BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 5 miesiąc temu #782487 przez tolad662
No to agnieszka opowiadaj jak Ci ciąża idzie? :laugh: ze szczegółami!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782520 przez 100krootka
agnieszka0909 gratuluję Kochana :)
Witam wieczorkiem, nie zaglądałam chwilkę, a tu szok tyyyyyle wpisów. Zauważyłam, że tematy brzuszkowo- rozstępowe. Cudne te brzuszki ze zdjęć :kiss: niech rosną zdrowo :) Mój też jest wydatniejszy, zwłaszcza poniżej pępka, może się zbiorę i wrzucę kiedyś w dzień na spokojnie ;) Wiecie co, od poniedziałku mamy nową przyjaciółkę :) Sunia owczarka niemiecko, jest malutkim szczeniaczkiem jeszcze, słodka i kochana, ale mam co robić z nią hehe ;) Mało czasu, żeby w odczucia ze strony brzuszka się wsłuchać, a to już tuż tuż! 2 razy miałam uczucie motylka w brzuszku, poniżej pępka, ale teraz cisza... więc nie mam pewności czy to było TO :) Tak bym chciała czuć już Maleństwo ciagle i ciagle, a jak z tym u Was, pojawiły się odczucia kopniaczków?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782583 przez Renata Anna
Asia K napisał:

Renata - piekny avatarek :D


NO BA!

agnieszka0909 gratuluję !!! Cierpliwość zostaje nagrodzona. Ja po 4 latach w końcu zaszłam w ciążę i w końcu udało się ją utrzymać, choć początki z córcią miałam przerażające :dry: . Ale to już za mną i dziś jestem mamą zdrowej dziewuchy a niebawem dowiem się kto mieszka w moim brzuszku tym razem. Trzymam za Ciebie kciuki!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782697 przez Asia K
Agnieszka witaj wśród nas :D
Opowiedz cos o sobie i jak ci mija ciąża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782745 przez gusiek_kom
Witam Mamuśki
Jestem z Majówek 2013, mam cudownego synka Maksia.
W październiku otworzyłam sklep internetowy www.maksiowo.com
Serdecznie zapraszam do odwiedzania sklepu. Asortyment cały czas poszerzamy
Dla zarejestrowanych Klientów 10% rabatu na pierwsze zakupy :)

pozdrawiamy
Agata i Maksio

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782839 przez tolad662
Witam z rana, nie wiem jak u Was ale u mnie leje ;/ a ja zbieram się po pierwsze spodnie ciążowe :laugh: :laugh: mam nadzieję, że nie bedą to zakupy trudniejsze niż zwykłe.
Poradzcie co z kurtkami na zimę? Kupujecie ciążówki/ macie ciążówki czy większe normalne? Te ciążowe troche drogie a na jeden sezon myślę szkoda kasy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782851 przez 100krootka
Hej :) reszta śpi czy pracuje? :silly:

a ja zbieram się po pierwsze spodnie ciążowe

powodzenia, pochwal się później! Gdzie się po nie wybierasz?

Kupujecie ciążówki/ macie ciążówki czy większe normalne?

Ja mam swoją z ubiegłego roku, ma i guziki i wiązanie, więc mam nadzieję,że albo jedno, albo drugie sprosta rozmiarom, a jak nie to będę kombinować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782868 przez Joasia B
Witajcie :-) Ja jeśli chodzi o ciuchy ciazowe to jestem uzbrojona po zęby dzięki uprzejmości koleżanek mamusiek. Wszystko dostalam w spadku :-) Pogoda również nie za ciekawa,a co za tym idzie samopoczucie również byle jakie. Tola powodzenia na zakupach!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782883 przez agnieszka0909
Witajcie dziewczyny
Dzięki za mile przyjęcie :lol:
jeśli chodzi o moją ciąże przebiega jak na razie ok ale muszę trochę szprycować się prochami mam problemy z tarczyca a dokładnie hashimoto, do tego problemy ze zbyt wysoką prolaktyną ale myślę pozytywnie :lol: jestem też po badaniach PAPA i wszystko ok :laugh:
jesli chodzi o ciuszki ciążowe osobiście polecam sklep happy mum, ostatnio zakupiłam tam spodnie jeansowe i są git :lol:
czy was też zaczyna boleć kręgoslup??????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782893 przez agnieszka0909
Asia K chyba termin porodu mamy bardzo podobny ja 27 kwietnia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #783001 przez Italia
Agnieszka, witam i gratuluję :) Wow, 5 lat, jak się słucha takich opowieści to aż ciarki przechodzą, że jednak wiara w powodzenie czyni cuda :) Tym bardziej dbaj o siebie!
Surenka, dzięki wielkie za podpowiedzi, muszę sobie jeszcze dokupić to Tantum verde w aerozolu bo kupiłam w tabletkach i tak chwilowo tylko pomagają. Islę i sok z cebuli już od dawna testuję, wczoraj zaczęłam brać syrop Stodal(nie odważyłam się tej Flegaminy) i noc była trochę spokojniejsza. Prenalen brałam na początku przeziębienia, ale tak nie do końca pomagał. Z tym wapnem to też wyczytałam, że są różne opinie, niby lekarz pozwolił, ale chyba wolę nie ryzykować.
Jeśli chodzi o ciuchy, to jeszcze nic nie mam :( Ale w sumie mieszczę się jeszcze w większość sprzed ciąży, chociaż z jeansów tylko w 1 :( Patrzyłam w H&M, że są całkiem spoko spodnie, tylko w większości kosztują 150 zł. Moja bratowa miała właśnie z H&M i mówiła, że były super, nawet później szukała takich zwykłych odpowiedników, ale nie było. Koleżanka z kolei mówiła, że w Warszawie(tylko nie pamiętam ulicy, jak dopytam to napiszę) są targi rzeczy używanych dla dzieci i kobiet, po prostu przyjeżdża się tam i sprzedaje/kupuje to co trzeba. Mówiła, że tylko tam się ubierała i teraz też ubiera córkę, często można upolować rzeczy prawie nowe, a 1/3 ceny. A, no i tam też sprzedaje, mówi, że po córce nie ma żadnych rzeczy bo sprzedaje na bieżąco. Co do kurtki, to zachowałam sobie swoją sprzed kilku lat jak miałam jakieś 8 kg na plusie, może się zmieszczę w niej do końca lutego(mam nadzieję, że zima w przyszłym roku nie będzie trwała tak jak w tym do kwietnia...), a jak będzie za mała to będę kombinować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #783017 przez Asia K
Tolad - ja nie kupuje ciazowych - jakos bede kombinowac - troche mamie podbiore ubran bo wzrostem do mnie podobna a bardziej okrąglutka - swetry , tuniki itp to mam swoje a spodnie i kurtki podbiore mamie :silly:

agnieszka - ja mam termin na 24 kwietnia , ale wszystko zobaczysz jak cie w naszej tabelce majeczka ulokuje :)

Dzisiaj po pracy jade do Tesco na polowanie na zabawki - ciekawe czy jeszcze cos dostane bo promocje są od 8 rano ;)

Od wczoraj co jakis czas czuje cos w brzuchu , ale mimo ze jestem w ciazy 2 raz to i tak nie wiem czy to jest to :blush:
mysle jednak ze to nie to bo to za nisko sie dzieje :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783050 przez majeczka22
AKTUALNA TABELKA NA DZIEŃ 8 LISTOPADA 2013



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783087 przez Andzik
Witam wszystkie nowe dziewczyny :*:* Kwietniówki rosną w siłę :) coraz więcej nas :) heheh
jeśli chodzi o ciuchy to ja kupiłam sobie kilka par spodni na allergo.. a ostatnio dresowe w lidlu.. u mnie najgorzej będzie ze spodniami.. jeśli chodzi bluzki to myślę że jakieś tuniki będą się nadawały :) trzeba sobie radzić :laugh:
czytałam że możemy niedługo poczuć ruchy dzidziusia :) dziewczyny które już były w ciąży podobno wcześniej ..ja nie wiem do czego te ruchy mogą być podobne.. mąż mówi że do "muśnięcia ogonem ryby" (czytał w jakimś artykule) :laugh: oj jak ja nie lubię ryb hehehe ale na te muśnięcie będę czekała z niecierpliwością ;)
tolad662 dzięki za stronkę :) tez na pewno będę przeglądała :)
agnieszka0909 co do bólów kręgosłupa podobno mamy spać na lewym boku!! na brzuchu odpada- wiadomo ;) na plecach też ponieważ cały ciężar opiera się na kręgosłupie. Ja mam straszne bóle w dolnym odcinku kręgosłupa, myślałam że to może przez to że mam tyłozgięcie macicy, a może rzeczywiście to przez te leżnie na plecach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783144 przez tolad662
Te zakupy mnie przerosły, ja jak to ja nie lubie chodzic za wolno no i ruszyłam szturmem jak tylko wysiadłam z tramwaju, wszystkich wyprzedziłam i długa do sklepu. Zaliczyłam dwa i kilka par spodni, a później masakra. Kolka jakaś mnie dopadła jak już wracać chciałam, spanikowałam ale jakoś się doczłapałam na przystanek, nie ustąpiłam miejsca żadnej babci :laugh: i jak już wysiadałam było git. A powtarzały mi znajome... tylko chodz wolno bo za szybko też nie dobrze no i miały racje :P Pamiętajcie! :)
Tak więc zakupy się udał chociaż fakt za spodnie na powiedzmy pół roku 150zł to za dużo, wygrał H&M, jak je zobaczyłam to się zakochałam, wykonczenie tez bardzo dobre bo np. myslalam ze znajde coć za max 100 w C&A, były ale szycie, materiał i wykonczenie bez porównania. Jedna para w sam raz, reszta legginsy :) nie mam komu podbierać niestety :(

Italia koniecznie daj znać gdzie ten kiermasz :) trzeba będzie oblukać co tam ciekawego mają :laugh:

agnieszka mnie kręgosłup zaczął boleć wcześnie i póki co nie daje mi spokoju. A happu mum ma słodkie ciuszki tylko no nie powiem że troszkę po kieszeni dają.
Andzik leżenie na plecach odpada, ja poleże chwile i wstać nie mogę tak mnie boli, z prawym bokiem z resztą podobnie jest;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl