BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 4 tygodni temu #871645 przez ete21
Anula Dawidek śliczny, Baśka Damianek też slodziak! W ogóle nasze maluchy są cudne!

nam dziś 6 tyg mija czyli koniec połogu. I czysto przynajmniej po nocy i teraz też zobaczymy co będzie jutro...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871690 przez domi2907
Hej kochane,

Wybaczcie mi ze wam nic nie pisze ostatnio ale poprostu nie mam kiedy usiasc...
Tym mamusiom ktore radza sobie same i jeszcze z dwojka dzieci podziwiam....nie wiem jak dajecie rade..ja bez mojej mamy tutaj bym sie zaplakala..maz pozno wraca i w sumie nic nie pomaga...tyle co pieluche zmieni a maly i tak juz spi...takze ze tak powiem..hmmm

Malego ostatnio brzuszek gniecie ale to chyba jeszcze kolki nie sa.. Prynjamniej po 5-10 min puszcza baka i po problemie..

Problem ze mi nie beka po jedzeniu..a czasemmega lapczywie je...takze wiem skad te gazy ale nie mam pomyslu jakgpdo tego beknieci zmusic.

Co do pologuu nas dzis mija drugi tydzien i krwawienia w sumie malo jest ale jest..pocesarce chyba generalnie jest troche mniej.

Na wadze mam juz 13 kg w dol ale i tak mam jeszcze 8. Do zrzucenia...mam nadziejeze do lTa sie uda.

Ja strasznie uwazam na to co jem a wrecz sie umeczam...na rosole i gotowany h jade...z owocow tylko jablka..a pokarmu mam malo..maly cos tam pociagnie jeszcze chce po tym jesc i zjada srednio 40 mm..a ja moge maks odciagnac 30 po jeedzeniu i60 przed (jesli mu nie daje cyca). Takze jakos specjalnie tego nie ma..

W poniedzialek bylismy na wizycie u pediatry, maly przytyl 350 gram w tydzien. Przeszedl juz wageod urodzenia. Takze jest ok, i urosl 3 cm....i juz wyroslismy z pieluszek 1 i zaczelismy uzywac 2 :)

Kojka wspolczuje strasznie problemow...byleby sie ulozylo.

Annlu, nie martw sie tym pologiem tak bardzo to kwestia indywiduLna, za niedlugo idziesz do lekarza i juz ci wszytsko wyjasni.

Baska, tofaktycznie tragiczne wspomnieni? Ja tylko 2 dni po wspominam koszmarnie..reszta do zniesienia..

A moj maly sie juz nauczyl ze na raczkach jestfajniei teraz sie domaga...ale spi w gondolce na srodku lozka. Jakos go lubie obserwowac..jak skonczy miesiac to go. Bede odkladac juz do niego do wyrka.

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871705 przez roma4
ANULA Dawidek duży chłopak :)

DOMI dobrze ,że mama Tobie pomaga zawsze to dwie pary rąk a nie jedna ....ale spadłaś nie zle ja dopiero 7 i jeszcze 8 muszę spaść , a nie wiem czy się uda

Dzwoniłam dzisiaj do pediatry i dowiedziałam się ,że pierwszą wizytę mam jak mały będzie miał miesiąc trochę się zdziwiłam bo wydaje mi się ,że Wy byłyście wcześniej ze swoimi maluchami , nie wiem czemu tak pózno , w dodatku mamy du usunięcia w buzi tzw "wezadełko " żeby w przyszłości nie seplenił i trzeba iść z tym do chirurga i to tez po świętach

ETe czyli u Ciebie koniec połogu ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871728 przez ulisia84
a więc tak czyściłam 3 tygodnie 2 tygodnie przerwy i okres dostałam trwa już ponad tydzień i teraz tak jak u ciebie noc i pół dnia czysto a potem zaś co pocieknie

szlak mnie trafia bo chciałam dodać zdjęcie moich chlopaków i za każdym razem wyskakuje error :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871739 przez Loca
Domi, ja słyszałam, że po cesarce się mocniej krwawi, ale wygląda na to że co kobieta to inny połóg :) Eh...przechlapane z tym pokarmem macie, ja to spokojnie 80 ml odciągnę, dzisiaj odciągnęłam 70 ml, bo jutro męża z małym znów zostawiam, muszę porządek zrobić ze swoim zdrowiem.
13 kg na minusie, Domi pięknie Ci waga schodzi, ja mam 8 kg :) więc zrzuciłam wszystko po ciąży.
Ja też podziwiam mamy, które mają więcej jak jedno dziecko :) naprawdę należy wam się medal!

Ete, jak ten czas leci :) 6 tyg śmignęło jak z bicza strzelił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871742 przez moni91
Gej mamusie niunia dziś cały dzień w łóżeczku:) dziś prubuje na noc ja zostawić zobaczymy :) a nio strasznie ten czas leci:)moja niunia ma lekki kaszelek ale to chyba od suchego powietrza:( zobaczymy jak nie przejdzie to suniemy do lekarza ale kaszlnie sobie moze 2-3razy dziennie jak myślicie co to moze byc?? Buziaki??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871759 przez Loca
Moni, ta Twoja niunia zaraz bedzie 2 ms miala! to jest az niesamowite :) Moj Mikolaj w sobote 2 tyg konczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871763 przez ete21
MONI czytałam ze dzieci koło 2 miesiąca nabywają odruchu kaszlowego i w ten sposób się też oczyszczają, a suche powietrze też pewnie sprzyja. Obserwuj małą.
Tak ROMA dziś kończymy 6 tygodni :-) ale zobaczymy czy nic nie pojawi się jutro.
A ja z kolei wiem ze po cc krwawi się krócej, bo po cc lyzeczkuja macicę, a po sn organizm sam musi się oczyścić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871810 przez Loca
A ja pomalowałam sobie paznokcie i teraz modle się żeby Mikołaj pospał jak najdłużej :P

Właśnie, dziewczyny czy wasze maluszki łapią już z wami kontakt wzrokowy? jeśli tak to mniej więcej kiedy było to pierwsze "świadome" złapanie kontaktu wzrokowego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871811 przez darmag21
Hej mamusie, ja ostatnio tez nie mam kiedy napisac, niby pomoc jest i maz duzo pomaga ale ja teraz na sobote mam do zrobienia na uczelnie prace i projekt multimedialny i powiem wam ze mam juz dosc. Czasem to juz nie wiem w co rece wlozyc. O jedzeniu juz nie wspomne, dzis chyba tylko kefir wypilam, obiad zrobilam ale juz nie zjadlam go. Odziwo glodna nie jestem, nawet nie wiem ile waze bo baterie musze wymienic w wadze.
To moze tyle narzekania...

Co do plogu to mi juz chyba krwawienie mija bo od paru dni mam leciusko podbarwiona wkladke, widze ze juz kremowy sluz sie robi i wracam do suchot. W sobote w koncu konczy sie 5 tydzien. Od lekarza wiem ze po cc krocej i mniej obficie sie krwawi.W sumie porownujac moj pierwszy polog po sn to musze sie z tym zgodzic.

Loca ja przez pierwsze dwa tyg to pokarm moglabym wylewac bo tyle tego bylo ze ohoho ... teraz tez samoczynnie leci jak sie zapelnia ale potrzeba na to godzin, maly by sie zaplakal z glodu gdybysmy mieli czrkac za produkcja, mam nadzieje ze jak najdluzej bedziesz cieszyc sie dobra laktacja.

Baska sliczny aniolek. Udaly nam sie marcowe dzieciaczki.

Roma, faktycznie jakos dlugo ta pierwsza wizyta, ale moze u was tak jest ? My bylismy na wizycie patronazowej w drugim tygodniu. Dobrze ze Vica lepiej sie czuje. A ty jak sobie radzisz ?

Kojka nie da sie o tobie zapomniec, czrkamy i zycze rozwiazania spraw po twojej mysli.

Nie pamietam co mialam jeszcze napisac.
Ide do wanny poleniuchowac i spac kozystajac z okazji.

Spokojnej nocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871855 przez majeczka22
GALERIA ZDJĘĆ MARCOWYCH DZIECIACZKÓW

pokazywarka.pl/smgqpx/


Ps. nie ma wszystkich zdjęć maluszków bo niektóre mamy się dzieciaczkami nie pochwaliły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871964 przez moni91
Nasza niunia juz od dawna łapie kontakt wzrokowy od dawna zaczeła jakoś po pierwszym miesiącu :) niunia leży w łóżeczku w drugim pokoju zobaczymy:Ddobrej nocy mamusie:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871986 przez pala813
Lenka dopiero teraz lapie swiadomy kontakt i zatrzymuje na chwile wzrok np. na zabawce, wczesniej lapala taki kontakt wzrokowy ale dopiero teraz widac ze faktycznie robi to swiadomie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871996 przez roma4
Dzień dobry w przynajmniej u mnie zimny poranek :)

Moj mały miał takie bóle brzuszka w nocy ,ze budził sie co godzinkę , chce jeszcze z tymi kropelkami trochę zaczekac ale nic się nieborak nie wyspał

DARMAG jakoś radzimy mały śpi w łóżeczku a ja z vicą w tym samym pokoiku , jeszcze nie byliśmy na spacerze bo zimno ale chyba zaczekam jak mąż wróci przynajmniej na te pierwsze wspólne wyjście.Ale tak jak piszesz nie raz nie wiadomo w co ręce włożyc i moja nie chodzi do przedszkola bo jest chora ty jeszcze swojego do szkoły prowadzisz no ja dopiero w przyszłym tygodniu, ale fakt dwójka to juz wyzwanie prawda? :)

MAJECZKA sliczna tabelka ze zdjęciami :)

a odpadł wczoraj nam pępek coś tam leciutko leci ale jest nie zle

MIŁEGO DNIA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872041 przez moni91
Hej kochane ja sie wyspałam i niunia tez ładnie spała od 22-2.00 2-4 i od 4-6.30 6.30-8.00 ale juz od 4lezala z nami ale i tak ładnie w łóżeczku wytrzymała:D mój dzielny bombel:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl