BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #873199 przez roma4
ANULA Twoj Dawidek sliczny :) a może krwawienie wraca od wysiłku? ja jak wczoraj wyciągłam wózek z wózkowni to tez mi mocniej leciało ale ja i tak bede miała krwawienie dłgo przez zastrzyki, no a smoczek dobra rzecz

MONI ale mala fajna taki pultasek nie? :) Twoja Lenka ma juz 2 miesiące to jednak różnica , a mój 2i pół tygodnia dlatego nie mogę się doczekać kiedy będzie się śmiał narazie ma tylko różne grymasy nie raz też przypadkiem się uśmiechnie

DOMI piszesz ,że masz je3szcze brzuch ja też dzisiaj zaczęłam nosić majtki ściągające chociaż nie wiem czy nie za szybko ale cóż zaraz trochę lepiej się poczułam teaki flaczek. nie martw się zejdzie kwestia czasu przecież dopiero masz 2i pół tyg po porodzie , a co do mężą pewnie uważa ,że dwie kobiety wystarczą i dlatego się nie udziela tak myślę

mój facet dzisiaj wraca w nocy cisze sie bo jak on jest to jakoś łatwiej przynajmniej mala się nie nudzi a tak jak coś chce to zawsze jej mówie" poczekaj mama karmi marcelka " i tak mi jej żal. teraz śpia obydwoje ja zaraz też idę odpoczne trochę

milej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #873336 przez Loca
Dzien dobry :)

Mikolaj dzisiaj konczy 2 tyg :) wlasnie lezy u mnie na brzuchu i produkuje bombe biologiczna... no niestety brzuszek go pobolewa i ma problem z wyproznieniem....konsystencja kupy sie zmienila, juz nie jest taka sraczkowata tylko jakby grysikiem dawal po pieluchach....a nic nie jem co mogloby zaszkodzic....wszystko na parze...i to marchewka ziemniaczki i mieso. We wt idziemy do pediatry ;)

Milej soboty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #873364 przez moni91
My też się witamy:) Nio tak Roma niunia się zrobiła taki pucuś :):) teraz śpi słodko w łóżeczku:):)u nas dziś szaro i ponuru dlatego siedzimy w domku czekamy na teściową :):) Buziaczki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #873384 przez pala813
Czesc mamusie:)

ROMA ja tez mialam ze po wysilku znowu sie pojawilo na jakies 2,3 dni i tak co jakis czas przez okolo 3 tygodnie.
DOMI nie lam sie, nawet 3 tygodnie od porodu nie minely a po cieciu gorzej wrocic do figury i dluzej to zajmuje. Ja dalej nie jestem zadowolona z brzucha chociaz juz tyle minelo i pepek caly czas mi sie jeszcze nie wciagnal. Ogolnie jest ok ale pewne rzeczy dalej mi sie nie podobaja:p
LOCA no wlasnie nie do konca moge stroic moja ksiezniczke bo troche tesciowa sie wtraca tzn wczoraj jak bylismy na zakupach zadzwonila i pytala o wymiary malej bo jest w sklepie i potem dostalam sukienke zeby ja ubrac bo trzeba ja pokazac. Sukienka naszym zdaniem troche przesadzona wyglada jak na chrzest ale na jej chrzest a ona jedzie tylko w gosci i to nie na dlugo. Dodatkowo tesciowa bierze jej dwie na przebranie bo trzeba sie nia pochwalic...Nie podoba mi sie to ale nie chce robic afery i troche jestem w kropce. To ja mam ubierac moje dziecko na wazne rodzinne imprezy ok moze jej cos kupic ale na codzien albo zeby do niej ja ubrac a nie tak. Niby glupota ale jednak.

U nas dzisiaj mala spala do 2 potem o 5 przerwa na kupe i spanie do 9:) Ide dzisiaj na jazde ciekawa jestem czy wytrzymam 45 min:) Mnie caly czas pobolewa podbrzusze, nawet wczoraj dosc bolesne skurcze dostalam ale okresu dalej brak.

Milego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #873392 przez ete21
Hej mamy! Wczoraj do was pisałam, ale tel mi padł, a potem nie miałam już siły...
Zdrowie moje hym, katar niby mniejszy, ale mam zapalenie karani i głos mi odmówił posłuszeństwa... A najgorsze jest to ze nic nie można brać gdy się karmi, w aptece dostałam tylko tantum verde....middle się tylko żeby Igi nic nie zalapal...bo będzie słabo...
Roma widzę ze zmieniłaś focie :-) super te Twoje dzieciaczki :-) widzę, ze poważne zapalenie tych żył miałaś...
LOCA zmiana konsystencji kupci to normalne, Igi na początku też miał rzadka kupę, potem była papka, i grudki a teraz różnie ale raczej taką pstowata konsystencja i czasem taki kwaskowaty zapach...
PORTO nam butelki z aventu odpowiadają ewidentnie jak mały je to w smoczku pojawiają się bąbelki i się odpowietrza, korek tfu tfu póki co nie ma...
DOMI to ty pisałaś ze mąż ma wszystko w d....jak mama jest... Znam to ....my jak jesteśmy u męża rodziców, to mówię np. zmień malemu pieluszkę, a msz co robi" babcia chcesz wnuka przebrać?" Wtedy to mnie trafia nie ma to jak wyslugiwac się cudzymi rękoma...a miało być tak pięknie jak byłam w ciąży to tak będę pomagać...jasne...jak daną nie zrobisz to nikt cie nie wyręczy....
ANULA ślicznie wyglądasz, i cudne focie!
MONI Lenka to już duże słoneczko! I jaka zadowolona wydaje się być!

A nam przyszły już te książeczki Oczami maluszka i wiecie co małemu aż oczy z orbit wychodzą :-) jak pokazujemy mu te obrazki :-)

A my jeszcze z tydzień będziemy używać pieluszek nr 2, bo z deka już się robią ciasne. A ubranka na 62 cm też z 2 tygodnie i podziękujemy, wczoraj małego ważyłam i też ma ponad 5 kg :-)

A w tyg. Czeka nas szczepienie, to zalecane z kalendarzapo 6 tygodniach
To do picia, czy jest zastrzyk i gdzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #873397 przez ete21
A to mój Truskawek :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #873436 przez Milka
cześć jestem z styczniówek 2013 - mam do sprzedania podgrzewacz elektroniczny do butelek i słoiczków z AVENT . podgrzewacz jest jak nowy . można odebrać osobiscie w Zawierciu codziennie lub w katowicach bede około 20 kwietnia .
tablica.pl/oferta/podgrzewacz-elektronic...889953#xtor=EREC-55- [id1]-20140412-[diplayLink]-17664359@1-20140412115256

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #873505 przez roma4
ETE Twoj truskawek ładniutki :) no a żyły faktycznie katastrofa no nic trzeba zacząć się leczyć

PALA no z teściami tak jest niby nie ale lubią narzucić trochę swojego jak nie do ubioru to do stylu wychowania,, jazda super konna rozumiem...ale będziesz miała figurę

Musze Wam napisac ,ze dostałam prawie zawalu byliśmy do południa z małym na spacerku wózkiem no i jak wróciłam do domu patrze a on czerwona buska nie pomyślałam ,ze trochę słoneczka co świeciło do wózka tak go opali no niby nie jest zle ale i tak sie przejełąm z własnej głupoty mam nadzieję ,że nic mu nie będzie człowiek stary a głupi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #873574 przez Loca
Ete, ale pocieszny jest Igi!:D na drugim zdjeciu przypomina mi mojego Mikolaja :P

Roma, no ja wlasnie sobie ostatnio myslalam zeby kupic krem z filtrem ziaji dla malego bo jak teraz tyle slonecznych dni bedzie to skore trzeba maluchowi zabezpieczyc.

Ete, dzieki za odpowiedz bo zaczelam sie martwic ze znow cos malemu zaszkodzilo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #873577 przez pala813
Hej mamy my juz po jezdzie narazie nie czuje zadnch zakwasow:) zaluczylam nawet klus:D ale moja panienka leniwa byla i musialal jej czasem patykiem po tylku dac bo zasypiala:p mala wytrzymala dzielnie i teraz lekko sie przebudza w aucie:) widze, ze u nas cisza:) przyzwyczajenia z ciazy zostaky wekeend zawsze byl spokojny:p

ROMA nie o wszystkim da sie pomyslec czasem wlasnie te najbardzoej oczywiste sprawy uciekaja. Ja tez krem z filtrem musze kupic bo narazie kupilam jej zwykly nawilzajacy bo bardzo sucha skore na policzkach miala. Mam nadzieje, ze figura tez sie poprawi. Zle nibynie jest ale zawsze moze byc lepiej:) to dobra okazja zeby kilka kilo wiecej zrzucic:p
ETE napisz mi prosze jak to zrobilas ze kilka zdjec dodalas w jednym poscie?:) Synek sliczny szybko te nasze kruszynki przybieraja:) Ty kuruj sie a na szczepieniu powodzenia bo nigdy nie wiadomo jak to bedzie, oby Igi dobrze je zniosl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #873582 przez ete21
LOCA nie ma za co :-)
PALA dodałam zdjęcie, zamieściłam post potem edytuj, potem znów dodałam zdjęcie, potem znów zamieściłam post i znów edytuj dodałam zdjęcie i umieściłam post.
Tak nasze maluchy rosną :-)

No i niestety Igi ma katar :-( z cyca nie chce jeść bo ciężko... Oczyszczam mu nosek sola morska ale i tak jak mu wyciągnę z noska to mu charczy...w poniedzialek idziemy do lekarza, ale raczej już mamy po szczepieniu...Krótko mówiąc załatwiłam małego....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #873662 przez roma4
Witam w niedzielny poranek :) my juz oczywiście nie spimy od jakiegoś czasu, mały wstał na karmienie i juz nie śpi, na szczęście nie widać nic na buzce więc jest dobrze ale tak jak pisała Loca muszę zakupi jakiś krem z filtrem i będzie spokój.

ETE może mu ten katarek przejdzie to pewnie się od ciebie zaraził tak to jest jak mam chora to nieuniknione , życze dla malutkiego zdrówka, a szczepienie poczeka ....

PALA no super ,że pojezdziłaś zawsze jakaś odmiana tym bardziej ,że to lubisz , ja mam majtki ściągające i je noszę chociaż jeszcze ćwiczyć nie mogę ale może nie dlugo...

Coś nie słychać naszych koleżanek Claudi Faza Iwonka i reszta no czekamy na jakieś wieści

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #873681 przez Loca
Dzien dobry mamusie w ten niedzielny poranek :)

Pala, wreszcie moglas pojezdzic :) zawsze chcialam nauczyc sie jezdzic konno wiec zazdroszcze :)

Roma sporo naszych dziewczyn juz dawno nie pisalo :(

Ete, katar u takiego maluszka to fatalna sprawa my z naszym wczoraj u tescow bylismy a we wtorek do pediatry sie wybieramy i mam nadzieje ze niczego nie zlapie.

My juz nakarmieni, jeszcze przewinac ksieciunia trzeba ale mysle ze do 9 sobie podrzemiemy jeszcze. Fajnie maluch dal nam dzis pospac... no i w ruch poszedl smoczek bo nie daloby rady go do lozeczka wrzucic cala noc wisial by na cycu a tak to przynajmniej sie wyspie... mam postanowienie smoczek tylko w nocy... zobaczymy co z tego wyjdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #873710 przez darmag21
Czesc mamusie.
Nie pisalam bo mialam ciezki weekend nie bylo kiedy usiasc. W piatek siedzialam caly dzien i robilam ta prezentacje, w sobote jechalam na uczelnie musialam pozniej biedz do spowiedzi a wieczorem szlismy na urodiny, wrocilam wyczerpana po 21 ej, jeszcze nocny obchod przy Olku zostal mi bo oczywiscie urodziny byly alkoholowe a maz pare kieliszkow wypil to gdzie pozniej do dziecka i dzis wygladam jakby mnie psu z gardla wyciagneli.

Nawet nie chce mi sie odp wiec wybaczcie moja bezsilnisc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #873718 przez pietruszka
Czesc niedzielnie,

ja właśnie karmie. Była seria kup i chyba miejsce się zrobiło, bo Zocha znów glodna :blink: ale złapała taki fajnyl rytm, że można w nocy pospać. Nie budzi się już co 1,5-2 godz.

Ete, ja w smyku kupiłam taką właśnie książeczkę kontrastowa. Chyba podróbka tych twoich, i cena 9,99zl. Ze zwierzatkami jest. Ale mała jeszcze srednio zainteresowana.

Kurcze, Zośka mi powyrastala z ciuszkow, niektóre ubrane dosłownie dwa razy. Szkoda ich. Ale z drugiej strony nowe czekają :)
Właśnie puściłam jej pranie. Zanim się z tych ciuszkow malych nazbiera jakas sensowna ilość, to trochę mija.

Mąż jutro wraca do pracy po tacierzynskim. Trzymajcie kciuki, żebyśmy dały radę.
Ja po porodzie w ogóle się z mężem nie dogaduje. Pewnie to moja wina, bo dziecko mi świat przeslonilo i nic więcej się nie liczy. No ale nie potrafię teraz poświęcać mu uwagi. Macie też ten problem? Czy tylko ja jestem wyrodna żoną?

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl