BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #875325 przez Loca
Baska, jak tak czytam Twoj post to dochodze do wniosku ze mam zlote dzecko, co prawda zawsze wyczuje kiedy siadam do jedzenia albo ide sie kapac, ale generalnie pozwala mi na ogarnoecie sie.

Pala, moj maluch ma tez problemy z kupka, ale na kolki nie cierpi, chyba bym wiedziala, ze kolki mu dokuczaja, teraz jak placze to albo przy cycu sie uspokaja albo na rekach w przypadku kolek chyba nic nie pomaga przynajmniej tak mi sie wydaje.

Ete, tez myslalam o tym katarku, podobno lepsze od gruszki, napisz czy zadowolona jestes z tego.

Roma, musze poczytac co to jest to wedzidelko...bo nie wiem :P

MM, moj Mikolaj na szczescie lubi spacery tylko proces wychodzenia u nas jest dlugotrwaly, bo przewinac, ubrac, rozebrac, nakarmic i dopiero jak zasnie znow ubrac i mozna isc na spacer inaczej sa ryki i wrzaski, a ludze patrza na mnie jak na wyrodna matke...

Pala, Lenka sliczniutka jest ;)

Majeczka, jak dla mnie to tez mozna utworzyc taka grupe na fb ;)

A my bylismy na spacerze od 11 do 14 mlody mi sie kolo 13 obudzil i musialam cycki w parku wywalic bo do domu z wrzeszczacym dzieckiem bym nie dotarla, predzej by mi go odebrali :P
Najadl sie zasnal i mozna bylo dalej korzystac z pieknej pogody, dobrze ze o tej porze to glownie matki z dziecmi chodza i szzescie ze mam duzy koc to sie zaslonilam. Bez sensu ze jest tak malo miejsc w ktorych mama moglaby nalarmic swoje dziecko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875333 przez MamaMikołaja
Loca to ładne przyspacerowaliście. Mój by w zyciu tyle nie wytrzymał. A ztym karmieniem to masz racje, mało jest miejsc przystosowanych do matek karmiących

Baska, dzielna jesteś. Ja gdyby nie pomoc mamy i męża na początku to bym wymiękła i popadła w depresje. Podziwiam Cię i mogę zapewnić, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Najgorszy 1 miesiąc

Pala, Ty narzekasz, że masz mało miejsc do chodzenia na spacery, a ja mam gdzie chodzić, ale co z tego jak mój mały miś nie chce :)

Ete, ściągałam pokarm do niedzieli, a od niedzieli karmię znowu piersią, bo to było dość męczące. Jak na razie wystarcza mojego pokarmu, chociaż czasem mały mam wrażenie, że się nie najada. W razie co mm czeka. Najgorzej jest z ulewaniem, jak po karmieniu przewijam. Dobrze, że oskrzela masz czyste

Majeczka, ja dostosuję się do większości :)

Roma, super, że szybko poszło. Zazdroszczę, że wychodzenie na spacer uspokaja małego. O parasolce też muszę pomyśleć

A ja dziś ponarzekałam Wam na mojego syna i co, popisuje się od 12. Najpierw godzinny spacer- rekord nr 1 i od tamtej pory dopiero teraz się wybudza, rekord nr 2. Spał łącznie, bez przerwy trochę ponad 3 godziny, no sukces jakich mało, brawo dla mojego bączka hehhe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875337 przez majeczka22
tu jest link do grupy na fb :)

www.facebook.com/groups/737562122955621/

12 dziewczyn mam w znajomych na fb to już je dodałam do grupy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875353 przez roma4
Wysyłam jak oczywiście wejdzie zdjęcie mojego prawie 5 kg szczęścia

loca to wedzidełko to taka błonka pod językiem ,która w niczym nie przeszkadza ale jak będzie mowił to by seplenił

BASKA no to masz jazdy dobrze ,że mąż przyjedzie to cię troche odciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875358 przez roma4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875403 przez Loca
Roma, ale żeś maluchowi super czuprynę postawiła :P

MM, gratulacje dla Mikołaja, oby tak dalej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #875436 przez majeczka22
PROŚBA DO PAŁY, BAŚKI, ANITY, KASZTANOWEJ, FAZY, PIETRUSZKI, CLAUDII, ULISII , MARLENY

ze względu że ostatnio forum zaczęło płatać figle i usuwać posty została utworzona grupa na fb gdzie dziewczyny też piszą. A nie chcą tracić z nikim kontaktu - i Was chcemy zaprosić do tej grupy ( tam się piszę łatwiej i jest to bardziej przejrzyste niż na forum - a co za tym idzie nikt nie kasuje postów już napisanych). Grupa jest tajna i nikt wpisów nie widzi oprócz dziewczyn które w niej są więc żaden ze znajomych na fb nie będzie miał dostępu do informacji zamieszczanych w grupie.

Więc przechodząc do meritum sprawy : proszę o linki do Waszych profili na fb a na pewno na fb też będzie tak wesoło i gwarnie jak na forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875498 przez Ani-ta
majeczka problem w tym że nie posiadam konta na fb :(

dziś odebrałam wynik birubiny i trochę nam spadła ale i tak jest dość wysoka, jutro skonsultuje je z lekarzem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875549 przez roma4
cześć ANITA przykro mi ,że bilirubina jeszcze się nie unormowała ,mam nadzieję,że bedzie lepiej , a jak nie spadnie to jakie jest leczenie? sprawdzałaś? Dzisiaj nasze dzieciaczki mają miesiąc i są oficjalnymi niemowlakami :) szkoda ,że n ie masz konta na fb , ja jestem na koncie swojego faceta bo swojego tez nie mam, ale bedę tu pisac też regularnie więc jakby co to pisz, pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875609 przez ete21
ja też będę tu zaglądać:) Anita, może maluszek potrzebuje jeszcze czasu zeby jego watrobka w koncu zaczela dobrze pracować i żeby sobie poradził z ta bilirubina. Wiem, ze jest jakaś choroba NIEGROŻNA genetyczna, która właśnie polega na tym ze czlowiek ma podwyższona bilirubinę i taka jego natura teraz akurat zapomniałam nazwy:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875630 przez moni91
Anitka ja tez będę tu pisać kochana :) na pewno mały wydali tą bilirubinę daj znać co lekarz powiedział :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875727 przez Ani-ta
Hej!

Dzięki dziewczyny lekarz w sumie nic ciekawego nie powiedział stwierdził że najważniejsze że spada i nic z tym robić nie będziemy ;)

Roma fakt od dziś są już niemowlakami :lol: podobno pierwszy miesiąc najgorszy ale ja nie uważam aby było tak źle :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875744 przez roma4
anita pewnie czeka lekarz aż organizm sobie sam poradzi i zawalczy nadmiar bilirubiny. nO FAKT NIE UWAŻAM ŻEBY PIERWSZY MIESIĄC BYŁ NAJGORSZY , dzisiaj się mały do mnie uśmiechnął całą buzią aż miło popatrzeć tak sie tylko uśmiechał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875748 przez darmag21
Anita na pewno wszystko sie unormuje. Trzymam kciuki za Twoje malenstwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875886 przez Loca
Roma, Anita gratuluje pierwszego miesiaca :)

Anita, najwazniejsze ze spada ta bilirubina :) wszystko bedzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl