BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 1 tydzień temu #870155 przez pala813
Czesc mamy:)

PORTO u nas mala bez problemu spi w lozeczku:) w dzien kade ja na kanpoe bo mamy dosc duzy naroznik i ona sobie spi a po kapaniu ladnie zasypia i spi cala noc u siebie:) jezeli ja cis boli albo ulewa i sie o noa boje to nad ranem bierzemy ja do lozka:) co do pepka to po tygodniu odpadl nawet nie wiem kiedy:)
LOCA koniecznie musisz zrobic z tym porzadek:)
PIETRUSZKA zazroszcze:) oby wam sie spokojnie i szczesliwie mieszkalo:):D
ROMA moze byc ciezko ale napewno dasz rade:)

Moja dzisiaj tez jakas niespokojna i marudna, mam nadzieje, ze pojdzie spac i odpocznie troszke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #870164 przez Ani-ta
Witam mamusie

My tez spimy w swoim lozeczku i wiem z doswiadczenia ze mimo ze czasem jest ciezko ale jesli jest sie konsekwetnym to efekty sa super. Bartus jak przychodzi do nas do lozka to troche sobie polezy i idzie spowrotem spac do siebie. Mam nadzieje ze Szymek nie bedzie gorszy

Pietruszka zazdroszcze wlasnego domku.

Pala sliczna ta twoja kruszynka.

Loca koniecznie idz do lekarza

Roma trzymam za ciebie kciuki abys dala rade.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #870168 przez ete21
PORTO Igi miał kikut prawie 4 tyg. Śpi w łóżeczku, czasem rano biorę go do łóżka jak marudzi.
ROMA zdrówka dla malej!
LOKA trzymaj się, może top było jednorazowe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #870183 przez Loca
Hej,
maz mi wczoraj kompres zagrzal i sobie troche ten brzuch rozgrzalam dzieki Bogu przeszlo, ale gdybym to ja wiedziala o co chodzi juz tak lekko jem zeby malemu nie zaszkodzic a i tak ten bol sie pojawil.
Jak w ciazy bylam to na usg kamieni chirurg nie widzial aspat, alat i fosofotaza podwyzszone tylko podczas atakow... nie wiem moze hormony ciazowe na mnie tak dzialaja...

Maly spal ladnie, dwa razy sie obudzil... martwi nas tylko pepek bo sam odpadl i troche mu krwi polecialo wczoraj teraz ma strupek. Nie ma stanu zapalnego bo czerwone nie jest.
Ja przez te wymioty z waga znow polecialam, maz mowi ze to nienormalne a ja juz nie wiem co robic... tydz po porodzie a ja juz waze mniej jak przed ciaza boje sie ze przez to pokarm strace.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #870231 przez roma4
ETE dzięki

PORTO a Twoj ma jeszcze kikucik? moj ma dzisiaj 13 dni i ma jeszcze pryskam i go czyszcze dzisiaj troszkę krwi było ale jeszcze nie odpadł

PIETRUSZKA super ,że juz" na swoim " pozazdroscić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #870232 przez MamaMikołaja
Witam juz wszystkie rozpakowane Mamy :)

Baska, ogromne GRATULACJE! Damianek nie chciał się urodzić, bo był taki duży i ciężko było mu wyjść, oto cały sekret :)

Dziewczyny, ja w weekend miałam nawał gości, także nie miałam nawet chwili, żeby zajrzeć. mały śpi od 10, także mogłam Was nadrobić.
Jestem teraz u rodziców. Mąż musiał wrócić do pracy, a mi ciężko samej walczyć z kolkami małego. teraz korzystam z każdej pomocy, bo inaczej bym się wykończyła. bylismy w sobotę u lekarza. zbadał małego i stwierdził, że pod względem neurologicznym jest wszystko w porządku i na kolki nie ma idealnego leku, także zostało nam przeczekać...

Czy któraś z Was stosuje nutriton na ulewanie? ile tego podawać? na ulotce jest, żeby rozrabiać 1 miarkę w 30 ml wody. wychodzi tego dużo i nie wiem, czy to podaje się wszystko czy trochę? jak wszystko to maly zapcha się samą tą papką i zje mniej mleka...nie mogę jakoś tego ogarnąć
W ogóle to jestem jeszcze bardziej zakręcona niż jak byłam w ciąży. to chyba zmęczenie mi odbiera inteligencję :laugh: wczoraj położyłam małego na brzuchu, a on podkurczyl nóżki, jakby chciał się podnieść, a ja mówię do męża, że już by chciał czworaczkować (zamiast raczkować). a mąż "a już dwojaczkował?" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #870256 przez darmag21
Czesc mamusie, u nas Olo spal ladnie ale juz o 5 byl wyspany jeszcze byla robiona kupa, wiec sie kawaler rozbudzil na calego.
Co do spania w lozeczku to staram sie jak najwiecej go tam odkladac ale czesto tez wymiekam...

Loca ty koniecznie zbadaj te dolegliwosci, moze jakies wrzody masz ?
MM nie mam pojecia jak podaje sie ten specyfik.

Piertusza a zapamietalas co sie snilo w pierwsza noc...? Ja juz tez nie moge sie doczekac swojego, w tym tygodniu robia dach :)

U nas kikut odlecial w 1,5 tygodnia.

Dobra koncze bo maz glodny a ja sie smieje ze teraz niech sie nie dziwi ze glodna chodze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #870258 przez moni91
My mamusie zaczynamy właśnie spać w łóżeczku pomalutku:) narazie w dzień ale mam nadzieje ze w nocy niunia tez tam bendzie spać :) bo na razie śpi w gondoli nocami:) buziaki:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #870405 przez Loca
MM, ja sie ciagle zastanawiam kiedy wroci mi mozg :p moj maz stwierdzil ze ostatnio jestem bardziej nieogarnieta jak w ciazy.

Moni, moj maly od poczatku w nocy spi w lozeczku, ale zasypia przy mnie, pozniej go do lozeczka odstawiam, w dzien spi w gondoli albo na rogowce bo wiecej czasu spedzamy w duzym pokoju.

Pietruszka, u Ciebie to tyle sie dzieje :) dom, dzidzius zmiany na calego :)

a ja dzisiaj z malym i mezem zrobilismy objazdowke po miescie oczywiscie maluch w aucie siedzial nie ciagalam go po zusach i swojej firmie, takze tata go tam zabawial a ja wszystko zalatwilam. Okazalo sie ze w tym ms wszystkie skladki mam oplacone przez pracodawce i podobnie jest z karta Lux Med wiec spokojnie moge isc na wizyte i nic placic nie bede ;)
druga rzecz po macierzynskim prawdopodobnie znow mnie przyjma :D wyrazili chec ;)
A papiery do macierzyńskiego wypelnila i wyslala za mnie moja cud kadrowa :) tylko trzebabylo machnac podpis i wsio :)
teraz wezne sie za siebie, sprawdze nerke i te watrobe mam nadzieje ze wiecej atakow juz nie bedzie :) ale badania zalatwie... mowie wam kamien z serca mi spadl normalnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #870421 przez monis90
serdecznie gratuluje baska ;) jak fajnie ze juz macie wszysykie swoje pociechy.

mam do was pytanie. mam kupic do szpitala herbatke laktacyjna. czy mozecie mi napisac ktora nie zawiera w sobie anyzu? albo jesli zawieeea to go nie czuc? jak poczuje to swinstwo to wszystko zwroce...
help ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #870433 przez darmag21
Monis90 ja mialam herbatke do szpitala z hipp lakatcyjna, w sumie popedzila troche mleczarnie osobiscir mi bardzo smakowala nawet jeszcze ja mam i musze wypic troche.

Loca to super ze udalo ci sie juz uporzadkowac sprawy urzedowe, ja musze ogatnac becikowe ale nie mam jeszcze tego zaswiadczenia od lekarza o ciazy, tak mysle ze jak pojade na kontrole po 6 tyg a wiec jeszcze dwa mi zostaly, wtedy to ogarne.

Ale jestem dzisiaj senna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #870439 przez Loca
o no becikowe jeszcze, ja musze wziac tez zaswiadczenie od swojej lekarki jutro ide na sciagniecie szwow to poprosze zeby mi wypisala, a na 12 10 mam do lekarz puerwszego kontaktu musze isc na usg watroby i nerki no zobaczymy co tam bedzie. Mam nadzieje ze nic powaznego :)

A ja poszlabym na pierwszy spacer, ale nie wiem czy nie za duzo wrazen dla malego na dzisiaj... taka piekna pogoda ze az szkoda w domu siedziec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #870440 przez Ani-ta
monis90 ja też mam herbatkę z hippa ale ona zawiera anyż mi osobiście smakowała.

Loca super że sprawy urzędowe załatwione i nie było problemów :)

My już jesteśmy po wizycie położnej i Szymek waży 4380g więc to moje mleko wartościowe jest i bardzo się z tego powodu cieszę :lol: jutro mamy wizytę patronażową w przychodni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #870468 przez ete21
Monis 90 ja nie cierpię anyżu, ale w żadnej z herbat nie przeszkadzało mi. Teraz, sama zrobiłam sobie mieszankę. Kupiłam wszystkie zioła i umieszalam gotowca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #870501 przez annlu
Hej mamusie !!

Nie mam kompletnie na nic czasu. Jak nie Dawid to szkola - wiadomo za 8 dni koniec roku wiec.nawal wszystkiego....
A dwa...
Mam mega zly humor ostatnio... Minęły juz te 6 tygodni... Krwawienie skończylo mi sie po 4,5 a ostatnio co wam pisalam wróciło i jest do tej pory... Najlepsze jest to ze cala noc nic, papier biały no po prostu nic, pol dnia to samo a drugie pol nagle cos pokapie nie jest duzo ale jest...
Ta niepewność jest bardzo meczaca i irytujaca... :(

A po trzecie mam jakies wewnętrzne rozdarcie... Jedni mowia ze trzeba karmić piersią 0,5 roku a moj maly juz teraz je mleczko robione z butelki bo wtedy jest bardziej najedzony i na dluzej mu starcza wiec za pewne jeszcze z miesiac na cycu pociągne a potem nie da rady... I jakos tak mi dziwnie....

Nie chciałam wam smucic...przepraszam....

Aa !!!
Baśka GRATULACJE !!!!!! Duzy chłop ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl