spi z nami. Ale jak ona tyle je, to ciężko nie zasnąć :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869756 przez darmag21
Tajk Roma masz racje ze od 28 dnia zycia ale pediatra powiedzial ze w mniejszej dawce moge co drugi dzien podac lub wtedy gdy bym widziala ze ma wzdecia. Na szczescie juz 8 kwietnia bedzie miesiac.

Pala masz racje ze zakupy dla dziecka najbardziej ciesza. Co do koloru wlosow, mialam czesto rudy i tez u fryzjera robilam bo sama.bym nie osiagnela takiego efektu. Zreszta uwielbiam rudy pewnie jeszcze do niegi kidys wroce.

Porto mysle ze mala zlapaly kolki i prawda jest taka ze lekarstwa na to nie ma i nie stety trzeba przez to przejsc ... a probowalas dawac enfamil? Na te bole kolkowo jelitowe moj Kacper pil mleko lecznicze Nutramigen przez 3 miesiace, moze trzeba pediatre o to zapytac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869766 przez pala813
Jestem i ja po niezlej nocy:) wstawalam tylko dwa razy o 1:15 i 4:40 za kazdym razem po 20 minutach mala spala potem jeszcze o 6 sie przebudzila i tez po pol godzinki spala:) teraz znowu zjadla i lezy spokojnie:) Dzisiaj jedziemy do babci ale oczywiscie moj musial isc do pracy i pojdziemy popoludniu zamiast na obiad, zla jestem bo zawsze tak niespodziewanie to wyskakuje.

PORTO wspolczuje, ja mialam mala namiastke kolki tak mysle bo mala miala problemy z brzuszkiem pozniej z kupa ale teraz lekarka nam nowa zawiesine dala w czwartek i chyba problem kupy nam odpadl, ja podaje mleko z hipa na kolki, delicol do kazdej porcji i teraz lactuloze ok 3,5 ml na dzien chociaz lekarka mowila o dawkowaniu 3x2,5. Jezeli mniej jej pomaga nie bede przesadzac. Potwiwrdzam, ze ciezko sie patrzy na cierpienie wlasnego dziecka. Czasem moze byc tak, ze nawet jak sie bardzo pilnujesz w tym co jesz malej moze jakis dozwolony produkt nie odpowiadac i ciezko dojsc co moze powodowac bole brzucha bo niby wszystko wolno.

LOCA ja jak moja w nocy karmie to tez lapie zwisa i oczy same mi sie zamykaja:)

DARMAG miesiac w moje urodziny:) co do rudego to od kilku lat juz za mna chdzi, raczej z drogeryjnymi farbami kombinowalam ale teraz chce porzadny rudy kolor!:) tylko boje sie zeby mi ktos wlosow nie zniszczyl, niewiadomo na kogo sie trafi:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #869813 przez Porto1987
darmag daję Enfamil Premium 1 nie ten typowo na kolki. O Nutramigenie mi wspominała położna, ale pediatra powiedziała, że nie ma co zmienia mleka póki co. Poza tym wiesz, lekarka powiedziała, że jej to nie boli, tylko ja cholera nie wiem czemu dziecko mi się zwija :ohmy: ale w nocy opanowałam sposób, że jak już strasznie się drze, to mocno przytulam ją do piersi. A propo piersi :) coś w nocy jej karmienie piersią wystarczyło :) w sumie dostała ostatnią butelkę po 19 :) i od tamtej pory jest cysianie :P a teraz słodko sobie śpi :D

Pala to faktycznie całkiem fajna noc :) ja właśnie zauważyłam, że Zuzia się spina mocno i krzyczy a później puszcza bączka, tak samą jest z kupką :dry: ja daję Zuzi Dicoflor w kroplach 1x4 i Bobotic 4x1. Zobaczymy czy coś to da. W każdym bądź razie już nam nie traci oddechu przy tym krzyku.

Roma właśnie te kropelki są od 28 dnia, ale nam już poleciła pediatra. Nie bierzemy silnej dawki, więc myślę, że tak można :S

Pala moja mama robiła sobie rudy w tamtym roku. Też ściągała swój kolor, ale ona ma swój brązowy ciemny. No w każdym bądź razie wyszło super :) :)

Już coś się Zuzik mój wierci :P

A Baśka się nie odzywa, to może już odpoczywa po porodzie :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #869832 przez pala813
Porto nie wiem dlaczego ale bobotic kompletnie u mnie sie nie sprawdzal a wrecz jakby nasilal to wszystko... Niby na tym samym skladniku i dodatkowo mocniejszy a jednak jakis sodatkowy skladnik musial nie podejsc. Sama nie wiem o co to chodzi. Ciezko mi uwierzyc w to, ze dzieci to ne bol skoro dzieci tak sie dra i preza. Tez mysle, ze Baska juz po:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #869844 przez Loca
A moje dziecko to glodomor non stop by na cycu wisial, a pokarm mam, wczoraj dla proby odessalam 20 ml mleka bo jutro meza musze z malym samego zostawic i nie wiedzielismy czy z butli zje... on tego nie zjadl... on to pochlonal...

Boze, uchron od kolek...

ile wasze dzieci spia jednym ciagiem?

swoja droga olejek rycynowy dopiero teraz chyba zaczal na mnie dzialac... :P

Jakis czas temu zabieralam sie za zakup dobrych nozy i skusilam sie na noze z Fiskarsa, dziewczyny.... gotowanie stalo sie dla mnie przyjemnoscia. Z mezem stwierdzilismy, ze durni bylismy ze tych nozy wczesniej nie kupilismy, a kupowalismy na szybko byle jakie w marketach. Naprawde polecam!

Baska pewnie jak ja z internetem ma problem w szpitalu, mysle ze juz urodzila :) bedziemy mialy piekna tabelke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #869887 przez Ani-ta
Witajcie mamusie :laugh:

czytam was na raty i jestem na bieżąco ale wybaczcie nie jestem wstanie odpisać ;)

u nas całkiem dobrze mały trochę ulewa ale nie jest źle no i też się pręży jak pryka i robi kupkę niby daję mu herbatkę koperkową ale większych efektów nie widzę ;)
mały powoli sobie wyrabia rytm dnia i tak do południa nie śpi za dużo za to popołudniu śpi i budzi się tylko na cyca.
Bartuś póki co akceptuje brata ale i tak trzeba go bardzo pilnować aby mu czegoś nie zrobił ;) Staramy się mu poświęcać w miarę dużo czasu aby nie czuł się odrzucony ;)

pozdrawiam i życzę spokojnej niedzieli :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #869907 przez baska007 2
Hej. Ja tak na szybko póki mój syneczek śpi :) urodził się wczoraj o 20:32 waga 4150g i 58cm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #869908 przez Loca
Noooo Baska wreszcie! doczekalas sie :D piekne gratulacje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #869910 przez Porto1987
Gratulacje!!!!!!! Kawał bobaska z Twojego Syneczka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #869911 przez nati.olsztyn
Baśka Ogromne GRATULACJE!!!:-) Pokaźnego kawalera urodzilas!!!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #869918 przez majeczka22
KOŃCOWA TABELKA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl