BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 1 tydzień temu #874525 przez annlu
Hej !

Przepraszam ze wam nie podpisuje ale przechodzę jakieś załamanie :(
Od samego poczatku modliłam sie wręcz o zdrowie malego, dbałam aby ciaza przebiegła prawidłowo. Potem jak sir urodził robiłam wszystko żeby było mu dobrze... Żeby byl zdrowy szczesliwy... Zrobiłabym dla niego wszystko...

A dzisiaj uslyszalam ze nie dbam o niego, ze kolki ma przeze mnie i jak tak dalej pojdzie to trafi do szpitala przeze mnie... I to słowa najbliższych :( boli....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874537 przez Porto1987
Ete dobrze, że u gina wsio ok :) jeszcze żeby u Igiego było wszystko dobrze, ale trzymamy z Zuzią kciuki :kiss: ja też się muszę zastanowić nad antykoncepcją, bo jakby mi przyszło teraz znowu być w ciąży i zaraz rodzić, to ja dziękuję. Chyba bym się załamała.
Coś moja pociecha niespokojnie śpi :dry: póki co dziś też była tylko 100 ml mm :) :) Ete muszę jakoś temu podołać ale czasami łapię się na tym, że trochę jej się boję. Nie wiem jakoś jestem strasznie zestresowana.

Annlu zapewniam Cię, że jesteś najlepszą mamą dla Dawidka. Wiem, że takie słowa bolą i ciężko je przyjąć. Może porozmawiaj z osobą, która tak Ci powiedziała. Kochana trzymaj się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874561 przez Loca
A my obudzilismy sie na pierwsze karmienie :ohmy:

Porto, wczoraj to chyba wszyscy mieli senny dzien moj maluch tez przespal mial moze godzine czuwania.

Ete, chyba bedziesz musiala zaczekac az maly bedzie zdrowy calkowicie... ta pogoda jest tak beznadziejna wszyscy choruja.

Annlu, Ty najlepiej wiesz co jest dobre dla Twojego dziecka,a wszyscy inni to "ciotki dobre rady" nawet ci najblizszsi.
Trzymaj sie i staraj sie nie brac do serca komentarzy innych.

No a my podobnie jak Porto zostajemy sami w domu...nie powiem panika jest :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 dni temu - 10 lata 3 dni temu #874564 przez darmag21
Gdzie wszystkie posty ???? masakra co tu sie dzieje.

A Majeczka zdjecia moje dodala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 dni temu #874568 przez pala813
Fajnie 6 stron zginelo!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 dni temu #874569 przez majeczka22
Darmag21 - ostatnio właśnie tak forum szaleje że znikają posty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 dni temu #874607 przez darmag21
Pisalam do Was jak po chrzcinach i Majeczka dodala moje zdjecia, ale wywalilo posty a juz teraz nie mam weny wiec jutro jeszcze raz napisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 dni temu - 10 lata 2 dni temu #874637 przez Loca
Darmag ja podziwiam zdjecia na fejsie ;) piekna rodzinka :)

U nas wieczor i larmo, ale nie wydaje mi sie ze przyczyna sa kolki, bo maly uspokaja sie po wzieciu na rece... u tescow wszyscy go nosili i jeden dzien starczyl zeby nauczyc sie wymuszac, teraz zasnal przy cycku i odlozylabym go do lozeczka ale podejrzewam ze stanie sie to z czym walcze od 3h klade do lozeczka a tennoczy otwiera i spac nie bedzie :/

W ogole dzisiaj na spacerze mnie burza zlapala, dziecko w wozku wrzask i musialam leciec do najblizszego miejsca w ktorym moglam malego uspokoic i nakarmic padlo na pokoj matki z dzieckiem w centrum handlowym a kurcze nie chcialam jeszcze go zabierac w takie miejsca :/ sila wyzsza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu - 10 lata 2 dni temu #874649 przez pala813
Ja tez napisalam tasiemca i dodalam zdjecia i MamaMikolaja tez pisala i nic nie ma:( Oslabia mnie to, ostatnio bylo to samo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874652 przez roma4
dzień dobry :) nie wiem czy forum juz dziala ale zakładam ,ze tak , znowu wcięło część....może przeciążone jest czy co bo to nie pierwszy raz chciałam wczoraj wejść ale się nie dało. Ja już wczoraj złozyłam wszystkie nie zbędne dokumenty na rodzinne i becikowe mam nadzieję ,że nie długo dostanę .Dzisiaj mam w planie iść na pierwszą wizytę małego do lekarza jak nie będzie dużo ludzi.

DARMAG ja też widziałam zdjęcia z chrzcin na fb super ładnie wyglądaliście. I juz impreza za toba teraz chyba twoja najbliższa to komunia kacpra nie?

LOCA dobrze ,ze wogóle znalazłaś jakieś miejsce żeby małego nakarmić , u nas się zanosiło na burzę ale jakos przeszło bokiem. no a maly jak był noszony to bedzie wymuszał normalka mój śpi w łóżeczku ale jak go boli brzuszek to ze mną i też juz podłapał widzę

PALA pewnie juz te strony nie wrócą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874654 przez darmag21
Loca u mnie to samo z malym, mam wrazenie ze jest uczulony na lozeczko, zaraz po odlozeniu budzic sie jakby jakis czujnik sie mu zalanczal.

Roma ja jutro wybieram sie na wizyte kontrolna. Musze pobrac zaswiadczenie ze zglosilam ciaze na becikowe bo jeszcze nie zlozylam papierow.

Roma mysle ze kolejna imoreza to roczek Olusia i kolejna za dwa lata to komunia Kacpra.
Ciesze sie ze te chrzciny sa juz za mna.

Robi sie na tym forum nas tak malo ze mozna policzyc na palcach jednej reki

My dzis mamy pierwsze szeczepine, mam nadzieje ze dobrze je zniesie. Szczepimy 6w1.

Milego dnia mamusie,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874655 przez moni91
Hej mamusie ja tez napisałam wczoraj nima mojego postu nawet fotki moje wcieło:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874659 przez ete21
Hej mamy! Mi się zdaje że jak czegoś nie zrobią z forum to w krotce nas tu nie będzie...wszystkie zdjęcia zdążyłam zobaczyć :-)
, a my dziś kończymy 8 tygodni ;-) i dalej bez szczepienia i nic nie zapowiada żeby coś się zmieniło...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874660 przez roma4
DARMAG powodzenia na szczepieniu , masz rację zapomniałam ,że nasze dzieciaki będą miały roczek , fakt mało nas tu ostatnio , ja się strasznie przyzwyczaiłam do forum i mam nadzieję ,że nie zaginie....

ETE no fakt jak mały chory to go nie zaszczepią , może za tydzień się uda , gratuluje 8 tygodni

MONI no wcięło wszystko chyba około tydzień

No ale po woli się pojawiacie więc jest nadzieja....że będzie wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874710 przez MamaMikołaja
witajcie
co tu się dzieje? pisałam wczoraj, ale widze, ze nie tylko mojego posta wcięło :angry:
a dziś się chciałam zalogować i wyskoczyło mi, że nie mam konta :angry:

Ete, mój mały jest młodszy od Twojego o równe 2 tygodnie :)a co lekarz na ten katar? nic nie przepisał? ja jak miałam katar to wyszukałam sobie krople do nosa- disnemar. jest tez wersja dla niemowlaków. jest to woda morska. mi pomogło, super udrażnia nos i po 2 dniach katar minął.

Darmag, super, ze impreza udana, slicznie wygladaliście. my szczepienie mieliśmy wczoraj

Loca, to miałaś przygodę. ja to się tak boję burzy, ze bym spierniczała, gdzie pieprz rośnie :)

Roma, pisałam wczoraj Tobie o kolkach. Wiem, co przechodzicie. u nas już o nieboo lepiej. dawałam małemu 2 x dziennie po 2,5 ml debridat i 2 kropelki dziennie biogai. po ok 2 tygodniach się poparwiło. nie wiem czy przez kropelki, czy samo przeszło. wczesniej karmiłam swoim mlekiem z butelki i myślalam, że to pomogło, ale od 3 dni karmię piersią i jest dobrze. i w razie co mam do sprzedania te kropelki z niemiec- kupiłam 2 buteleczki, jedna nie otwierana...

no właśnie wczoraj pisałam, ze mieliśmy szczepienie. Miki spał wczoraj prawie cały dzień. a dziś od 5 marudzi i popłakuje :(
a dziś zostajemy sami wieczorem, bez tatusia, bo ma 2 zmianę. pierwszy raz sama będę kąpać małego. dobrze, że lubi się kąpać, bo inaczej bym panikowała. i mam nadzieję, że marudzenie do wieczora przejdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl