BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #880656 przez moni91
Ale przystojniak :D ślicznie:) gratuluje udanych chrzcin :)my mamy dzis 2szczepienie:(:(:(juz sie boje:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880675 przez ete21
Anita ale Szymek śliczny chlopiec! I jaki duży! Czekamy na ciebie na fb :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880700 przez darmag21
Anita, Szymek cudnie wydląda. Przustojniak z niego.

A tu cisza jak makiem zasial.... Pietruszka, co u was? i reszta dziewczyn, napiszcie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880756 przez MamaMikołaja
Anita, jaki śliczny aniołek :) cudowny jest, a jak super ubrany :) mobilizuj siły i dawaj na fb! czekamy :)

a pozostałe dziewczyny? co u Was? dajcie znać!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880843 przez Ani-ta
witam
Dziękuje w imieniu Szymka :laugh:

Roma my szczepienie będziemy mieli dopiero jutro mam nadzieje że nie będzie dużo płaczu.
Chrzciny mieliśmy w restauracji i było kilkoro dzieci więc Bartuś był szczęśliwy że ma się z kim bawić

konto na fb założyłam teraz jak mam się do was dostać?

U mnie znowu wiele się dzieje, okazało się że Bartek ma salmonelle i teraz sanepid kazał się nam wszystkim przebadać :( a ja już prawie zapomniałam o tym że był w szpitalu ;) mam nadzieje że nikt po za nim jej nie ma ;)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881002 przez roma4
Anita super ,że maly Bartuś miał zajęcie .....

Jak juz masz konto na fb npisz swoje namiary , a ja napisze na fb do majeczki i ona ci tu wyśle link żeby cie dopisać do nas ja nie stety albo wejdz na mój profilhttps://www.facebook.com/tomasz.borys.7902

To ja roma ale na koncie swojego faceta tomasz borys...zapraszam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881036 przez Loca
Ale słodki maluch :) dobrze, że były dzieciaki na chrzcinach, myśmy wzięli restaurację z ogródkiem i placem zabaw, więc maluchy też miały gdzie się bawić.
Anita, choć, choć do nas :D tam takie dyskusje mamy że ho ho.

Salmonella?! skąd to się wzięło?

No właśnie, reszta dziewczyn, gdzie wy jesteście? i co u was słychać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881121 przez roma4
a tak swoja droga to skąd Bartek salmonelle załapał? za pierwszym razem nie doczytalam bo sie mi foumu zacięło weszłam teraz i czytam no szok współczuje ale fakt jak ma jedno to trzeba sie przebadać bo to może zarazić innych, mam nadzieję ,że nikt inny nie ma, jak by co to pisz jak sytuacja jak znajdziesz czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881194 przez Ani-ta
roma wysłałam tobie zaproszenie.

A salmonelle Bartuś ma prawdopodobnie od jajek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #895885 przez darmag21

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #896143 przez Loca
O nasz temat zostal odkopany :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #896219 przez anna nowak
Witam wszystkie Mamy Marcowe :)
długo bardzo ale to bardzo jak widać zajęło mi odważenie się napisać na forum, wręcz zdążyłyście z niego zniknąć :) już będąc w ciąży podczytywałam Was choć nie regularnie to jednak byłam na bieżąco, po każdym kolejnym usg mówiłam sobie eh jest wszystko ok to w końcu mogę napisać ale potem znów czekałam do następnej wizyty u lekarza i tak mi zleciał, aż w końcu zdążyłam urodzić i zanim się obejrzałam Wy zniknęłyście z forum i tu nastąpiła ogromna rozpacz, mimo iż nie ujawniona Was podczytywałam byłyście ogromnym wsparciem i wiele radości sprawiało mi czytanie że u Was wszystko ok, teraz odczuwam Wasz brak i postanowiłam napisać a nóż wrócicie na forum i pozwolicie mi dzielić z Wami ten wspaniały czas niemowlęctwa dzieciaczków.

pozdrawiam Ania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #896233 przez moni91
Witaj Aniu przeniosłyśmy się na Forum fecbookowe :) bo tam przynajmniej posty nie znikają jak chcesz to dołącz do nas:D
Zaproś mnie do znajomych na fb Monika Soszyńska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #896333 przez Loca
Witaj Aniu :) zniknelysmy i pojawilysmy sie :) ja to mysle ze jak ktos nas podczytywal to czasem musial miec niezly ubaw :P opisz nam jak przebiegl porod? Co to za malenstwo sie urodzilo ? :) nigdy nie jest za pozno na dolaczenie do grona! No i za chwile pojawia sie marcowe 2015 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #896342 przez anna nowak
eh poród to sama nie wiem czy zaliczyć do pozytywnych wspomnień czy negatywnych... ogólnie poród miałam wywoływany więc miło nie było, strach o dziecko i ból przy tym jak majstrowali żeby ten poród rozkręcić dobrym czasem nie było, ale jak już w końcu dostałam pierwszych skurczy po 12 godzinnych mękach to od razu były co 3 minuty i w 3 godziny Janek się urodził, skurcze to był ból niesamowity latałam po tej sali, ale mąż był przy mnie i dzięki niemu jakoś to poszło, po za tym na porodówce byłam sama i miałam położną, pomoc położnej i dwoje lekarzy tylko dla siebie także fachowa opieka i w dodatku przesympatyczna... straciłam dużo krwi i było dużo zamieszania po porodzie już ale ogólnie te 3 godziny skurczy i II fazy porodu wspominam dobrze, jak na pierworódkę to szybko mi poszło, po 2 dniach już nie czułam, że rodziłam, chodziłam, siadałam, biegałam także do formy wróciłam ekspresowo. Jednie pobyt na noworodkach wspominam koszmarnie, duży nacisk na karmienie piersią, nie miłe a wręcz chamskie pielęgniarki, istny koszmar, modliłam się o jak najszybszy powrót do domu.

A urodził się Janek 3200g i 52 cm szczęścia:) obecnie ma 3 i pól miesiąca, waży 7200g i ma 70 centymetrów :) rośnie nam niesamowicie szybko, ale jest super spokojnym dzieckiem, nie mieliśmy problemu z kolkami, płacz zdarza się raz na czas o byle co ale histerii żadnych nam nie urządza, jest sporym śpiochem więc mam dużo czasu na ogarnięcie wszystkiego w domu, w nocy też ładnie śpi więc i odpocząć mogę. Jedynie mamy podejrzenie delikatnej asymetrii więc umówiliśmy się na wizytę do ośrodka rehabilitacyjnego żeby lekarze specjaliści to ocenili i ewentualnie pokazali nam jak mamy ćwiczyć z małym żeby to się unormowało. Ogólnie Jasiek jest cudownym dzieckiem, smiejoch niesamowity choć trochę leniwy, leżenie an brzuszku dopiero od 3 dni zaczęło mu się podobać, turlanie się na boki to dopiero faza eksperymentalna u niego, jedynie zabawki i leżaczek bujaczek go interesuje w nadmiarze :)

A i może coś o mnie: mam 26 lat, męża od 2 lat i dziecko od prawie 4 miesięcy :) mieszkam pod Krakowem z mężem na piętrze w domu jego rodziców mamy osobne mieszkanie swoje, mieszkanie w pobliżu teściowej niestety zaliczam do nie korzystnych zarówno dla swojego małżeństwa jak i wychowania synka ale cóż na razie tak musi być...

to chyba na tyle a co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl