BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #782200 przez Ewelkaa
surenka ja też Ci zazdroszczę :) Pierwsze co pomyślałam jak spojrzałam na Twoje zdjęcie, to to, że pomimo widocznego brzuszka masz widoczne kości biodrowe, ja swoich już dawno nie widziałam.

Moja waga z którą się najlepiej czuje to 53 kg utrzymywałam ją do jesieni zeszłego roku, potem jakoś tak sukcesywnie mi wzrastała. Od stycznia zaczęłam przygotowywać swój organizm do planowanej latem ciąży i pomyślałam, że jak mam przytyć w ciąży, to muszę najpierw schudnąć :)Zapisałam się więc na zumbę z wagą 60 kg, w ciąże zaszłam w lipcu startując z wagą 61kg :) teraz mam 65 :angry:

Chciałabym do następnego lata mieć te moje wymarzone 53kg :silly:
Aga staraj się nie przejmować. Najważniejsze, że Tobie nic się nie stało. Mam nadzieję, że nerwy Ci już się uspokoiły i brzuch nie boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #782208 przez surenka
Bardziej boję się o rozstępy, jakie zostają na brzuchu po ciąży. Kupiłam parę dni temu krem z ziaji przeciw rozstępom do stosowania od 4 m-c, ale nie używałam ani razu, i chyba w końcu zacznę go stosować.







Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782212 przez Renata Anna
Ewelka Ja też teraz wystartowałam z 60kg... I to moja najlepsza waga jaką miałam.

W dniu ślubu czyli 6 lat temu ważyłam 84kg. Po 4 latach zaszłam w ciążę. Startowałam z wagą 73kg. Przytyłam wtedy ok 8kg. Fakt uważałam na siebie, na swoją dietę, bo wczesniej 2 razy poroniłam i cykałam się nawet pokarmów. Po ciąży waga leciała mi jak szalona. A karmiłam tylko 2 m-ące. I mogę tylko powiedzieć, że poprzednia ciąża pomogla mi schudnąć. Teraz też waga jakoś szybko nie rośnie. Przekroczyłam już półmetek, a na plusie ok 2kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782213 przez surenka
Jak zaszłam w ciążę ważyłam 56 kilo, a teraz 53 ważę. Lekarz twierdzi, że niektórym kobietom zdarza się schudnąć na początku ciąży. Teraz będzie waga rosła.







Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782232 przez Domiśśś
Asia u nas wszystko ok. od czasu do czasu jakieś małe skurcze mnie dopadają ale tak to chyba wszystko w porządku. Za tydzień mam wizytę u lekarza.

A tak to ogólnie chyba nostalgia jesienna mnie dopada... za oknem szaro buro...
Jestem taka wkurzona bo w pon wypucowałam sobie okna w domu a od wtorku leje jak nie wiem...
No ale coż przynajmniej od środka wydają się czystsze ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782261 przez Italia
Ale produkujecie dziewczyny :)
Aga, nie myśl tylko cały czas o tej stłuczce, stres nie jest Ci teraz wskazany. A tak w ogóle to masz świetny brzuszek! :) W ogóle to macie fajne brzuchy :)
Ja już od prawie 2 tyg męczę się z przeziębieniem, zaczęło się od łamania w kościach, potem przechodziło w katar, zatoki, a od ładnych kilku dni mam ból gardła i suchy, duszący kaszel, w nocy nie mogę spać bo mnie dusi :( Byłam dziś po raz kolejny u lekarza, zmian w oskrzelach i płucach na szczęście nie ma, kazał brać flegaminę i wapno. Tylko kurde to tej flegaminy nie jestem przekonana i nie brałam jeszcze. Znacie jakieś dobre sposoby albo specyfiki, które można brać? Dodam, że od początku leci woda z sodą, sok z cebuli, woda z malinami i herbata z miodem i cytryną, ale nic nie pomaga na satałe :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782284 przez Joasia B
Na ból gadla farmaceutka poleciła mi Prenalen gardło dla ciężarnych i sprawdził się w zupełności także polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782297 przez surenka
tantum verde w sprayu na gardło polecam - brałam na początku ciąży

a na kaszel - syrop z cebuli wielu kobietom pomógł, ja brałam syrop Prenalen





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #782303 przez surenka
Italia, dopiero teraz zobaczyłam, że masz brać wapno. Ja też trochę brałam z początku i jak lekarz rodzinny się dowiedział o tym, to powiedział, że niektórzy z ginekologów odradzają branie wapna w ciąży ze względu na to, że może przyczynić się do wystąpienia poronienia.
A, i jeszcze coś... dostałam też takie żelki na gardło: Isla .







Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782328 przez Asia K
Renata - piekny avatarek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #782340 przez Aga77
Dziewczyny Wy też macie fajowe brzuszki wydawało mi się że będę miała największy ale nie jest tak źle. :) och też mi się marzy waga ale z przed pierwszej ciąży 55 kg i mam nadzieję że po tej ciąży będzie mi dane być szczupła.
Po tym stresie brzuch bolał mnie tak bardzo że pojechałam do lekarza na szczęście okazało się że wszystko ok (ale się bałam nigdy tak mnie brzuch nie bolał). Szczęście w nieszczęściu ale mogłam dziś podpatrzeć maluszka i ta pani doktor też potwierdziła że synuś :)
Najważniejsze że wszystko się dobrze skończyło :) :) :)
Italia zdrówka życzę :laugh:
Kochane życzę wam miłego wieczoru ja idę odpoczywać :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782349 przez surenka
Aga, cieszymy się, wypoczywaj :)








Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782409 przez tolad662
Surenkawszyscy Ci brzuszka zazdroszczą:D ja też :P i super że widzisz takie zmiany, szczuplutkie mają pod tym względem dobrze.

Aga super że wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782460 przez agnieszka0909
Witam wszystkie przyszłe matki "KWIETNIÓWKI" :laugh:
jestem w 16 tc i jest to moja pierwsza długo wyczekiwana ciąża... 5 długich lat starań aż w
końcu się udało :lol:
Pozdrawiam was wszystkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782478 przez Joasia B
Gratulacje! :-) Witamy w naszym gronie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl